Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Może dopiero masz owulacje?

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniabbb nie jest to zły pomysł tylko bym musiała przelecieć sporo postów ale postaram się co mi się uda :)

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti napewno nie,wczoraj mialam charakterystyczny ból w jajniku,który na 100% owulacja była

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teraz trzeba czekać tylko.. Trzymam kciuki żeby się udało i trzeba przerwać ta zła passę na forum ..

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny aktualizuję tabelkę póki Jussio nie ma ( mój post jest pod jej pierwszym postem) proszę podawajcie mi co się da, część już zmieniłam resztę pomóżcie aby potem jak Jussio wróci tylko skopiowała co może :) Buziaki

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    aniabbb___29____8_____1_______10.09.2015

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny o co chodzi z tymi tabelkami,bo ja dopiero nowa tutaj jestem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokardka zmien mi wiek na 28 stara d...a juz jestem :P

  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musisz podać wiek który cykl starań i kiedy @

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    dziewczyny o co chodzi z tymi tabelkami,bo ja dopiero nowa tutaj jestem :D


    Podajesz swoj nick__wiek__cykl staran__o ktore dziecko se starasz_termin kolejnej @

  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi Madziula już :D za to aniabbb idzie do tyłu :D z 30 na 29 :D smerfetka podaj wiek ilość cykli starań i kiedy następna @ :)

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • perkla Koleżanka
    Postów: 31 22

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny


    perkla_29_4_2_5.09.2015

    perkla
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa ok haha smerfetka22: 23__1__14.09.2015 :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2015, 12:18

  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokardka44 wrote:
    hihi Madziula już :D za to aniabbb idzie do tyłu :D z 30 na 29 :D smerfetka podaj wiek ilość cykli starań i kiedy następna @ :)
    o cholerka chyba za bardzo się przyzwyczaiłam do tych 29 hihi sorry pomyłka:)

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki aktualizuję, już widać ładnie dawajcie resztę jakby co ;) :)

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • aniabbb Autorytet
    Postów: 1017 612

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andromeda a co u Ciebie dawno się nie odzywałaś???

    Invicta Warszawa
    07.07.2016 początek stymulacji,krótki protokół,3 mrożaczki
    transfer 13.09 -biochemiczna.
    19.10 histeroskopia
    transfer 12.11- czekamy na cud
  • williams1 Autorytet
    Postów: 254 477

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [email protected]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2015, 12:38

    dev139prs__.png

    Tymon 09.04.2009 Iwo 17.12.2014
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [email protected]

    Ale pewnie u mnie zmieni się data @, bo jakoś czuję, że już po owu, a to jak na moje cykle dość szybko ;)

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • Kokardka44 Autorytet
    Postów: 742 706

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dotarłam do ostatniego postu Jussio i wpisałam co się dało proszę o resztę dziewcząt o meldowanie się :)

    Sunday, marjotka, Aleala, sesunia,starająca się15,Emilanka,Bajkaanna,Violett,TalaZ,tynkus87

    i wszystkie nowe proszę o info a 2 post na 1 stronie jest w tym momencie aktualny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2015, 13:36

    Bo ja na złe, Reaguję źle...I kurczę się, w sobie zamykam...
    3i49roeqq35mjixs.png
    hchygov3vkk8ck9g.png
  • monirek Autorytet
    Postów: 319 237

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To również proszę mnie uzupełnić

    monirek_26_7_1_ 10.10.2015 - chociaż pewnie też się termin przesunie:P taki urok nieregularnych cykli :(

    04.12.2014 - 7 tc :(
    22.07.2015 - 6 tc :(:(
    07.01.2016 - Maleństwo ma juz 1,5 cm :)

    09.08.2016 23:55 - na świat przyszła moja kochana Córeczka<3
‹‹ 572 573 574 575 576 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ