X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natt wrote:
    Też miałam problem z libido na tabletach anty. Pytałam gina czy mogę zmienić na inne np a on na to ,że nic to nie da bo tak one działają, że obniżają libido. Odstawiłam i po dwóch miesiącach w miarę ochota wróciła.
    Są oczywiście dnie kiedy nic mnie nie ruszy ale i są też takie że aż mnie roznosi, dziś tak mam o. :D

    To zazdroszczę Ci :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ;)

    Marzec x 2 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i oprócz ochoty na bzykanie to mam dziś straszną ochotę na czekoladę! :D
    Wyciągnęłam już bombonierkę z szuflady , popatrzyłam, oblizałam się i włożyłam z powrotem... ale chyba jej dziś nie popuszczę. :D

    Rubi, kwiatuszek789 lubią tę wiadomość

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie też mam małe libido

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 12 maja 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszku raczej nie wytrzymam...:( ja jestem z tych co się niestety katują...i jak w środę zobaczę I kreskę to i tak będę dalej się łudziła, że może @ nie przyjdzie...chociaż powiem Wam, że ciężko to opisać, ale jak zaszłam w ciąże po raz pierwszy, to czułam to...wiedziałam na 99% że noszę kropka...to było dziwne i nie wiem jak to wyjaśnić...i oczywiście nie chodzi o objawy jakieś...tylko po prostu wiedziałam...dziwne

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • margoo Przyjaciółka
    Postów: 82 51

    Wysłany: 12 maja 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    dokładnie się nie orientuje ale gdzieś czytałam że może spadać dopiero parę dni po zaczętej @ obserwuj, jak nie to po krwieniu do lekarza bo czasem kobiety mają @ podczas ciąży, miałam kolezankę w szkole dopiero w 6 miesiącu zorientowała się o ciąży bo normalnie miesiączkowała a moja bratowa w pierwszym miesiacu tez miała normlanie w drugim jak sie spoźniła to się zorientowała.
    Dziękuję Dariaa za odp. myślę że to nie ciąża bo test robiłam w pt i nic, i w dodatku normalny ból jak zwykle przy okresie niczym sie nie rózni i dość obfity, może jutro spadnie ta tempka ^_^ i zacznę kolejny mam nadzieje normalny cykl

    margoo89
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 12 maja 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada wrote:
    Ja ogólnie też mam małe libido
    Moje to chyba poszło w odwrotną stronę od mojej :/
    nie chciałam o tym nic pisać bo mi wstyd było że moje libido jest małe :/ ale dobrze wiedzieć że nie jestem sama
    ale u mnie to chyba presja dziecko tak działają kiedyś nie miałam z tym problemu pare razy dziennie codziennie a przez tą presje (pewnie wiecie o co chodzi) przechodzi mi ochota na co kowlwiek :( niestety

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 12 maja 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje libido też jest niziutkie. Myślałam, że należe do grona nielicznych ale widze, że wiele z nas ma ten problem... Kiedyś jeszcze za czasów szkolnych jak się z kumpelami rozmawiało na temat pierwszego razu:) to mi koleżanka powiedziała "spróbujesz to zobaczysz że będziesz chciała robić to codziennie". No i spróbowałam:) ale wcale nie jest tak jak mówiła. Czasami nawet sobie myślę, że gdyby nie starania o dzidzie to mogłabym żyć bez sexu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zrozumcie mnie źle. Ja wcale nie jestem nimfomanką ani nie chodzę wiecznie napalona. ;)
    Miewam dni [zazwyczaj wtedy gdy nie mam stresów, jestem wypoczęta i między mną a mężem jest sielankowo ] i wtedy mam ochotę robić to kilka razy na dzień. Ale też nie zawsze, zresztą widać to na moim wykresie.
    Jak mi się nie chce to mi się nie chce, nic na siłę robić nie będę.

    Niech bobas będzie owocem miłości , także tej fizycznej a nie tylko mechanicznego seksu tylko w owulację. Tak myślę ja ,o ! :)

  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 12 maja 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy ze sobą prawie 7 lat i pierwsze 2 lata, to było szaleństwo - w samochodzie najczesciej, bo innych warunków nie było ;) Potem zamieszkaliśmy razem i zaczynało wszystko słabnąć - zaczeły sie problemy jakies w domu, kłótnie, płacenie rachunków i inne rutyny i strefa łózkowa nam sie strasznie rozjechała, tak naprawde kochaliśmy sie kilka razy w miesiacu. Strasznie zle sie z tym czułam, ze go kocham a mimo to nie mam zupełnie ochoty. I to wcale nie kwestia żadnych tabletek, bo ich nie brałam.
    Ale ostatnie pół roku staramy się oboje odbudować nasze relacje, zaczynamy o siebie zabiegać, zapraszac się na randki ;)
    Na Walentynki mojemu N rozwiesiłam wszędzie karteczki ze strzałkami po kolei, musiał najpierw wejść po schodach, potem łazienka, potem w jednym pokoju musiał zabrać ze sobą moje majtki aż doszedł do kuchni i kolacji przy swiecach ;)

    natt lubi tę wiadomość

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaskółka! Właśnie tak! Trzeba o siebie zabiegać. Nawzajem próbować wznieć pożądanie bo w codziennym życiu łatwo to wszystko stracić.


    Ja tydzień temu wysłałam M zdjęcie w samym biustonoszu jak był w pracy.
    Chyba nie muszę mówić, że leciał do domu jak piesek z wywieszonym jęzorem... ;)

  • Aniiusiaaa5 Ekspertka
    Postów: 154 65

    Wysłany: 12 maja 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natt nie jest w tym nic złego, przecież jesteśmy jeszcze młode a to przecież normalna rzecz. Nawet nie wiesz jak ja bym chciała mieć ochote, której nie mam. Ale mówią, że dla kobiety sex jest najlepszy po 30stce:) więc może jeszcze nic straconego:)Idę spać bo późno już, a jutro kolejny ciężki dzień...

  • margoo Przyjaciółka
    Postów: 82 51

    Wysłany: 13 maja 2014, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam dziewczyny u mnie ostatnio też z tym gorzej, jeszcze niedawno zawsze mi się chciało ale ostatnio jak zaczęłam przygotowania do ślubu i poszłam do pracy gorzej z tym oj gorzej :/ może po ślubie się wyluzuję i znowu będzie tj wcześniej ;)
    dd06cba901169e0377ee6c17180f5cf5.png

    margoo89
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 13 maja 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane! życzę Wam w ten ponury pochmurny dzień wiele słońca i radości :)
    Cieszcie się każdym szczególikiem ;)
    MIŁEGO DZIONKA <3


    Spadam do roboty :(

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 13 maja 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek

    Wczoraj juz nie zagladalam bo chcialam sie polozyc wczesniej spac i wkurzylam sie na prace mojego bo przerzucili go na 2zzmianie czyli znowu sie mijamy :-( kolejny tydz tak samo pewnie. Ja podczas owu chyba sobie wmawiam ze mam ochote na igraszki ale i tak nie codziennie. Moj mezu tak samo. Kiedys mpgl caly czas a teraz odzwyczail sie i tez czesto mnie nie molestuje :-P nawet ostatnie serducho jak bylo to ledwo bidak dal rade bo jeszcze chory byl na antybiotyku. I od tej chwili az tak nie bedziemy sie zmuszac. A ciaza z mojego dlugiego cyklu odpada bo nie ma serduch. Wkladki zapachowe naturelli mi nie przypasowaly wiec nawet nie ma jak serduchowac.

    Milego dnia :-)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 13 maja 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z moim mężem też pracujemy na 2 zmiany, i jest taki tydzień, że mijamy się. Jednka za tydzień idę na urlop zamierzam trochę odstresować się, odpocznę i może wróci wszystko do normy :-)
    Miłego dnia :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 13 maja 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się dziewczynki...to jak już mowa o libido, to ja niestety również średnio chętna...aleeee mam gorszy problem...po zabiegu przytulaliśmy się już tyyyle razy i mam zanik orgazmu ; / czytałam o tym, że po ciąży, zabiegach, operacjach może się takie coś zadziać..i że można to leczyć, ale puki co nie stanowi to aż takie problemu i mam nadzieję, że to powróci...

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 13 maja 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi jeśli chodzi Ci o orgazm pochwowy to pociesze Cię, że ja jeszcze nigdy w życiu go nie doświadczyłam. Ale jeśli mówisz o orgazmie w ogóle to faktycznie problem.

    Z libido u mnie różnie. Najczęściej jest strasznie słabe i mogłabym miesiącami żyć bez seksu. Może to dziwnie zabrzmi ale świadomość, że może to jest właśnie ten moment kiedy pocznie się nasze dziecko mnie "nakręca". Nie wiem czy mam wtedy dodatkową motywację czy jaki czort :P Ale u mnie ogólnie jest tak, że mi ciężko zacząć. Jak się już "przełamie" żeby zainicjować zbliżenia albo zdecyduje się, że nie będę uciekać przed mężem tym razem to jest super ale czasem to mi się tak nie chce, że udaje że śpię.

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 13 maja 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde, a ja znowu plamię....już się powoli martwię, bo że się do mnie jakieś choróbsko przyplątało....znalazłam na wykresach tylko jedną dziewczynę, która 4 dni pod rząd plamiła, a potem pozytywny test ciążowy...ale ja miałam jeszcze wcześniej też plamienie i w tym miesiącu już kilka dni się tego uzbierało : (

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 13 maja 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak samo jak ADK czyli najgorzej zaczac :-P mi sie zwyczajnie tez nie chce tak po prostu, ze wole isc juz spac czy polezec i odpoczac. Rubi na majowkach dobrze pisza ze to moze byc implantacja wiec trzymam kciuki aby tak bylo :-)

    Do domuuuu juz chce a gdzie tu jeszcze do 16 :-\

    Rubi lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ