Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Mimi Autorytet

Wysłany: 29 lipca, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

Suzanne fajne wybaw sie na wakacjach zapomnij o badanach jak wrócisz to sie za to weźmiesz.

Evli no oby mała sie już szykowała do wyjścia. mi też sie już nudziło i czekałam z niecierpliwościa. Fajnie że maż ma wolny cały miesiac to sie soba nacieszycie.

Neytiri daj znać jak po wizycie i co doktorek postanowił.

EllaDe udanego wypoczynku mam nadzieje że jednak uda Ci sie troche odpoczać.

U nas wszystko dobrze, malutki grzeczny nawet jak sie budzi w nocy to tylko jego gaworzenie mnie budzi, nie lubi jak mu sie odbija i jak kupe robi chociaż do robienia kupy już sie przyzwyczaja ale z tym odbijaniem ma problem złości sie. Jesteśmy tylko na piersi ja sie naszykowałam na walke i nakupiłam wszystkiego co by mi sie mogło przydać podczas problemów z laktacja, a tu miła niespodzianka mały ładnie je przybiera 60 gram dziennie , jak on je z jednej piersi to ja z drugiej do magicznej butelki łapie po 60-90 ml i tym sposobem mam już zapas w zamrazalniku na czarna godzine zrobiony. Ogólnie wszystko dobrze w nocy spi roznie, ale na regularność jest jeszcze za wczesnie chociaz i tak budzi sie co 2-3 godziny, dzisiaj dał mi pospać bo jadł o 12-3-7 rano, wiec luksus dziś.

Evli, EllaDe, Susanne lubią tę wiadomość

• olcia77 Autorytet

Wysłany: 31 lipca, 12:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Wlasnie od godziny siedze i czytam zaległe Wasze posty :) Evli kurcze to juz koncowka ciazy! Jak to szybko zlecialo... odczuwasz juz jakies skurcze? Czekam na wspaniałe wiesci. Mimi i Nathalie gratulacje! Duzo zdrowka dla Was i maluszkow. Neytiri bardzo mi przykro ze nie wyszło, ale wierze ze teraz ujrzysz 2 kreski na tescie ciazowym, trzymam kciuki. Sussanne u nas na wiosce tez lekarze byli do bani.. a i tam gdzie rodzilam.. nie chce wspominac swojego porodu i koszmaru ktory przezylam.
    Powodzenia w dalszych staraniach.
    U nas wszystko wporzadku, synek zaczyna chodzic, coraz wiecej rozumie, ladnie idzie do przodu mimo slabego wzroku. Czekamy na pobyt w szpitalu i badania, zobaczymy co powiedza dalej jezeli chodzi o prawe oczko. Przede mna wizyta u ginekologa, chce porozmawiac na temat nastepnej ciazy, zrobic badania i wymazy czy jest czysto, mam nadzieje ze niedlugo ujrze dwie kreski, bardzo chcemy rodzenstwo dla malego. Mam nadzieje ze bedzie zdrowe, ze juz nie spotka nas nic złego. No i napewno na porod naturalny juz sie nie pisze..
    Pozdrawiam❤️

niedoczynnosc tarczycy

4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

28.03.2019- Moje najwieksze szczescie❤️
    oar89n73esdxfmhx.png
  • Evli Autorytet

Wysłany: 1 sierpnia, 21:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi super że z laktacją nie masz problemów 😁

Olcia brawo dla synka że już chodzi 😁 Kciuki za dobre wyniki i zaczęcie starań ✊

Skurcze, ja wiem nie odczuwam raczej. Ostatnio mnie łapały ale to długo się nachodziłam i chyba dlatego. Odkąd przeszłam na tryb kanapowy to cisza 😏 ciekawe ile będę czekać 🤔

Neytiri jak po wizycie?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia, 21:02

2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
  • olcia77 Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia, 06:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli duzo schodow i przytulanek z mezem😁 chociaz mi nie pomoglo nic a robilam wszystko zeby szybciej urodzic

niedoczynnosc tarczycy

oar89n73esdxfmhx.png
  • Neytiri Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia, 13:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi, super, ze synek tak ladnie je i ze grzeczniutki :) mam nadzieje, ze i mi kiedys bedzie dane karmic piersia.
    Olcia, fajnie, ze sie odezwalas! Czas zapierdziela.. Kordianek juz chodzi 😱 mam nadzieje, ze szybko wam sie uda rodzenstwo dla niego 🤞🏻
    Evli, nie moge uwierzyc, ze ty juz prawie na mecie! Tyle sie wydarzylo w ciagu ostatniego roku.. nagroda za wszystkie cierpienia jest juz blisko 😘

Bylismy w czwartek u lekarza, on twierdzi, ze najprawdopodobniej problem jest po obu stronach. Ja sie mega slabo stymuluje (dopiero na konskich dawkach moj organizm odpowiedzial), nie wiadomo jakiej jakosci sa jajeczka, a moj maz ma prawdopodobnie ukryte problemy w spermie (byc moze wysoka fragmentacja dna). Dostalismy suple na kolejne 2 miesiace - Conceptio, aby poprawic jakosc spermy i jajeczek, ja mam schudnac 3kg, zdrowa dieta itd. Ruszamy pod koniec wrzesnia z nowymi lekami, ale nie wiem jeszcze jakimi, bo musza sie lekarze i biolodzy naradzic. Dowiem sie pod koniec sierpnia. Zobaczymy czy nie ma jeszcze problemu z kariotypami, ale wyniki beda dopiero za 1,5 miesiaca.. potwierdzone, ze na pewno robimy IMSI + embryoscope (inkubator dla zarodkow). Niestety nie jest to zwracane przez SS, na szczescie nie kosztuje fortuny i musimy doplacic 330€. Ogolnie to nie narzekam, bo jak widze ile w PL pary wydaja na in vitro to nasz wydatek to przy tym pikus..

💁🏻‍♀️ 32 lata
    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,6.
    01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    07/2020 II IVF - 10 oocytów 🔬 7 zarodków - wszystkie padły przed 5tą dobą 😔
    Przerwa: dieta + suplementy
    09/2020 III IVF IMSI
  • ams Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coucou Dziewczyny !!
    Evli trzymam kciuki za szybkie, bezbolesne I szczesliwie rozwiazanie!!

U nas kwarantanna byla bardzo intensywna... Bylam, matka, zona, kucharka, nauczyciel ka, sprzataczka I jeszcze nie wiem czym w tym samym czasie... Bylo ciezko, bo mialam Szarlotke I do tego musialam dawac zdalnie lekcje..

Czy tam Was caly czas.. Ale jak zawsze nie moge sie zebrac zeby napisac...

Bardzo Wam Mamuski I przyszle Mamuski kibicuje!!! Pozdrawiam z Polski.

Obiecuje poprawe I bede pisac czesciej!!!

Olicia powodzonka !! Dobrze, ze miedzy Toba I Twoim Mezem juz wszystko dobrze! Bardzo sie ciesze.

Buzka Dziewczyny !

Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • EllaDe Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia, 15:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki, my już wróciliśmy do siebie. Muszę powiedzieć, że Mały był bardzo grzeczny w dzien, za to w parę nocy dał nam popalić. To chyba ten regres snu czwartego miesiąca. Do tego na 100% widzę, że górne dziąsełka się zmieniają i jego hobby to wkładanie łapek do buzi. Na razie nie może się przekonać do gryzaków. Wyjazd był fajny ale w sumie nie mieliśmy wogóle ochoty na zwiedzanie, więc spędzalismy czas z rodzinką lub w wynajętym domku. Zero motywacji do innych rzeczy... :/

Evli - ty już na porodówce???

niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    zostało:❄️❄️
  • Evli Autorytet

Wysłany: 4 sierpnia, 11:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaa na porodówce 🤦🏻‍♀️🤣 cisza u mnie 🥴 nic się nie dzieje.. Dziś byłam na usg, waga około 2900 także może pochodzi trochę w rozmiarze 56😉 także czekamy ... ciekawe ile jeszcze 🤔
    Powinnam chodzić ale jak przy tej pogodzie 🥵

Neytiri plan jest, musi tym razem być dobry, teraz niech szybko czas zleci ✊

Ams fajnie że się w końcu odezwalaś, czekamy na wieści. Ruszyliscie ze staraniami?

No EllaDe leci ten czas ! Będziecie w ogóle podchodzić jeszcze do in vitro?

2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
  • Mimi Autorytet

Wysłany: 7 sierpnia, 08:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli jak tam sie trzymasz ?

Ams a od wrzesnia normalnie powrót do pracy ?

Neytiri napewno bedzie ci dane karmic piersia, plan juz jest teraz tylko czekac na koniec wrzesnia. A powiedz jak twoj maż znosi cala procedure?

EllaDe obyscie zabkowanie przeszli w miare lagodnie.

olcia fajnie ze miedzy toba i partnerem sie ukalda no i ze kordianek robi postepy.

Nathalie jak tam u ciebie jak malutka ?

• Evli Autorytet

Wysłany: 7 sierpnia, 15:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi ja się trzymam nadal w dwupaku 😆 topie się, nogi nam spuchnięte 🤦🏻‍♀️
    Ruchy na tej końcówce słabe.. Mała ma mniej miejsca chyba..tak twierdzą lekarze w każdym razie.. nie wiem jak było u Was? I czekam na sygnał że to już 🙃

2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
  • EllaDe Autorytet

Wysłany: 12 sierpnia, 14:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli? I jak??? Nadal w dwupaku ?

niepłodność idiopatyczna
    2019 - IVF
  • Evli Autorytet

Wysłany: 12 sierpnia, 14:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal 😌 następna wizyta w 41 tc 🙆‍♀️

2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
  • Evli Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia, 07:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się ze szpitala 😁 po północy odeszły mi wody 😉 Pojawiają się skurcze 🤓

EllaDe, Neytiri, olcia77 lubią tę wiadomość

2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
  • Mimi Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia, 09:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    evli powodzenia, szybkiego porodu 😊

Evli lubi tę wiadomość

• EllaDe Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia, 12:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli - kciuki za szybki i łatwy poród! Czekamy na wiadomość o narodzinach malutkiej! :x

Evli lubi tę wiadomość

niepłodność idiopatyczna
    2019 - IVF
  • Evli Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia, 12:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie cesarka 😑 na ktg spadki, skurczy brak, szyjka na palec 😶

2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
  • EllaDe Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia, 13:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, dasz radę! Szybciutko pójdzie i Malutką będzie z Tobą 🐣🤗

Evli lubi tę wiadomość

niepłodność idiopatyczna
    2019 - IVF
  • Neytiri Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia, 16:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, Trzymamy za was kciuki dziewczyny 😘

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia, 16:34

Evli lubi tę wiadomość

💁🏻‍♀️ 32 lata
    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,6.
    01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    07/2020 II IVF - 10 oocytów 🔬 7 zarodków - wszystkie padły przed 5tą dobą 😔
    Przerwa: dieta + suplementy
    09/2020 III IVF IMSI
  • olcia77 Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli trzymam za Was kciuki! Powodzenia❤️

Evli lubi tę wiadomość

niedoczynnosc tarczycy

oar89n73esdxfmhx.png
  • Evli Autorytet

Wysłany: 15 sierpnia, 22:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sorry za zwłokę ale zeszło.
    Nina urodziła się przez cc o 16h, 3070,52cm. Mąż był że mną przy cc. Dali mi ją na chwilę przytulić i później tata się kangurował aż do 19h30- o tej godzinie wróciłam do pokoju i już byliśmy razem.
    Śpi mi na rączkach od tej godz, próbowałam dostawić do cyca ale średnio mi wyszło, coś tam pociumkała, ale brak pomocy pielgniarki i tak jakoś mi nie wyszło. Dali jej butle jak była z tatą bo się darla może dlatego..
    Jest w ogóle nie podobna do siostry. Zaraz wyciągają mi sondę i mam chodzić 🥴 myślałam że dadzą mi spokój do rana 😶
    Dziękuję za kciuki 😘 jakoś jeszcze to wszystko do mnie nie dociera 🙆‍♀️

Neytiri, EllaDe, Esta lubią tę wiadomość

2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
‹‹ 166 167 168 169 170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego