X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Roślinne staraczki - weganki i wegetarianki :)
Odpowiedz

Roślinne staraczki - weganki i wegetarianki :)

Oceń ten wątek:
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 17 października 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikusia 11dpo.
    Kreatorka betę w poniedziałek planuje zrobić. Nie chce się stresować i pędzić. Tak się z gin umówiłam zresztą ;).
    Dzisiaj rano cień marny, na bobo niebieskim, a po południu zrobiłam bobo żółty i taka cudna krecha
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/56e24ddf64ea.jpg
    Na rano jutro mam różowego pink super czułego ;). Będę sobie sikać i patrzeć z nadzieją że nic nie zniknie, hehe

    Rucola, Kreatorka lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 17 października 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy na dorodną krechę :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 18 października 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Pilik, niech ciemnieje ta krecha! :)

    A mój M. po wizycie wczoraj u urologa - niestety nadal ma stan zapalny prostaty, kolejne antybiotyki i zlecone kolejne badania... :( M.in. chlamydię, której ja jeszcze nie robiłam, więc we wtorek poproszę gina też o skierowanie na to. Może macie jeszcze jakieś sugestie, jakie badania mogłabym zrobić?

    No i czym jeszcze faszerować męża, na razie daję mu Profertil, pije sobie ze mną olej z wiesiołka i zioła ojca Sroki... Jakieś sugestie, co mogłabym mu jeszcze dodać?

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 19 października 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka dziękuje!
    Dużo dziewczyn mężą daje cynk (salfazin jest dobry, ja też brałam i cera mi się poprawiła ;)
    Ja mojemu nic nie daje bo on nie będzie łykał tabletek i koniec...
    mam nadzieję że tym razem wszystko będzie w porządku...! Jutro termin @ więc jest stres. Kreseczka już ładna ciemna dzisiaj była więc liczę że beta ładnie rośnie :)...

    Rucola, Kreatorka, cestlavie lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 21 października 2017, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, a masz jakieś dolegliwości ciążowe już teraz?

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 21 października 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka nabrzmiałe i bolące piersi, co miewałam ale nie aż tak i bolące sutki. Poza tym zawroty głowy wczoraj i przed wczoraj, ale myślę że to może być efekt włączenia leków. Jestem też bardziej głodna, a zarazem na nic nie mam ochoty. U mnie wczoraj był termin @. Przeżyłam bez plamien i innych smutków. W poniedziałek idę na betę. Aa i ciągnie mnie w podbrzuszu czasem, taki dyskomfort dziwny

    Kreatorka lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 21 października 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, niech się więc fasolka dobrze zagnieżdża, a beta rośnie ładnie! :) Trzymam cały czas kciuki i czekam na wiadomość w poniedziałek, jaki będzie wynik.


    A wy dziewczyny, jak tam u Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2017, 20:43

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 21 października 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje! Dam znać na pewno, wyniki wieczorem raczej będą. Jak znam złośliwość losu to koło 22, hehe

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 października 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedziemy tu czekać na piękną betę :*

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 23 października 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, beta 340 - dużo niższa niż oczekiwałam, ale liczę że późniejsze zagnieżdżenie i wszystko będzie ok. W środę albo czwartek pewnie pojadę na powtórkę. Jutro idę do rodzinnego po recepty i postaram się wyciągnąć jakieś skierowania na badania podstawowe chociaż

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 23 października 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie zbadsj proga, tsh a bete w środę, zobaczysz przyrost. Według mnie wynik bardzo dobry, ale i tak liczy się tylko przyrost...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 23 października 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wiem wiem. Proga mam 16, więc słabo ale dziewczyny pisały że miały gorzej a ciąże zdrowe. Od tygodnia biorę dupka 2x1 a on nie wychodzi w krwi więc liczę że działa jak trzeba...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 24 października 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam na jutrzejszą betę i mocno trzymam kciuki !!

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 25 października 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja trochę zwolniłam. Nie chce się nakręcać. Nie mierze temp. Nie budzę się o 7 i dobrze mi z tym hihi. Kupiłam testy owu. Gin powiedziała, że jajeczkuje naturalnie. Dzisiaj mąż pojechał na badanie nasienia. Czekamy na wyniki. Ps. w którym dniu cyklu zacząć robić testy owu? :)

    Pozdrawiam

    Pilik graty! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2017, 16:16

    Kreatorka lubi tę wiadomość

    Nikusiia
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 25 października 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola beta z dzisiaj 771 :)

    Nikusia to zależy od długości Twojego cyklu. Przy np. Cyklach 28 dni zaleca się od 11-12 dc robić testy. Ogólnie w opakowaniach zwykle jest tabelka fajna :)
    Dziękuje ;) chociaż dopóki serduszka nie usłyszę to nie uwierzę że się udało ;)...

    Kreatorka, Rucola lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 25 października 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik, cieszę się, że beta tak pięknie wzrasta! :)
    Który to Twój cykl starań, tak w ogóle? Ciekawa jestem...
    i trzymam mocno kciuki, żebyś doczekała się tego bicia serca :)

    Nikusiia, jasne, masz jeszcze czas, żeby na spokojnie próbować, także masz rację z tym zwolnieniem.
    Ja jestem już bardziej niecierpliwa po roku bezowocnych starań, ale i tak musimy teraz najpierw męża wyleczyć, żeby cokolwiek z tego wyszło, nawet jeśli mielibyśmy pójść już do kliniki.

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 25 października 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem które cykle mogę nazwać staraniami. Od grudnia zeszłego roku ustawiam życie pod dziecko, ale były schody na początku, wyszły złe wyniki, musiałam kilka spraw wyrównać o starać się zaczęliśmy w lutym, przy czym wtedy wzięłam się za ginekologiczne problemy (wysoka prolaktyna, niski prog, cienkie endo, wysokie tsh) i pierwszy „prawdziwy” cykl starań, po przeleczeniu skończył się ciążą niestety tylko na 6 tygodni. Później w lipcu miałam cb. Ogólnie starania jak dla mnie od 11 cykli, ale większość z nich była wstrzymana przez ciąże/leczenie/konieczność czekania po zabiegu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2017, 20:29

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 25 października 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Rucola beta z dzisiaj 771 :)

    Nikusia to zależy od długości Twojego cyklu. Przy np. Cyklach 28 dni zaleca się od 11-12 dc robić testy. Ogólnie w opakowaniach zwykle jest tabelka fajna :)
    Dziękuje ;) chociaż dopóki serduszka nie usłyszę to nie uwierzę że się udało ;)...
    Piekna beta !!! Jestem usatysfakcjonowana ;)

    pilik lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 29 października 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś tu cicho dziewczyny, więc napiszę, żeby trochę poruszyć towarzystwo :).

    Dzisiaj zmiana czasu, a akurat prawdopodobnie wypadła mi na owulację, więc nie wiem, jak brać pod uwagę temperaturę, którą zmierzyłam (przez mojego zaspanego męża, który źle obliczył zmieniające się godziny, mam 2 godziny różnicy pomiędzy czasem, w którym normalnie mierzyłam temperaturę). W ogóle dziwnie w tym cyklu mam z tymi temperaturami, pierwszy raz od początku cyklu miałam bardzo wyrównane temperatury, niemalże powtarzały się każdego dnia (termometr na pewno działa, bo sprawdzałam też w innych godzinach w ciągu dnia), no a dzisiaj skok, po wczorajszym niewielkim spadku, ale nie wiem czy go traktować poważnie, bo to w końcu 2 godziny różnicy w mierzeniu...
    No i testy owu nie pokazały dotychczas jednoznacznie wzrostu LH. Nie wiem, co o tym myśleć.
    A jak wy sobie poradziłyście ze zmianą czasu?

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 29 października 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka ja bym raczej nie brała tego wyniki pod uwagę. Dwie godziny to dużo... ja nie mierze od jakiegoś czasu więc nie mam problemu na szczęście... ale na wielu wątkach dziewczyny właśnie się głowią i najlepiej jak mierzyłas np. O 7 to do końca cyklu mierzyć o 6 czyli starej 7 ;) żeby się zgadzalo... inne dziewczyny przekładają stopniowo mierzenie np. Codziennie 15 minut później. Ale najbardziej wiarygodnie jest dostosować mierzenie do stałej pory w tym cyklu a w nowym można sobie zmienić. Powodzenia!

    Kreatorka lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ