X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2016
Odpowiedz

Staraczki 2016

Oceń ten wątek:
  • kasia_k Ekspertka
    Postów: 177 76

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka 93 - to trzymamy kciuki :))

    Ana- to w takim razie wszystko na luzie, spokojnie :) ja teraz mam pierwszy cykl z mierzeniem temperatury i spodobało mi się :) po kilku cyklach będziemy wiedziały co i jak - więc głowa do góry :)

    KlaudyŚ- ja jutro na brwi idę :) miałam dzisiaj iść ale mgłę mózgową miałam i godziny pomieszałam ;) ciekawa jestem jaka jutro będzie temperatura. Jak będzie spadać to tylko na @ czekać... czytałam że spadek- żeby można było nazwać spadkiem musi być do linii podstawowej ;) także nam jeszcze daleko do spadku ;) a gdzie Twoja linia podstawowa?

    listopad 2011 - Oluś <3
    od 2011 - Hashimoto

    7 cykl starań udany <3
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie mam bo nie wykrylo mi owulacji .ominelam najwazniejsze dni mierzenia :) ale wedlug mnie nie przekroczylo jeszcze tej lini :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cały czas trzymam kciuki za nas wszystkie ;-)
    Dzisiaj jak nie bóle podbrzusza to kłucie jajników, mam nadzieję, że to dobry znak ;-)
    Ale do testowania jeszcze ładnych kilka dni, a ja jestem taka niecierpliwa he he :-P

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia już naprawde niedługo:))

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny!:) Jestem tu nowa i jeszcze nie bardzo ogarniam wszystko na ovu,ale mam nadzieje,ze trafilam na dobre forum :) Poronilam pierwsza ciaze(7tc) w wieku 19 lat. W 2011r. za pierwszym razem nam sie udalo i mamy teraz cudownego 3,5latka:)wiec doszlismy z mezem do wniosku,ze pora na drugie. mialam nadzieje,ze uda nam sie za pierwszym razem jak poprzednio,ale niestety.. W grudniu spoznil mi sie okres 2dni(mial byc 29)Juz sie cieszylam,az tu 31 wieczorem dostalam okresu. Choruje na arytmie,mam nadzieje,ze to nie przeszkodzi mi w utrzymaniu ciazy. W tym miesiacu znowu sie staralismy,ale odczuwam juz mniejsze parcie na dziecko niz w zeszlym miesiacu,moze to mi pomoze. A wiec nie rozpisuje sie dalej chcialam na poczatek lekko przyblizyc swoja sytuacje:) Pozdrawiam i zycze powodzenia wszystkim starajacym sie :)


  • Aleksa87 Autorytet
    Postów: 987 339

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    no niestety nie udalo nam sie tym razem @ przyszla jeszcze w piatek kiedy pisalam ze spoznia sie 2 dni… no i znowu to samo.

    teraz czekam az sie skonczy i zaczne pierwszy raz uzywac testow owulacyjnych.

    nie wiem tko kiedy mam zaczac..

    powiem szczerze ze az boje sie tego nowego cyklu, ze znowu sie nie uda.

    Ana, Paula witajcie zycze wam szybkiego zaciazenia :- )

    1) 16.01.18 crio ivf - 1 mrozaczek ;(,
    2) 27.03.18 transfer- 1 embrio ;(
    3) 18.05.18 Crio-transfer-2 mrozaczki 5-dni UDALO SIE!
    [*]14.02.19 Annabelle-Aniolek - cichy porod w 42tc
    4) 30.07.19 transfer- 1 embrio ;(
    5) 21.09.19 Crio-transfer- 1 embrio UDALO SIE!
    8599gov33b6h6gc5.png
  • mal Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,

    dolaczam do staraczek 2016 ;)

    sytuacja moja nie zaciekawa ale optymistycznie patrze w przyszlosc. Nie wiem dlaczego ale czuje ze w marcu sie uda :)

    staramy sie od czerwca 2015 i mamy jedno poronienie w 6 tyg za soba, przyczyny nie znane ale wykryta przegroda macicy (juz usunieta), ostatnio doszlo podejrzenie wrodzonej nadkrzepliwosci (czekam na wyniki). styczen to pierwszy miesiac kiedy mozemy sie starac po histeroskopii :)

    aaa zeby nie bylo tak latwo to Hashi jeszcze sie przyplatalo

    Bede do Was zagladac i oby nam sie wszytkim poszczescilo w 2016:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 02:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1605 i mal fajnie, że do nas dołączacie ;-)

    Ja się przebudziłam i normalnie lekko mnie mdli, jak coś nie jest na rzeczy dziewczyny, to ja zwariuję:-P
    I teraz spać mi się odechciało, Wy na drugi bok się przewracanie, a ja marudzę o takiej dziwacznej godzinie he he śpijcie dobrze, ja też spróbuję ;-)

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ja tez mialam arytmię tylko byla ona spowodowana początkiem problemów z tarczyca. Napewno bedziesz w wymarzonej ciazy i utrzymasz do konca tylko bedziesz musiala byc pod stala kontrola trzymam mocno kciuki.
    Aleksa wydaje mi sie ze kolejny cykl zaliczysz do udanych z testami.
    Kornelia cos jest na rzeczy kolejny objaw trzymam mocno kciuki żebyś zobaczyłam dwie wymarzone grubiutkie krechy:).
    Ja wlasnie pomalu zbieram się do szkoly a tak mi sie strasznie nie chce wszystko mnie boli nawet posladki:p wieczorem ide do ginekologa porobic wszystkie podstawowe badania, boje sie ale musze dac rady.
    A i zapomniałam witam wszystkie nowe staraczki :)

    Berenika lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_k widze ze tobie tez temperaturka podniosla sie:) jestesmy na dobrej drodze ku szczęściu.jak nie spadnie nam mamy duże szanse

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny za mile przyjecie mnie do waszego grona :)
    KlaudyŚ dziekuje bardzo,bo moj kardiolog troche mnie nastraszyl.. :( Dzisiaj temperatura skoczyła troszke do gory,a jeszcze tak nie mialam,co prawda przytulalismy sie cztery dni przed owulacja i dzien po i tak sie zastanawiam czy w ogole cos z tego moze byc... jeszcze 8 dni czekania na @.

  • Ana_83 Przyjaciółka
    Postów: 112 47

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksa ja w tym cyklu też zaczęłam używać testów owulacyjnych. Na ulotce jest wszystko wyjaśnione więc na pewno dasz radę

    2 lata starań
    33 lata
    03.2017 - Niedrożne jajowody (laparoskopia)
    04.2017 - Novum start
    05.2017 - I procedura IVF et jednego zarodka :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksa87

    Ja dostałam do testów owulacyjnych zakupionych na allegro takie rady:

    1. Nie używaj pierwszego moczu po wybudzeniu, ponieważ LH jest syntetyzowane
    w twoim ciele i wynik na teście będzie nieprawidłowy.
    2. Najlepiej poddawać mocz testowi między godziną 10 a 20.
    3. Mocz powinien być poddawany testowi o tej samej porze każdego dnia.
    4. Należy ograniczyć spożywanie płynów w ciągu 2 godzin przed wykonaniem testu.

    Zacznij je robić 10-11 dnia cyklu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)

    Witam nowe staraczki i życzę powodzenia :-)

    Klaudys współczuje :-) fajnie jest siedzieć w domku hihi

    Aleksa :-( nowy cykl nowe możliwości głowa do góry

    Ja dziś znalazłam 5,10 zł hahahaha jak auto odśnieżałam :-)

    Byłam dziś u endo od przyszłego tygodnia letrox 100 (zwiększyła mi dawkę).
    Mam odstawić wszystkie tabsy jakie jadłam i zastąpić je witaminkami dla kobiet w ciąży :-)
    Yeeeeeeee moja wątroba odpocznie :-)
    Co do sioforu jest za tym żeby odstawić a gin kazał brać! Powiedziała że w Ameryce stosują kobiety w ciąży tą mete ale w Polsce nie praktykują bo w razie coś się stanie mogę ją podać do sądu a ona nie chce problemu :-(
    Pytam co może się stać????? A ona że nic i w Ameryce kobietom też nic się nie stało tzn z dzieckiem .......Bądź mądra!
    Wyniki są bardzo dobre :-)
    Mam się nie stresować i cieszyć że jestem w ciąży i mieć myśli że jest ok i będzie ok :-)
    Wizyta za m-c.
    W trzy dni poszło mi 500zł na lekarzy i 250 zł na badania!!!!! ja pitole dobrze że człowiek dostaje wypłatę bo skąd bym miała wsiąść?????

    Berenika lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudyś
    z ciekawości zrobiłam drugi raz test owulacyjny i wyszły 2 ładne kreseczki odcieniem idealnie zbliżone do siebie :P oj, żeby tak na teście ciążowym wyszły takie ładne kreski :)
    Rano znowu lekkie mdłości...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka 04
    tyle kasy, ja nie mogę... I co posłuchasz engo czy gina w sprawie tego leku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do mety .
    Endo twierdzi że można/trzeba odstawić i stosowac dietkę i będzie git!!!!
    Gin twierdzi że można stosowac lek do 16-20 tc .

    Czytałam neta ( a mam zakaz!!!hahaha) to dziewczyny się wypowiadają że brały i biorą w ciązy te mete. Inne odstawiły i poroniły.
    Edno dziś mówiła że ten lek nie odpowiada za utrzymanie ciązy.

    Nie wiem chyba zostanę przy tym leku.
    Tylko nie wiem czy gin bedzie mi wypisywal receptę na niego.

    kasy mnóstwo masakra !!!!\
    Wczoraj pytała męża czy grozi mi eksmizsja z domu bo tyle kasy poszlo na badania itd powiedział że nie bo jestem w ciąż y matką jego dzieci ale na pewno jestem droga w utrzymaniu wybieram zawsze górną półkę hahahaha
    Ale dzisiaj to się wkuży na maksa mialam 1000zł na koncie w ciągu 3dni mi został 10zł!!!

    Berenika lubi tę wiadomość

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula napewno lekarza trzeba sie sluchac bo oni chca dla nas jak najlepiej napewno podczas porodu bedziesz miala trudniej.Ale artmia jest do wyleczenia robilas sobie moze tsh ?.zabcia ja niestety wrocilam do domu nie dalam rady takie straszne zakwasy mam , pojde do swojego lekarza rodzinnego niech mi jakas masc przepisze odrazu wezmne sobie skierowanie na ft4 i anty.zabcia nawet nie wiesz jaka jestem szczęśliwa ze ci sie udalo i ze wszystko jest w porządku. Kornelia cos mi sie zdaje ze wkrotce zobaczysz dwie grube krechy na prawidlowym tescie:))

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudys zakwasy???????biegałaś??????w którym miejscu masz te zakwasy???
    Poczekam na twoją odpowiedź to ci odpiszę



    Ale czuję że to ty niedługo zobaczysz te dwie kreski

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z wczorajszego egzaminu zawodowego musialam wykuwac cegły .a zakwasy mam przy kregoslupie na pośladkach i na rekach wszędzie

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ