X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozne pytanka
Odpowiedz

Rozne pytanka

Oceń ten wątek:
  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 4 października 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może chodzi po prostu o uzupełnienie jakiśtam składników odzywczych i, że niby od tego jesteśmy zdrowsze i łatwiej zaciązone :D a może to wszystko spisek i każą nam wierzyć, bo wtedy tez łatwiej zaciążymy? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2013, 09:34

    ulek, Anoolka lubią tę wiadomość

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 4 października 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgenek wrote:
    a może to wszystko spisek i każą nam wierzyć, bo wtedy tez łatwiej zaciążymy? :D
    oj to ja w tym cyklu wierzę jak jeszcze nigdy! Zobaczymy jak się sprawdzi twoja teoria Olgenek :D

    biedronka1982, Anoolka, Olgenek lubią tę wiadomość

  • niunia9410 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 5 października 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewczyny mam pytanko czy w czasie miesiączkowania tez jest wskazane mierzenie temperatury

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 5 października 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niunia9410 wrote:
    hey dziewczyny mam pytanko czy w czasie miesiączkowania tez jest wskazane mierzenie temperatury

    niunia mozna ale nie trzeba. Ja osobiscie zaczynam mierzyc kiedy miesiaczka juz ustepuje tak ok 5 dc. ale to dla tego ze ja mierze w pochwie.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 5 października 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    niunia mozna ale nie trzeba. Ja osobiscie zaczynam mierzyc kiedy miesiaczka juz ustepuje tak ok 5 dc. ale to dla tego ze ja mierze w pochwie.

    Ja tak samo :)

    MILA lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 6 października 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam takie pytanie, czy są produkty (nie tabletki) które przeszkadzają w zajściu w ciążę?

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 6 października 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja i bez tych produktów nie mogę więc chyba bez różnicy ;)

    ulek lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 8 października 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzcie mi proszę bardziej doswiadczone,jak jestem przeziebiona jak mam sobie poradzic z cyklem tzn jak mam mierzyc temp???temperatury z racji przeziębienia nie mam, i jeszcze jedno jak ja mam takie słabe miesiaczki to jak mam wyliczyc dni płodne?????? ona trwa zaledwie dwa dni i jest skapa...lekarz twierdzi ze taka uroda ale ja sie boje ze moze zde mna cos nie tak... help

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2013, 14:40

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 9 października 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabelko też mam problem ze skąpymi miesiączkami, i też każdy ginekolog mówi, że taka moja uroda :/ Ale kurcze co to za uroda, jak jeszcze kilka lat temu były one normalne. W każdym bądź razie badałam już podstawowe hormony i wyniki wyglądają ok, na usg u lekarza też nie wychodzi nic niepokojącego, więc powoli kończą mi się pomysły co jeszcze zbadać, sprawdzić żeby te miesiączki "naprawić" :/

    A co do przeziębienia, to możesz zaznaczyć temperaturę z danego dnia jako zakłóconą i ovu nie będzie jej brał pod uwagę przy wyliczeniach. A jak nie masz podwyzszonej temp to na Twoim miejscu normalnie bym zapisywała. Chyba jeszcze w zakładce objawy (czy jakoś tak) można zaznaczyć przeziębienie/katar

  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 9 października 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Ci ulek :) no właśnie jakieś dziwne te @ ale skoro ty masz taki sam problem a wyniki są ok to może faktycznie jest w porządku, chociaż nie bardzo wiem zatem jak obliczyć dni płodne, wydaje mi się że jak @ trwa tak krotko to i owulacja może się przesuwać ;/ sama już nie wiem

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello! Prosze o pomoc osoby obeznane w medycynie. Pytanie moje brzmi: jaki wplyw maja na ewentualna ciaze (tzn. zajscie w ciaze) leki przeciwbolowe brane w czasie okoloowulacyjnym? Z powodu zapalenia nerwu w nadgarstku zaserwowalam sobie: ketanol. pyralgine, paracetamol i ibuprofen. Czy zabilo to moje jajo?

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o skąpe miesiączki to warto zbadać tarczycę, a jeśli chodzi o leki przeciwzapalne to nie powinno się ich brać w okresie okołoowulacyjnym ani tym bardziej w fazie lutealnej :P
    Biedroneczko poza tym trzeba lekarza uprzedzać że się planuje ciążę to wtedy będzie Cię traktował jak ciężarną i będzie tym samym przepisywał odpowiednie leki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2013, 11:31

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 13 października 2013, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Hello! Prosze o pomoc osoby obeznane w medycynie. Pytanie moje brzmi: jaki wplyw maja na ewentualna ciaze (tzn. zajscie w ciaze) leki przeciwbolowe brane w czasie okoloowulacyjnym? Z powodu zapalenia nerwu w nadgarstku zaserwowalam sobie: ketanol. pyralgine, paracetamol i ibuprofen. Czy zabilo to moje jajo?

    Noż biedronko ja Ciebie poprostu ugryzę! Podczas starań unikamy takich brzydkich leków. Mają one niestety ogromny wpływ na nasz organizm. Tylko paracetamol jest bezpieczny. W razie ogromnego bólu możesz załadować do 8 tabsów na dobę.
    Poza tym może ładnie zadziałać witamina B6. 200 mg na dobę.

    I! Kto Ci to rozpoznał? Lekarz rodzinny czy ortopeda? Czy to jest cieśń nadgarstka? Czy masz badania na przewodnictwo zrobione?

    ulek lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 13 października 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedroneczko z tym ketonalem to trochę przesadziłaś,ale ja też musze się przynać bez bicia że wzięłam pół ketonalu 100 dziś rano bo wyrobić już nie mogłam,jestem przeziębiona i rano bolała mnie głowa, zęby, uszy,chyba zatoki i nie wiem co jeszcze...zdycham

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2013, 18:48

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yes, I know. Ale na swoje usprawiedliwienie mam to, ze ketonal wzielam ze zlosci, jak @ zobaczylam. Mea culpa! :-(

  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 13 października 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak miałaś @ to jeszcze nie tak źle,gorzej tak jak u mnie prawie środek cyklu,trudno...
    teraz też sie zastanawiam bo zaczyna znów wszystko napierdzielać...bardzo źle się czuję, a do tego męża nie ma jestem sama w domu z córką

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelka04 wrote:
    jak miałaś @ to jeszcze nie tak źle,gorzej tak jak u mnie prawie środek cyklu,trudno...
    teraz też sie zastanawiam bo zaczyna znów wszystko napierdzielać...bardzo źle się czuję, a do tego męża nie ma jestem sama w domu z córką

    Przespij to najlepiej. Corcia moze Ci towarzyszyc. Tule!

  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 13 października 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Przespij to najlepiej. Corcia moze Ci towarzyszyc. Tule!


    nie pójdzie jeszcze spać bo czeka na kucyki pony o 19:55 to jej ulubiona bajka, a poza tym jak tu przespać jak ranno na 7 do pracy i jeszcze muszę zawieźć ja do teściowej bo nie może iśc jeszcze do przedszkola bo bierze jeszcze antybiotyk buuuu.....

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Hello! Prosze o pomoc osoby obeznane w medycynie. Pytanie moje brzmi: jaki wplyw maja na ewentualna ciaze (tzn. zajscie w ciaze) leki przeciwbolowe brane w czasie okoloowulacyjnym? Z powodu zapalenia nerwu w nadgarstku zaserwowalam sobie: ketanol. pyralgine, paracetamol i ibuprofen. Czy zabilo to moje jajo?


    jeśli już to tylko paracetomol (apap), żaden ibuprofen, który nie tylko może zaszkodzić fasoleczce, ale też ma działanie trochę jak tabl anty. ja już nie mówię o ketanolu....

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 13 października 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Laski, ketonal to nie cukierki:(

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ