X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staraczki w UK
Odpowiedz

staraczki w UK

Oceń ten wątek:
  • iwa30 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuza1212 wrote:
    mieszkalam w derbyshire bo teraz sie przeprowadzilam :), wiec tam zapisano mnie do kliniki nieplodnosci bo od pierwszego poronienia minelo mi sporo czasu prawie 4 lata wiec udalam sie do gp a on zdecydowal klinika leczenia nieplodnosci. Tylko ze u mnie mysle ze przyczyna niepowodzen jednak byla blokada w glowie bo w tamtym czasie mialam mnostwo problemow na glowie.

    Czekajac na list do kliniki zaszlam w ciaze, niestety poronilam. Wrocilam do kliniki tam lekarz zdecydowalam ze pofaszeruja mnie clo przez 2 miechy, pozniej pojde na iui, 1 proba sie nie udala, 2 proba sie nie udala, tak sie zle po tych cudach czulam ze zrezygnowalam z 3 proby ( z mocnymi bolami po 2 iui trafilam do kliniki i co mi powiedziano ze jak mnie cos boli to mam isc do gp :/ ) i kolejnego miesiace bez tych cudow zaszlam w ciaze, ale jak wiadomo znowu sie zle skonczylo.

    Bylo to juz moje 3 poronienie, w klincie od pielegniarki uslyszlama ze tak bywa i trzeba sie starac dalej, bylo mi przykro ze tak podchodza do sprawy.Na dodatek uslyszalam ze molar pregancy to nie byla ciaza zdebialam :/ i oni mi jej nie zakwalifikuja i ze mam czekac do 4 poronienia. Bylam tak wsciekla a zarazem smutna ze myslalam ze zaraz stamtad po prostu wyjde... Zazadalismy konsultacji z lekarzem i poznania jego decyzji . Zdecydowal klinika diagnozowania poronien.
    Tam na wejscie jeszcze dobrze nie siedlismy a lekarka do nas z tekstem : wiedza panstwo z tych badan moze nic nie wyjsc i nie znajdziemy przyczyny. Coz slowa sie sprawdzily. Kolejna wizyta w klinice diagnozowania poronien lekarka powiedziala prosze powrocic do kliniki leczenia nieplodnosci i poddawac sie kolejnym probom :/.

    Ja juz mialam tego dosyc, szczerze boje sie kolejnej ciazy pierwsza zasniad groniasty powazna sprawa, wdala mi sie infekcja musialam przejsc kolejne lyzeczkowania, ledwo wybudzili mnie z narkozy. Ryzyko raka, dzieki Bogu hcg spadalo, jako sie z tego wylizalam.
    Drugie poronienie znowu wdala sie infekcja, faszerowali mnie antybiotykami bo ledwo bylam wstanie wstac z lozka katastrofa :(, zrobili mi badanie histo podczas lyzeczkowania, ale jak to lekarz sie wyrazil tylko zrobili mi to badanie ze wzgledu na fakt ze przeszlam molar pregnancy w przeszlosci inaczej takie badanie wykonuja dopiero po 3 poronieniu.

    I co teraz mam wrocic do kliniki zeby pojsc na iui czy ivf dla mnie mija sie to z celem.
    Na razie zrobilam sobie przerwe w staraniach, niestety choruje przewlekle wiec tez mam ryzyko ze moja choroba powoduje poronienia chociaz naukowo nie jest to potwierdzone. Tutaj lekarze nie maja zielonego pojecia o mojej chorobie ich wiedza jest znikoma. Przekonalam sie ze pod wieloma wzgledami ich wiedza jest marna

    Tak zaplacilam za badania, lecze sie w pl bo wiele przykrych slow tutaj uslyszalam od pielegniarek i lekarzy. Nie rozumieja mojego problemu ze nie chodzi mi o iui czy ivf bo nie tutaj tkwi problem, jak grochem o sciane :/.

    Dla mnie amh bylo waznym badaniem (przeszlam wiele infekcji po ciazach) chociaz zachodze w ciaze to moje amh jest na granicy normy dzieki temu badaniu przynajmniej wiem jakie podjac kroki zeby pozniej nie obudzic sie ze zabraknie mi czasu...
    hej zuza
    czytałam twoja historie ,strasznie mi przykro ,że musiałas przechodzić takie męki .

    oni w tych klinikach chyba sami potzrebuja lekarza ale psychiatry !!!!!!

    Jak mogą wysyłać ciebie do kliniki niepłodnosci jak ty definitywnie masz problem z utrzymaniem ciąży -jak oni moga narażac twoje zdrowie . ja Pierdo.. jacyś kinowały .
    nie spotkałam sie tutaj z takim olewanim sprawy i tak przedmiotowym podejśćiem do pacjenta .

    Możesz mi nie wierzyć ale mi w szpitalach bardzo współczuli i byli na prawdę ok. nigdy nie usłyszłąm nic złego .
    wkurzało mnie tylko to ,że jak krwawiłam to pojechałam na iP i tam dowiedziałam się ,że to normalne w ciąży -myslałam ,że padne -

    że normalne jest to u nich jak się nie ma miesiączki przez 6 miesięcy -bu ha ha -
    zapytałam się jej czy ona tez przez 6 miesiecy nie ma miesiaczki ?
    odp że -nie ,więcy mówię to chyba raczej nie jest ok .

    Masz rację ,że postanowiłaś jechac do Polski sie leczyć ,bo tutaj to strata czasu .
    chca robic ci iui a nie znają przyczyny twoich strat !!! to błędne koło . to bez sensu ,żebyś zachodziła w ciąze i ją traciła .


    A wiesz juz jaki u ciebie jest problem ? co wyszło z wyników ?


    Ja tez się boję ,że pomimo tych badań i leczenia nadal nie będe mogła utrzymac ciąży i coraz bardziej odechciewa mi się mieć dzieci .

    pozdrawiam was wszystkie -bądzmy dzielne ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2016, 12:14

    3 poronienia
    o dzieci
    zabieg usuniecia przegrody
    tarczyca ,pco

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza. Narazur stoja. Ramadan sie zaczal.

    A u Ciebie co z ta genetyka wyszlo? Jak nowy dom?

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwa mnie psychicznie tutaj wykanczali tym gadaniem ze poronienia to cos normalnego, ze trzeba sie dalej starac na sile ja juz nie mialam sily przez to znowu przechodzi najgorsze to te komplikacje i ze jak cos sie dzieje to umywaja rece. Te ich iui do ktorych sie nie przykladaja, po 1iui @ dostalam po 20 dniach oczywiscie dla nich to bylo normalne, podczas 2 iui mialam 7 pecherzykow i tak mi je wykonali pozniej bolal mnie brzuch strasznie sie balam ze mi sie jakies torbiele na robily, a oni tak jak wspominalam jak pania cos boli to do gp :/.

    Nie pamietam dokladnie co mi wyszlo nie tak w tych badaniach bo szczerze mowiac to ich jeszcze nie obgadalam z ginekologiem z kliniki w pl, za tydzien mam wizyte, z tego co tam widzialam to jakies 2 mutacje genow mam, cos tam tez z hormonami lekkie odchyly, subpopulacja mialam nk podwyzszone. Zapisalam sie do immunolog bo takie dostalam z gory zalecenie od ginekologa. Poszlam na ta wizyte lekarka stwierdzila ze badanie zrobilam nie w tej czesci cyklu i kazala mi powtorzyc badanie, oczywiscie nk podwyzszone cos tam jeszcze nie pamietam. Lekarka zaczela mnie straszyc ze bede musiala brac leki na sterydach zeby obnizyc komorki nk.
    Wiecie co mnie najbardziej denerwuje we wszystkich lekarzach ze niestety nie maja zielonego pojecia o mojej chorobie a sie madrza dla przypomnienia :P choruje na przewlekla borelioze :/.
    Tlumacze immunolog ze nie moge brac lekow na sterydach kategorycznie moj lekarz mi zabronil, ona swoje madrosci jaka ona jest znawczynia boreliozy.
    Pomyslalam sobie, a pogadaj sobie kobieto tyle twego :). Powtorzylam to badanie wyniki byly tragiczne wiekszosc parametrow nie miescila sie w normach
    Komorki nk nie powinny przekraczac podobno 12, pierwsze badanie wyszlo mi chyba 17 a drugi wynik 43 :/. I tak nie pojde juz do immunolog szkoda mi czasu bo ona i tak na sile bedzie mi wciskac leki na sterydach, nie dochodzi do niej ze nie moge :/.

    Akurat robilam to badanie po zakonczonej kuracji antybiotykowej, wiec nie wiem czy jednak one nie wplynely na wyniki, zreszta uaktywnila mi sie choroba, niedawno dowiedzialam sie ze kleszcz przekazam mi inna bakterie i musze wrocic do leczenia bo tak mi siadlo na stawy ze pewnego dnia ledwo wstalam z lozka :( paskudna choroba ale trzeba walczyc :).

    Cytrynka dom super, po malu remontujemy i sie zadamawiamy.

    Moj lekarz od borelki chce przyspieszyc mi leczenie jest pewna fajna metoda kosztowna, ale to nie ma znaczenia lapie sie wszystkiego :). Moze to moja choroba powoduje ze nie utrzymuje ciazy. Chociaz przed choroba tez poronilam wiec juz sama nie wiem. Teraz skupie sie na leczeniu przynajmniej pol roku do max roku a pozniej wracam do staran chyba ze sie zdarzy jakis cud i mi choroba odpusci :)

    Zycze wam dziewczyny zeby u was szybko zawitaly zielone kropeczki, a pozniej upragnione maluszki :)

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • iwa30 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuza przykre to wszystko :(

    mam nadzieję ,że znajdziesz dobrego lekarza ,który ciebie wyprowadzi z tego błędnego koła .

    ja wiem jakie to tutaj trudne i tez się obawiam .
    u jakiego lekarza w Polsce się leczysz ?

    Duzo słysząłąm o DR malinowskim z łodzi ,podobno swietny tylko drogi ,bierzez 6 tys zł ale przeswietli ciebie od góry do dołu . Konkretny facet a ty potrzebujesz konktetów i jednego lekarza ltóry się wszystki, zajmnię .

    co do mutacji to niestety nie ma leków na to :(

    chromosomów nie da się naprawidz to jest takie 50/50 albo się dobrze podzielą i ciąża bedzie zdrowa albo poronisz . wiem ,że dziewczyny biora na to metylowe witaminy b i kwasu foliowego .

    jak chciałabys dostac jakis porad to wejdz na ten linki i napisz do dziewczyn ,one sa niesamowite tyle wiedzy mają .Pomogą

    https://www.babyboom.pl/forum/temat/poronienia-nawykowe-leczenie-immunologiczne.63659/page-2916#post-14092478

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2016, 13:06

    3 poronienia
    o dzieci
    zabieg usuniecia przegrody
    tarczyca ,pco

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie zapisalam sie do kliniki zrobilam szereg badan sporo kasy mnie to kosztowalo ale to nie ma znaczenia najwazniejsze osiagnac swoj cel :) lecze sie w invicta w gdansku. Nie wiem jakie beda dalsze kroki napewno na razie nie bede sie starac bo wracam do leczenia. Jeszcze zastanawiam sie nad mrozeniem bo moje amha w kazdej chwili moze sie obnizyc chce byc zabezpieczona wrazie czego :) mam nadzieje ze ten plan wykonam do konca wakacji i skupie sie w 100%na leczeniu.

    Tutaj w uk nawet ostatnio jak dostalam skierowanie na usg to sobie ubzdurali ze moge byc w ciazy poza macicznej jak wtedy szanse na ciaze byly zerowe :/ a jeszcze poprzednio na usg zobaczyli jakas malutka cyste moj gin w pl tez ja widzialal nie wycina sie takich malutkich a oni juz mnie na laparo chcieli slac ale zrobili mi kolejne usg i juz nic nie znalezli fachowcy zreszta w zyciu bym sie nie zgodzila na laparo zreszta juz jedna przeszlam. Teraz oczywiscie ze wzgledu na moje amh nie moge miec zadnych zabiegow moglyby mi zmniejszyc rezerwe stosuje sie do zalecen :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2016, 20:31

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • lusia1988 Przyjaciółka
    Postów: 197 34

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciepło się robi człowiek nie za często wchodzi na forum a jak już wejdzie to trochę do czytania jest:p
    Zuza super ze dom remontujecie i urządzacie przynajmniej masz zajęcie i nie myślisz za bardzo;) teraz ciepło to i w ogródku możesz podziałac.
    U nas po sytuacjach z odwoływaniem wizyt w końcu wyszło na prostą. Dziś mieliśmy wizytę w klinice( czekaliśmy na nią aż 2 tyg szok ze po ostatnich przebojach poszli sprawnje) w poniedziałek za tydzień mamy naukę zastrzyków itp i oficjalnie zostaliśmy wpisani na icis na koniec lipca. Jestem w szoku źe poszło to tak szybko. Po naszych przebojach nie tego się spodziewalam. Lekarka chxiala zacząć już w tym cylku ale powiedziałam ze wole następny bo ten cykl się zaczyna za 2 tyg. Podpisaliśmy wszystkie papiery i teraz czekamy.
    Mam nadzieje ze u Was też tak sprawnie pojdzie;)

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia nio to powodzenia oby sie udalo :)
    Nie staram sie wiec w ogole o tym nie mysle :) na razie wyremontowalismy dol teraz bierzemy sie za gore beda prostowac sciany robic gladkie sufity okazalo sie ze mamy duzy wysoki strych wiec juz myslimy o jego adaptacji wiec dom zyska dodatkowe40m w sumie bedzie mial 140m jednym slowe cudo dla dwoch osob hehe teraz tylko dzieci sobie narobic co nam nie wychodzi hehe :p

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nio to stalo sie faktem wyjscie z ue teraz dopiero anglicy dostana po dupie ciekawe co sie stanie z nami nie wyobrazam sobie powrotu do pl to absurdalne :/ ciekawe jakie bedzie trzeba spelnic warunki zeby tutaj zostac nie przeraza was to ?

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza po mojemy. Nie będą sie czepiac tych co pracuja i placa podatki. Bo to by im byl strzal w kolano.
    Zajma sie beneficiarzami. Siedzacymi w domu na JSA, którzy nie przepracowali tu nawet kilku tygodni.
    Utna im wszystko co moga albo deportuja od razu.

    Edek. Ja jestem w troche innej sytuacji. Siedzę w Szkocji a oni chcieli w ue zostac. Juz chodza sluchy o ponownym podejsciu do referendum o niepodleglosc. Wtedy uk wychodzi z unii a Szkocja wychodzi z Uk wchodzac so Ue jednoczesnie.
    Wyjscie Szkocji z Uk to niekorzystne dla Anglii zjawisko. Szkocja ma rope. I duze pieniadze z tego ciagnie. Teraz pieniadze ida do uk. Pozniej szlyby bezposrednio do Szkocji. A uk straciloby zrodlo przychodow

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2016, 10:17

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze nie beda sie czepiac tych co pracuja uczciwie my nigdy nie skorzystalismy z pomocy panstwa mamy stale prace wlasny dom a i tak sie troche obawiam chyba dlatego ze nic nie jest powiedziane wolalabym wiedziec mniej wiecej co sie stanie z nami wole jasna sytuacje :) nawet sobie nie wyobrazam powrotu do pl chociaz mamy swoje lokum w pl to nie chce tam wracac rozne mysli chodza po glowie gdzie ja bym znalazla prace :) chociaz jestem po studiach to i tak bylo by ciezkie zycie w pl :/
    Cytrynka to wtedy wszyscy wyjada do szkocji :) dopiero by bylo hehe :)

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • MiaDina Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa i tez jestem z uk. Obecnie mam implant antykoncepcyjny, ale w przyszłym tygodniu go wyjmuje. Mam do Was pytanie, bo może któraś z Was tez to dziadostwp miała, jak to wyglada po wyjęciu jeśli chodzi o ciąże? Ja póki co nie planuje może w tym momencie ale za jakoś rok chyba rozpoczniemy starania. Powiedzcie mi czy wiecie cos o tym implancie czy ma to jakiś wpływ na płodność?

    Bedzie dziewczynka

    0d1ygzu3u94eltsn.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza wsrod klientow slyszalam jedynie ze moze byc ciezko z urlopami. Bo moga wprowadzić wizy.
    No i dowod trzeba bedzie na paszport zamieniac.
    A ile lat juz tu jestes? Nie staracie sie o rezydenture?
    Ja bym z checia sie postarala o rezydenture ale za malo tu jestem

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka nio wlasnie nie wiem jak oni beda to liczyc czy to do tego referendum czy od prawnego ustalenia wyjscia uk z ue bo my mamy troszke skomplikowana sytuacje jesli chodzi o dl. Na krotkie okresy przyjezdzalismy do uk od 2007r na stale jestesmy od 2012 wiec nie wiem jak to bedzie mamy dokumenty z kazdego roku przed 2012 ze tu bylismy ale nie wiem czy to ciaglosci nie trzeba miec:/ czyli do referendum jestesmy tutaj 4lata i 6miesiecy:/ ale jesli zlicza nam poprzednie lata gdzie pracowalismy to bylo duzo wiecej ale nie wiem jak to bedzie wygladac.a wy ile jestescie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2016, 09:12

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze to bedzie sie liczyc od posiadania national insurance number nie wiem jakie dokumenty bedzie trzeba zlozyc tez mysle o stalej rezydenturze ale nie wiem czy warto wydawac teraz kase na to jak moga nam nie zaliczyc poprzednich lat zreszta nie wiem na co oni tam dokladnie patrza i jakie dokumenty im trzeba przedstawic my nawet w 2008r zrobilismy sobie home office na legalna prace takie kiedys byly wymagania czlowiek teraz zyje w niepewnosci nienormalne

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • MiaDina Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przez najbliższe min 2 lata i tak się nic nie zmieni, bo nie mogą od razu tak zamknąć granic, muszą mieć wszystkie postulaty itp. rozpisane.

    Bedzie dziewczynka

    0d1ygzu3u94eltsn.png
  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to dopiero szykuja sie zmiany glupi anglicy poszli glosowac a tak naprawde nie wiedzieli co sie z tym wiaze na dodatek slyszalam ze swoje glosy kazali im zaznaczac olowkiem to bardzo dziwne nie dopuszczeni do glosowania mlodzi ludzie ktorzy ukonczyli 18lat o losach zdecydowali starsi im to wszystko juz zwisa ciekawe jak to bedzie.
    a jak tam ida u was starania ? Za 2dni mam wizyte w klinice nieplidnosci w pl przynierzam sie do planu b mrozonek :) ciekawe co powie moj lekarz na ten pomysl

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • lusia1988 Przyjaciółka
    Postów: 197 34

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny najprawdopodobniej będzie jesVze drugie referendum na ten temat.no i co najważniejsze parlament musi to przegłosować. Wyjście Anglii z Uk to jakieś 2-3 lata o ile wyjdą w ogóle ;) my nie mamy się czego obawiać gorzej dla nowo przyjezdnych.tez czytałam o wizach ale według mnie to odległa przyszłość.
    Myślę Zuza ze masz rację oni po prostu chyba nie wiedzieli na co głosują i co to jest:p Ciemna masa.
    My jutrk mamy naukę zastrzyków i zaczynamy w następnym cyklu.
    Zuza daj znać jak po Waszej wizycie:)

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia niedlugo podchodze do stymulacji ivf pobrania komorek jajowych a pozniej mrozenia zarodkow taki jest plan na wrzesien tutaj w klinice pl chce sobie pomrozic niech czekaja na swoja kolej bo moje amh jest na granicy normy i lekarka powiedziala ze to bardzo dobry pomysl. Czeka mnie dlugie leczenie przynajmniej 6miesiecy jesli chodzi o moja chorobe borelioze. Pozniej po leczeniu poddam sie w uk najpierw ivf a jakby sie nie udalo mam nadzieje ze jakies zarodki beda czejac na swoja kolej w pl :).

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • lusia1988 Przyjaciółka
    Postów: 197 34

    Wysłany: 3 lipca 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza ro bardzo dobry pomysł. Dobrze ze O tym pomysleliscie. Trochę leczenia Cię czeka ale najważniejsze żebyś miała spoko wyniki. Dobrze ze masz alternatywę w postaci kliniki w Polsce. Zawsze lżej ba sercu mając plan B ;)
    My mieliśmy naukę i nie było tak źle. Teraz tylko odliczanie do okresu i pierwszy raz chce żeby przyszedł na czas:)

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 4 lipca 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia powodzenia oby sie udalo i oczywiscie zeby sie przylozyli do roboty bo u nich z tym ciezko jest oraz zeby was nie potraktowali jak kolejna pare do odstrzalu tak jak bylo unas. Ja juz po tym wszystkim wole zaplacic ale miec pewnosc ze zrobia wszystko tak jak powinno byc przynajmniej oszczedze sobie przykrych styuacji i slow od tutejszej sluzby zdrowia bo 4poronienua i uslyszania slow od tutejszych pielegniarek bym juz nie zniosla. 3mam kciuki i czekam na dobre wiesci :)

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ