X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staraczki w UK
Odpowiedz

staraczki w UK

Oceń ten wątek:
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 4 października 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej.

    No dla mnie to nie do konca takie uczciwe. Bo jak mam jedno nie oznacza ze nie pragne drugiego. I powinno to byc umozliwione. Moze nie tak szybko i latwo w przypadku par bezdzietnych ale powinno.
    Bo to zadna roznica czy pierwszy czy drugie. Pragnie sie go tak samo mocno jak pierwszego.
    A teraz zmienie temat.


    Zamówiłam paski ciazowe z ebay.
    I wychodzi mi na nich slabiutka cieniutka kreseczka. Ale na zadnych innych testach mi nic nie wychodzi.
    Pasko sa 10 a inne testy 25. Slyszalam ze 10 moga pokazywac wynik falszywie dodatni alw jeszcze sie z tym nie spotkalam. Macie jakies doawiadczenie w tym temacie?
    Oszukal was kiedys test?

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 4 października 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ich nie obchodzi to co ktos pragnie, nigdy pary majace dziecko nie beda brane pod uwage,refunduja tylko zabiegi osoba ktore nie maja zadnych dzieci. Zgadzam sie z nimi, jakbym miala jedno dziecko bym juz nie plakala i bym sie nie domagala zeby mi refundowali, bo wiedzialabym ze osoby ktore nie maja dzieci sa w ciezszej sytuacji i im tak naprawde nalezy sie pomoc a nie osoba ktorej juz maja dziecko. A jakby mi sie zechcialo kolejne to bym z wlasnej kasy probowala. Bo wiedzialabym, ze nie jestem w tym przypadku osoba potrzebujaca... sa osoby ktore bardziej sa potrzebujace, bylo by to samolubne.
    Mnie nigdy nie oszukaly testy, ani w ta strone ani w druga. Zarowno paskowej zwykle testy jak bylam w ciazy wyszly mi pozytywne tak samo elektroniczne, nidgy test ciazowy nie pokazal mi wyniku dodoatniego a okazlo sie pozniej ze nie bylama. Jak nie bylam to test byl negatywny a jak bylam to pozytywny:P

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 4 października 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a mi te jedne paski wychodza z ta druga kreska a dzis chociazby robilam clearblue digital i wyszlo not pregnat. Wiec nie wiem juz sama co myslec. Czy te paski sa takie mega czule czy sa wadliwe. Ehhh.

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 5 października 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem jak to jest, jak bylam w ciazy to zrobilam zwykly test paskowy i wyszla mi bardzo wyrazna kreska i to po poludniu 2 dni przed terminem@ zrobilam clearblue i pokazal mi tygodnie od zaplodnienia, wiec wszystko sie pokrylo. Moze trafilas na wadliwe testy.

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • lusia1988 Przyjaciółka
    Postów: 197 34

    Wysłany: 5 października 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrząc na twój wykres to wszystko możliwe;) temperatura nie spadła wiec wszystko może się wydarzyć. Mi też się nie zdarzyło by mnie jakiś wprowadził w błąd, zawsze negatyw; p

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 5 października 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie juz naczytalam o lini ewaporacyjnej (ale ona pojawia sie jak moc juz wysechl a ja widze praktycznie od reki linie). O torbielach, cystach i ciazach biochemicznych...

  • lusia1988 Przyjaciółka
    Postów: 197 34

    Wysłany: 5 października 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O torbielach to ja zawsze się naczytam jak mnie jajniki za długo bola:) głową do góry przy takim wykresie coś tam dziać się musi;)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 5 października 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cos sie dzieje na pewno. Tylko w dobra czy zla strone?
    Umowilam sie do lekarza. Na nastepna srode. Jak @ nie przyjdzie bede blagac o bete (kiedys mi sie udalo uprosic). A jak @ przyjdzie to poprosze o hormon level test.

  • lusia1988 Przyjaciółka
    Postów: 197 34

    Wysłany: 5 października 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na co działa ten level test? Nigdy o nim nie slyszalam

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 5 października 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwykle badanie hormonow. Kolezanka mi podpowiedziala ze moge zrobic.

  • lusia1988 Przyjaciółka
    Postów: 197 34

    Wysłany: 5 października 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha :) ja miałam badania w 2dc i 21. Piguła tak mnie pokula ze miałam rękę sina jakby mnie mąż bił :)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 5 października 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zobaczymy czy @ przyjdzie do tego czasu. Jak nie. To bede wymuszac bete. Juz raz mi sie udalo;) to moze i teraz byloby to mozliwe.

  • lusia1988 Przyjaciółka
    Postów: 197 34

    Wysłany: 5 października 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ze tak. Powtórz test jutro rano;) trzymam kciuki za zielonego kropka;)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 5 października 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak noe wytrzymalam i kupilam test. W asdzie. Asdowy. Wiec nie wiem jak z nim bedzie. Ale posobno najtansze najlepsze.

  • lusia1988 Przyjaciółka
    Postów: 197 34

    Wysłany: 6 października 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam testy?

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 6 października 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negatyw. Temp w dol. Wiec czekam spokojnie na @.
    Strasznie dluga ta faza lutealna no ale cuzz

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 6 października 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze jak sie nastawialam na robienie testow zawsze wychodzily negatywne, w cyklu w ktorym sie udalo robilam rzadko testy, zrobilam 10dpo i wyszedl negatywny. Stwierdzilam pierdziele nie robie tych glupich testow i 11dpo nie zrobilam testu rano. Cos mnie tknelo po 12:00 zeby jednak zrobic test chociaz bez przekonania, bo przeciez robienie testu o tej godzinie nie ma sensu, ale zrobilam bylam w szoku jak zobaczylam od razu druga kreske. Mysle ze najlepiej nie myslec o tym...Teraz przynajmniej przy IUI bede wiedziec ze owu byla pecherzyki itp. a nie ciagle czlowiek sie domysl co tam sie dzieje i na chybil trafil:P

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 6 października 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza. Nie robilabym tyle testow gdyby nie fakt ze moja faza lutealna trwa juz 18 dni. Jakby @ przyszla to mialabym spokoj. A tak sie denerwuje ze cos jest nie tak. Bo skoro nie ma ciazy i nie ma @ to jest cos zlego.

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 6 października 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ masz regularne@? skad wiesz ze owulacja sie przypadkiem nie opoznila? a jak sie opoznila to wtedy ta druga faza wcale nie jest taka dluga. Podobno dopiero po 2 tygodniach jak sie spoznia @ mozna zaczac sie denerwowac ze cos jest nie tak, chociaz ja bym tyle czasu nie wytrzymala i bym juz po tygodniu poszla do lekarza

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 6 października 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczynam w nastepnym cyklu IUI tak bynajmniej dzisiaj powiedziala nam pielegniarka, nie moge juz sie doczekac:) nareszcie poczuje ze robimy wszystko co w naszej mocy zeby nasze marzenie sie spelnilo:)

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ