X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Evli, u nas wszystko ok. :). W przyszłym tyg zaczynam 'rééducation de perrine' z położną. Mały rośnie jak na drożdżach :) złapaliśmy już jakiś rytm dzienny i próbujemy się go trzymać. Ze spaniem, czasem trafia się fajne nocki, czasem hmmm.. Mniej fajne ;) ale nie narzekam. Théo jest dość spokojnym dzieckiem i nie płacze bez powodu, co ułatwia mi życie haha

    Co u ciebie?

    Evli lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe jakie przyjemne ćwiczenia Cię czekają😅 Ja tego nie zrobiłam, teraz raczej już mnie nie ominie.
    Super że masz wyrozumiałe i grzeczne dziecko 😃

    Dziś byłam na wizycie ale to tylko consultation była. Waga mnie przeraża +10 🐖🐖🐖🐷🐽🙈
    Jutro mam usg. Trzęsę portkami..
    Stwierdzam że mam tyle ciuszków na pierwszy miesiąc że mogłabym ubrać troje 🙆‍♀️ Zaczęłam dziś prać ciuszki po Alicji, jutro może wezmę się za metki 😉

    EllaDe lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, wagą na razie się nie przejmuj. O ile dobrze pamiętam, to jesteś wysoka, więc 10 kg to nie jest dużo. Ja przytyłam 13, zostało mi jeszcze 3 do zrzucenia i w sumie od miesiąca nic nie zrzuciłam. Chyba muszę ograniczyć jedzenie Magnum double caramel ;)

    Dla Théo miałam najmniejsze ubranka na rozmiar 1m (53-56cm, sporo za duże jak się urodził, ale po dwóch tygodniach były o. K. ) I miałam tylko 8 body i 6 pajaców, jakieś jedne spioszki, dwa kaftaniki i kombinezon dresowy. I w tym przechodził 7 tygodni 🤣 na 3 miesiące (obecnie) mam całkiem fajny wybór ubranek, ale i tak trafiły się rzeczy których praktycznie nie używamy. Np. Kaftaniki - baaardzo rzadko mu zakładamy. Fajnie się kompletuje garderobę maluszka - życzę miłej zabawy w najbliższych dniach :D my zaczęliśmy kupować 6-12m i tylko na wyprzedażach. Z niecierpliwością czekam na 2 kolejne paczki, by to wszystko wizualnie ogarnąć i pomyśleć co by jeszcze dokupić 🤔😅💰💰💰

    A usg się nie bój. Na tym etapie to czysta formalność. Już naprawdę niedlugo wam zostało :D

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe lody 🙈 też w nich siedzę 😜
    Ja po Alicji mam z 15 par body 0-1mc ale to na długi rękaw, dokupilam kilka na krótki, do tego jeszcze dostałam spadek ciuszków od kuzynki który idzie pocztą.. wydaje mi się dużo, no ale...może ubierze 🙃
    Wkurzają mnie tylko te rozmiarówki bo rozmiar rozmiarowi nie równy i ciężko mi to ogarnąć co do czego 🤷‍♀️ Brak wyobraźni bez dziecka 🙆‍♀️
    Strojenie dzieciaczka uwielbiam 🥰
    Nie czekasz na soldy 15 lipca?
    Waga hmm no wysoka jestem, ale te liczby mnie przerażają, tyle jeszcze nie ważyłam 😅 no ale...kiedy mogę sobie pozwolić na nutelle i lody jak nie teraz 😜😃 jest wymówka przecież 😃

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, właściwie lubię te różne rozmiarowki. Dzięki temu, że fr są mniejsze a uk/pl większe, przejścia między 1 a 3 à 6 miesięcy sa płynne. Ciuszki zamawialam z bebeboutik (polski producent żeby było zabawnie) i różne z showroomprive, więc tam i tak ciągle sa wyprzedaże ;) na letnie wyprzedaże czekam z niecierpliwością, ale boję się, że 6m zaczniemy zakładać jeszcze przed tą datą ;)

    Nutellowej kolacji życzę ;)

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiedziałam że polskie są większe ;) weszłam kiedyś na tą stronę bebeboutik ale tam nic nie można zobaczyć, trzeba założyć najpierw konto.. może kiedyś..narazie nic nie kupuje 🙈 starczy 😃
    Na kolacje bigosik 😜 ale nutella już zjedzona wcześniej 😅
    Fajnie że znajdujesz czas na wejście na forum po porodzie 😉

    EllaDe lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Troche mnie tu nie bylo, ale juz wracam :) wznowili nam od jakiegos czas rehabilitacje i wzielismy sie ostro do pracy, kazdego dnia moj wojownik dzielnie cwiczy. Od wrzesnia idziemy na basen :) czekamy na badania w uspieniu w Katowicach, mamy miec koncem lipca. Co sie okazuje maly bardzo kiepsko widzi na prawe oko, cos sie tam dzieje ale nie moga bez uspienia zobaczyc co dokladnie, ale staram sie o tym nie myslec bo zglupieje. Maly sobie radzi super, jeszcze nie chodzi sam ale z moja pomoca po calym mieszkaniu tupta. Jest grzecznym i rozesmianym chlopcem, smieje sie z narzeczonym ze takich dzieci to moge miec i 10. Powoli przymierzamy sie do rodzenstwa dla malego, biore witaminy i kwas, jeszcze czeka mnie pare badan i wizyta u ginekologa zeby sprawdzil czy wszystko ok i zrobil wymaz. Ale ja sie boje, czy bedzie zdrowe, czy oczka znowu cos nie zaatakuje albo czy cos innego sie nie przypalenta. Ale narzeczony jest nastwiony o wiele lepiej na wszystko.
    Evli bardzo sie ciesze ze wszystko wporzadku z kruszynka, trzymam kciuki za dzisiejsze usg i napewno bedziesz mogla juz oderwac metki :)
    EllaDe synek rosnie jak na drozdzach, nim sie obejrzysz bedziecie swietowac roczek :)
    Neytiri powodzenia w dalszych staraniach, przez tego wirusa wszystko sie wstrzymalo ale mam nadzieje ze teraz tylko do przodu.
    Nathalie pewnie juz urodzilas :)
    Mimi jak samopoczucie, ktory to juz tydzien?
    Pouppe trzymam kciuki za 2 kreseczki, powodzenia.

    Pozdrawiam dziewczyny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2020, 08:03

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia fajnie że się w końcu odezwalas 🙃
    Super że Kordianek jest grzecznym chłopczykiem, oby z tymi oczkami było dobrze 🙏🏻
    Wiem że się boisz następnej ciąży, ja też trzęsę portkami ale musi być dobrze 🙏🏻
    Wpadaj do Nas częściej !

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie 🙃 Mała rośnie jak na drożdżach, dziś 1653 gramy 🙆‍♀️ Zaczynała od 7 centyla, dziś jest już na 67😃 Leży jakoś dziwnie na skos , ale lekarz mówi że może dlatego że moja macica ma dziwny kształt, cokolwiek to znaczy 🙄
    Dostałam nawet zdjęcie 3D bo mąż nadal nie ma wstępu.
    ade50c6e2598.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2020, 14:07

    EllaDe, Susanne, olcia77, Neytiri lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli - Nina nieśmiała - zakrywa twarzyczkę rękami :D i jaka duża! Ciesz się tą końcówką ciąży.

    Olcia - fajnie, że się odezwałaś. Wesołe dzieci to skarb - oby rodzeństwo też takie się trafiło :D

    Evli, olcia77 lubią tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli cudowne wiesci ! Niedlugo bedziesz tulila kruszynke :)
    Mam nadzieje ze u mnie nastepna ciaza zakonczy sie zdrowym dzieckiem, bardzo duzo przeszlismy a jeszcze ile przed nami, przeraza mnie to ale walczymy bo kto jak nie my. Jezeli cos sie dzieje z prawym oczkiem powaznego, jedziemy leczyc za granice. Ciagle sie zastanawiam czy to juz odpowiedni moment na rodzenstwo, bo duzo stresow, obowiazkow i wyjazdow w zwiazku z oczkami. Takie tylko pocieszenie ze Kordianka lewe oczko jest w dobrym stanie( oby tak zostalo), a i takie wiesci mam ze widzenia obuocznego nie bedzie, ale prawe oczko w razie czego trzeba ratowac. Zobaczymy po badaniach...
    EllaDe zgadza sie, fajnie jakby rodzenstwo bylo tak laskawe jak maly😁
    Buziaki dziewczyny

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi I Nathalie chyba rzeczywiście sa na porodówce 🤔 tak dawno ich nie było 🐣👶

    Olcia, jakby czekać na odpowiedni moment na dziecko, to można nigdy takiego nie znalesc ;) tak więc, jak chcesz drugie, to do roboty :)

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Mimi i Nathalie wcięło 🍼🤭

    Olcia, EllaDe ma racje, wiesz jak to jest z czekaniem na odpowiedni moment..może nigdy nie nastąpić, a jak nastąpi to może się okazać że na ciąże jednak będzie trzeba poczekać 😏

    Heh ja spać nie mogę, albo mała mnie boksuje albo komar atakuje 🙆‍♀️😣
    Dziś nostalgiczne patrzę na moj suwaczek, na tym etapie moja l ciąża się skończyła 🥺

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, a my dziś mieliśmy najlepszą noc od narodzin Małego :) miał problem, żeby zasnąć, ale jak już zasnal o 21, to spał do 5 rano. Jak się obudziłam o 5, to nie mogłam w to uwierzyć! Po karmieniu zasnął od razu i obudził się po 8. :)
    À u was jeszcze tylko 6 tygodni I ciąża będzie donoszona 🐣 metki odrywane? Ubranka wyprane? ;)

    Evli lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, ale fajne zdjecie malutkiej 😍 do powieszenia w ramce ❤️
    EllaDe, luksus z tym spaniem! Oby juz tak zawsze bylo 😊
    Olcia, ciesze sie, ze miedzy wami sie uklada i mam nadzieje, ze szybciutko sie uda zajsc w ciaze :)

    Ja wczoraj zostalam ciocia, a moj maz prawdziwym wujkiem 😂😊 Jego bratu urodzil sie synek 😊 Ponoc akcja byla nie z tej ziemi.. poszli do szpitala na wizyte i juz ich zatrzymali. Maly sie przekrecil w poprzek, owiniety pepowina zaczal tracic tetno. Jej odeszly wody podczas badania i zaczela dolem wychodzic pepowina! 😱 na sale operacyjna wjechala z reka poloznej miedzy nogami. Cesarke jej zrobili w 15 minut! Na szczescie wszystko jest dobrze ❤️ Podziwiam ja!! Ma ponad 40 lat, udalo jej sie zajsc naturalnie dosc szybko, cala ciaze byla mega spokojna i do wszystkiego podchodzila na luzie, a to jej pierwsze dziecko 😳 Czasami mialam wrazenie, ze ona mniej wie o ciazy niz ja hehehe w kazdym razie jestem happy!!! 😍

    Evli, EllaDe lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe brawo dla Théo 👏👏
    Tak metki poodrywałam, wyprałam i wyprasowałam już wszystko 😊 zostaje mi tylko spakowanie torby 🙃 ( do której dalej nie wiem co włożyć)
    Neytiri ale akcja, dobrze że byli w szpitalu! Gratuluje ciociu 😃
    Bierzesz już provames? Kiedy stymulacja?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki nadrobiłam was ;p

    Suzanne fajnie ze cukry i hormony ok oby udało sie wyregulować tarczyce no i jak tam wyniki męża ?

    EllaDe fajnie ze łapiecie rytm i oby więcej takich nocek jak dziś.

    Evli świetne newsy mała nadrobiła z waga już nie taka mała , a ty masz tylko 10+ ja na tym etapie miałam ze 14 teraz na szczęście waga aż tak nie wzrosła jestem tylko o 1 kg cięższa niż 3 tyg temu 😂Korzystaj teraz w ciaży po ciaży bedziesz sie martwić kg .

    Dobrze że po odrywałaś metki i wzięłaś sie za pranie , ja kupowałam ubranka narazie na 53-56 z racji właśnie że te rozmiarówki sa różne w każdym sklepie no i na co najmniej pierwsze 2 tyg będa ok bo maluszek i tak zwija sie w kłębuszek dopiero później sie prostuje wiec nawet jak urodzi sie taki 52-56 to i tak ponosi chwile , ale na 62 mam też kilka głównie rampersy i body na krótki rękaw. Pewnie na soldach coś kupie na większe rozmiary
    (o ile w sklepach pojawia sie ciuchy 😏).

    Czytałyście o tym że sklepy odzieżowe przestały szyć ubrania w dobie pandemi i zaczeli szyć maseczki w rezultacie teraz w sklepach jest małe zaopatrzenie ubrań a oni zostali z 20 mln niesprzedanych maseczek.

    Olcia kciuki za starania obyś na rezultat nie musiała długo czekać , super że z narzeczonym udało wam sie dojść do porozumienia. Kordianek dzielny chłopiec oby badanie w katowicach nie wykazało w prawym oczku dużych zmian. A i nigdy nie ma odpowiedniego momentu zawsze sie coś znajdzie jak sie chce.

    Neytiri Gratulacje poród jak z filmu troche dobrze że wszystko sie dobrze skończyło i że mama i maluszek wyszli cało o zdrowo z takiej akcji i brawa dla ciebie ze cieszysz sie ich szczęściem.

    A ja dziewczyny jeszcze nie na porodówce chociaż porodówkę już zobaczyłam ;p w tamtym tyg pojechałam ze skurczami co 3 min trwajace 60 s no i w ciagu 40 minut nie ustępowały najgorsze że były regularne brzuch mi z twardniał i był dość bolesny więc pojechaliśmy, na ktg zapisało sie kilka dość mocnych no i tętno małego skakało do 190 więc dostałam czopek i zastrzyk do mięśniowo i na szczęście wszystko sie wyciszyło, puścili mnie do domu i kazali sie oszczędzać przynajmniej jeszcze tydzień aby dotrwać do 37 tyg.
    Oczywiście skurcze mam nadal ale jest ich mniej niż 20 na dobe więc w normie i sa nieregularne od przyszłego zaczynam monitoring ktg .
    Byłam na wizycie w tym tyg u mojego doktorka ale na poród przedwczesny sie nie zapowiada, szyjka ponad 4 cm zamknięta wiec te skurcze nie maja na nia jakoś wpływu mały ułożony głowa w dół ale dość wysoko więc też nie naciska na szyjke. Natomiast jest ułożony buźka do kręgosłupa a to zapowiada na bóle krzyżowe przy porodzie więc jak sie nie odwróci to troche sie pewnie pomęczę za nim go urodzę.

    Torbę dla małego i dla siebie spakowałam położna mówiła aby tylko na te pierwsze chwile po porodzie dla dziecka mieć body+pajac+czapeczka i grubszy kocyk a na reszte pobytu już tak normalnie bo na salach jest goraco, spiworków nie brać kocyk wsytarczy. Tatuś sie musi jeszcze spakować 😉



  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi o kurcze to rzeczywiście synek narobił Ci stracha. Ale skoro szyjka długa to chyba jeszcze 🤔
    Ja to bym chciała urodzić tak 37-38🙏🏻 Najbardziej boje się przenoszenia 🥴 chyba umrę ze strachu 🥺
    Co do ciuszków to chyba bardziej nastawie się na długi rękaw ze względu na klime, próbuje tylko wyobrazić sobie rozmiar....mam większość na 56 ale rozmiarowo jedne większe od drugich 🙄 Niby mam porównanie, bo mam zdjęcia Alice w których chodziła ale jakoś i tak wyobraźni mi brak..
    Chciałam ostatnio zamówić na orchestrze, stwierdziłam że może się już uspokoiło a jak nie to poczekam na przesyłkę, trudno.. mieli mnóstwo ślicznych czapeczek za 1euro, gigoteuse na lato za 8, ceny super...tylko wysyłka nastepne 8😲 strasznie dużo mi się wydaje. Jak się zamawia więcej czy droższe rzeczy to ok, ale zamówić rzeczy za 1euro żeby zapłacić za przesyłkę 8!🙆‍♀️ Narazie się wstrzymałam, bo to nie jest coś czego potrzebuje JUŻ 😏 doszło Ci łóżeczko w końcu?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli nie czekam 🤣 myśle że może w tym tyg lub najpóźniej w nastepnym jak nie to bede do nich pisać.
    Troche sie faktycznie nie opłaca jak masz tyle samo za przesyłkę płacić , ja chciałam w C&A zrobić zamówienie bo w sklepie nic nie ma ale ostatecznie też nie zamówiłam bo tam ogólnie na przesyłkę czeka sie dwa tyg a to też nie były jakieś rzeczy na już.

    Ja tak bym chciała po 10 lipca rodzić ale to już będzie 39 tydzień , też sie boje przenoszenia jak tylko skończe 38 tydzień to zaczynam na piłce ćwiczenia i będe biegać po schodach może coś pomoże z córka nie robiłam nic i urodziła sie w 40 tyg wiec nie wiem czy to przyspiesza poród dziewczyny na forach pisza różnie jednym sie akcja rozkreciła jak wysprzatały mieszkanie innym po lisciach z malin a inne piły olej rycynowy ale ja sie nie zdecyduje na olej 🥴

  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi, dobrze, ze sie uspokoilo z tymi skurczami, bo jeszcze za wczesnie. Co mu sie tak na ten swiat spieszy? 😉
    Evli, Provames zaczynam jutro i dobrze, ze mi przypomnialas, bo bym zapomniala 😅 Ja w ogole do tej proby mam jakies luzne podejscie, nic nie kalkuluje. Staram sie nie przywiazywac do tego wagi. W tym tyg musimy sie z mezem wybrac na badania krwi.
    Pracuje na chomage partiel (ok 16h pracy w tyg) i czas mi po prostu zapierdziela.. wracam do domu i od razu do ogrodu lece sprzatac, odchwaszczac itd 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2020, 20:31

    Evli lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ