X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!
Odpowiedz

SIERPNIOWE BRZUSZKI - tu zachodzimy w ciążę!!!

Oceń ten wątek:
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Ali:
    mam monitoring i po wykryciu dużych pęcherzyków dostaję Pregnyl, endo jest ok, jajowody drożne, hormony ok, ale brałam dupka "w razie czego" i nadal nic.
    Teraz jeszcze odbiorę wynik badania rezerwy jajnikowej i zobaczymy...

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurka, to faktycznie...
    Aaaa, jeszcze czytałam coś o wrogim śluzie- robi się takie badania bo czasem okazuje się ze środowisko kobiety jest na tyle niesprzyjajace ze zanim plemnik dotrze do jaja to ginie...
    Wtedy wyjściem jest inseminacja.

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Ali wrote:
    Kurka, to faktycznie...
    Aaaa, jeszcze czytałam coś o wrogim śluzie- robi się takie badania bo czasem okazuje się ze środowisko kobiety jest na tyle niesprzyjajace ze zanim plemnik dotrze do jaja to ginie...
    Wtedy wyjściem jest inseminacja.


    Ale jak się robi takie badanie? Wiesz coś?
    Słyszałam też o tym, ale mój gin nic nie mówił...
    Może podpytam go na najbliższej wizycie...

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpytaj się, za chwilę minie rok, skoro starania są bezskuteczne to lekarz powinien poszukać przyczyny.

    Wpisz sobie w dr googla- test na wrogość śluzu ;)
    Jest mnóstwo informacji na ten temat. Bo generalnie skoro wszystko jest ok, współżyjecie w okresie okołoowulacyjnym to powinno już coś zaskoczyć. dodatkowo masz podawane hormony stymulujące owulacje, wiec już w ogóle. A być moze faszerujesz się nimi na darmo. ten test robi się chyba dość szybko, a będziesz miała zobrazowaną sytuacje i jakby co, kolejny czynnik który bedziecie mogli potem wyeliminować.

    A ile razy mąż miał badanie nasienia? My kiedys badalismy i lekarz powiedział ze badanie powinno się powtarzac, bo niestety, ale morfologia męska podlega wielu czynnikom i moze się baaaardzo wahać. To że w jednym miesiącu jest super nie oznacza ze ciagle tak jest. Może wystarczy ze mąż bedzie przyjmował witaminy itp zeby wyrównac poziom?

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Ali:
    poczytałam troszkę i rzeczywiście podpytam gina o to. On mi już powiedział, że jak jeszcze z 2 cykle nie wyjdzie to wyśle mnie do kliniki leczenia bezpłodności i podejrzewam, że tam takie badanie na wrogość śluzu zrobią od razu, ale zapytam.
    Mąż miał raz badane nasienie i gin powiedział, że nie ma potrzeby znów go badać, bo to się tak szybko nie zmienia i jakby coś to za dłuższy czas można powtórzyć to badanie.

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra- podpytaj w takim razie o wszelkie możliwe badania które mozesz zrobic juz teraz, pozwoli Wam to zaoszczędzic czas ;)

    Trzymam kciuki żeby w tym cyklu sie udalo i żeby omineło Cie to wszystko :)

    Abra lubi tę wiadomość

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytałam Go już, ale on takie ma nastawienie, że konkretne badania i specjalistyczne leczenie, to klinika, a on to co może to już zlecił - a to niby najlepszy gin w mieście i ordynator ze szpitala :/

    Oby Twoje kciuki pomogły ;)

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • kredeczka91 Ekspertka
    Postów: 226 480

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po becie ale wyniki dopiero jutro, musze uzbroic sie w cierpliwosc :D

    Lorka, Mama_Ali lubią tę wiadomość

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredeczka91 wrote:
    Ja juz po becie ale wyniki dopiero jutro, musze uzbroic sie w cierpliwosc :D


    To trzymamy kciuki i daj znać jaki wynik ;)

    kredeczka91 lubi tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredeczka91 wrote:
    Ja juz po becie ale wyniki dopiero jutro, musze uzbroic sie w cierpliwosc :D

    Kurde, nie lubie czekac na te Wasze bety tyle :), jakby nie mogli tego samego dnia podac! Skandal! :) Czekam na wynik :)

    kredeczka91 lubi tę wiadomość

  • mmarzenak Autorytet
    Postów: 1231 1390

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredeczka91 wrote:
    Ja juz po becie ale wyniki dopiero jutro, musze uzbroic sie w cierpliwosc :D
    czekam z niecierpliwością na wyniki, 3mam kciukasy!

    kredeczka91 lubi tę wiadomość

    lprkuay3dehqwb0g.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam kciuki za bete!!!

    kredeczka91 lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredeczka91 wrote:
    Ja juz po becie ale wyniki dopiero jutro, musze uzbroic sie w cierpliwosc :D
    Trzymam mocno kciuki :)

    kredeczka91 lubi tę wiadomość

  • kredeczka91 Ekspertka
    Postów: 226 480

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz zastanawiam sie czy powiedziec mezowi juz czy jutro po wynikach bety... :D ale chyba nie wytrzymam do jutra! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, to mój pierwszy cykl starań. czy i ja mogę się dołączyć? :) testuję 10 :)

    kasza lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które miały testować na początku listy:
    - Siemka
    - Mandolina
    - JennyXS
    - wroclawianka83
    - fala dunaju

    Jeśli nie dacie znać co u Was, będziecie usunięte z listy. Piszę tak, ponieważ widzę, że na innych wątkach się udzielacie do dzisiaj, ale tu, po zapisaniu się na listę słuch o Was przepadł i nie wiadomo czy macie @ czy w ciążę zaszłyście.

  • kredeczka91 Ekspertka
    Postów: 226 480

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udalo sie!!! Beta 26,8 :D

    justyna14, Lorka, kattalinna, Lady Maruda, Abra, Kjopa3, mmarzenak lubią tę wiadomość

  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!

    Miałam testować 7.08 ale zatestowalam dzis... niestety negatywno :( ale @ jeszcze nie przyszła więc nie tracę nadziei :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję ;-) ja dzis tez nie wytrzymalam i zatestowalam. Brzuch boli jak na @ mam wrażenie , że zaraz przyjdzie. Test oczywiście negatywny. Kolejny w poniedziałek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2015, 13:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :) Czy wy też macie takie anomalie przed @? ja już sama nie wiem czy się udało. w tym miesiącu objawy na owulke miałam dwa razy (wiadomo że może byc tylko raz). dzisiaj zrobiłam test i negatyw. jeśli wystąpiła w drugim terminie to do @ mam 4-5 dni.... zwariować idzie.... jajnik boli mnie cały czas i delikatnie ćmi brzuch, ponadto mam więcej śluzu niż zwykle przed @. I bądź tu mądra.............

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ