X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Roślinne staraczki - weganki i wegetarianki :)
Odpowiedz

Roślinne staraczki - weganki i wegetarianki :)

Oceń ten wątek:
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 2 pierwsze cykle z Luteiną w ogóle źle znosiłam... pod koniec każdego cyklu miałam już infekcje... ale potem już było lepiej. Może mój organizm przyzwyczaił się do niej.

    Ech, te tabletki, suplementy... też nigdy nie podejrzewałam, że będę ich tyle brała. Zawsze to była tylko wit. B12 i D w ciągu zimy, a teraz mnóstwo tych tabsów biorę, jak jakaś lekomanka. Mam nadzieję, że wrócę kiedyś do normalności.

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Co u Was?

    U mnie dziwnie... Od pojawienia się tego okresu, który trwał 2-3 dni tak źle się czuje... Biegunka, wymioty, przedwczoraj i wczoraj myślałam; że głowa pęknie mi z bólu. Wczoraj gorączka dreszcze :(

    Pozdrawiam

    Nikusiia
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm Nikusia a robiłaś test? Bo bardzo skąpy okres. Albo Ci się coś hormonalnie poprzestawiało albo... ja bym sprawdziła chyba żeby już nie zachodzić w głowę. A jak negatyw to do lekarza.

    Nikusiia lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze można siknąć dla spokojnej głowy :) Nikusia a moze przezywasz to wszystko bardzo mocno. ja tez na początku miałam takie cykle. Ale każdy sam musi to przejść... Staraj się tak bardzo nie przejmowac. Teraz musisz się diagnozować, badać i leczyć, zeby jak najszybciej mieć maluszka :*

    Nikusiia lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik czy Ty masz na zdjęciu Charcika? :)

    Tak robiłam test, negatywny. Może to jakaś jelitowka... Chociaż nie powiem miałam nadzieję, że to może implantacja:)

    Nikusiia
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikusiia, przynajmniej teraz nie zachodzisz w głowę, co się dzieje.

    U mnie 11dpo, niby za 2 dni ovufriend pokazuje mi okres, ale wiadomo, że dopóki biorę luteinę, dopóty go nie będzie. Może zatestuję we wtorek z sikanym testem, będę miała w ten dzień właściwie wizytę u gina, więc najwyżej poproszę też o skierowanie na betę na wszelki wypadek.
    A czuję się tak, jak zawsze pod koniec cyklu, czyli fatalnie (już nie będę opisywać co mnie boli, bo wyjdę na hipochondryczkę).

    W środę wieczorem z kolei mój mąż testuje nasienie, więc też zobaczymy, co z tego wyjdzie, choć zdziwili nas, że trzeba aż 5 dni czekać na wyniki...

    Taki plan na najbliższe dni.
    Trudno byłoby mi opisać ogrom radości, której doznałabym, gdybym zobaczyła pozytywny test...

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na wyniki nasienia czekalismy chyba tydzien za pierwszym razem a za drugim chyba 5 dni. Nie wiem czemu to tyle trwa :/

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh...

    Nikusiia
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikusia nie charcika ale bliziutko! Whippeta. Mojego osobistego ulubionego :)
    Dziewczyny badanie nasienia pewnie tak jak posiew, często na coś tam trzeba poczekać po podaniu jakiś czynników żeby wynik był wiarygodny ;) trzeba być cierpliwym ze wszystkim niestety ;).

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj po wizycie u kardiologa. Mam małą arytmię, jak się okazało, ale nieszkodliwą. I choć poziom potasu mam raczej w normie, ale bliżej dolnej granicy, to zalecił mi suplementację magnezu z potasem. Ogólnie od kilku dni przestałam pić kawę (choć piłam zwykle tylko jedną z dużą ilością mleka gryczanego) i serce przestało mi tak nawalać.
    Więc kolejny lekarz za mną. Jutro zaś gin, zobaczymy co ona powie, co robimy teraz. A może i siknę sobie na test z rana, choć nie nakręcam się, żeby coś z tego wyszło...

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież whippet to też charcik tyle , że angielski :) Te psy są u mnie w rodzinie już od prawie 30 lat :) Obecnie mam dwa. Tzn ja z mężem jednego i rodzice :)

    Kreatorka :)
    Jak nie zachodze w głowę? Da się tak hihi.

    W sobotę idę do gina żeby powiedziała co tam u mnie się dzieje, może ten cykl będzie owocny :)

    Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2017, 18:22

    Nikusiia
  • Kreatorka Autorytet
    Postów: 267 229

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to niestety, beta negatywna :/

    Poza tym po dzisiejszej wizycie gin znów powtórzyła, że anatomicznie jest wszystko w porządku, owuluję, to też sama czas czuję i widać na wykresach i po testach.
    Jutro idziemy na badania nasienia, mąż widać że się denerwuje, że coś może być po jego stronie, skoro u mnie niby już ok... Napięcie ogólnie wzrasta.
    A ja staram się myśleć pozytywnie.
    Potem czeka mnie pewnie w najbliższych dniach sono-hsg.
    Ech, kolejne testy, badania, żeby nas to ku czemuś prowadziło...

    Szczęście po prawie dwóch latach starań... Niech trwa! <3
    #30 lat #hashimoto #wegemama
    relgljue1y3bkinw.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikusia - tak tak, miałam bardziej w głowie że charcik to włoski, a mój angielski już chart ;p. Cudowne psiaki. Mój niedługo skończy trzy lata, nie mogłabym sobie lepszego przyjaciela wymarzyć!!

    Kreatorka przykro mi :( i trzymam kciuki żeby badania coś wykazały!!

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Whippet-pipet:)

    55cfb05ac6548dc7c96260a1cfffd145.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2017, 21:29

    Nikusiia
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och tak. Jak dzidziuś. Hehe. Dzisiaj mnie długo nie było to jak wróciłam pol godziny się kazał tulić :p dla nas to taki człeko-pies z domieszką kota jeszcze ;)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie:)

    Nikusiia
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak przedluzacie abonament na tej stronie? Tzn tj bezpieczne nie przeleje kasy jakiemuś oszustowi? Oraz z jakich abonament korzystacie tzn np ten za 35 16?

    Nikusiia
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja nie podpowiem, ja tu tylko na forum jestem ;)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikusiia wrote:
    Dziewczyny jak przedluzacie abonament na tej stronie? Tzn tj bezpieczne nie przeleje kasy jakiemuś oszustowi? Oraz z jakich abonament korzystacie tzn np ten za 35 16?
    ja kupuje ten na 3 miesiace za 35 z kawałkiem. Normalnie robie przelew tak jak każą :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik tzn , że nie prowadzisz wykresów itp? Rozumiem ,że jak się nie wykupi tego abonamentu to można tylko korzystać z forum Tak? ;)

    Rucola? Dzięki:)

    Nikusiia
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ