X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki 2018 ;) vol2
Odpowiedz

Staraczki 2018 ;) vol2

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybkaaga wrote:
    Mazia może jednak nie przyjdzie :-)

    Paulka nie kupiłam bo u mnie nigdzie go nie ma. Jak będe u rodziców to zobacze u nich może tam będzie. Miałam dzisiaj zrobić badania ale jakoś nie mogłam się zmobilizować. Stresuje się bo jak będą złe to odpuszczam starania na dobre. Z tego wszystkiego to dopije kawkę i chyba umyję okna;-)
    Poszukaj sobie go a moze zamow internetowo ? Mysle ze na jakiejs aptece powinno byc. I jestem pewna ze Ci powinien pomoc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybkaaga to taka chudzinka jesteś? Ile wazysz? Przy jakim wzroscie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pewno bede sie pilnować ;) bo w 1 ciąży przytyłam masakrycznie dużo :o ale to przez ciaze (jedzenie za dwoje ) plus rzucenie palenia i to takie dwa w jednym i waga tak leciala w górę ze Ho Ho ;) teraz sie nie dam ;p

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Ja na pewno bede sie pilnować ;) bo w 1 ciąży przytyłam masakrycznie dużo :o ale to przez ciaze (jedzenie za dwoje ) plus rzucenie palenia i to takie dwa w jednym i waga tak leciala w górę ze Ho Ho ;) teraz sie nie dam ;p
    Paulka ile przytylas? Bo nie wierzę że więcej niż ja :D pobilam wszelkie rekordy

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze jak zaszlam w ciaze to strasznie chuda byłam przy wzroscie 172 wazylam 47 kg bo wtedy to papieroski były ;) przytylam masakrycznie dużo aż wstyd przyznać sie ale cos koło troszke ponad 30 kg ;) ale w pół roku wróciłam do wagi ;p ale u mnie to rekord bo jak palilam papierosy to nie jadłam ,mało co, a jak rzuciłam to hardkor był ;) teraz nie pale od dwóch lat i przytylam 10 kg ;p 62 kg/172cm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2018, 13:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia a Ty ?

  • Rybkaaga Przyjaciółka
    Postów: 108 51

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka ja to taki kurdupelek jestem 156cm a waże 42.5kg

    eikte6hhtpigifg0.png
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Chyba mindusia jak dobrze pisze i pamiętam miałam z tarczyca cos ;) takze musiałam sobie pomylic hehe ;) jedz jedz jak biegasz to bedziesz palic kalorie ;)

    tak mindusia dobrze kojarzysz...
    ale moje bieganie niestety to juz nie wystarcza... organizm już się przyzwyczaił :/

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Tylko ze jak zaszlam w ciaze to strasznie chuda byłam przy wzroscie 172 wazylam 47 kg bo wtedy to papieroski były ;) przytylam masakrycznie dużo aż wstyd przyznać sie ale cos koło troszke ponad 30 kg ;) ale w pół roku wróciłam do wagi ;p ale u mnie to rekord bo jak palilam papierosy to nie jadłam ,mało co, a jak rzuciłam to hardkor był ;) teraz nie pale od dwóch lat i przytylam 10 kg ;p 62 kg/172cm
    Paulka to ja Cię pokonalam...przytylam 38 kg ...przy wzroście 164 wazylam 100 kg w pierwszej ciąży jak szłam na cesarke ...masakra ...Ale u mnie było ciśnienie wysokie zatrucie ciążowe itp itd...W ciągu roku zaszłam do wagi 48 kg...W drugiej ciąży już tylko 12 kg przytylam

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    tak mindusia dobrze kojarzysz...
    ale moje bieganie niestety to juz nie wystarcza... organizm już się przyzwyczaił :/
    To moze bieganie Plus 2,3razy w tyg basen ?

    Skarpeta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to pobiłas mój rekord o 3,4 kg Heheh ;) no to ładnie sie musialas toczyć pod koniec ;)
    Teraz bym chciała tak nie więcej jak 10 kg bede bardzo pilnować :p
    Bede same warzywka na parze jeść hahah

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2018, 13:46

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    No to pobiłas mój rekord o 3,4 kg Heheh ;) no to ładnie sie musialas toczyć pod koniec ;)
    Teraz bym chciała tak nie więcej jak 10 kg bede bardzo pilnować :p
    Bede same warzywka na parze jeść hahah
    To była masakra naprawdę...na koniec już botów nie mogłam nawet założyć...W dodatku nogi miałam strasznie opuchnięte..

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butów miało być a nie botów:D

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazia89 wrote:
    To była masakra naprawdę...na koniec już botów nie mogłam nawet założyć...W dodatku nogi miałam strasznie opuchnięte..
    Ja tez miałam problem z butami hehe miałam takie botki i tragedia byla je zalozyc az pewnego dnia jak zakladalam porozrywalam je i wywalilam do kosza hehe ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina zyjesz ? ;) jak sie czujesz ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejjjj żyjecie ;)?

  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Ejjjj żyjecie ;)?
    Ja żyję. Kurde plamie od popołudnia nie wiem co jest grane nigdy tak nie miałam przed @ :/

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • Katharina92 Przyjaciółka
    Postów: 361 26

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulka89 wrote:
    Katharina zyjesz ? ;) jak sie czujesz ?
    Hej hej zyje :D ja wazę 55kg przy 169cm wzrostu :) schudłam ostatnio 5kg, ostatnie dwa dni nic nie jem prawie zero tylko pije, jakaś dziwna jestem cos zjem to az mnie na wymioty bierze, chyba jakiś stres dopadł :)
    Mazia może to plamienie to dobra oznaka :D
    Ja jutro urodziny i spędzam je sama :( nooo z Shih tzu, męża nie bedzie buuuu ;(
    Badam w tym cyklu szyjkę i to jest takie ciekawe jak ona sie zmieniani wędruje, rano miałam nisko i twarda zamknięta a wieczorem juz wyżej i twarda zamknięta, spróbuje badać do końca zobaczymy Ale z tego co wiem to szyjka może zmienić sie tak, ze daje sie z Niwn odczytać ciaze dopiero pozniej nawet jak juz gin potwierdzi :) zobaczymy...


    03.03.2017 laparoskopia jajnika - torbiel skórzasta
    08.2017 rozpoczęcie starań
  • Mazia89 Przyjaciółka
    Postów: 631 32

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Hej hej zyje :D ja wazę 55kg przy 169cm wzrostu :) schudłam ostatnio 5kg, ostatnie dwa dni nic nie jem prawie zero tylko pije, jakaś dziwna jestem cos zjem to az mnie na wymioty bierze, chyba jakiś stres dopadł :)
    Mazia może to plamienie to dobra oznaka :D
    Ja jutro urodziny i spędzam je sama :( nooo z Shih tzu, męża nie bedzie buuuu ;(
    Badam w tym cyklu szyjkę i to jest takie ciekawe jak ona sie zmieniani wędruje, rano miałam nisko i twarda zamknięta a wieczorem juz wyżej i twarda zamknięta, spróbuje badać do końca zobaczymy Ale z tego co wiem to szyjka może zmienić sie tak, ze daje sie z Niwn odczytać ciaze dopiero pozniej nawet jak juz gin potwierdzi :) zobaczymy...
    Katharina nie napewno to nic dobrego. Pewnie znowu mi się coś poprzestawiało...ehh już mnie to wszystko dobija

    ueshp13mufs0o3v0.png
    Starania od 01.2018
    24.04- pierwszy cykl z CLO
    27.06 - HSG jajowody drożne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katharina92 wrote:
    Hej hej zyje :D ja wazę 55kg przy 169cm wzrostu :) schudłam ostatnio 5kg, ostatnie dwa dni nic nie jem prawie zero tylko pije, jakaś dziwna jestem cos zjem to az mnie na wymioty bierze, chyba jakiś stres dopadł :)
    Mazia może to plamienie to dobra oznaka :D
    Ja jutro urodziny i spędzam je sama :( nooo z Shih tzu, męża nie bedzie buuuu ;(
    Badam w tym cyklu szyjkę i to jest takie ciekawe jak ona sie zmieniani wędruje, rano miałam nisko i twarda zamknięta a wieczorem juz wyżej i twarda zamknięta, spróbuje badać do końca zobaczymy Ale z tego co wiem to szyjka może zmienić sie tak, ze daje sie z Niwn odczytać ciaze dopiero pozniej nawet jak juz gin potwierdzi :) zobaczymy...
    To nie dobrze ze nie jesz nic :p tak szyjka wędruje dobrze mowisz ale zobaczyc czy jest ciaza to mysle ze z dwa dni przed @ , ja tak miałam byla miekka dlatego tez w stresie byłam i dzień dwa przed jest wyżej i twarda ;p (chyba jak dobrze pamiętam hehe)

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ