X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no do tej pory się nie stresowałam. Ale teraz, gdy już praktycznie dzień dzieli mnie od wyniku...
    Przeraża mnie myśl, że znowu będę musiała przez całą koszmarną procedurę od nowa przechodzić.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronku a kiedy wypada Ci dzien testowania?

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek trzymam kciuki.

    Laski nawet nie wiecie czego byłam wczoraj świadkiem. Aż mnie skręciło od środka i do teraz trzyma.

    Na przeciwko naszego mieszkania mieszka młoda para z dzieckiem. Na oko 25-28 lat. Od kiedy się wprowadzili wieczne awantury. Raz nawet policje wzywałam tak się baba darła. Wezwałam policje tylko dlatego, że między nimi płakało dziecko (na oko roczne). Wczoraj baba przeszła samą siebie...
    Po 23 położyłam się z mężem spać. Kilka minut później usłyszałąm szczęk zamykanych drzwi u sąsiadów. Pani sobie gdzieś poszła. Po chwili usłyszałam spazmatyczny płacz dziecka. Mąż do mnie: " Ty ona poszła i zostawiła dzieciaka", Ja: " No coś ty, kto by dziecko same zostawił?"... Ale niepokój został. Minuty mijały, dzieciak darł się coraz mocniej, aż słyszałam jak powietrza mu brakuje, a matki nie widać i nie słychać. Ojciec dziecka został już kilka dni temu wyprowadzony przez policję i zabrany chyba do aresztu. Wstałam i uchyliłam drzwi wahając się czy wzywać policje czy nie? Ostatnim razem zanim przyjechali to się już uspokoiło (choć komisariat jest ulicę dalej od nas...). Po 20 minutach wraca sobie matka roku wraz ze swoim partnerem/mężem? i dyskutują na korytarzy.
    Uwierzcie mi, że w taką furię wpadłam, że o mało baby nie zabiłam.
    Wykrzyczałam co sądzę o matce, która zostawia płaczące dziecko same na prawie pół godziny i obiecałam, że z samego rana pójdę do opieki społecznej i sprawię, że jej to dziecko odbiorą. Jej reakcja bezcenna... Wzruszyła ramionami... Facet powiedział tylko: "może się teraz nauczysz...". Ku%#@... żadnego przejęcia się czy coś... Po opieprzeniu obojga trzasnęłam drzwiami i poryczałam się.
    Jak to jest, że taki element ma dzieci, a osoby, które tego pragną zostają z niczym...

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara niestety życie nie jest sprawiedliwe i wiemy o tym nie od dziś. Dobrze, że nie byłaś obojętna w sprawie tego dziecka.

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Marronku a kiedy wypada Ci dzien testowania?

    Pierwsza beta jutro, druga w piątek (nawet jak pierwsza ujemna to muszę mieć wyniki z dwóch - wymóg programu rządowego).


    Samara - to jest cholernie niesprawiedliwe. Takie osoby traktują dzieci jako "skarbonkę". W końcu państwo dopłaci biednej i pokrzywdzonej mamusi, zapewni wyżywienie, a i na święta jakieś paczki... Mało to ludzi co się z "dzieci" utrzymują? Co chwile się o czymś takim słyszy, ale nikt z tym nic nie zrobi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 11:19

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • marciaar Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny,
    śledzę Was od jakiegoś czasu. Ja właśnie mam doła, moj maz stwierdzil, ze znow mam humory i to zly znak pewnie PMS :( nie nakręcam się już, ale w mojej głowie była wizja Wigilii, prezentu dla nas 2 kreseczek. Ehh...
    NAwet nie mam ochoty na zblizenia, maz sie denerwuje, ale ja czasem mam wrazenie, ze traktujemy to bardzo przedmiotowo. nie potrafimy wyluzowac. Wiem, ze moj maz bylby wspanialym tata i tak bardzo pragnie dziecka jak ja. Czasem myślę, że to moja wina, bo od lat wiem jakie imiona miałyby moje dzieci. Podjelismy decyzje, ze jesli znow nam sie nie uda idziemy razem do lekarza i bierzemy sie w garsc.

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaar Spokojnie. Nic na siłę. Może się okazać nawet, że lekarz Was zbyje, bo do roku czasu starania to norma. Dopiero po roku można się zacząć zastanawiać i działać. (tak przynajmniej zbył mnie mój pierwszy gin).

    Każda by chciała w te święta wręczyć dwie kreski, albo parę maciupkich bucików. Ja też mam takie myśli. Również wiem jakie imiona będą miały dzieci. Nie jesteś w tym osamotniona.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaŻona ja w podobnych okolicznościach straciłam swoją ciążę, więc chyba rozumiem Cię dobrze...

    MArronek trzymam za Ciebie nawet kciuki u nóg! :):):) daj znać jutro jak najszybciej, oby pozytywne wieści przyniósł dzień :)

    Samara ja nawet nie chcę czytać takich historii, którą opisałaś bo mnie cholera bierze :/

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • Marcia89 Autorytet
    Postów: 263 456

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Marronku trzymam bardzo kciuki za pozytywną bete...
    Samara- ja pracuje w szkole, to straszne jak rodzice traktuja swoje dzieci, uwazam, ze wielu z nich nie zasluguje na to by byc rodzicami... Czasami uwazam, ze to wszystko jest niesprawiedliwe, ale pozniej sobie mysle, ze przeciez wszystko ma swoj cel, mam taka nadzieje...
    agape- trzymam kciuki ja kolejny cykl, zycze Ci by byl szczesliwy...
    Zakrecona- bardzo mi przykro, nie wiem co napisac w takich sytuacjach, bo wszystko wydaje sie takie plytkie
    marciaar- zycze Ci cierpliwosci, obys nie musiala dlugo czekac na swoje upragnione szczescie :)

    a ja... w czwartek mam wizyte, mam nadzieje, ze ruszymy z procedura do in vitro... teraz jestem na ovulastanie 14 dzien, ciagle mam jakies plamienia i zly humor, wszytsko mnie wkurza i mam jakies leki, ze sie nie uda, ze jeszcze dluga droga przed nami... jak wyłączyć głowe??

  • Lottie Przyjaciółka
    Postów: 175 34

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaŻona przytulam mocno :)

    Marronek nawet nie wiesz jak czekam na Twoje testowanie ;)

    Samara chyba bym tą babę rozszarpała na Twoim miejscu, że też tacy ludzie mają dzieci bez problemu ;/

    A ja mam problem... I to ogromny... Dzisiaj strasznie bolały mnie plecy tak jak na okres no więc co zrobiłam? Test ciążowy a jeśli spojrzycie na mój wykres to pewnie popukacie się w głowę tak jak ja kiedy wyciągałam go z pudełka... Ale to co zobaczyłam mnie przeraziło... Dwie kreski... A ja zamiast się cieszyć strasznie się boję, że coś jest nie tak... Że to pozostałości po poprzedniej ciąży, albo coś... Jestem tak zaskoczona, że nawet się nie cieszę, bo już mam w głowie czarne wizje :( nie chcę, żeby skończyło się to tak jak poprzednio...
    Czy to w ogóle możliwe, żeby coś zostało po pierwszej ciąży i daje taki wynik?

    Starania od maja 2013

    Aniołki
    13.11.2015 - [*] 7 tc
    22.01.2016 - [*] 11 tc
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottie - nie wiem czy to może być pozostałość czy nie. Najlepiej idź jutro z samego rana na betę. Albo po prostu zadzwoń do swojego gina.

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • monirek Autorytet
    Postów: 319 237

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottie, mojej koleżance beta przez cały kolejny cykl spadała, dopiero po 4 tygodniach miała 0, a schodziła ze 110. Także może i Twój przypadek jest taki, że beta powoli spada.

    MArronek - trzymam mocno kciuki!! :):)

    ZakręcowaŻona - bardzo mi przykro, trzymaj się Kochana!

    04.12.2014 - 7 tc :(
    22.07.2015 - 6 tc :(:(
    07.01.2016 - Maleństwo ma juz 1,5 cm :)

    09.08.2016 23:55 - na świat przyszła moja kochana Córeczka<3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek trzymam mocno kciuki pewnie jesteś już po.

    Dziewczyny czy wiecie może jakie jest prawdopodobieństwo, że jak jeden jajowód był niedrożny to i drugi taki jest? I jakie badania powinnam teraz zrobić? Wiem, że na pewno betę i prolaktynę ale co jeszcze?

  • Lottie Przyjaciółka
    Postów: 175 34

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tydzień przed poronieniem miałam 105... Lekarz mi powiedział, że krwawienie się zacznie jak spadnie poniżej 5... Muszę w takim razie jechać dzisiaj na badanie...
    Marronek kiedy będziesz miała wynik?

    Starania od maja 2013

    Aniołki
    13.11.2015 - [*] 7 tc
    22.01.2016 - [*] 11 tc
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, weszłam na forum ze względu na mój rocznik 89' czytam czytam i jestem tak bardzo zasmucona Waszymi historiami... Niestety najbardziej płodne są patologiczne "pary", które teraz dodatkowo jeszcze dostaną kasę z naszej kieszeni niestety.
    4cykl starań.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Mandolina Koleżanka
    Postów: 40 5

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie się przeziębiłam. A za tydzień laparoskopia. Wczoraj brałam polopirynę i dopiero teraz przeczytałam, że nie można jej brać przed zabiegami chirurgicznymi, bo może zaburzać krzepliwość krwi. Badania miałam zrobić w tym tygodniu przed operacją, ale teraz czekam aż mi będzie trochę lepiej żeby nie wyszły tragicznie. Szlag mnie zaraz trafi - od ośmiu tak nie byłam chora! I musiałam się rozłożyć akurat teraz!

    Starania od 11.2014
    11.2015 - HSG, oba jajowody niedrożne
    12.2015 - laparoskopia, rzekome udrożnienie jednego jajowodu, AMH: 2,9
    04.2018 - dramat, AMH 0,77, lecimy z in-vitro
    06.2018 - ICSI 1 zarodek :(
    09.2018 - ICSI 2 zarodki :(
    11.2018 - ICSI 1 zarodek :(
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie bierze na okres od wczoraj, ale ta małpa nie chce przyjść, a tak bardzo pragnę zacząć nowy cykl i sprawdzić czy wszystko ok.

    Marronku masz wyniki? Wrzuć nam jakąś pozytywną wiadomość.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 10:51

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki. To jedna z nielicznych zalet robienia badań w klinice - po 3-4 godzinach są wyniki.
    Beta < 2...
    Leki mam odstawić, i jak do piątku nie dostanę @ muszę iść na drugą betę, bo tak (wymogi programu, 2 papierki lub okres).
    Nie wiem co mam teraz zrobić... Nawet płakać już nie mam siły... Mam po prostu dość...

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <przytul>

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nieee :(
    Magda bardzo mi przykro :(
    Do końca miałam nadzieję, że będzie u Ciebie plusik, bo takie miałam przeczucie.
    Co bym nie napisała w tej sytuacji będzie to głupie i banalne. Tulę cię wirtualnie <3

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
‹‹ 680 681 682 683 684 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ