X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.
Odpowiedz

Rozmawiamy o wszystkim - wspólnie dążymy do spełnienia marzeń.

Oceń ten wątek:
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia13 - 5 lipca będę po kontroli. Owulacja wypada niby gdzieś na 11 lipca, chociaż trudno powiedzieć jak to jest naprawdę. Tak sobie myślę, że chyba podskocze do mojej gin tego 11 lipca i zobaczymy jak to tam wygląda.

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że zrobiłam test ciążowy, oczywiście jedna krecha... Po jakimś czasie wróciłam z B do domu i pierwsza wskoczyłam do łazienki by ten nie widział że robiłam a tu dwie krechy. Aż się obudziłam bo w tym momencie narzeczony wszedł do domu po nocce.
    No ale interpretuje się na odwrót... więc czekam na @

    Milka88 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • maggdax Autorytet
    Postów: 281 283

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka moj po euro miał iść na badania ;d najbardziej cieszy się z tego ze juz nie musi ;d

    Milka88 lubi tę wiadomość

    xnw4skjoboritegt.png termin wg OM +tydzien
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe a o mnie Ci się nic nie śniło może akurat wyśnisz mi dwie krechy :D Ja co do siebie przeczuć nie mam ale jak tylko pojawi mi się co do kogoś to szybko się sprawdzają i szwagierce już w 13 tygodniu powiedziałam że będzie miała chłopca i ma a gin wtedy twierdził że będzie dziewczynka i była zła na mnie że tak mówię pod koniec ciąży jednak okazało się że to ja miałam rację, tak samo czułam że jest w ciąży ale nic nie mówiłam bo co mnie to obchodzi. A teraz czuję ze za niedługo powie że znowu jest w ciąży i tym razem będzie miała dziewczynkę.

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety potforzasta :( Czekam na @ i lecę do gina z wynikami B.

    17.11.17-poronienie całkowite
  • maggdax Autorytet
    Postów: 281 283

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje się dobrze, czasami pobolewa jak na @ale krótko, żadnych młodsi i innych fajerwerków nie ma;) jestem trochę wystraszona bo ciągle się zastanawiam czy będzie wszystko ok, wizyta dopiero za 2 tyg czyli w 6tc wtedy juz może lekarz zobaczy serduszko, mam ogromną nadzieję że tak będzie ;) Milka zrób betę lepiej wiedzieć wcześniej ;* Dziewczyny czekam na wasze dwie krechy!;):*

    xnw4skjoboritegt.png termin wg OM +tydzien
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja a ja Ci mówię że do swoich urodzin będziesz w ciąży :) możesz mi wierzyć albo nie ale jak patrzę na Twój awatar to mi się tak wydaje :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprzed 6lat ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggdax będzie wszystko dobrze i będzie serduszko tylko myśl pozytywnie ;)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Mia13 Ekspertka
    Postów: 543 65

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja z tymi snami różnie bywa, ale czasem człowiek chodzi po nich przybity...

    Potforzasta fajnie, że umiesz rozpoznać swój organizm, bo ja się zawsze cieszę, że temp. rośnie a nic z tego nie ma... muszę odpuścić bo stres mnie zżera, ponoć to u mnie problem... problemy w pracy w styczniu kolejna strata... chyba się blokuję. Co Ty masz za przeczucia, mogłabyś zacząć wróżyć... :) może mi coś podpowiesz? :))

    magda nie stresuj się, będzie dobrze. Niektóre kobiety nawet nie wiedzą jeszcze, że w ciąży są. Koleżanka poszła do gin jak jej się ponad 2 tyg @ spóźniała, bo miała cykle raz 25 raz 40... i się nie przejmowała a była wtedy już w prawie 9 tygodniu i było ok. :)

    K22 a komisję z Zus już miałaś?

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia póki co to Aja ma silniejsze wibracje i co do niej mam przeczucia ale jak coś to dam znać :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że mamy prywatną wróżkę ;D
    A co u mnie czujesz ?

    Ale ta pogoda jest kapryśna, wcześniej takie upały non stop teraz leje ;/
    Mi by tak pasowało 25 stopni, słoneczko i lekki wiaterek ;D

    AJA_S, maggdax lubią tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia13 - no właśnie nie. Poprzednią sami odwołali i teraz wezwali mnie drugi raz na 5 lipca. Oj jakoś to będzie. Jak się teraz nie uda to spróbujemy za rok. Potem 9 miesięcy ciąży, rok macierzyńskiego i ja do pracy a mąż na emeryturze z pociechą. Takie rozwiązanie tez ma jakieś plusy :)

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggdax - ta wizyta za 2 tygodnie, to ta najważniejsza :) Są takie emocje, że opisać się nie da. Jak juz się usłyszy to bicie serduszka i sobie uświadomi, że ten mały człowieczek naprawdę jest to chyba najpiękniejsze przeżycie aż do pierwszego płaczu. Oj, że też tyle się człowiek musi naczekać :)
    Teraz tylko odpoczywaj i się relaksuj :)

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • maggdax Autorytet
    Postów: 281 283

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za dobre słowo :)

    xnw4skjoboritegt.png termin wg OM +tydzien
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam bóle podbrzusza oraz bóle pleców dziwne bóle na dole jakieś ciągnięcia z boku i na dole.

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • maggdax Autorytet
    Postów: 281 283

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorpionek oby to sygnalizowalo zielonego kropka ;) Dziewczyny a na te usg z biciem serduszka zabieralyscie tatusiów?

    xnw4skjoboritegt.png termin wg OM +tydzien
  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggdax wrote:
    Skorpionek oby to sygnalizowalo zielonego kropka ;) Dziewczyny a na te usg z biciem serduszka zabieralyscie tatusiów?
    Nooooo

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggdax wrote:
    Skorpionek oby to sygnalizowalo zielonego kropka ;) Dziewczyny a na te usg z biciem serduszka zabieralyscie tatusiów?
    Tak na usg szedł mąż ze mną od samego początku☺

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • NelNel Przyjaciółka
    Postów: 247 20

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naaadrobiłam :) A tylko dlatego, że dziś poniedziałek i jestem w pracy :) W weekend ciężko mi dłużej pogmyrać w necie - zawsze coś do zrobienia w domu jest, tym bardziej, że remont domu trwa.

    Gratuluję tym, które ujrzały dwie krechy na teście :)
    Kciuki trzymam za resztę i siebie również :)

    My działamy bez spiny - ot tak...na spontanie. I powiem Wam Kobitki, że chyba pierwszy raz od daaawna nie pomyślałam o ciąży podczas przytulania. Do tej pory spina "oby się udało", "może to już, teraz", "oby trafić".
    A ostatnio nie...cieszyłam się chwilą, wiem, że to jeszcze nie było takie "niemyślenie" w 100 %, ale w 80% na pewno :)
    Relacje z Małżonem w miarę (w zasadzie nie byliśmy obrażeni, czy pokłóceni), więc muszę z tym żyć, że facet to facet...i tyle...hahah...czasem wyłącza mózg :P
    I tak Babeczki ma się to u mnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2016, 12:24

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ