X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.
Odpowiedz

Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.

Oceń ten wątek:
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle - po ciuchutku się cieszę, choć pewności nabiorę po terminie @ i po becie...

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Wiedźma82 Autorytet
    Postów: 380 151

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia cichutkie gratulacje :-). U mnie tak wyraźnie nie było widać. Trzymam mocno kciuki :-)

    dqprk6nlginvcqzk.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek lecę na betę i zobaczymy co tam ni pokaże :)

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Wiedźma82 Autorytet
    Postów: 380 151

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle podobno kropelki zaczynają na dobre działać po około dwóch tygodniach regularnego podawania, jak się porządna flora bakteryjna w jelitach zbuduje. Nie jesteś złą mamą - proszę nie myśl tak. Po prostu cały czas się siebie uczycie nawzajem

    dqprk6nlginvcqzk.png
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle - dasz radę. Nie jesteś złą mamą tylko małemu pewnie coś dolega. Porozmawiaj o tym z lekarzem. Jak Ci powie że kolki to poproś o usg brzuszka. U nas dopiero po usg lekarka przestała bredzić o kolkach.
    Ksrolcia - chyba padnę :) Drugi test i kreska mocniejsza? Gratulacje!!!

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 wrote:
    Shantelle - dasz radę. Nie jesteś złą mamą tylko małemu pewnie coś dolega. Porozmawiaj o tym z lekarzem. Jak Ci powie że kolki to poproś o usg brzuszka. U nas dopiero po usg lekarka przestała bredzić o kolkach.
    Ksrolcia - chyba padnę :) Drugi test i kreska mocniejsza? Gratulacje!!!


    Tak :) na obu pojawiły się w ciągu 3 minut :) kurde oby to był właśnie zwiastun mojego maleństwa :) we wtorek idę na betę :) Sorrki, że trochę schizuję ale strasznie się boję, że będzie powtórka z listopada ... :( Czekam do 29 i wtedy nabiorę pewności! :)

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schizuj do woli byle pozytywnie :) Te emocje akurat dobrze wpływają na ciążę :)

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to dziś miałam nie plamienie a krwawienie. Ehhhh.... Nie wiem jak ja to wszystko nerwowo wytrzymam. Są święta a ja akurat siedzę i piszę pismo do zusu. Ciekawa jestem co oni wywnioskują i czy przyznają mi ten zasiłek.

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • Wiedźma82 Autorytet
    Postów: 380 151

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 współczuję. Naprawdę w ZUSie mogliby się wziąć za porządną robotę, a nie czepiać się ciężarnych. Tyle osób ich wali w rogi, a oni muszą się doczepić do normalnych ludzi. Masakra jakaś.,..

    I tak przy okazji - skąd u Ciebie te plamienia, bo nie doczytałam? Jakiś krwiaczek czy co?

    dqprk6nlginvcqzk.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 ten ZUS to nieporozumienie. Ściągają kobiety w ciąży. Info jeszcze Ciebie, która ma naprawdę problemy..... Dramat. A tyle ludzi wali ich po rogach....
    Mam nadzieję, że krwawienie ustąpi. Moja koleżanka też plamiła w ciąży dość długo, a wszytko się skończyło szczęśliwie. Życzę Ci, Wam zdrówka :*

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, nie miałam jak wejść tu w tym okresie świątecznym ale życzę Wam zafasolkowanego nowego roku!

    Karolcia w końcu jakąś dobra nowina te święta! Trzymam mocno kciuki za betę, na pewno będzie dobrze :)

    Shantelle sam fakt, że obawiasz się, że jesteś złą matka świadczy o tym, że jesteś dobra matka. Kochana, na prawdę z czasem będzie lepiej :*

    Ja przejedzona siedzę u tesciow, a mąż śpi z córką, która w nocy dała popis.

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaagata85 wrote:
    Kochane, nie miałam jak wejść tu w tym okresie świątecznym ale życzę Wam zafasolkowanego nowego roku!

    Karolcia w końcu jakąś dobra nowina te święta! Trzymam mocno kciuki za betę, na pewno będzie dobrze :)

    Shantelle sam fakt, że obawiasz się, że jesteś złą matka świadczy o tym, że jesteś dobra matka. Kochana, na prawdę z czasem będzie lepiej :*

    Ja przejedzona siedzę u tesciow, a mąż śpi z córką, która w nocy dała popis.

    Ojj trzymaj mega mocni kciuki :* a co córka w nocy robiła?

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe słowa kochane :)
    Łatwo nie jest :( Mały daje czadu od 21-1 bo ma kolki i nic nie działa.

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, chyba czuła, że nie śpi w domu i nie chciała zasnąć. Najpierw się wyglupiala, a potem do 24.40 płakała. Dotego stopnia, że nawet do męża na ręce nie chciała iść. Jak się uspokoiła to do 2 w nocy sobie leżała i się rozgladala. Mąż zasnął kamiennym snem i nue mogłam go dobudzić, a chrapal okrutnie.jak juz udało mi się go "uciszyć " to córka zaczęła chrapac! Masakra.

    K22 odnośnie zusu, powiem Ci, że w mojej byłej pracy była dziewczyna chora na serce, padaczkę i inne dolegliwość. Parę razy w roku szpital, parenascie razy l4 i co roku ZUS ja uzdrawia nie przyznając renty. Co roku przed sądem wygrywa i ZUS tak czy siak ostatecznie płaci. Szukają slabych jednostek, które nie będą walczyć. Nie poddawaj się! Ale przede wszystkim nie denerwuj się! Jak się czujesz? Mam nadzieje, ze to krwawienie tylko chwilowe było. Bierzesz coś na te plamienia?

  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle spróbuj tych kropli sab simplex jak dziewczyny mówią, podobno działa cuda

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shantelle - a masz te butelki antykolkowe? Moja koleżanka je używała i mała nigdy kolki nie miała :)

    Agata - ja się jej nie dziwię, bo samej ciężko mi zasnąć w obcym miejscu :P

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh dziewuszki
    Cały mój problem polega na tym, że postanowiłam zmienić pracę a mój organizm poatanowił, że akurat to dobry moment na ciążę :) Tak się złożyło, że u poprzedniego pracodawcy jeszcze wybierałam urlop i nie byłam zwolniona a u nowego pracodawcy już pracowałam. Dla ZUSu nie do pojęcia, że muszą mi wypłacić zasiłek z 2 umów.
    Plamienia nie wiadomo z czego. Krwiaka nie widać. Może polip ale podczas badania jak lekarz dotyka polipa to nic się nie dzieje. Najgorsze jest to, że może się otwierać szyjka a ja nie zareaguję na czas, bo zbagatelizuję krwawienie :/
    Ogólnie ciągle jestem zmęczona ale nie ma co narzekać.

    Shantelle- jeszcze troszkę i wszystko przejdzie. Jeszcze będziesz się z tego śmiać.

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • Wiedźma82 Autorytet
    Postów: 380 151

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia kciuki zaciśnięte :-*. Daj znać jak tam beta zanim zdrętwieją całkiem.

    dqprk6nlginvcqzk.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedźma82 wrote:
    Karooolcia kciuki zaciśnięte :-*. Daj znać jak tam beta zanim zdrętwieją całkiem.

    Niestety betę będę mogła zrobić dopiero w piątek, a wyniki po nowym roku... Ja dziś do laboratorium a tam Pani oświadczyła mi, że dziś nie pobierają krwi do badania...

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia. Po cichu gratuluje.

    A my już wczoraj wróciliśmy od rodziców i dziś już w pracy.
    Ja 27dc, piersi bolą jak nie wiem... Ale to już się nieraz zdarzało

‹‹ 184 185 186 187 188 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ