X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    U mnie tez strasznie wieje jest mega zimno i śnieg pada masakra a było juz tak fajnie :(
    Mazia dopóki nie ma @ to jest zawsze szansa a wiesz, ze objawy mogą byc takie same jak zawsze przed @ :) trzymam kciuki :*
    Paulka a ja sie stresuje strasznie:( boje sie, ze dzisiaj nie wyjdzie jednak pozytywny owulacyjny tylko jutro i owu bedzie w poniedziałek kiedy męża w domu nie bedzie i znowu dupa wyjdzie z tego ;(
    Kochana mnie sie wydaje ze owulke bedziesz miec we wtorek bo @masz mieć we wtorek a zazwyczaj owulacja jest tak dwa tyg przed @ nie denerwuj sie pamietasz jak mazia pisala ze lepiej jak plemniki czekaja ;) to nawet jak meza nie bedzie w poniedziałek to w niedzielę na wieczór ;p a moze dacie rade rano w poniedzialek ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Katharina zrób trochę wcześniej zanim zaczniesz pić.
    Dokladnie tak zanim zaczniesz alkoholowac sie hehe ;)

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 17 marca 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też obstawiam że owulacje będziesz miała koło wtorku

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 17 marca 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just0220 mi tez czasami tak robi, ze rozpisze a dodaje tylko kawałek tekstu i nie wiem czemu tak jest:/
    Paulka wiesz tylko ja mam ostatnio nieregularne cykle 28-36 wiec tak na prawdę może wypaść w każdym dniu :( przed ostatnie cykle były 32 dniowe a ostatni miał 36 :/
    Tak zrobię test najwyżej po 16 bo od 17 zacznę cos popijać, może wyjdzie ;)
    Dzisiaj przyszła paczka z kolejnymi testami na zapas ;) hehe


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 17 marca 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Ja też obstawiam że owulacje będziesz miała koło wtorku
    W poniedziałek go nie bedzie dopiero we wtorek wieczorem, dzisiaj go dopadnę i jutro na wieczór najwyżej a potem we wtorek, bedzie dzien przerwy, może przeżyją żołnierze jeden dzien wrazie wu :)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 17 marca 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale co ta gin widziala, ze za trzy dni masakra....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2018, 12:16


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 17 marca 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    W poniedziałek go nie bedzie dopiero we wtorek wieczorem, dzisiaj go dopadnę i jutro na wieczór najwyżej a potem we wtorek, bedzie dzien przerwy, może przeżyją żołnierze jeden dzien wrazie wu :)
    Z tego co piszesz masz dużo plodnego śluzu więc napewno plemniki przeżyją. A co do ginekologa to po pierwszym monitoringu nie jest w stanie określić dokładnie bo nie wie w jakim tempie rośnie u Ciebie pęcherzyk bo to u każdej inaczej jest .

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 17 marca 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może stwierdzić na 100 % że owulacja była bo widzi że jest pęknięty pęcherzyk

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    W poniedziałek go nie bedzie dopiero we wtorek wieczorem, dzisiaj go dopadnę i jutro na wieczór najwyżej a potem we wtorek, bedzie dzien przerwy, może przeżyją żołnierze jeden dzien wrazie wu :)
    Zrób tak jak mowisz hehe ;) nie wierz tym testom za bardzo :p mowie ci na swoim przykladzie ;p jak zrobisz test daj zdjecie ;)

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 17 marca 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za rady i wsparcie :* zrobię test to wrzucę foto ;)
    Paulka fajny awatar zawsze mi sie podobało to foto :)♥️


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe wlasnie sobie przypomniałam o nim ale znajsc go nie mogłam ;)
    To rób zdjecie i wrzucaj :p zbadamy temat :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na szczęście zwykle starania co drugi-trzeci dzień wychodzą, widzimy się codziennie. U mnie testy owulacyjne, pomiary temperatury i obserwacja śluzu jest tylko po to żeby znać długości poszczególnych faz, a nie żeby planować współżycie.

    Agus, u mnie najkrótsze cykle były po 15 dni, kiedyś jakiś lekarz mi powiedział, że te ekstremalnie krótkie cykle mogą wskazywać na zapłodnienie ale bez implantacji. my to się mamy z tymi cyklami. ja na razie nie tracę nadziei, na razie jeszcze sprawia nam to przyjemność, więc przytulanki są bardzo często i jeszcze nam się to nie znudziło.

    Wczoraj poimprezowaliśmy ze znajomymi w domu (polecam grę Wiedza to potęga - graliśmy w nią z 6 godzin :) ) , dzisiaj o 5 skończyliśmy, więc wszystko może mi się wywrócić do góry nogami. miałam duży skok temperatury, ale mierzyłam o 10:00, po 4 godzinach snu, po alkoholu- więc temp zakłócona. Na razie śluz na szyjce biały i lepki, ale się klaruje i zwiększa objętość. Może 4-7 dni i będzie szczyt.

    A zastanawiacie się na przykład w jakim miesiącu chciałybyście urodzić (pomijając, żeby w ogóle się udało zajść w ciążę). Teraz wydaje mi się, że zaczyna się najlepszy okres, dzieciątko urodziłoby się na początku przyszłego roku, w wysokiej ciąży chodziłybyśmy w zimie, więc trochę lżej, bo chłodno. Na wiosnę można by już spokojnie bez kombinezonów z maluchem wychodzić.

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 17 marca 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo, ze teraz był by najlepszy czas na zajście w ciaze ale mi to juz obojętne aby tylko pojawiły sie te dwie II ;)


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 17 marca 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje pierwsze dziecko urodziło się w styczniu A drugie w lipcu i jakoś wszystko mi jedno:D

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciała urodzic tak między kwietniem a najpóźniej wrzesniem bo jest ciepło ;) A listopad dla mnie to az sie boję ,bo syna musze do szkoły prowadzić i bede musiała dzień w dzień chodzic z takim maluszkiem a tu wiecznie pada albo wieje :/

  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 17 marca 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    Alison
  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 17 marca 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Alison
  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 17 marca 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dziś testowałam z rana, do okresu jeszcze 6 dni, ale zaczęłam delikatnie czuć brzuch więc chciałam sprawdzić co i jak. No i oczywiście biel po oczach poraziła. Już mam doła, 7 cykl starań się nie udał. Boje się, że nigdy nie doświadczenie uczucia ciąży. Już zaczęłam myśleć o adopcji bo, że pedagog ze mnie z zamiłowania to życia bez dzieci Sobienie potrafię wyobrazić. Ale ze po ślubie jesteśmy dopiero pół roku to i na adopcję póki co przez kilka lat nawet nie będzie szans. Nie badaliśmy się jeszcze, dopiero przed świętami będzie wolne to będzie czas. Poradzicie mi proszę, jakie badania powinnam zrobić tak wstępnie?
    Czemu to wszystko jest takie trudne? Ostatnio ciągle słyszę o wpadkach wśród znajomych, nawet tych 40 letnich, a ja mam dopiero 29. Dopiero albo aż. Ahhh... Przepraszam za ten wpis, ale już mi się ryczeć chce

    Alison
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Alison ;) nie załamuj sie na pewno kiedys sie uda bez spiny bez stresu ;) a co do badań to ja proponuje w 21 cyklu prolaktyne, progesteron a między 3 a 5 dniem cyklu LSH I LH i tsh ft4 i ft3 ale te mozna w dowolnym dniu ;)

  • Alisoon Koleżanka
    Postów: 94 11

    Wysłany: 17 marca 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję

    Alison
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ