Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc!!!! Wkoncu mam czas. Na weekend prosto z zakopanego pojechaliśmy na grzyby na domek i nie mialam neta. Ne jestem w stanie nadrobić was..... ;( co u Was? Ktos zaciazyl? U mnie plamienia @ pewnie jutro przyjdzie. Milego wieczorku

    Patus_777 lubi tę wiadomość

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 27 września 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Czesc!!!! Wkoncu mam czas. Na weekend prosto z zakopanego pojechaliśmy na grzyby na domek i nie mialam neta. Ne jestem w stanie nadrobić was..... ;( co u Was? Ktos zaciazyl? U mnie plamienia @ pewnie jutro przyjdzie. Milego wieczorku

    Hej :)) No to super ! . Ja tez czekam na @ ale puki co nic ... .

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev moze sie nie pojawi? ;)

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 27 września 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Ev moze sie nie pojawi? ;)
    Ojjjj nie wydaje mi sie ... Niemozliwe ;/ :)

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekamy zobaczymy ;) a nawet jeśli masz rację to niedługo napewno się uda ;)

    Ev lubi tę wiadomość

  • Masaga Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 28 września 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny
    długo nie pisałam bo i nic sie nie działo, a tu w 59 dc śluz rozciągliwy, pomyslałam, że sprawdzę rano temp, choc nie mierzę regularnie a tu się okazało że w 60 dc skok temp więc chyba owu była, szok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki i ja się witam :)

    Dzis moj 7 dc, juz jestem po @, trwala ledwo 3 dni.
    Nie wiem tylko co jest bo jakos ciagle mam bardzo napiete piersi...troche mnie bola i czuje się jakbym mialam 2 banki ;) MOże to po dupku? hmmm....

    Ev, kirys lubią tę wiadomość

  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 28 września 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki kochane ja pauzuję od forum na razie, ale żebym nie wisiała w tabelce to proszę mnie zmienić na 17.10.2015 @, buziaki dla wszystkich!! :):*

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 28 września 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , hej :)

    Ja czekam na @ ... dalej nic .

    Miałam nie robić testu ale nie wytrzymałam i oczywiście - ( testy sa paskowe i raczej jakościowo słabe, było dane gratis 5 sztuk do owulacyjnych które notabene tez nie wychodzą ;/ )

    A czułość 10 mlu/ml .

    Trzymam kciuki żeby w tym tygodniu ktoś przyniósł dobre wieści :) !

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 28 września 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicior wrote:
    Dziewczynki kochane ja pauzuję od forum na razie, ale żebym nie wisiała w tabelce to proszę mnie zmienić na 17.10.2015 @, buziaki dla wszystkich!! :):*

    Powodzenia kicior :) ! Wracaj do nas prędko <3

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i @ przylazla. Jussio następna powinnam dostać 28 października ale zaczynam brać lek vissane na endometriozę i nie będę przez 3 mies mieć @ nie wiem oznacz to tam jakoś wtedy

  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 28 września 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    Cześć dziewczynki i ja się witam :)

    Dzis moj 7 dc, juz jestem po @, trwala ledwo 3 dni.
    Nie wiem tylko co jest bo jakos ciagle mam bardzo napiete piersi...troche mnie bola i czuje się jakbym mialam 2 banki ;) MOże to po dupku? hmmm....

    Idziemy łeb w łeb :-) Też miałam skapą i krótką @ a to był cykl już bez dupka. Piersi wogóle nie czuję żebym je miała :-P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • asiun Autorytet
    Postów: 1419 1603

    Wysłany: 28 września 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja i ja się witam.
    Byłam dziś na becie, bo są podejrzenia ciąży pozamacicznej :/ módlcie się dziewczyny za mnie żeby wyszło piękne ZERO ! Wynik dopiero wieczorem, chyba zwariuję do tego czasu. Boże... jak się nie starałam to wszystko było dobrze, temperatura mierzona okrągły rok zawsze idealna, żadnych bóli, nic ! A teraz ? Wszystko się chrzani...

    ⏸️09.10.2024
    🤱💙17.06.2025💙

    ⏸️ 08.12.2015
    🤱💓 21.08.2016 💓
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 28 września 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiun wrote:
    Heja i ja się witam.
    Byłam dziś na becie, bo są podejrzenia ciąży pozamacicznej :/ módlcie się dziewczyny za mnie żeby wyszło piękne ZERO ! Wynik dopiero wieczorem, chyba zwariuję do tego czasu. Boże... jak się nie starałam to wszystko było dobrze, temperatura mierzona okrągły rok zawsze idealna, żadnych bóli, nic ! A teraz ? Wszystko się chrzani...

    Uuu kochana trzymaj sie ! Trzymam kciuki i modle sie zeby bylo dobrze <3

    asiun lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jetem nowa i chciałabym się dołączyć do forum :) zamierzam nadrobić i poczytac wszystkie Wasze wpisy :)
    Pozdrawiam :)

    Ev lubi tę wiadomość

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 28 września 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marchewa wrote:
    Witam, jetem nowa i chciałabym się dołączyć do forum :) zamierzam nadrobić i poczytac wszystkie Wasze wpisy :)
    Pozdrawiam :)

    Witamy i zapraszamy :) Powiedz nam coś o sobie :) .

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 29 lat i drugi cykl staramy się o dziecko. Myślałam, że się udało, gdyż ostatnie 4 cykle miałam 23 dniowe i 25.09 powinnam dostać @. i nadal jej nie ma, ale zrobiłam dziś betę i nic z tego. Czekam na @ i potem bierzemy się z mężem znowu do dzieła :)

    Ev lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kirys wrote:
    Idziemy łeb w łeb :-) Też miałam skapą i krótką @ a to był cykl już bez dupka. Piersi wogóle nie czuję żebym je miała :-P[/QUOTE

    No to faktycznie leb w łeb ;)

    Z wyjatkiem piersi ;)

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 28 września 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marchewa wrote:
    Mam 29 lat i drugi cykl staramy się o dziecko. Myślałam, że się udało, gdyż ostatnie 4 cykle miałam 23 dniowe i 25.09 powinnam dostać @. i nadal jej nie ma, ale zrobiłam dziś betę i nic z tego. Czekam na @ i potem bierzemy się z mężem znowu do dzieła :)

    No to zycze powodzenia ! :) Ja tez czekam na @ ! . Jakies leki , wspomagacze przyjmujesz ?:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    No to zycze powodzenia ! :) Ja tez czekam na @ ! . Jakies leki , wspomagacze przyjmujesz ?:)
    Oprócz kwasu foliowego nic nie przyjmuje. Postanowiłam, że pierwsze trzy cykle będziemy się starać na swobodnie (ale z testami owulacyjnymi), jeśli się nie uda to udam się do gina, może podpowie co i jak.
    Ale od nowego cyklu zamierzam mierzyć sobie temperaturę.
    Zobaczymy co będzie dalej. Skoro nie jestem teraz w ciąży to już chciałabym dostać @, żeby znowu się starać :)

    Ev lubi tę wiadomość

‹‹ 630 631 632 633 634 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ