X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Roślinne staraczki - weganki i wegetarianki :)
Odpowiedz

Roślinne staraczki - weganki i wegetarianki :)

Oceń ten wątek:
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 21 lipca 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pewnie tu już nie wchodzicie... Ale mi też się chyba udało! :) Czekałam na okres, bo myślałam, że mi się torbiel zrobiła. Ale coś nie przychodził mimo moich prób go wywołania... A dzisiaj test z dwoma kreskami! A beta 1884,26! Nie mam pojęcia, który mam dzień po, bo nawet nie notowałam niczego w kalendarzu.
    Nadal nie dowierzam, że to może być prawda.

    Rucola, Joanna_blondi, Magda - mbc, Paula_071 lubią tę wiadomość

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 lipca 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ogromnie się cieszę!!!!! Pisz na bierząco co u Ciebie!!! z taką betą to już do gina możesz iść spokojnie, bo będzie pęcherzyk!!! Ale się cieszę!!!!!

    Kreatorka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 21 lipca 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka wrote:
    Dziewczyny, pewnie tu już nie wchodzicie... Ale mi też się chyba udało! :) Czekałam na okres, bo myślałam, że mi się torbiel zrobiła. Ale coś nie przychodził mimo moich prób go wywołania... A dzisiaj test z dwoma kreskami! A beta 1884,26! Nie mam pojęcia, który mam dzień po, bo nawet nie notowałam niczego w kalendarzu.
    Nadal nie dowierzam, że to może być prawda.

    Cudownie! Gratulację!

    Kreatorka lubi tę wiadomość

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 21 lipca 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku, że wszystko się nareszcie ułoży. Jeszcze to do mnie nie dociera...
    A widzę, że u Was też już pięknie się sytuacja rozwinęła! Tak bardzo się cieszę, że jesteście już w tak zaawansowanych ciążach!

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 22 lipca 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się cieszę że nasz wątek jest taki bogaty w nowe wegetariańskie dzieciaczki !!! Kreatorka pisz na bieżąco co u Was !!!

    Kreatorka, Joanna_blondi lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 24 lipca 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka widzę, ze beta pięknie rosnie!!!! Kiedy wizyta?? Czekam na relację :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 25 lipca 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam wczoraj pierwszą wizytę i widziałam jak na razie tylko pęcherzyk ciążowy. Ale jest! :) W piątek mam kolejną wizytę tym razem u lekarza z kliniki, w której się leczyliśmy, zastanawiam, czy u niego nie będzie czegoś więcej widać, oni tam mają na pewno lepszy sprzęt... Dzisiejszej bety jeszcze nie mam, bo wybrałam tym razem dupiate laboratorium, w którym chyba będę 24 godziny czekać na wyniki albo więcej. Ale wierzę, że jest wszystko ok.
    Wiecie, jak się siedzi tyle na forach, widzi się pełno problemów kobiet z poczęciem, a potem z ciążą, to po prostu o wszystko się człowiek obawia ;).
    Ale muszę być dobrej myśli.
    A jak Twój maluch Rucola? Chłopak? Dziewczyna? Już za niedługo się zobaczycie, na pewno bardzo się cieszysz...

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 25 lipca 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka na pewno wszystko jest dobrze. Na tym etapie ma być pęcherzyk, który umiejscowiony w macicy dobrze wróży, więc wszystko jest na najlepszej drodze!!!!
    U nas będzie chłopczyk, na imię będzie miał Lew ;) i myślę, ze za miesiąc już będę Go powoli wyczekiwać :) na razie mam pietra :P

    Kreatorka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 26 lipca 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lew, jak ładnie :) fajnie mi się kojarzy! :)
    Ja z niecierpliwością czekam, jak zobaczę, że naprawdę u mnie się dziecko rozwija...

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 26 lipca 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka, na 100% wszystko będzie ok.

    U mnie dla odmiany ma być dziewczynka - Laura. Przede mną jeszcze trochę ciąży zostało, ale już mniej niż więcej :)

    Kreatorka, Rucola lubią tę wiadomość

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 28 lipca 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura - też bardzo ładnie :)
    Fajnie, że wreszcie forum nasze jest pełne wyczekujących przyszłych matek ;)

    W piątek niestety nadal nie było nic widać oprócz pęcherzyka ciążowego i ciałka żółtkowatego, choć dr mówił, że to dobry znak, że je widać. Mam się u niego pokazać za tydzień, może wtedy będzie.

    Dziewczyny, wiecie może, czy ciąża może być prowadzona przez dwóch lekarzy? Bo nie mogę się zdecydować. Temu z kliniki niepłodności ufam, bo jest mocno wykształcony, sympatyczny, bardzo dokładny i może być wyczulony na różne sygnały, a moja ginka z mojego miasta, jest też bardzo sympatyczna, też jej ufam, no i przede wszystkim jest z mojego miasta, czyli pod ręką i pracuje w szpitalu, w którym jak dojdzie już do tego, będę pewnie rodzić... więc nie wiem, czy mogę ich dwóch wybrać...

    BTW, macie założony jakiś wspólny wątek na Best Belly Friend?

    Rucola lubi tę wiadomość

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 28 lipca 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka ja raczej nie bywam na BBF... dla mnie porównywanie ciąż na tym samym etapie było bardzo stresujące i się wypisałam ;)
    U nas zarodeczek było widać w 5t4d więc spokojnie :)
    a co do lekarza, ja nie doradze... musisz kierować się intuicją :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 31 lipca 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, najlepiej byłoby mi dwóch lekarzy mieć, przynajmniej na tym początku, kiedy nic nie wiadomo. Ach, tak bardzo chciałabym już widzieć małego z bijącym sercem... A do piątku jeszcze tak daleko...
    Jednocześnie trochę się martwię, bo nie mam w sumie jakiś objawów ciążowych typu mdłości. Rano i wieczorem trochę nie piersi pobolą i tyle.
    Pewnie powinnam się cieszyć, ale to dla mnie takie dziwne...
    Chyba skoczę jutro na betę z tej niecierpliwości.

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka wrote:
    Hmm, najlepiej byłoby mi dwóch lekarzy mieć, przynajmniej na tym początku, kiedy nic nie wiadomo. Ach, tak bardzo chciałabym już widzieć małego z bijącym sercem... A do piątku jeszcze tak daleko...
    Jednocześnie trochę się martwię, bo nie mam w sumie jakiś objawów ciążowych typu mdłości. Rano i wieczorem trochę nie piersi pobolą i tyle.
    Pewnie powinnam się cieszyć, ale to dla mnie takie dziwne...
    Chyba skoczę jutro na betę z tej niecierpliwości.
    Kreatorka teraz beta już przyrasta wolniej, nie badaj żeby się nie stresowac. Mi objawy przyszły w 8tc i to była jakas masakra, bo trzymały ponad 2 miesiące!!!!
    Ale wszystko jest do przejścia!!!

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi za to objawy pojawiły się około 6-7 tygodnia. Wtedy też pojawiło się serduszko. Mdłości trzymały mnie aż do 13 tygodnia.

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, widziałam wczoraj serduszko! I maluszek ma 6 mm :)
    Pożegnałam się też z tym lekarzem z kliniki i w pon mam wizytę u mojej ginki z mojego miasta, u niej będę prowadzić ciążę :)

    Rucola lubi tę wiadomość

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 sierpnia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka wrote:
    Dziewczyny, widziałam wczoraj serduszko! I maluszek ma 6 mm :)
    Pożegnałam się też z tym lekarzem z kliniki i w pon mam wizytę u mojej ginki z mojego miasta, u niej będę prowadzić ciążę :)
    Kawał Człowieka!!!!!!!! Ogromnie się cieszę!!!!!

    Kreatorka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę informować co jakiś czas, co tam u mnie. Następną wizytę mam dopiero 3.09, więc muszę cierpliwie wytrzymać. W międzyczasie urlop, więc cieszę się bardzo, bo potrzebuję ogromnie odpoczynku.
    Wy też dawajcie znać, co u Was. Rucola, trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie, szybki i bezbolesny poród ;)

    Rucola lubi tę wiadomość

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreatorka wrote:
    Będę informować co jakiś czas, co tam u mnie. Następną wizytę mam dopiero 3.09, więc muszę cierpliwie wytrzymać. W międzyczasie urlop, więc cieszę się bardzo, bo potrzebuję ogromnie odpoczynku.
    Wy też dawajcie znać, co u Was. Rucola, trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie, szybki i bezbolesny poród ;)
    Dziękuję!!!! mam nadzieję, ze do Twojej kolejnej wizyty już będziemy z Lewkiem razem po tej stronie brzucha, ale to już prezes zdecyduje :)
    bawcie się dobrze na wakacjach!!!

    Kreatorka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 września 2018, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny melduję przyjście na świat zdrowego wegetarianina :) 31.08.2018 z wagą 3180g urodził się Lew :)

    Asia_Wawa, Kreatorka lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ