X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 16 marca 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Hehe niewiem ;) ale to był ten czas gdzie maz wrócił z delegacji takze stesknilam się ;)
    A z dolegliwości które miałam przed testem to w jednym dniu miałam super siły cala chałpe posprzatalam a na drugi kilka razy mi sie w głowie zawrocilo i tyle. zadnych żył jak mowia, zadnego białego śluzu a no i miałam takie posrane sny hehe ;)
    Ja dzisiaj też miałam posrane sny co chwilę się budzilam padnieta dzisiaj jestem ale to napewno żaden zwiastun w moim przypadku .

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj ledwo żyje taka mnie drzemka złapała ale zamknęłam oko na 10 minut i za godzinę do lekarza :/ . do tego tak wieje na dworzu tak leje ze wcale mi się isc nie chce :/:/

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 16 marca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak cały czas myślę czy zrobić w niedzielę ten test czy nie :/ z jednej strony jestem przekonana że nic z tego A z drugiej gdzieś jakaś mała nadzieja niby jest...jak myślicie?

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 16 marca 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Ja dzisiaj ledwo żyje taka mnie drzemka złapała ale zamknęłam oko na 10 minut i za godzinę do lekarza :/ . do tego tak wieje na dworzu tak leje ze wcale mi się isc nie chce :/:/
    U mnie dzisiaj śnieg pada :/

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Tak cały czas myślę czy zrobić w niedzielę ten test czy nie :/ z jednej strony jestem przekonana że nic z tego A z drugiej gdzieś jakaś mała nadzieja niby jest...jak myślicie?
    Hehehe no ja bym zrobiła ;) bo albo coś bedzie albo nie ;) ale z drugiej strony stres ze moze być pozytyw a @ przyjdzie. To niewiem mazia rób jak uważasz ;) w niedzielę bys miała 11dpo jak owulka byla w środę ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2018, 15:17

  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 16 marca 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dostałam okres :-(. Mój cykl trwał 22 dni. Pierwszy raz taki krótki! Czy to może być wina antybiotyku?
    A wiecie co?, mi się wydaje że ja w tym cyklu nie miałam owulacji. Myślę że lekarz sam nie wiedział. Teraz się to by wszystko potwierdziło :-(.

    5cs.
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 16 marca 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus267 wrote:
    Dziewczyny dostałam okres :-(. Mój cykl trwał 22 dni. Pierwszy raz taki krótki! Czy to może być wina antybiotyku?
    A wiecie co?, mi się wydaje że ja w tym cyklu nie miałam owulacji. Myślę że lekarz sam nie wiedział. Teraz się to by wszystko potwierdziło :-(.
    Agus A co ten lekarz Ci dokładnie powiedział ? Nie był pewien czy była owulacja? Przecież to widać na usg dokładnie:/

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 16 marca 2018, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idziesz w tym cyklu na monitoring ?

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 16 marca 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Idziesz w tym cyklu na monitoring ?
    Powiedz mi tylko że jest DUŻA szansa. Umówiłam się już na 27 marca do lekarza i będę to molestowac o wszystkie możliwe badania a na 16 maja umówiłam się do ginekologa z Lublina który zajmuje się różnymi przypadkami. Ja od ponad roku mam takie plamienia. A lekarze nic na to nie mówią a ewidentnie coś jest na rzecz.

    5cs.
  • agus267 Koleżanka
    Postów: 140 7

    Wysłany: 16 marca 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedział mi....

    5cs.
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 16 marca 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że jest duża szansa to Ty możesz sobie sama powiedzieć jak będziesz robić testy...on widzi dokładnie na usg czy była owulacja czy nie... No bez przyczyny te plamienia napewno nie występują.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wizycie wyniki sa w normie ;) tarczyca byla 2.24 teraz było 1.90 :p i na 6 kwietnia będę miec wizytę u położnej :p i potem po położnej będzie w szpitalu usg :p

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 16 marca 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Ja juz po wizycie wyniki sa w normie ;) tarczyca byla 2.24 teraz było 1.90 :p i na 6 kwietnia będę miec wizytę u położnej :p i potem po położnej będzie w szpitalu usg :p
    Super, zazdroszczę :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To forum zaczyna pomału zamierac kwestia czasu kiedy nikt nie bedzie pisał tak coś mysle :/
    Katharina rób test i dawaj zdjecie ;)

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 16 marca 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    To forum zaczyna pomału zamierac kwestia czasu kiedy nikt nie bedzie pisał tak coś mysle :/
    Katharina rób test i dawaj zdjecie ;)
    Tez to zauważyłam ale ja nie mam zamiaru uciekać, na weekend będę mniej aktywna bo jutro robię przedurodzinowa imprezę No i bedą starania :D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/252f35ff298b.jpg

    Test dzisiaj juz bardziej wyraźny wiec obstawiam, ze jutro bedzie juz ciemny.
    Czuje juz napięcie w piersiach i bole w podbrzuszu, śluzem zalało, obstawiam na niedziele i mam nadzieje, ze tak bedzie bo w poniedziałek męża nie ma heheh

    Ogólnie juz wiem gdzie błąd popełniałam, otóż sądziłam, ze ból piersi u mnie pojawia sie po owulacji bądź w trakcie a nie przed :O i czasami jak ten ból sie pojawił to nie skupiałam sie juz na staraniach... proszę człowiek uczy sie siebie całe życie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2018, 21:02


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Eska1234 Znajoma
    Postów: 16 1

    Wysłany: 16 marca 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie. Dostałam okres, który trwał 2 dni natomiast kolejne dwa to było brązowe plamienie. Czy zdarzyło się to którejś z Was ? Dajcie proszę znać, dziękuje

    Eska
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Tez to zauważyłam ale ja nie mam zamiaru uciekać, na weekend będę mniej aktywna bo jutro robię przedurodzinowa imprezę No i bedą starania :D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/252f35ff298b.jpg

    Test dzisiaj juz bardziej wyraźny wiec obstawiam, ze jutro bedzie juz ciemny.
    Czuje juz napięcie w piersiach i bole w podbrzuszu, śluzem zalało, obstawiam na niedziele i mam nadzieje, ze tak bedzie bo w poniedziałek męża nie ma heheh

    Ogólnie juz wiem gdzie błąd popełniałam, otóż sądziłam, ze ból piersi u mnie pojawia sie po owulacji bądź w trakcie a nie przed :O i czasami jak ten ból sie pojawił to nie skupiałam sie juz na staraniach... proszę człowiek uczy sie siebie całe życie ;)
    To dobrze ze doszlas do tego ;) mysle ze Ci sie uda teraz !!!!;) tylko na tej imprezie nie szalej alkoholowo za bardzo bo to moze zaburzyc owulke :p a Kiedy masz nastepna @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eska1234 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie. Dostałam okres, który trwał 2 dni natomiast kolejne dwa to było brązowe plamienie. Czy zdarzyło się to którejś z Was ? Dajcie proszę znać, dziękuje
    Niewiem ja nigdy tak nie miałam ale jak cie to nurtuje to po prostu zrób test;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Niewiem ja nigdy tak nie miałam ale jak nie mialas skrzepow to po prostu zrób test;)

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 16 marca 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Planowana następna @ na 03.04 :) ze dwie trzy lampki wina to jest moj alkoholizm ja ogólnie ciężka jestem do % wiec powinno byc dobrze :D


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ