X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Roślinne staraczki - weganki i wegetarianki :)
Odpowiedz

Roślinne staraczki - weganki i wegetarianki :)

Oceń ten wątek:
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 19 września 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy cykl nowe szanse :) Zastanawiam się tylko czy iść do gina po okresie i się monitorować czy wrzucić na luz, wiecie o co chodzi ;)

    Nikusiia
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 września 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na Twoim miejscu poszlabym do gina. Co prawda cykl Ci się skrócił ale chyba kosztem fl z tego co pisałaś. Niestety nie masz udostępnionego wykresu i tylko gdybam sobie :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 19 września 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikusia ja też bym chyba wolała wiedzieć co i jak...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 19 września 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola jakim kosztem ? Bo nie rozumiem :) Udostępniłam wykres a może źle to robię? Ok, pomyślę:)

    Nikusiia
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 19 września 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dzisiaj jakaś dziwna dolegliwość. Mianowicie mam takie uczucie ciągnięcia brzucha i jakby macicy... Nigdy wcześniej tak nie miałam. Spotkalyscie się z takim odczuciem?

    Nikusiia
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 września 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Nikusia. Chodzi ni fazę lutealną bo z tego co liczyłam dziś miałabyś 11 dpo a tak to miałaś tylko 10 i @ przylazła. Pod wykresem Ci pisałam że dalej nie można na niego wejść:)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 19 września 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj umówiłam się już na HSG z moją lekarką, zrobi mi go w przyszłą środę w szpitalu. Nie wiedziałam, że to zajmie aż cały dzień i na następny dzień też pewnie dostanę zwolnienie lekarskie...

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 września 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka wrote:
    A ja dzisiaj umówiłam się już na HSG z moją lekarką, zrobi mi go w przyszłą środę w szpitalu. Nie wiedziałam, że to zajmie aż cały dzień i na następny dzień też pewnie dostanę zwolnienie lekarskie...
    No musisz byc rano w szpitalu na badaniach, ale następnego dnia, przynajmniej u mnie nie było przeciwskazań zeby iść do pracy. Ale kto chciał to dostawał l4 nawet na 2 tygodnie

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 19 września 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi przeciwskazaniem będzie to, że już mam dość mojej obecnej pracy (albo bardziej ludzi, z którymi pracuję), a mam mnóstwo dodatkowej pracy, którą mogę na spokojnie w domu robić ;).

    I to jest zresztą ten problem, który mnie od dawna uwiera... Już dawno rzuciłabym pracę, bo myślę, że jestem w stanie utrzymać się z freelancerki i innych źródeł, ale nie zrobię tego, bo bez sensu jest to robić przed zajściem w ciążę...
    Ot dylemat, który się ciągnie już od początku starań. Ech...

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 września 2017, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)wiem o co chodzi, ale życie nauczyło mnie żeby niczego od ciąży nie uzależniać...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 20 września 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umówiłam się, za tydzień idę do gina :)

    Rucola lubi tę wiadomość

    Nikusiia
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 20 września 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    :)wiem o co chodzi, ale życie nauczyło mnie żeby niczego od ciąży nie uzależniać...

    Ech, jedyne co uzależniam obecnie właśnie od ciąży to ta cholerna praca... :( Rucola, czy Ty też byłaś w podobnej sytuacji? Zmieniłaś pracę w trakcie starań?

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 20 września 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikusia dobrze, będziesz wiedziała co i jak :)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 września 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka wrote:
    Ech, jedyne co uzależniam obecnie właśnie od ciąży to ta cholerna praca... :( Rucola, czy Ty też byłaś w podobnej sytuacji? Zmieniłaś pracę w trakcie starań?
    Nie nie, ja mam raczej wolny zawód i nie zamierzam go zmieniac ani charakteru pracy. Miałam na myśli to, ze chciałam zmienić auto, nie na jakieś super podobające mi się, tylko rodzinne, żeby wózek się zmieścił.... szukaliśmy działki też pod kątem dziecka... a teraz juz w ogóle nie zamierzam na to patrzeć. Oglądam sportowe fury i zamiast odkładać na działkę będziemy podróżować :)

    Kreatorka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 20 września 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola i bardzo dobrze! Dziecko szczęśliwych rodzicow też będzie szczęśliwe nie zależnie gdzie i w jakim aucie <3

    Nikusiia, Rucola, Kreatorka lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 20 września 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie pracy... Ja np. ostatnio jestem tak zdemotywowana, że jak najszybciej poszlabym na l4...

    Nikusiia
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 20 września 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu odwrotnie. W pracy dużo się dzieje, chciałabym zajść już, jak najszybciej, ale jakby się nic nie działo to l4 od grudnia bym chciała zabrać...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 20 września 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik a jak objawy u Ciebie? Przypadkiem nie masz fasolki? :)

    Nikusiia
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 września 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh, ja gdybym się dobrze czuła to pewnie zwolniłabym tempo pracy, ale na l4 póki nie będe musiseć, to na pewno nie pójde. Kiepski ze mnie domator :) Jak ide do pracy to siedziałabym w domu, ale jak czasem jestem zmuszona siedzieć w domu 3 dni to szla* mnie jasny trafia :) z Dzidziusiem to oczywiście rok macierzyńskiego jak nic :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 20 września 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikusia sama nie wiem. Dzisiaj niby bladzioch (bardzo blady), więc się zastanawiam czy nie zwidy z chęci zobaczenia ;). No ale temperatura nadal wysoko, piersi obrzmiałe i z dużą ilością żyłek... ale dzisiaj wieczorem troszkę brudnego śluzu więc już sama bie wiem co myśleć i raczej w kierunku czekania na @ obawiam się :(...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ