X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 16 marca 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez widze ze coraz mniej dziewczyny pisza ..Mnie coraz bardziej piersi bolą czyli @ się zbliża:/

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze hehe;) bo szkoda żeby zaprzepascic taka szanse ;D ale nie czekaj na owulke tylko dzień w dzień :) to będziemy czekać Ty na || a ja na wizyte ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Tez widze ze coraz mniej dziewczyny pisza ..Mnie coraz bardziej piersi bolą czyli @ się zbliża:/
    Albo sie zbliza albo nie :p

  • Kolorowaola Ekspertka
    Postów: 191 153

    Wysłany: 16 marca 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już bez wielkich bóli,ale @ jeszcze trwa. Ogólnie nie wiem co myśleć...jeszcze ten cykl przed nami a jeśli nic sie nie uda to pewnie czeka mnie ta laparoskopia i nie wiadomo co jeszcze :(

    km5sroeqr29ccbje.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2018, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowaola wrote:
    U mnie już bez wielkich bóli,ale @ jeszcze trwa. Ogólnie nie wiem co myśleć...jeszcze ten cykl przed nami a jeśli nic sie nie uda to pewnie czeka mnie ta laparoskopia i nie wiadomo co jeszcze :(
    A moze po tej laparoskopii zaskoczysz od razu :) nie wiadomo :p albo sie uda przed , trzeba miec nadzieję :p

  • Just0220 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 17 marca 2018, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Pamietacie mnie jeszcze? Opuscilam was jakis czas temu jeszcze na poprzednim forum zaraz po tym jak wyszedl mi pozytywny test ciazowy. Nie zagladalam bo chyba wpadlam w jakas mini depresje z tego strachu, ze to tylko zludna nadzieja... nie chcialam ani slyszac ani czytac ani rozmawiac o tym. Nie wiem sama czemu zareagowalam az tak. Ale juz na szczescie kryzys zazegnany. Czuje sie juz znacznie lepiej i ciaza jest juz potwierdzona! :) juz 8 tygodni i 5 dni :)
    Dzis postanowilam zajzec i sprawdzic co u was a tutaj taka wspniala wiadomosc Paulka! gratuluje z calego serca!! :)

    Paulka89 lubi tę wiadomość

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 17 marca 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just0220 wrote:
    Hej dziewczyny! Pamietacie mnie jeszcze? Opuscilam was jakis czas temu jeszcze na poprzednim forum zaraz po tym jak wyszedl mi pozytywny test ciazowy. Nie zagladalam bo chyba wpadlam w jakas mini depresje z tego strachu, ze to tylko zludna nadzieja... nie chcialam ani slyszac ani czytac ani rozmawiac o tym. Nie wiem sama czemu zareagowalam az tak. Ale juz na szczescie kryzys zazegnany. Czuje sie juz znacznie lepiej i ciaza jest juz potwierdzona! :) juz 8 tygodni i 5 dni :)
    Dzis postanowilam zajzec i sprawdzic co u was a tutaj taka wspniala wiadomosc Paulka! gratuluje z calego serca!! :)
    Gratulacje !!!!! Czekałyśmy na Ciebie ;) duzo zdrówka życzymy !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2018, 07:39


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 17 marca 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    To dobrze hehe;) bo szkoda żeby zaprzepascic taka szanse ;D ale nie czekaj na owulke tylko dzień w dzień :) to będziemy czekać Ty na || a ja na wizyte ;)
    Nie omieszkam :D:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2018, 07:38


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 17 marca 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Just super że wróciłaś.
    U mnie taka zima że pół godziny auto odsniezalam żeby do pracy jechać:/ chyba pójdę na sanki po pracy :D ogólnie to już jestem więcej niż pewna że @ się zbliża :/

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kobitki ;)
    Just super ze jestes ;) bo tak ucieklas z dnia na dzień ;p ale najważniejsze że nas znalazłaś ;) jak się czujesz ?
    U mnie cały czas wieje i wieje i wieje aż sie niedobrze robi juz z tymi wiatrami oby tylko śniegu nie było ;)
    Ja za godzine mam wizyte u dentysty (umówiłam się jeszcze jak nie wiedzialam) bo od tych zatok co miałam co cały czas mnie ćmi ząb :/ i chyba nic nie zrobimy bo raczej przeswietlenia nie można :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Hej dziewczyny. Just super że wróciłaś.
    U mnie taka zima że pół godziny auto odsniezalam żeby do pracy jechać:/ chyba pójdę na sanki po pracy :D ogólnie to już jestem więcej niż pewna że @ się zbliża :/
    Mazia czemu jestes prawie pewwna?
    Robisz jutro test ?

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 17 marca 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Mazia czemu jestes prawie pewwna?
    Robisz jutro test ?
    Paulka zrobię jutro ale jestem przekonana że nic nie wyjdzie. Nie wiem czemu poprostu tak czuje. Piersi mnie bolą więc napewno @ idzie.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    Paulka zrobię jutro ale jestem przekonana że nic nie wyjdzie. Nie wiem czemu poprostu tak czuje. Piersi mnie bolą więc napewno @ idzie.
    ✊✊✊✊✊✊✊ trzymam kciuki !!!! Żeby cis wyszło !!!

  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 17 marca 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez strasznie wieje jest mega zimno i śnieg pada masakra a było juz tak fajnie :(
    Mazia dopóki nie ma @ to jest zawsze szansa a wiesz, ze objawy mogą byc takie same jak zawsze przed @ :) trzymam kciuki :*
    Paulka a ja sie stresuje strasznie:( boje sie, ze dzisiaj nie wyjdzie jednak pozytywny owulacyjny tylko jutro i owu bedzie w poniedziałek kiedy męża w domu nie bedzie i znowu dupa wyjdzie z tego ;(


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 17 marca 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A owu to chyba z prawego jajnika bedzie bo mnie dzisiaj taki ból obudził ciągnęło az do kolana heheehe


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 17 marca 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    U mnie tez strasznie wieje jest mega zimno i śnieg pada masakra a było juz tak fajnie :(
    Mazia dopóki nie ma @ to jest zawsze szansa a wiesz, ze objawy mogą byc takie same jak zawsze przed @ :) trzymam kciuki :*
    Paulka a ja sie stresuje strasznie:( boje sie, ze dzisiaj nie wyjdzie jednak pozytywny owulacyjny tylko jutro i owu bedzie w poniedziałek kiedy męża w domu nie bedzie i znowu dupa wyjdzie z tego ;(
    Katharina ja wiem że nie ma szansy. Stwierdziłam że to ostatni cykl będzie teraz w którym będę próbować. Jak się nie uda to odpuszczam całkowicie.
    Katharina A który masz dzisiaj dc ?

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 17 marca 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja teraz zacznę sie bardziej kontrolować bo wiem, ze starałam sie w nieodpowiednim czasie, jeszcze cykl temu sądziłam, ze objawy które mam teraz czyli bole jajników i piersi mam po owu a tu sie okazuje, ze przed ;)
    Dzisiaj mam 16dc ;) planowana @ na 03.04, mam ogromna nadzieje, ze bedze miała ta owu jutro :/
    Tez nie wiem jak robić dzisiaj test bo wieczorem bedzie alkohol ehhh masakra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2018, 11:40


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Just0220 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 17 marca 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Czesc kobitki ;)
    Just super ze jestes ;) bo tak ucieklas z dnia na dzień ;p ale najważniejsze że nas znalazłaś ;) jak się czujesz ?
    U mnie cały czas wieje i wieje i wieje aż sie niedobrze robi juz z tymi wiatrami oby tylko śniegu nie było ;)
    Ja za godzine mam wizyte u dentysty (umówiłam się jeszcze jak nie wiedzialam) bo od tych zatok co miałam co cały czas mnie ćmi ząb :/ i chyba nic nie zrobimy bo raczej przeswietlenia nie można :/
    Nie łatwo było was tu znalezc, a potem nie moglam sie zalogowac zeby napisac

  • Just0220 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 17 marca 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kircze chuba nie umiem dodawac tutaj postow, napisalam sie tyle a dodalo sie tylko jedno zdanie...

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 17 marca 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    A ja teraz zacznę sie bardziej kontrolować bo wiem, ze starałam sie w nieodpowiednim czasie, jeszcze cykl temu sądziłam, ze objawy które mam teraz czyli bole jajników i piersi mam po owu a tu sie okazuje, ze przed ;)
    Dzisiaj mam 16dc ;) planowana @ na 03.04, mam ogromna nadzieje, ze bedze miała ta owu jutro :/
    Tez nie wiem jak robić dzisiaj test bo wieczorem bedzie alkohol ehhh masakra
    Katharina zrób trochę wcześniej zanim zaczniesz pić.

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ