Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • marysia7812 Autorytet
    Postów: 322 205

    Wysłany: 25 lipca 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez tak mysle , ale zaczynam sobie wkrecac :):P

    PCOs, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, hiperinsulinemie.
    Córka 2013- kauteryzacja jajników...
    Syn 2018- inseminacja...
    2020 - 3 ciąża wpadka 😂
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby nie to ze nie mam owulacji tez bym sobiejuz wkrecala:)

  • marysia7812 Autorytet
    Postów: 322 205

    Wysłany: 25 lipca 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczesniej nie mialam, zeby zajsc w pierwsza ciaze to musialam clo brac i udalo sie dopiero po laparoskopi. ale schudlam zmienilam troche przyzwyczajenia zywieniowe, wiecej ruchu mam a slyszalam ze przy pcos takie zmieny dobrze wplywaja na jajniki... i zadaza sie ze owulacje wracaja... i gdy nie bylo tego sluzu plodnego... moze nie bylo owulki tylko sie ludze... ale naprawde bola mnie te gruczoly w piersiach... wiem ze moze to byc za szybko, ale tez nie jest powiedziane ze to nie to.. pozostaje czekac... ale jak to sobie czekac i nie myslec :P

    PCOs, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, hiperinsulinemie.
    Córka 2013- kauteryzacja jajników...
    Syn 2018- inseminacja...
    2020 - 3 ciąża wpadka 😂
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mam pcos wlasnie i nie wiadomo co jest przyczyna braku owulki. No trzymam kciuki, jeszcze raz ile jestes po owulacji ? 8 dni tak?? to na piersi raczej za sxybko... zakladajac ze po 7 dniach by sie zagniezdzilo to za sxybko no ale kto wie. Nadzieja umiera osystnia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2014, 17:39

  • marysia7812 Autorytet
    Postów: 322 205

    Wysłany: 25 lipca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jesi ten sluz byl owulacja to tak dzis jest 8 dzien. tak dlugo trwa zagdziezdzenie??ja myslalam ze jakis 3-4 dni...
    w pierwszej ciazy po tyg po sex bylam strasznie spiaca, piersi faktycznie bolaly , ale ja to zganialam na luteine i nie sadzilam ze w ciazy jestem bo sobie odpuscilismy...

    a masz w cyklu sluz taki jak bialko kurze?? czy go nie masz?? moze byc taki sluz a nie ma owulki?? bo jak ja nie mialam owulki to i tego sluzu nie mialam.

    PCOs, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, hiperinsulinemie.
    Córka 2013- kauteryzacja jajników...
    Syn 2018- inseminacja...
    2020 - 3 ciąża wpadka 😂
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no kto wie kto wie:) u kazdej roznie z tym zagniezdzaniem. Ja mialam i piekny sluz i temperature na owulacje testy owulacyjne robilam i przekonana ze owulacje mam. Poszlam do lekarza innego okazalo sie ze nie ma pecherzyka dominujacego w 13 dc. Bo lekarz sam stwierdzil po sluzie ze mam owulacje patrzy a tu figa z makiem. Jakos w polowie sierpnia ide na monitoring i zobaczymy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2014, 19:08

  • marysia7812 Autorytet
    Postów: 322 205

    Wysłany: 25 lipca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to ci ciekawostka... pozyjemy zobaczymy :)jak cos sie dowiem to napisze :)

    PCOs, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, hiperinsulinemie.
    Córka 2013- kauteryzacja jajników...
    Syn 2018- inseminacja...
    2020 - 3 ciąża wpadka 😂
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mam nadzieje :) trzymam kciuki :* ale tu cisza dzisiaj. Kwiatuszku jak tam sie czujesz kochanie?:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć co tam u was dziś słychać :-)
    9ceb6ac42ce772567a8a5bc90a733d55.png

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 25 lipca 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weekend przyszedł, nikt sie w pracy nie nudzi to i cisza nastała :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piwko pije. Zdrowko :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja winko. Więc zdrówko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was Kobietki miała problem z prolaktyną?
    Ja aktualnie biorę Bromergon, co prawda dopiero 3 tygodnie,moja prolaktyna była 100% ponad normę. Miesiączki jak w zegarku, cykl średnio co 31 dni. Zaalarmował mnie jedynie mały wyciek z piersi...No i wyszło szydło z worka.
    Zastanawiam się czy któraś z Was jest bądź była w podobnej sytuacji?
    Przeczytałam cały internet ;) i wszędzie widzę tylko ekstremalnie wysokie przypadki prolaktyny, jak się okazało 100% ponad normę to podobno nie jakaś wielka tragedia.
    Zastanawiam się czy w przypadku takiego poziomu możliwa jest owulacja? :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie pomoge nieatety :( ale jest na forum w zakladce starajc sie z pomoca medyczna caly watek.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 lipca 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :-)

    Dziekuje Lenka, juz lepiej, nadal bol w sercu i tesknota za sunia ale juz zaczynam sie przyzwyczajac i przelewac wiecej milosc na Kame :-) tlumacze sobie ze ona nie jest niczemu winna i Korze tez sie powiecalo tyle samo uwagi co teraz Mlodej . Tylko smutno momentami ze nie moze z nami byc jak wszyscy na podworku siedzimy, ale wierze, ze gdzies jest obok nas tylko jej nie widzimy.

    Wczoraj mialam maly sajgon w pracy a jak wrocilam to do wieczora spedzilam czas z mama, chyba potrzebowalysmy bo tym cierpieniu odetchnac.

    Jaka u Was pogoda? U mnie zachmurzone nadal a mialo sie rozpogodzic... milego dnia kochane :-*


    Aaa pozniej nadrobie zaleglosci wczorajsze bo tak powierzchownie zerknelam o czym pisalyscie. Paprotko ja mialam/mam problemy z PRL ale o tym pozniej.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 505

    Wysłany: 26 lipca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie od rana słońce, niebo bezchmurne i gorąco :)
    Zapowiada się piękny dzień i... już kombinujemy z mężem gdzie go chcemy spędzić :)

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 26 lipca 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobote spedze w samochodzi bo jedziemy pod Lodz obejrzec samochod do kupienia.

    jestem dzisiaj wsciekla. Znowu mi zabralo owulke. Nie rozumiem tylko dlaczego. Temperatura nadal nad linia podstawowa mimo dzisiejszego spadku. Glupi program. Czekam do srody. Jak nic sie nie zmieni to ide do gina po duphaston na wywolanie. Mam dosc! Nie licze na ciaze ale chociaz na okres raz na jakis czas.

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszku :* u mnie gorąc :)

  • marysia7812 Autorytet
    Postów: 322 205

    Wysłany: 26 lipca 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez skwar, bo to goracem nie nazwe :)

    PCOs, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, hiperinsulinemie.
    Córka 2013- kauteryzacja jajników...
    Syn 2018- inseminacja...
    2020 - 3 ciąża wpadka 😂
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo masakra nie ma czym oddychac

‹‹ 251 252 253 254 255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ