X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.
Odpowiedz

Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22. Nie masz się czym martwić :*vwszystko jest dobrze

    Milka, mi dziś skoczyla temperatura.
    Dobrze mówisz.. cuda się zdarzają. Jesteś tego przykładem :-)
    Dzięki Tobie mam też więcej siły żeby się nie poddawać w żadnym cyklu :-)

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za was kciuk w tym cyklu! Musi sie udać :*

    K22 - słyszałam, że ruchy to dopiero w 20 tygodniu zaczyna się czuć, więc sądzę, że nie masz co się martwić :) Twoja dzidzia sjest grzeczna (jeszcze) :P

    No ja Wam powiem, że serio czuję się rewelacyjnie :) tylko czasem się martwię czy za nadto się nie cieszę.. Jak usłyszę bicie seruszka i gin powie że jest ok to będę spokojna. Podpytywałam moją mamę a ona mówiła, że jak była w ciąży to też się dobrze czuła... może to rodzinne :P Ja to jestem straszną panikarą :p to moje pierwsze dzidzi i dlatego nie wiem jak to jest...

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia - w pierwszej ciąży możesz czuć ruchy nawet dopiero w 22tc. U wieloródek ruchy są odczuwalne wcześniej i ja czułam od zeszłej soboty do środy. Od czwartku zupełnie nic. I jeszcze to przeziębienie. Syn ma kaszel i temperaturę a ja kaszel i straszny ból pleców. Nie mam temperatury i nie wiem czy jechać do ambulatorium i pogadać z lekarzem co ewentualnie mogę wziąść czy czekać, że może przejdzie.

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 wrote:
    Karolcia - w pierwszej ciąży możesz czuć ruchy nawet dopiero w 22tc. U wieloródek ruchy są odczuwalne wcześniej i ja czułam od zeszłej soboty do środy. Od czwartku zupełnie nic. I jeszcze to przeziębienie. Syn ma kaszel i temperaturę a ja kaszel i straszny ból pleców. Nie mam temperatury i nie wiem czy jechać do ambulatorium i pogadać z lekarzem co ewentualnie mogę wziąść czy czekać, że może przejdzie.

    hmmm to może faktycznie skontaktuj się z lekarzem...

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w ambulatorium. Mogę brać tylko paracetamol w razie temperatury albo bólu a na kaszel nic. Herbatka z miodem, imbirem, malinkami i inhalacje :(

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 wrote:
    Byłam w ambulatorium. Mogę brać tylko paracetamol w razie temperatury albo bólu a na kaszel nic. Herbatka z miodem, imbirem, malinkami i inhalacje :(


    Tulę kochana :*

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko. Tak mnie dusi kaszel, że chyba nie zasnę :( Z inhalatorem nie da się spać, bo wyje a nawilżacza nie mam. Właśnie wygrzebałam stary podgrzewacz do butelek i zamierzam go włączyć na gotowanie i użyć jako nawilżacza powietrza :) Mąż stwierdził, że mi odbiło :D

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 - jeżeli pomoże to włączaj :P jeju współczuję ci tego kaszlu :(

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie natomiast ponownie mąż zaskoczył. Wyszło w rozmowie, że jak będzie pracował we Wrocławiu, to za 6 miesięcy podejmiemy temat dzidziusia :) a wczoraj na zakupach żartował, że jak będzie kolejny "dziurawiec " to chyba zwariuje ;)
    Ja od piątku mam skurcze żołądka, co mąż też skomentowal: może w ciazy jesteś?

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata może on ma przeczucie i faktycznie jesteś :)

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 13:05

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vieritaserum - nie zawiodłaś go na pewno ! kochana nie możesz tak nawet myśle! Przecież to nie twoja wina, że tak się układa :( musisz myśleć pozytywnie kochana:* tulę cię mocno :* Zobaczysz, że zanim się obejrzysz dołączysz do mnie na fioletowej stronie :*

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, przekonam się za tydzień. Ale dziś podczas ćwiczeń i potem czułam wyraźne klucie z lewej strony, a owulka była z lewego jajnika.

    Co do anty to faktycznie nie ma co generalixowac. Ja po studiach wychodziłam się tak, że zanikl mi okres. Zaczęłam brać anty, na początku żeby coś ruszyć, a potem poznałam męża i brałam dalej wiec wyszło parę lat brania. Po odstawieniu miałam cykle dwumiesieczne i do tego nieregularne. Zaczęliśmy się starać w listopadzie, zaszłam na początku maja.

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam tabletki anty jako siedemnastolatka. Miałam tak bolesne okresy, że pewnego dnia w ciągu doby zjadłam 6 tabletek od bólu i dalej się zwijałam. Mama z ciężkim bólem serca dała mi tramal. Miałam taką bombę, że nie byłam w stanie zrobić kroku. Gin nic dziwnego nie znalazł i dał mi tabletki anty. Brałam je ze 3 lata. Takie bóle nie wróciły. Cykle były jak w zegarku poza 1 razem a z zajściem w ciążę też były problemy.

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnjiee temperatura w górę... Zostało czekać :)

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia - no i pięknie :) Zakiełkuje :D

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K22 wrote:
    Marcia - no i pięknie :) Zakiełkuje :D

    No nie wiem... Bardziej mam przeczucia ze może marzec nie wiem dlaczego hahah

  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze wczoraj miałam przeczucie, że się udało, a dziś juz mam przeczucie, że jednak nie :(
    Jestem dziś pierwszy dzień w pracy i jak szalona tęsknię za córka :( poza tym dziś jest blue monday - najbardziej depresyjny dzień w roku

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata - wiem co czujesz. Ja też myślałam, że zwariuję jak musiałam iść do pracy i zostawić małego. I tak te 5 lat temu byłam w dobrej sytuacji, bo mały zostawał u mojej mamy ale oj było ciężko.

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wróciłam wczoraj ze zjazdu i nie mogłam wstać do pracy :(
    a dziś boli mnie głowa; /

‹‹ 200 201 202 203 204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ