X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo kurde co tu za szaleństwa! :D
    Strasznie Wam gratuluję, tyle rosnących brzuchow że aż ciężko gratulować każdej z osobna! :D
    Dla mnie rok temu lipiec też okazał się szczęśliwy. ;)
    Niech ta dobra passa trwa na wieki wieków. Amen. :D :D :D

    lotta.89, littleladybird, Mundek lubią tę wiadomość

  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 21 lipca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też podbieram wasze &&&&&&&&&&&&&&&&& :)

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 21 lipca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    A ja zbieram wszystkie :D


    egoistka!!! :D:D

    littleladybird, dżelka lubią tę wiadomość

    ex2banlianb8bcf2.png
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 21 lipca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dobra kto pierwszy ten lepszy :P

    ex2banlianb8bcf2.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 lipca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko podzielę się :) a jak już będę miała swoje, to nie będę żałować dla pozostałych staraczek ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 21 lipca 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-nisia. Pytanie dla pani doktor :) Co lepsze: mega alergia, która może zakończyć się dusznościami czy jednak tabletki antyalergiczne? tak na początku 7ego tygodnia :p

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 21 lipca 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leki na alergie np zyrtec,allertec,claritine naleza do kategorii B tzn sa dopuszczone do uzytku w ciazy :)

    ex2banlianb8bcf2.png
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 21 lipca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak też właśnie czytałam sobie :) ide jutro do mojej pani alergolog, jak tylko zobaczyłam dwie kreski, odstawiłam leki, zresztą tak jak mi kazała. I po jakiś 3-4 dniach tak mnie katar zalał, kicham jak opętana, mam jakąś spchniętą twarz i oczy szczypią. Koszmar. Za każdym razem jak kicham to się martwię, że kropek się odklei :p Mam nadzieję, że pozwoli mi coś brać bo inaczej zdechnę uduszona przez własne gile :) A mówiła mi, że baardzo wiele kobiet nie odczuwa swoich alergii w ciąży. Ja niestety się do nich nie mogę zaliczyć, a najczęściej takie stany kończą się właśnie dusznościami i suchym kaszlem. Chociaż wziewny lek, który mam mogę brać więc zasadniczo "oskrzelowo" jestem chroniona. Ale ten katar...oddychać nie mogę. Bleh :p

    Mundek, lotta.89 lubią tę wiadomość

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 21 lipca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-nisia, a czemu mierzysz tempkę w czasie @? To podobno zaburza póżniejsze wyznaczanie owulki i do niczego te pomiary się nie przydają.

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 21 lipca 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz dla mnie to nie ma jakiegos wielkiego znaczenia bo u mnie zawsze jest skok temp i plamienie przy okazji i zawsze wiem kiedy byla owulka i tak wlasnie ovufriend wyznacza no chyba ze gdzies sie wkradnie dyzur to wtedy troche glupieje.ale znowu ja czytalam ze powinno sie mierzyc przez caly cykl.wiec juz sama nie wiem,ale mierze caly czas.

    ex2banlianb8bcf2.png
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 21 lipca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co strona internetowa to inna opinia pewnie :) no nic tam. Trzymam mocno kciukasy :) i za Ciebie i za little i wszystkie pozostałe dziewczyny :)

    littleladybird, Mundek lubią tę wiadomość

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 lipca 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze możesz zrobić eksperyment i tempki z początku cyklu wywalić i wtedy zobaczysz, czy coś się zmieni ;) ja dopóki mierzyłam w ustach, to mierzyłam na okrągło :)

    Arien, nie zazdroszczę Ci alergii. Ja miałam ostatnio podejrzenie, że nabawiłam się jakiejś, ale lekarz wykluczył po wynikach z krwi. Wystarczy, że brachol jest alergikiem. Nie ma kataru, ale średnio miesiąc w roku wygląda jak chińczyk z przerośniętymi powiekami :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2015, 20:22

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 21 lipca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem alergikiem od malenkości. Kiedyś było tak, jak byłam mała, że średnio 2x w roku pogotowie do mnie przyjezdzało bo się dusiłam. Mama mi opowiadała, że parę razy było tak, że miałam już sine powieki. Potem zaczełam sie leczyć, stwierdzili też astmę, ale nie do konca w nią wierzę. Ale były takie lata, że miałam spokój, dopiero znowu od jakiś 3 lat mam problemy. A w astmę nie do końca wierzę, bo ona mi się robi od alergii. Właśnie jak mam jej zaostrzenie, to zaostrza się astma. A jak z alergią kłopotu nie ma to astmy też nie :)

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 lipca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie astma to raczej efekt uboczny alergii. Oby odpuściło Ci chociaż na czas ciąży <3 będziesz karmić piersią? Mama koleżanki nie mogła karmić jej brata, bo chłopiec mógłby być tez alergikiem. Nie wiem czy to prawda.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 21 lipca 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo, to nie wiedziałam o tym! tak, bardzo chce karmic piersią.

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 lipca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytaj lekarza, bo ja na 100% nie wiem czy tak faktycznie jest. Może to też zależy od rodzaju alergii. Nie chcę Cię martwić na zapas <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 22 lipca 2015, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troszke to bzdura :/ karmienie piersią własnie chroni od alergii :)

    littleladybird lubi tę wiadomość

    ex2banlianb8bcf2.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 22 lipca 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedziałam, że mogę mieć wątpliwe informacje :P Dzięki A-nisia ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Mundek Autorytet
    Postów: 341 307

    Wysłany: 22 lipca 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny co wy na to zignorowałam jedna temeraturę która była najwyzsza od razu po okresie i ovu od razu wyznaczył mi owulacje co o tym myślicie?
    f06ff106a94354fa20eed14e04c6f4ee.png

    Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tak jak myślałam ;) tamta tempka mogła zakłócać cały obraz, a of to tylko program ;) jest w porządku ;)

    Mundek lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 633 634 635 636 637 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ