X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana89 wrote:
    ten smak, zapach, pianka itp. :D
    Nad czym się jeszcze zastanawiasz? :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk_1989 wrote:
    I jak tam laseczki się czujecie dzisiaj? Ja padam na twarz. Chyba pogoda wysysa ze mnie sił witalne bo jestem tak oklapła, że masakra.

    A dalej zamarzam :(

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Nad czym się jeszcze zastanawiasz? :D
    Dorcia chyba masz rację, zrobię dziś wyjątek i wypiję drugą kawkę :D

    kwiatuszek789 lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smacznego :) ja na kawke nie mam checi ale mięta tez jest ok :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zasypiam na siedzące. Roboty mam huk ale chęci żadnych. I jeszcze mnie na żarcie wzięło dzisiaj. Mam tak czasami, że bym nic tylko buzią cały dzień ruszała. A najchętniej to bym zjadła frytki z maka i cheesburgera :D

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania raz nie zawsze! ;)
    Ja wypijam dwie dziennie ale jak mam wolne tak jak dziś i siedzę w domu to był i z galon wypiła z nudów! :

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obczajam na grouponie wakacje :P

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie się wybierasz Dorota, pochwal się! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia dokładnie :) W ogóle to ja uwielbiam kawę, pod każdą postacią :D I szczerze mówiąc to hamuje się do jednej dziennie, ale wiecie nie tam filiżanka, ale wielki kubek mam :) I taką jedną sobie strzelę i musi wystarczyć, ale czasami, szczególnie w week robię wyjątki :) Właśnie Dorota gdzie się wybierasz? Ja mam urlop od 11 do 26 sierpnia :) I już nie mogę się doczekać :D

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym, chetnie wybyla do hiszpanii albo grecji ale z moim mezem to cud nad wisłą bedzie jak nad morze pojedziemy. Myśle nad sopotem, władkiem (ale to raczej odpada). Tak gdzies zeby moc pojezdzic troszke a nie miec wszedzie daleko. Mój nie lubi lezec plackiem na sloncu wiec bardziej krajoznawcza wycieczke chce zorganizowac. A moze do tego czasu cos bedzie rosło w brzuszku to i ja sie nie poopalam za mocno.

    a wy Kobietki gdzie sie wybieracie na wakacje?

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana89 wrote:
    Ja mam urlop od 11 do 26 sierpnia :) I już nie mogę się doczekać :D
    u mnie z urlopem nie powinno byc wiekszego problemu ale gorzej u mojego :/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jestem na tym ważnym przełomowym zakręcie roku czyli dyskusja na temat urlopu. Wiemy mniej więcej kiedy (druga połowa sierpnia). Gorzej tylko z gdzie. Mój dusigrosz oczywiście staje okoniem na zagraniczne wakacje a jak sobie pomyślę, że mam dwa tygodnie spędzić nad polskim morzem (które ubóstwiam ale nie na tak długi czas bo jest po prostu nudno i pogoda nieprzewidywalna a do tego niekoniecznie taniej niż w Egipcie) to wolę zostać w domu.

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zaplanowaliśmy w takim samym czasie, więc cieszę się, że nam się udało, bo wiadomo różnie bywa. My spokojnie, jedziemy do rodzinki męża na tydzień, a później jako, że mieszkamy w trójmieście skorzystamy z naszych atrakcji :)Miałam pomysł jak Ty, żeby wyjechać do hiszpani, grecji albo włoch, ale akurat w wakacje mojego K bratowa urodzi pierwsze dziecko, więc Mój nie wyobraża sobie nie pojechać do brata, wesprzeć go i oczywiście opić :) Z jednej strony się cieszę, a z drugiej obawiam. Jakbym była już w ciąży to miałabym wylane, cieszyłabym się razem z nimi, a tak. Szczerze mówiąc wydaje mi sie, że ciężko może być :(

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana poradzisz sobie :*

    Ana89 lubi tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ciezki orzech do zgryzienia bo to co na wakacje bysmy wydali to akurat moglibysmy splacic ostatnie raty sporego kredytu i miec go z głowy. Moj nie ma ochoty na wakacje jak wie ze wroci z nich a tu jeszcze raty do splaty. Wolałby jechac z lekką głową ale wtedy bysmy musieli spiąc sie mocno aby odlozyc wiecej kasy a z tym ciezko bedzie. chcialabym nad morze pojechac ale jak sie wkurze to pojedziemy w strone białegostoku do rodziny mojego i tak sie troche odpocznie. I wtedy duuuzo taniej bedzie.

    Ania napatrzysz sie na bobo i zarazisz sie wiruskami pociązowymi :)

    Ana89 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to faktycznie ciężki wybór. Człowiek musi odpocząć ale ciężko odpoczywać jak kredyt nad głową wisi.

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. A ja bym wolała w lipcu juz wypoczac niz czekac do sierpnia bo bysmy mogli sobie pozwolic dopiero na wyjazd 9z rownoczesna spłata kredytu) na przelomie sierpnia/wrzesnia. Nad morzem to juz nie to samo co w lipcu

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, Kochane jesteście :) No mam nadzieję, że tak będzie :) No chyba, że wcześniej sama będę już zarażona...hahaha :D Ehhh żeby to wszystko było takie proste. Mój K też trochę dusigrosz :P Remontowaliśmy troszkę i kasa poszla, więc teraz upiera się, że trzeba to co wydaliśmy znowu odłożyć, żeby "kupkę" uzupełnić i wtedy mogę wymyślać :P Dorotka chyba wybrałabym drugą opcję, spłaciła dziadowski kredyt i pojechała do białegostoku. Będziesz miała kłopot z głowy, więc o jeden problem mniej :) Nie będziesz się tak zamartwiała :D

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napisalam właśnie do mojego to pow ze pogadamy w domu. Ja chyba wole spokojnie spłacac do pazdziernika ten kredyt i tyle. Nie kombinowac a jesli na wakacjach sie przyoszczedzi to tez dobrze. On teraz po lekarzach jezdzi, leczy zatoki i zeby i juz spora kasa na to idzie a konca nie widac. Jak zajde do wakacji to bedzie po problemie i nad morze bym pewnie juz nie ryzykowala.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Dokładnie. A ja bym wolała w lipcu juz wypoczac niz czekac do sierpnia bo bysmy mogli sobie pozwolic dopiero na wyjazd 9z rownoczesna spłata kredytu) na przelomie sierpnia/wrzesnia. Nad morzem to juz nie to samo co w lipcu

    Powiem Ci, że byliśmy w zeszłym roku tydzień nad możem po 15 sierpnia i było fajnie. Wieczory już co prawda nie były takie ciepłe ale za to było dużo mniej ludzi, taniej noclegi załatwiliśmy. I ogólnie polecam.

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ