X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny my jesteśmy po prostu ekonomiczne i tyle :) :) :) Ja też należę do tej elity, jedna lampeczka, góra dwie i już humorek jest :) Fajnie byłoby się tak spotkać w realu :) Ja jestem z Gdańska, więc w sumie Łódź też byłaby ok :) Nawet w sierpniu będę przez nią przejeżdżała, bo jedziemy z K na południe, pod Częstochowę :)

    Asiu przykro mi, ale głowa do góry, może jeszcze za wcześnie i nie wszystko stracone :)

    Jak u was w pracy? U mnie dzisiaj mniejszy zapierdziel, ale i tak dosyć spory.
    Dorotka a jak Perełka? Już powróciła do zdrowia?

  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:52

    Marzec x 2 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Ja jak piwko tylo tylko z sokiem podwojnym. A jak winko to slodkie. Wczoraj z półsłodkim meczyłam sie troszke. Ale fakt oszczędność spora :)
    Dokładnie, ja najbardziej to z sokiem malinowym, a Ty?
    W prezencie ślubnym zamiast kwiatów zażyczyliśmy sobie z K alkohol i słuchajcie mamy dużo win wytrawnych i półwytrawnych <blee> i zastanawialiśmy się jak je wypić, bo nikt u mnie za tego typu winem nie przepada, więc mój genialny K wpadl na pomysł, żeby cukru dosypać do tego winka. I wiecie, że jest ok, da się wypić :D

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Ja jak piwko tylo tylko z sokiem podwojnym. A jak winko to slodkie. Wczoraj z półsłodkim meczyłam sie troszke. Ale fakt oszczędność spora :)

    Piwa wcale, wino - czerwone krzywiące ryj (czytaj mocno wytrawne).
    Sake też mi smakuje, ale tylko ciepła :) Kiedyś piłam też Jasia z kolą, ale... teraz koli nie powinnam więc Jasia już nie piję :)

    Rubi lubi tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:52

    Marzec x 2 <3 <3
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana89 wrote:
    Dokładnie, ja najbardziej to z sokiem malinowym, a Ty?
    W prezencie ślubnym zamiast kwiatów zażyczyliśmy sobie z K alkohol i słuchajcie mamy dużo win wytrawnych i półwytrawnych <blee> i zastanawialiśmy się jak je wypić, bo nikt u mnie za tego typu winem nie przepada, więc mój genialny K wpadl na pomysł, żeby cukru dosypać do tego winka. I wiecie, że jest ok, da się wypić :D

    Myśmy też dostali dużo win i... sporej części już nie ma :) Oboje z mężem lubimy czerwone krzyworyje :P
    Jeden kumpel jak mi wręczał wino przy życzeniach walnął tekstem - "jak bym Ci dał kwiaty to za 10 lat już dawno by uschły lub zgniły, a tak będziesz miała 20 letnie wino".

    Ana89 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Myśmy też dostali dużo win i... sporej części już nie ma :) Oboje z mężem lubimy czerwone krzyworyje :P
    Jeden kumpel jak mi wręczał wino przy życzeniach walnął tekstem - "jak bym Ci dał kwiaty to za 10 lat już dawno by uschły lub zgniły, a tak będziesz miała 20 letnie wino".
    Dobre :) A wiadomo im dłużej stoi winko, tym lepsze...hahahaha :)
    No my wyszliśmy z założenia, że kwiaty nam zwiędną i do kosza pójdą, a poza tym zawsze ktoś je przyniesie, totek to też marna szansa, a tak alkohol to każdy przyniesie jakąś flaszeczkę i będziemy mieli na wieczory :) I rzeczywiście jakbym miała raz jeszcze decydować to też wybrałabym alkohol. Dużo nie piję, na dodatek mam słabą głowę, ale do smaku, od czasu do czasu fajnie sobie coś strzelić :D

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu Perełka moja ma sie juz calkiem dobrze, nie moge sie napatrzec jak biega szczeka i wcina z apetytem od niedzieli jedno i to samo :) ze sie jej jeszcze nie znudzilo hihi ale narazie zoladek, trzustka i wątroba musza zaczac normalnie pracowac aby zaczela jesc jakies inne specjaly niz ryz z marchewka ;D ale moja radosc i szczescie jest nie do opisania :)

    Ja jak soczek to tez malinowy. Kiedys jakis zielony wziełam bo ładnie wyglądał ale myślałam ze padne pijąc go. Bleeee ;/

    Ja dostałam kwiaty bo nie pisalismy ze chcemy wina, jakos nie moglam sie przełamac i prosic o cos. Chociaz z perspetywy czasu troche żałuje ale juz po fakcie :)

    Ja wczoraj półsłodkie winko troszke posłodziłam bo sie krzywiłam strasznie a wspomagam moje endo wiec trzeba sie przemoc jakos :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2014, 11:02

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:52

    Marzec x 2 <3 <3
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana89 wrote:
    Dobre :) A wiadomo im dłużej stoi winko, tym lepsze...hahahaha :)
    No my wyszliśmy z założenia, że kwiaty nam zwiędną i do kosza pójdą, a poza tym zawsze ktoś je przyniesie, totek to też marna szansa, a tak alkohol to każdy przyniesie jakąś flaszeczkę i będziemy mieli na wieczory :) I rzeczywiście jakbym miała raz jeszcze decydować to też wybrałabym alkohol. Dużo nie piję, na dodatek mam słabą głowę, ale do smaku, od czasu do czasu fajnie sobie coś strzelić :D

    Myśmy od razu powiedzieli (podczas zapraszania), że w poniedziałek po weselu jedziemy w podróż poślubną i kwiatami się nie nacieszymy. Wolimy wino, albo książkę. Bukiety dostałam dwa... Jeden z ręczników, a drugi z rafaello :P

    Rubi lubi tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pleasure wrote:
    No właśnie czytałam, że czerwone wino pomaga na endo a moje jest tak małe, że... Ale biorę metforminę i na ulotce jest napisane, że nie mogę nawet grama alkoholu pić ;/ Więc mam problem.
    lipnie ale jak endo kiepskie to gin powinien cos wymodzic bo tak to implantacja sie nie powiedzie :/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Piwa wcale, wino - czerwone krzywiące ryj (czytaj mocno wytrawne).
    Sake też mi smakuje, ale tylko ciepła :) Kiedyś piłam też Jasia z kolą, ale... teraz koli nie powinnam więc Jasia już nie piję :)
    ja też jak wino to tylko wytrawne....najczęściej czerwone, ale czasem lubie takie zimne białe z lodóweczki...a jeśli chodzi o picie to przed ciążą mogłam więcej chlapnąć :P ale od listopada nie piłam 3 miesiące i teraz okazjonalnie lampeczkę wódki wcale...więc kilka łyków i jestem gotowa : P

    Marronek lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czasami mam chec sie upic przy jakims grillu ale teraz przy intensywniejszych staraniach o bobo jakos odchodzi mi ta mysl szybko bo wole zeby leki mocniej działały a po alko to wiadomo, że pochrzani sie...

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nie miałam kwiatów tylko winko : P bo jechaliśmy we wtorek po weselu się byczyć ; ) ale już dawno tych win nie ma..ślad po nich zaginął..nie wiem kto to wypił : P

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie puste butelki Wam dali :D

    Rubi, Marronek lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Pewnie puste butelki Wam dali :D
    haha poplułam się aż..: P no właśnie na pewno !!!

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:52

    Marzec x 2 <3 <3
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahha :D sami przed kosciołem wypili i ooo masz babo placek :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • pleasure Autorytet
    Postów: 1414 354

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:52

    Marzec x 2 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas jeszcze cośtam jest :) Ale to dlatego, że w zeszłym roku ślub mieliśmy, we wrześniu, więc jeszcze coś jest, ale zapasy się kurczą, a ostatnio to w zastraszającym tempie :)

‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ