X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ruszamy ciałem - czyli dbanie o formę przed ciążą
Odpowiedz

Ruszamy ciałem - czyli dbanie o formę przed ciążą

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakaś taka chodzę skapciała, padam w ciągu dnia spać razem z dzieckiem, wieczorem też o 21 śpię ostatnio :/ nie wiem o co kaman :/

    Miałam wczoraj niby zacząć ćwiczyć i dupa znowu :/ wrrrr zła jestem sama na siebie.

    Ale dopóki dziecko nie śpi nie mam szans na ćwiczenia :/

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 15 lipca 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula mnie taka senność dopadla jak bylam w ciąży mogłam wtedy spać cały dzien za to budziłam się o 4 rano i bylo po spaniu :(

    Rutelka lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia ja w ciazy z Michasiem tez non stop spałam, ale teraz w ciąży nie jestem, więc to chyba ogólne zmęczenie :]

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 15 lipca 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Gosia86 :)

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 15 lipca 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co :)
    masz zamiar robić te treningi?

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 15 lipca 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak zaczelam od wczoraj :) troszke mam juz dzis zakwasy,ale nie dam sie :)

    gosia86 lubi tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 15 lipca 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj pierwszy raz w życiu miałam rolki na nogach :) No szczerze mówiąc myślałam, że to będzie łatwiejsze :) Ale nie daję się i dziś też idę :) Mam nadzieję, ze nikogo nie spotkam znajomego :D

    gosia86 lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 15 lipca 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jeszcze mam zakwasy ale już mi pomału przechodzą

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rolki sa super!! I wrotki tez są mega :D

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 15 lipca 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak macie zakwasy to mimo wszystko cwiczycie dalej czy odpoczywacie np jeden dzien?

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 15 lipca 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja olewam zakwasy :) Jak się poćwiczy zakwasy są mniejsze :)

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chętnie dołączę do ćwiczeń, także możecie mnie dopisać do listy. Mam sporo do zrzucenia, bo ważę 95 kg przy 170 cm wzrostu. O dziecko staramy się od 3 miesięcy na razie bez skutku, także chętnie schudnę i wspomogę "poczęcie" plus zrobię coś dla siebie.

    Ja bardzo intensywnie ćwiczyłam od 22 grudnia 2013 do 5 lutego 2014. 6x w tygodniu po 1 godzinie do 1,5 godziny. Były to ćwiczenia SKALPEL Chodakowskiej, Shreded z Jilian Michaels i inne znalezione na youtube + orbitrek, bo mam w domu. Powiem szczerze, że sylwetka się poprawiła już po 2 tygodniach, ale znaczące efekty osiągnęłam dopiero jak wprowadziłam zdrową dietę. Wtedy ćwiczenia w połączeniu z dietą spowodowały, że w ciągu miesiąca schudłam 5 kg. Oczywiście cellulit znacznie się zmniejszył przy tym i pośladki poszły w górę. Ćwiczenia przerwałam, bo mój dziadek umarł 5 lutego. Jakoś ciężko to przeżyłam.

    Ale dziś mam nowy zapał... Przyjmiecie mnie do waszego grona ???
    :)

    smileys-fitness-416486.gif smileys-fitness-745633.gif smileys-fitness-247037.gif

    Czarnula87, Kaśka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne że przyjmiemy :] Już wpisuję cię na listę :]


    Ja teżnigdy nie patrzyłam na zakwasy tylko ćwiczyłam dalej :]

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 16 lipca 2014, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    mój mąż jest mistrzem metafor
    wczoraj patrzył jak ćwiczę i mówi do mnie że już mi się inny brzuch zrobił
    ja się pytam tzn jaki?
    no taki kaloryfer się kształtuje ale na razie to taki zapowietrzony kaloryfer :D
    padlam jak to usłyszałam
    ale widzę że on się cieszy że coś z sobą robie i że pomalu dochodzę do siebie
    Ruletka rozumiem Twoje załamanie przechodzilam to rok temu gdy zmarł mój ojciec, też odechciało mi się wszystkiego

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia86 fajnie, że mąż Cię wspiera. :) Mój też jak ćwiczyłam to wspierał. Kupował mi co chciałam do ćwiczeń. Zestaw porządnych hantli, karimata, piłka do ćwiczeń... No i codziennie "obmacywał" brzuszek i twierdził, że jakiś wklęsły się zrobił (choć wisiał, hehe). Był nawet moment, że zaczął ćwiczyć ze mną, także istnieje duże prawdopodobieństwo, że dołączy.

    A ja dziś wracam do domu (3 ostatnie dni u teściowej) i zamierzam zrobić sobie wieczorną sesję ze Skalpelem i orbitrekiem. Dam znać.

    Oprócz tego, staram się nie obżerać no i od ginka pod koniec czerwca dostałam Metforminę, po której zgodnie z tym, co ginek mówił, schudnę.

    Mam więc mega motywację i wsparcie. Tabsy, Wy, mąż, ćwiczenia, dieta, lato, plaża, potencjalna fasolka.

    gosia86 lubi tę wiadomość

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 16 lipca 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć :) ja też zaczęłam dbać o siebie i dziś 40 min biegu na orbitreku :) spociłam się jak szczur :) warto zadbać o kondycje, bo w ciąży częśto się oszczędzamy ;) potem będzie nam łatwiej ;)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę temat na sportowo ;) dopisuję się i ja bo akurat od poniedziałku mam zamiar ruszyć ze zdrowym odżywianiem i więcej ruchu.. ogólnie nienawidzę ćwiczyć w miejscu skłony, przysiady itp. wrr.. ale bardzo lubię biegać, mam fajną trasę obcykaną równe 5km i tak co dziennie po pracy chcę a do tego czasem rowerek u mnie to minimum 20km jazdy :) a w parku obok fany sprzęt do ćwiczeń zrobili i z tym też nie pogardzę :) mój cel na start 6 kg stopniowo oddać.

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 6 kg przytyłam, ale teraz lepiej wyglądam :)
    mnie nawet nie zależy na zgubieniu wagi, ale ten celulit, widoczny już bez ściskania :( nierówności na udach widać gołym okiem :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA IDE ZARAZ ćwiczyć:0 45min z Ewką:) troche zmęczona po pracy ale dam rade:)

    gosia86 lubi tę wiadomość

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 16 lipca 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś wrote:
    Mam pytanie do gosia86...jak cwiczylas z Chodakowska to tylko ten skalpel czy zmienialas cwiczenia co jakis czas?
    Kochana na początku ćwiczy tylko skalpel.Od tego też zaczynałam i Ewa też proponowała by od tego zaczynać..Potem po miesiącu możesz sobie ćwiczyć mieszanke..Killer,turbo itp:) urozmaić sobie troszkę:)Ja od tych ćwiczeń mam już uzależnienie.

    Maniuś, gosia86 lubią tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ