X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki w 2015 !!!
Odpowiedz

Staraczki w 2015 !!!

Oceń ten wątek:
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 26 lutego 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati Ty wariatko :P nawet komputer juz z Toba oszalał!!
    Dalej się nic nie ruszyło? U mnie dzis plamienia nie bylo więc nie wiem co to miało być wczoraj :P chyba ze jeszcze się pojawi zanim pójdę spać co u mnie jest wielce prawdopodobne ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 19:00

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 27 lutego 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to w dupie dzisiaj pije :D muszę się wyluzować i mnie zaleje!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2016, 09:23

    Doti87 lubi tę wiadomość

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 27 lutego 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówko Patus :-)

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 27 lutego 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati u mnie tez jakos tak ani w ta ani w tamta ale obstawiam zw max 2 dni i tez mnie zaleje wiec tez dzisiaj pije! I wlasnie sie zastanawiam co sobie kupic...polecasz cos? :D

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 27 lutego 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zaraz z dziewczynami jedziemy do mnie;) oblewamy 5 lat studiowania....polecam wino Carlo Rossi czerwone słodkie, Morgen David - BlackBerry ( słodkie moje najlepsze;**) ...jeszcze mamy mieć drinki z wiśniowej Soplicy z sokiem ;))))!!!

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 27 lutego 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten głupi komputer wyznaczył mi okres haha na 49 dc w pon ; D akurat po becie; D

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus ale to Ty mialaś pic ale nie komputer :D :D
    Zdrowko :P

  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 27 lutego 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi oj Paaaati :D u nas sie skonczylo na miodzie pitnym i tez bylo spoko;)

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 28 lutego 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i u mnie sie sytuacja rozwiazala tak jak sądziłam, @ nie dała na siebie czekać :P

    Pati a jak tam u Ciebie??

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 28 lutego 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ci zazdroszczę! ! ;** zobacz mój wykres nie ma....ale 37.02 dziś temp.... jutro robie betę i prolaktynę zobaczę jak się utrzymuje na takim etapie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2016, 14:07

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 28 lutego 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam z uczelni, miałam bardzo fajne fakultety o ciąży, porodzie , zapisałam sobie wiele ciekawostek o których nie miałam pojęcia! Zapytalam też o porod w wodzie, u nas na odziale w szpitalu zakupili wannę i stalo sie to normą ;) Napiszę wam wszytkie informacje;**

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2016, 16:50

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • agisia Autorytet
    Postów: 1142 608

    Wysłany: 28 lutego 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Pati co studiujesz?

    03.05.2015 [*]

    f2wlupjyvtnwoiyb.png

    atdcgu1rn72nc599.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 28 lutego 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kończę studia mgr na UŚ edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna....mało studia dają, a w pracy dopiero spotykasz się z problemem wychowania i trudności z dzieckiem;/ a dziś serio pierwszy raz czuje, że coś mi się przyda bynajmniej jak będę mamą! Temu się chciałam podzielić , bo wydaje mi się że warto Pani doktor która prowadziła zajęcia bardzo kompetentna osoba... taka po 30 stce , terapeuta pracujący z dziećmi trudnymi, byłam w szoku jak opowiadała o dzieciach i problemach patologicznych....

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 28 lutego 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisze myślnikami poszczególne ciekawostki, na które zwróciła nam uwagę:
    - piłeczki przezroczyste pulsacyjne, które migaczą i zmieniają kolory, powodują u dzieci napady padaczki. ..tym bardziej dzieci z takimi zaburzeniami powinny unikać takich zabawek emitujce nadmierne pulsujące kolorowe światła, jest to poparte badaniami
    - zabawki dla niemowląt i dzieci produkowane w ostatnich latach są za głośne, mamy chronić słuch małego dziecka najlepiej jeśli zauważymy w grających zabawkach nadmierny i bardzo głośny dźwięk, zaklejamy plastrem lub taśma te głośniki, niestety zabawki z certyfikatem również nie są kompletnie testowane
    - jeżeli w domu włączamy małym niemowlakom muzykę, czy dociera do niego jakikolwiek dźwięk, należy tak stymulować rozwój dziecka, aby mogło słyszeć dzięki z prawej i lewej strony ...np.jesli lozeczko dziecka skierowane jest w taki sposób, że dźwięki z telewizora lub radia docierają tylko do maluszka z prawej strony, to jego prawy ośrodek mózgu będzie lepiej wykształcony...dlatego trzeba to zmieniać,by nie obniżać drugiej półkuli mózgu
    - zbadano, że nie wszystkie kobiety wchłaniają prawidłowo kwas foliowy,jest to spowodowane, że nie posiadają enzymu rozkładającego prawidłowo tą witaminę dlatego w leku Feminion Natal 1 - tabletki i minerały dla kobiet planujących i w ciąży zawierają ten enzym i pomagają w rozkładzie tego kwasu ;) zakupiłam ostatnio ale Femibion Classic. Kolejne kupie te właściwe;)
    - niektóre produkty są teratogenne , czyli nieprawidłowo wpływają na organizm i zawierają parabeny, szczególnie znajdują się w kosmetykach. ..Zbadano, że nowotwory piersi u pań ....zawierały parabeny , które miały zastosowanie w dezodorantach ! Czyli pryskasz pachy....i automatycznie ma to wpływ na nowotwory piersi...dlatego kobiety w ciąży nie powinny używać masy kosmetyków, które mogą przenikać do płodu. .. tak jak witamina A, która w nadmiarze uszkadza płód, jak rtg i promieniowanie,
    - STRESY w nadmiernej ilości w ciąży, negatywnie wpływają na dziecko mogą tworzyc patologie ciazy...deficytu rozwojowe...
    Zostało potwierdzone badaniami na myszach. ...ciężarne myszy w klatce 1, były nadmiernie stresowane, nie dostawały podczas ciąży jedzenia, były strasznone...myszy w klatce 2 -ciężarne ...były wychowane w super warunkach bez stresu i miały jedzie. ...po narodzinach małe myszy z klatki 1 ... wyniki: przyrost tyłomózgowia nad przdomózgowiem....czyli tyłomózgowie jest odp. za popędy, zachowanie a przdomózgowie jest to ośrodek inteligencji....wniosek taki, że te myszy nie rozwijały swoich zdolności umysłowych, dla nich najważniejsze było zgryzienie innych, po to by zdobyć pokarm....natomiast myszy narodzone bez stresu, miały przewagę przdomózgowia, czyli były mądre a popęd nie był u nich przewagą...Dlatego kobiety, również starające się, muszą unikać stresu! Co powoduje blokadę ! LEKARZE, każą nam tak wyluzować. ..;D a kobiety w ciąży mają wypoczywać!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2016, 20:59

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Nadziejkaa1 Autorytet
    Postów: 346 233

    Wysłany: 28 lutego 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti, a jak u Ciebie?
    Piotruś juz jest??:D

    05.10.2015, Emily <3
    16.08.2016, Gabi <3
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 28 lutego 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Piotruś myślę, że już wyszedł; ) !! Czekamy!

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 28 lutego 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CDN...
    - kobiety, które mają problemy z zajściem w ciążę, najczęściej mają zburzenia prolaktyny i lekarze powinni zbadać również hormon kortyzolu( odpowiada za stres)...najczęściej u młodych kobiet z problemami zajścia. ...stwierdza sie polipy i zarosty, które należy usunąć operacyjnie
    -dziecko niemowlę widzi z odległości 20 cm , rozróżnia kolory
    - nie jest prawdą ,że widzi tylko kolor biały i czarny. ...to jest manipulacja producentów by kupować takie zabawki i ubrania- bujda!
    - najlepsze kolory w okresie niemowlęcy jest czerwony oraz takie na zasadzie kontrastów, skupiają uwagę dziecka
    - wzrok wyostrza się wtedy, kiedy dziecko rozwinie koordynację ruchu,od utrzymania stabilnie głowy
    -należy ćwiczyć glowke i jej podnoszenie przez malca od pierwszych chwil...
    ...etapami kładziemy na krótko maleństwo na brzuszku min na 1-2 min z czasem zwiększamy intensywność kiedy widzimy,że dobrze dobie radzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2016, 21:25

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 28 lutego 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze super jest sprawdzenie odruchów dziecka niemowlaka ;) nie miałam pojęcia, że tak można;) do mamusiek z dzidziusiami małymi:
    - odruch Szukania
    jak wywołać: połóż palec za kącikiem ust
    reakcja; natychmiastowy skręt głowy w stronę stymulacji, po obu stronach symetrii twarzy
    3-4 miesiąc
    Zanika ten odruch po 4 miesiącu życia
    - odruch ssanie, połykanie
    Wywołanie: przyłożenie palca do warg a następnie położenie go na środek masy językowej ( ostrożnie małym czystym paluszkiem w rękawiczkach lub palcem owiniętym gazą)
    reakcja bezwarunkowo trwa ile bodziec
    Szczyt aktywności 3-4 m. życia
    Wygasa odruch 4 m. z
    - odruch kąsania
    Wywołanie; ułożenie palca na wysokość kła na dziąsle górnym po prawej i lewej stronie
    reakcja: rytmiczne reakcje otwierania i zamykania ust
    Szczyt ; 3-4 m.z
    Wygasa 4 m.z
    Jeżeli te odruchy nie zanikną świadczy to o problemach neurologicznych!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2016, 21:47

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Kicior Autorytet
    Postów: 611 474

    Wysłany: 28 lutego 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurka ale wyklad! Ale faktycznie ciekawe rzeczy. A co do grajacych zabawek to sie zgadzam w 100%!! Straszne diabelstwo rowniez dla doroslych, nie wiem kto je wymysla :P

    Pati u Ciebie dalej nic? Jak zrobisz bete jutro rano to kiedy masz wyniki? U mnie chyba troche się pospieszylam...bo na razie takie ledwie, ledwie cokolwiek wykapalo wiec póki co uznaje to dalej za plamienie, ale nadal obstawiam że potop przyjdzie (myślę że już jutro) :P

    Patus_777 lubi tę wiadomość

    26.08. - Ignaś ❤️ 1730 g 42 cm (ur. w 31 tc 3 dc)
    mhsv2n0asvtkxel6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 28 lutego 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię betę i prolaktyne wynik we wtorek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2016, 22:32

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
‹‹ 752 753 754 755 756 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ