X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 24 września 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze Evli tak ci wspolczuje, tyle stresow z ta operacja :( i co teraz bedzie z Malutka? Beda jeszcze probowac?

    EM80, jutro mam wizyte u swojego gina to sie wszystkiego dowiem co i jak. Bo to chyba on ma mi dac moje kompletne dossier by zalatwic ten papier z ss o refundacji 100%. Jednak wczesniej poszlam do mojego lekarza rodzinnego i ona mi napisala list rekomendacyjny, abym mogla juz sie umowic na pierwsza wizyte do szpitala. Takze udalo mi sie dorwac najszybszy termin na 17 pazdziernika, bo ktos anulowal :) w innym przypadku dopiero na grudzien, takze bardzo sie ciesze :)

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 24 września 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny,

    Nie pisze bo nic specjalnego sie nie dzieje, zrobilismy ten test PCT, powtrorzylismy testy na Hiv1 i 2 znaczniki watroby , przeciwciala przeciw HBc IgG Igm, przeciwciala anty Hbs i antygent Hbs i oczywiscie do tego progetseron chlyamedie, toxo , rozyczke i syfilis no i wymaz z pochwy na wszelki bakterie wiec juz chyba mam wszystkie badania i wszytkie w pozadku nie ma sie czego przyczepic.
    Wizyte mam za tydzien to sie dowiem co dalej i jaki plan ja juz bym chciala podejsc do uiu .
    Dotego po stymulacji okres mi sie przestawil zawsze krotkie 21/23 dni a teraz pierwszy cykl bez owulacja w 14 dniu(zawsze w 10) no i oczywiscie przez to okres przyjdzie pozniej.

    Evli współczuje Ci co musisz przezywać ale trzymaj sie musi bycć dobrze malutka sillna dziewczynka dzielna jest.

    Neytiri mi ten papierek wyspisał ginekolog przy pierwszej wizycie jak zaczeliśmy stymulacje ale to i tak 100% nie jest refundowane tz jest ta podstawa czyli jak usg kosztuje 50 euro to ubezpieczenie oddaje 100 % swojej podstawy czyli jakies 38 euro reszte wyrownuje mutuelle.No i pamiętaj aby twój rodzinny wypisał ci papierek ze on deklaruje sie być twoim lekarzem bo ubezpieczalnie nie bedzie Ci uznawac tych 100% jezeli nie jest.
    Faktycznie do dobrego specjalisty sa długie terminy oczekiwania ja na swoja wizyte czekałam 2 mc ale ja zawsze dzwonie na recepcje bo oni maja rzetelniejszy kalendarz niz doctolib.

    Miełego dnia :)

  • eM80 Autorytet
    Postów: 568 451

    Wysłany: 24 września 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli az brak mi slow na co co Wy przechodzicie :( , bardzo Ci wspolczuje, wierze ze pomalu sie unormuje i znow spróbują tym razem z powodzeniem. Dawaj znac jak bedziesz miala chwile jak sytuacja u Was.

    Neytiri, super ci sie udalo z ta wizyta , prawda ze czeka sie miesiacami , pozniej jeszcze trzeba liczyc miesiac na przemyslenie decyzji (u mnie tak bylo), spotkanie z embriologiem i mozna dzialac :).

    Ech to czekanie , wszedzie tylko czekac i tak to sie przeciaga ...

    Ja dzis startuje w koncu z procedura , nawet sie nie nastawiam zbytnio , bo wiem jak zareaguje na estrofem , obawiam sie ze skonczy sie to przerostem endometrium, tak jak mowilam do lekary , bo przez 6 lat i 8 stymulacji u 3 roznych lekarzy widze co sie dzieje, ale nowy jak zwykle swoje , idzie standardowym postepowaniem a pozniej no coz skierowania na histero, no ale on nie idzie 4 raz pod noz to co mu tam ...
    Sorry dziewczyny ze tak sie wyzalilam , wiem ze taki problem to nie problem , ale jakos taka sfrustrowana jestem.

    38 lat, starania od 2013
    2016 - amh 0.97, miesniaki , hashimoto
    2017, 4x IUI nieudane, amh 0.76
    2018, kumulacja komórek x2
    2018.07, amh 1.13, wrzesien 1 ICSI :(
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 25 września 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi dziekuje za info, kazde sie przyda. Kochana ty podchodzisz do inseminacji czy in vitro?

    eM80, masakra troche, zero indywidualnego podejscia. Nie rozumiem decyzji lekarzy co do twojego leczenia.. biedna ty :* ja « jedynie » przeszlam 2x hsg i raz laparo, wiec nie wyobrazam sobie takich przygod z histero..

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 25 września 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam nadzieje że w tym miesiacu rozpoczniemy stymulacje do inseminacji ja juz nie mam sily i wiary w to ze tylko stymulacja nam pomoze wolalabym podejsc do iui 2 moze 3 razy i jak cos to pokladac nadzieje w fiv...

    Neytiri lubi tę wiadomość

  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 26 września 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli kochana co tam u was? Martwi mnie ta cisza..

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 27 września 2019, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri dzięki 😘 Sytuacja się powoli stabilizuje ale było nie za ciekawie.. Bałam się że ją stracę..
    Cofnelismy się w sumie 4mc wstecz pełno maszyn, respirator, 9 strzykawek podpiętych do nogi z lekami.. Spuchnieta była tak że nawet nie przypominała siebie. Okazało się że jakaś bakteria skolonizowala jej gardło i najprawdopodobniej dlatego się tak wszystko posypało..
    Crp spada i powoli odzyskuje moje dziecko.
    Ciężko mi na nią patrzec z tą rura w gardle. Biedna chciałaby wydobyć z siebie głos i nie może :/ Nie mogę jej wziąć na ręce :/
    Jak się poprawi to lekarze chcą spowrotem próbować zamknac jej przewód botalla bo obciąża płuca. Boję się jak cholera. No ale muszę im zaufać w koncu jest w Necker'że lepszego szpitala nie ma. Ciezko było o miejsce bo jest tylko 15 miejsc na reanimacji na całą ile de France ale się udało.

    eM80 kciuki wielkie! Niech te Twoje endometrium trzyma się na baczności!

    Mimi kciuki również za rozpoczęcie stymulacji.

    EllaDe co u Ciebie? Masz już wyniki genetyczne?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 28 września 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, aż trudno mi jest sobie wyobrazić jaki roller-coaster musisz przeżywać. Wierzę, że operacja w końcu się uda i Alice w końcu będzie w domku.

    Mimi, uzbroj się w cierpliwość. Pochodzenie do IUI, czy do ivf to właśnie takie ciągle czekanie na miesiączkę, kolejna wizytę u giną, owulke, testowanie, czy inne badania. Niestaty nie da się inaczej.

    EM80 - po to tu jesteśmy, żebys mogła się wyzalic. Mam nadzieję, że teraz Wam się uda.

    U mnie jeszcze nie ma wyników. Miały być w ciągu 2tyg, czyli do wczoraj. Poczekam do wtorku i potem zacznę ich szukać. Tylko, że chociaż moje labo pobralo krew, to fiolki idą gdzieś w świat i to inne labo powinno wysłać wyniki do mojego lekarza. Tak, że nawet nie mam kogo ścigać... :\ poza tym czuje się dobrze, ale dość ociezale. Wieczorami tak mnie wzdyma, że wyglądam jak w 6 miesiącu, a to dopiero 16 tydzień. :D zaczęłam się już smarować olejkiem przeciw zozstepom, bo boję się, że brzuch mi rośnie bardzo szybko. W sumie nie przytyłam dużo, jakieś 3 kilo od początku stymulacji przed transferem, więc wagowo jest chyba o. K. Pozdrawiam.

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 30 września 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Evli ja za was tez trzymam kciuki i że operacja przebiegnie pomyślnie, dużo siły życze aby wszytko sie udało

    EM80 jak stymulacja , miałaś monitoring ?

    ElleDE oo to już 16 tydzień zaczyna sie fajny moment bo jeszcze nie jest ci tak cieżko a i ciażowe dolegliwości już nie dokuczaja jak na poczatku, 3 kilo to tak w normie noo i brzuszek zaczyna sie robić bardziej okragly :)

    Ja dzis mialam wizyte a wiec tak test Huhnera wykazal ze śluz jest super i badzo dobrej jakości monitoring potwierdzil ze mam super owulacje co miesiac z męża sperma jest tez wszytko jak najlepiej natomiast moj śluz zatrzymuje ruchliwość plemnikow ,wiec sie nie przemieszczaja no i te stymulacje nie mialy prawa dać efektu bo poprostu plemnikom jest ciezko sie przedostac dalej, nam sie udalo z pierwsza ciaza to mielismy mega duzo szceścia ze to medycznie jest niemozliwe ze w takim wypadku na ciaze naturalna nie ma co liczyć.. a jednak, wiec tym razem już przygotowujemy sie do iui dzisiaj dostalismy dokumnety musimy tez wszytskie badania przygotowac i oddac jak naszybciej do lab i od nastepnego cyklu zaczynamy procedure do iui. Robimy 4 próby sam dr powiedzial ze standard to 6 ale przy naszych wynikach zrobimy 4 bo jezeli ja po 4 próbach nie zajede w ciaze tzn że oprócz śluzu jest jeszcze coś a po wynikach testu tego nie widać wiec nie ma co tracić czasu i po 4 próbach robimy fiv .
    Troche jestem zawiedziona bo myślałam że rozpoczniemy od tego cyklu ale dr sobie to źle wyliczyła no jest za poźno szkoda bo wystarczyło abym ta wizyte miała w tamtym tyg i moglibyśmy już zaczynać a tak że tej papierkologi i procedur jest troche i fr administarcja jest mega szybka wiec tak... musimy czekać... no ale tyle wyczekałam to już najważniejsze że plan jest i nie stoje w miejscu tylko dzialamy i że jednak te 4 próby nie beda potrzebne :D

    Neytiri lubi tę wiadomość

  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 30 września 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli no i jak malutka? Lepiej? Boze co wy sie musicie naprzezywac...

    EllaDe, to juz 16 tc? Jejciu ale ten czas leci :) nudnej ciazy zycze! Wyniki sie znalazly?

    Ja wlasnie wrocilam do domu i w koncu udalo mi sie skonsultowac z moim ginekologiem (ostatnio musial pilnie jechac do kliniki). Okazalo sie, ze jednak bedziemy podchodzic do fiv w klinice St Roch a nie w szpitalu. Ponoc cala procedura trwa duuuuuzo szybciej. Ogolnie to 24 padziernika mam wizyte u gina z kliniki, ktory mi powie co i jak. Musze jeszcze ogarnac embriologa. Natomiast wspolprowadzic mnie bedzie moj ginekolog i to u niego bede podgladac pecherzyki i to on mi bedzie przepisywal leki. Takze bardzo sie ciesze, bo ograniczymy dzieki temu wyprawy do Montpellier.

    Jesli wszystko dobrze pojdzie powinnam zaczac stymulacje w listopadzie :)

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 30 września 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi, nie widzialam wczesniej twojej wiadomosci, a to przeciez super info! Wazne, ze do przodu, a miesiac juz nie robi roznicy :)

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 1 października 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki nifty - wszystko dobrze, nie wykryto ani ZD ani innych trisomii. Ufff...

    Neytiri- na pierwszym spotkaniu z ginem w klinice dowiesz się wszystkiego. U nas miałam w sumie 2xgina, raz spotkanie zbiorowe (obowiązkowe) z embriologiem, który tłumaczył procedurę krok po kroku, jedno indywidualne z embriologiem i jedna konsultacje z psychologiem. Potem start procedury i opieka tylko położnych (monitoring, punkcja i transfer). Przy punkcji i transferze było też po jednym spotkaniu z embriologiem, który tłumaczył co i jak poszło. No i jeszcze doszły przed procedura te nieszczęsne wizyty u specjalistów (androlog i neurolog), bo to wyszło nam z wywiadu medycznego. Co ważne, to te papiery o refundację procedury, które się wysyła do assurance maladie, bo to musieliśmy pokazać w szpitalu przy każdej wizycie. Trzymam kciuki za was!

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • eM80 Autorytet
    Postów: 568 451

    Wysłany: 2 października 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny :)

    EllaDe super , teraz juz mozesz sie cieszyc pelna para z ciazy :)

    Mimi , dokladnie miesiac to jest nic :) a najwazniejsze wiecie gdzie byla przyczyna , IUI to rozwiąże /ominie, pozostale wyniki masz dobre to nie powinno byc juz problemow .
    Neytiri , u nas na tej pierwszej wizycie odrazu wzieli do laboratorium mnie i meza, jeszcze przed wizyta u lekarza, taka maja procedure chyba (niech maz bedzie gotowy ze beda chcieli powtorzyc badania u nich w klinice, bo moj byl w lekkim szoku :p zwlaszcza ze mielismy wyniki aktualne) i porobili na nowo wszelkie badania (jedno to genetyka , na wyniki sie troche czeka z 2 tyg) , no i zapewne bedziesz musiala usg piersi zrobic albo mammografie jak nie masz. Tego samego dnia mialam spotkanie z embriologiem, ladnie i sprawie to u nich dziala trzeba przyznac no i maja dobrych embriologow , nie cudują , nie mrożą komórek bo to je osłabia , co w naszym przypadku z obniżonym amh jest kluczowe.
    Ja mam dzis podglad popoludniu , 11 dc a jeszcze mam plamienia z okresu , cos tego nie widze jakos zeby to byl dobry cykl , ale juz sie nie nakręcam, co będzie to będzie ;) dam znać po.
    Evli co u Was ?

    38 lat, starania od 2013
    2016 - amh 0.97, miesniaki , hashimoto
    2017, 4x IUI nieudane, amh 0.76
    2018, kumulacja komórek x2
    2018.07, amh 1.13, wrzesien 1 ICSI :(
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 3 października 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EM80, Neytiri, mimi kciuki :)
    EllaDe super że wyniki są ok. Chłopczyk czy dziewczynka? ;D

    U nas lepiej. Niestety lekarze nadal się upieraja przy zamknięciu przewodu botalla. Twierdzą że niszczy płuca i z otwartym nie posuniemy się oddechowo do przodu. Ostatni kateteryzm który się nie powiódł odpada, bo porobili pomiary i przewód jest za duży na zamknięcie go w ten sposób. Jedyne wyjście to operacja ale nie wiadomo czy da radę.. 😭

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • eM80 Autorytet
    Postów: 568 451

    Wysłany: 4 października 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze to nie mogli tych pomiarow zrobic zanim robili ... Macie juz termin operacji ? , da rade Evli , nawet nie mysl inaczej.

    Wlasnie EllaDe znacie juz plec ? :D

    Ja dziewczyny po usg , w srode bylo juz grube bo prawie 14 mm i juz gotowe do procedury (co mnie i tak zaskoczylo ze takie "cieniutkie" ) , myslalam ze klinika powie mi ze na cito w piatek trzeba przyjechac , ale nie , mam brac kolejny tydzien estrogeny i nie kazali mi tego endo blokowac progesteronem :/ , termin wizyty w klinice na wtorek (bo tak laboratorium pracuje , nie to zeby to wynikalo z moich wynikow heh) , takze duzy znak zapytania co do tego wtorku bedzie. Stres mnie dopadł ogólny , emocji co niemiara , raz sie ciesze ze moze sie uda , drugi ze to wszystko mnie przerasta...

    38 lat, starania od 2013
    2016 - amh 0.97, miesniaki , hashimoto
    2017, 4x IUI nieudane, amh 0.76
    2018, kumulacja komórek x2
    2018.07, amh 1.13, wrzesien 1 ICSI :(
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 5 października 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znamy płci. Wynik nifty lekarka podała mi przez telefon a rdv mam z nią dopiero we wtorek. Nie jestem pewna, czy w tych wynikach wogóle podają chromosony/płeć, czy tylko opis typu 'trisomii nie wykryto'. Chyba byłam pierwsza pacjentka, której wpisała skierowanie na to badanie (jest w pełni refundowane dopiero od początku tego roku) i jak pytałam, czy na wynikach podają płeć, to nie wiedziała.

    EM80 - trzymam kciuki za wtorek - nie stresuj się, i tak na nic nie masz już wpływu. ;) takie było moje podejście do ivf, więc może i tobie to pomoże.

    EVLI - daj znać co parę dni jak tak Malutka. Czy nadal jest zaintubowana?

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 5 października 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM80 mam nadzieję że Twoje endo wytrzyma do wtorku. Swoją drogą dziwne że to Ty masz się dostosować do nich a nie oni do Twojego cyklu :/

    EllaDe płeć powinna być na wynikach bo przecież badają chromosomy. Dowiesz się we wtorek :)

    Alice jest nadal zaintubowana bo do operacji potrzebują ją pod respiratorem. Kardiolodzy naradzali się i naradzali i przeglosowali operacje.. Nie mam jeszcze daty.
    Tylko problem jest taki że otwarty kanał niszczy płuca ale jednocześnie przy jej nadciśnieniu plucnym pomaga jak jest otwarty.. i teraz pytanie jak zareaguje jak go zamkną?.. Chyba straciłam już nadzieję że kiedykolwiek zabiorę ja do domu, źle to widzę 😢

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2019, 17:19

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • eM80 Autorytet
    Postów: 568 451

    Wysłany: 6 października 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli kochana, zabierzesz , jak sama pisalas to jest swietna klinika, Alice jest w najlepszych rekach, pewnie lada chwila bedzie operacja skoro jest zaintubowana.

    u mnie wystapily jakies krwawiena jak na miesiaczke , zwiekszyli mi dawke lekow , decyzja co dalej we wtorek po usg heh.

    38 lat, starania od 2013
    2016 - amh 0.97, miesniaki , hashimoto
    2017, 4x IUI nieudane, amh 0.76
    2018, kumulacja komórek x2
    2018.07, amh 1.13, wrzesien 1 ICSI :(
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 7 października 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EM80 trzymam kciuki! Jak sie czujesz ogolnie?

    EllaDe, ciesze sie, ze wszystko ok! Daj znac jak juz poznasz plec, jestem bardzo ciekawa :)

    Evli, zycze ci duzo sily.. kazdego dnia sprawdzam forum i patrze czy sa newsy od was. Nie wyobrazam sobie nawet co przezywasz. Trzymam mocno kciuki za Alice. Jest w najlepszych rekach.

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 8 października 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, i nadal nie znam płci. Na wynikach ich nie podali. Nie wiem jakie są tego przyczyny. Miałam też dziś usg, ale maluch nie chciał się ułożyć w odpowiedniej pozycji, więc muszę czekać 4 tyg na kolejne usg, i będzie to usg drugiego trymestru.

    EM80- odezwij się po swoim usg.

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ