X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 29 lipca 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Suzanne fajne wybaw sie na wakacjach zapomnij o badanach jak wrócisz to sie za to weźmiesz.

    Evli no oby mała sie już szykowała do wyjścia. mi też sie już nudziło i czekałam z niecierpliwościa. Fajnie że maż ma wolny cały miesiac to sie soba nacieszycie.

    Neytiri daj znać jak po wizycie i co doktorek postanowił.

    EllaDe udanego wypoczynku mam nadzieje że jednak uda Ci sie troche odpoczać.

    U nas wszystko dobrze, malutki grzeczny nawet jak sie budzi w nocy to tylko jego gaworzenie mnie budzi, nie lubi jak mu sie odbija i jak kupe robi chociaż do robienia kupy już sie przyzwyczaja ale z tym odbijaniem ma problem złości sie. Jesteśmy tylko na piersi ja sie naszykowałam na walke i nakupiłam wszystkiego co by mi sie mogło przydać podczas problemów z laktacja, a tu miła niespodzianka mały ładnie je przybiera 60 gram dziennie , jak on je z jednej piersi to ja z drugiej do magicznej butelki łapie po 60-90 ml i tym sposobem mam już zapas w zamrazalniku na czarna godzine zrobiony. Ogólnie wszystko dobrze w nocy spi roznie, ale na regularność jest jeszcze za wczesnie chociaz i tak budzi sie co 2-3 godziny, dzisiaj dał mi pospać bo jadł o 12-3-7 rano, wiec luksus dziś.

    Evli, EllaDe, Susanne lubią tę wiadomość

  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 31 lipca 2020, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Wlasnie od godziny siedze i czytam zaległe Wasze posty :) Evli kurcze to juz koncowka ciazy! Jak to szybko zlecialo... odczuwasz juz jakies skurcze? Czekam na wspaniałe wiesci. Mimi i Nathalie gratulacje! Duzo zdrowka dla Was i maluszkow. Neytiri bardzo mi przykro ze nie wyszło, ale wierze ze teraz ujrzysz 2 kreski na tescie ciazowym, trzymam kciuki. Sussanne u nas na wiosce tez lekarze byli do bani.. a i tam gdzie rodzilam.. nie chce wspominac swojego porodu i koszmaru ktory przezylam.
    Powodzenia w dalszych staraniach.
    U nas wszystko wporzadku, synek zaczyna chodzic, coraz wiecej rozumie, ladnie idzie do przodu mimo slabego wzroku. Czekamy na pobyt w szpitalu i badania, zobaczymy co powiedza dalej jezeli chodzi o prawe oczko. Przede mna wizyta u ginekologa, chce porozmawiac na temat nastepnej ciazy, zrobic badania i wymazy czy jest czysto, mam nadzieje ze niedlugo ujrze dwie kreski, bardzo chcemy rodzenstwo dla malego. Mam nadzieje ze bedzie zdrowe, ze juz nie spotka nas nic złego. No i napewno na porod naturalny juz sie nie pisze..
    Pozdrawiam❤️

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi super że z laktacją nie masz problemów 😁

    Olcia brawo dla synka że już chodzi 😁 Kciuki za dobre wyniki i zaczęcie starań ✊

    Skurcze, ja wiem nie odczuwam raczej. Ostatnio mnie łapały ale to długo się nachodziłam i chyba dlatego. Odkąd przeszłam na tryb kanapowy to cisza 😏 ciekawe ile będę czekać 🤔

    Neytiri jak po wizycie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2020, 21:02

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli duzo schodow i przytulanek z mezem😁 chociaz mi nie pomoglo nic a robilam wszystko zeby szybciej urodzic

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi, super, ze synek tak ladnie je i ze grzeczniutki :) mam nadzieje, ze i mi kiedys bedzie dane karmic piersia.
    Olcia, fajnie, ze sie odezwalas! Czas zapierdziela.. Kordianek juz chodzi 😱 mam nadzieje, ze szybko wam sie uda rodzenstwo dla niego 🤞🏻
    Evli, nie moge uwierzyc, ze ty juz prawie na mecie! Tyle sie wydarzylo w ciagu ostatniego roku.. nagroda za wszystkie cierpienia jest juz blisko 😘

    Bylismy w czwartek u lekarza, on twierdzi, ze najprawdopodobniej problem jest po obu stronach. Ja sie mega slabo stymuluje (dopiero na konskich dawkach moj organizm odpowiedzial), nie wiadomo jakiej jakosci sa jajeczka, a moj maz ma prawdopodobnie ukryte problemy w spermie (byc moze wysoka fragmentacja dna). Dostalismy suple na kolejne 2 miesiace - Conceptio, aby poprawic jakosc spermy i jajeczek, ja mam schudnac 3kg, zdrowa dieta itd. Ruszamy pod koniec wrzesnia z nowymi lekami, ale nie wiem jeszcze jakimi, bo musza sie lekarze i biolodzy naradzic. Dowiem sie pod koniec sierpnia. Zobaczymy czy nie ma jeszcze problemu z kariotypami, ale wyniki beda dopiero za 1,5 miesiaca.. potwierdzone, ze na pewno robimy IMSI + embryoscope (inkubator dla zarodkow). Niestety nie jest to zwracane przez SS, na szczescie nie kosztuje fortuny i musimy doplacic 330€. Ogolnie to nie narzekam, bo jak widze ile w PL pary wydaja na in vitro to nasz wydatek to przy tym pikus..

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coucou Dziewczyny !!
    Evli trzymam kciuki za szybkie, bezbolesne I szczesliwie rozwiazanie!!

    U nas kwarantanna byla bardzo intensywna... Bylam, matka, zona, kucharka, nauczyciel ka, sprzataczka I jeszcze nie wiem czym w tym samym czasie... Bylo ciezko, bo mialam Szarlotke I do tego musialam dawac zdalnie lekcje..

    Czy tam Was caly czas.. Ale jak zawsze nie moge sie zebrac zeby napisac...


    Bardzo Wam Mamuski I przyszle Mamuski kibicuje!!! Pozdrawiam z Polski.

    Obiecuje poprawe I bede pisac czesciej!!!

    Olicia powodzonka !! Dobrze, ze miedzy Toba I Twoim Mezem juz wszystko dobrze! Bardzo sie ciesze.


    Buzka Dziewczyny !

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki, my już wróciliśmy do siebie. Muszę powiedzieć, że Mały był bardzo grzeczny w dzien, za to w parę nocy dał nam popalić. To chyba ten regres snu czwartego miesiąca. Do tego na 100% widzę, że górne dziąsełka się zmieniają i jego hobby to wkładanie łapek do buzi. Na razie nie może się przekonać do gryzaków. Wyjazd był fajny ale w sumie nie mieliśmy wogóle ochoty na zwiedzanie, więc spędzalismy czas z rodzinką lub w wynajętym domku. Zero motywacji do innych rzeczy... :/

    Evli - ty już na porodówce???

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaa na porodówce 🤦🏻‍♀️🤣 cisza u mnie 🥴 nic się nie dzieje.. Dziś byłam na usg, waga około 2900 także może pochodzi trochę w rozmiarze 56😉 także czekamy ... ciekawe ile jeszcze 🤔
    Powinnam chodzić ale jak przy tej pogodzie 🥵

    Neytiri plan jest, musi tym razem być dobry, teraz niech szybko czas zleci ✊

    Ams fajnie że się w końcu odezwalaś, czekamy na wieści. Ruszyliscie ze staraniami?

    No EllaDe leci ten czas ! Będziecie w ogóle podchodzić jeszcze do in vitro?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli jak tam sie trzymasz ?

    Ams a od wrzesnia normalnie powrót do pracy ?

    Neytiri napewno bedzie ci dane karmic piersia, plan juz jest teraz tylko czekac na koniec wrzesnia. A powiedz jak twoj maż znosi cala procedure?

    EllaDe obyscie zabkowanie przeszli w miare lagodnie.

    olcia fajnie ze miedzy toba i partnerem sie ukalda no i ze kordianek robi postepy.

    Nathalie jak tam u ciebie jak malutka ?

  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi ja się trzymam nadal w dwupaku 😆 topie się, nogi nam spuchnięte 🤦🏻‍♀️
    Ruchy na tej końcówce słabe.. Mała ma mniej miejsca chyba..tak twierdzą lekarze w każdym razie.. nie wiem jak było u Was? I czekam na sygnał że to już 🙃

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli? I jak??? Nadal w dwupaku ?

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal 😌 następna wizyta w 41 tc 🙆‍♀️

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się ze szpitala 😁 po północy odeszły mi wody 😉 Pojawiają się skurcze 🤓

    EllaDe, Neytiri, olcia77 lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evli powodzenia, szybkiego porodu 😊

    Evli lubi tę wiadomość

  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli - kciuki za szybki i łatwy poród! Czekamy na wiadomość o narodzinach malutkiej! :x

    Evli lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie cesarka 😑 na ktg spadki, skurczy brak, szyjka na palec 😶

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, dasz radę! Szybciutko pójdzie i Malutką będzie z Tobą 🐣🤗

    Evli lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, Trzymamy za was kciuki dziewczyny 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2020, 16:34

    Evli lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli trzymam za Was kciuki! Powodzenia❤️

    Evli lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sorry za zwłokę ale zeszło.
    Nina urodziła się przez cc o 16h, 3070,52cm. Mąż był że mną przy cc. Dali mi ją na chwilę przytulić i później tata się kangurował aż do 19h30- o tej godzinie wróciłam do pokoju i już byliśmy razem.
    Śpi mi na rączkach od tej godz, próbowałam dostawić do cyca ale średnio mi wyszło, coś tam pociumkała, ale brak pomocy pielgniarki i tak jakoś mi nie wyszło. Dali jej butle jak była z tatą bo się darla może dlatego..
    Jest w ogóle nie podobna do siostry. Zaraz wyciągają mi sondę i mam chodzić 🥴 myślałam że dadzą mi spokój do rana 😶
    Dziękuję za kciuki 😘 jakoś jeszcze to wszystko do mnie nie dociera 🙆‍♀️

    Neytiri, EllaDe, Esta lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
‹‹ 166 167 168 169 170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ