X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 8 października 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Evli nie szczepilam na rotawirusa nawet nie myslalam o tym 🤦‍♀️

    Chusty tez nie mam tak samo jak dziewczyny to motanie mnie zniecheca do tego nie mam cirpliwosci i zbyt skaplikowanie to wyglada aa te chusty na jedno ramie slyszalam ze obciazaja ta strone na ktora sie nosi i pozniej kregoslup siada i bark.
    Mam nosidlo tula po starszej dokupilam wkladke niemowleca ale i tak czekam az maly skonczy jakies 5/6 miesiecy wtedy go bede wkladac zwlaszcza jak bedzie po operacji to lepiej mu bedzie tak jak w wozku by lezal i sobie urazal.
    My wychodzimy na spacery mamy winde mała, ale wozek i ja sie miescimy 🤣

    Olive super pamietam moje emocje jak bylo coraz blizej zabiegu , daj nam znać po :)

    Neytiri kochana trzymaj sie tam i kciuki aby wszystkie jajeczka byly dojrzale i zdolne do zaplodnienia.

    Neytiri lubi tę wiadomość

  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 8 października 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri Ty już pewnie po 🧡 to teraz ile dni trzeba czekać?

    Z chusta to wygląda to tak 😂
    5e4d974f2baa.jpg
    Pięknie na zdjęciu gorzej zrobić 🙉
    Właśnie przyszło nosidło 😁
    Ponawiam pytanie o rotawirusy 🤭 EllaDe?
    Mimi jeszcze masz czas na decyzję bo to do 6 mc życia chyba 😊

    EllaDe, Neytiri lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 8 października 2020, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha fajny mem :D

    My na rotawirusy nie szczepiliśmy. W sumie lekarka mi nie proponowała... 🤔 Teraz jest już za późno.

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 8 października 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja juz po. Pobrano 7 oocytow. Jutro sie dowiemy ile z tego powstalo zarodkow, a potem to juz czekanie na transfer/telefon od embriologa.

    Evli lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 8 października 2020, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri, co chwilę zaglądałam zobaczyć czy już jesteś po 😁 Jak się czujesz? Kciuki dalej trzymam 😁

    Evli, aż musiałam zobaczyć jak się wiąże taka chustę bo zaczęłam się zastanawiać jak to wygląda w praktyce tzn trzymasz dziecko i owijasz, a może najpierw się owijasz a później wkładasz dziecko? Tak czy siak w mojej wyobraźni zabrakło mi rąk 😁

    EllaDe, po zastrzyku już śladu nie ma 😁

    Mimi ♥️

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 8 października 2020, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olive, czuje sie ogolnie dobrze, ale inaczej niz po pierwszej punkcji. Brzuch mnie pobolewa od kiedy sie obudzilam, no i troche krwawilam po zabiegu. Staram sie duzo odpoczywac, bo ostatnim razem po punkcji czulam sie fantastycznie, a nastepnego dnia zaczal sie koszmar. Mam nadzieje, ze tym razem mnie to ominie, wzielam wolne w pracy i bede lezec.

    Olive lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 9 października 2020, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie dzwonili z laboratorium. Mamy tylko 2 zarodki 😔 jajeczka byly bardzo slabe. Zaproponowali transfer w niedziele zarodka 3-dniowego. Jutro moge zadzwonic by sie dowiedziec jak sie rozwijaja. Szczerze to jestem zalamana. Wiem, ze tak naprawde wystarczy jeden, ale boje sie, ze strace te 2 i nie zostanie nam nic 😭

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 9 października 2020, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri - mój Teoś jest z trzydniowego mrozaczka :) musi wam się udać!

    Neytiri, Evli lubią tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 9 października 2020, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri, dalej trzymam mocno kciuki i powtórzę za EllaDe, musi wam się udać!

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 9 października 2020, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri trzymam kciuki za Twoją parke ✊✊✊

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 9 października 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olive Ty już po? 🧐

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 9 października 2020, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, tak 😁 Teraz zaczynam odliczanie do testu, a do tego czasu progesteron 😁

    Evli, Neytiri lubią tę wiadomość

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • samia Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 9 października 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny,
    Jestem tutaj nowa na forum i cieszę się bardzo, że znalazłam wątek staraczek we Francji. Mieszkam tutaj dopiero od kilku miesięcy, mimo że się zdążyłam zaklimatyzować wciąż w kilku kwestiach czuję się zagubiona. Staramy się z mężem od kilku miesięcy, za mną jedna cb.
    Chciałam was przy okazji zapytać o suplementy. Od jakiegoś czasu przyjmuje ovarin, który działa na mnie na prawdę dobrze i jestem zadowolona z jego działania jednak kończy mi się już opakowanie niedługo i nie za bardzo wiem czy dostanę we Francji gdzieś jakiś zamiennik lub jakiś inny godny polecenia suplement podczas starań? 😞 Może macie coś godnego polecenia? Pozdrawiam!

    Evli lubi tę wiadomość

  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 9 października 2020, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olive ✊✊✊ kiedy teścik za jakieś 10-12dni?

    Witaj samia 😁 Ale fajnie coraz więcej dziewczyn dołącza 😉
    Co do suplementów to ja z mężem brałam gametix. Zamawiałam na aptece internetowej bo stacjonarne za dużo marży naliczały.. Dziewczyny pewnie doradzą jakieś inne suplementy :) Napisz coś więcej o sobie, ile masz latek i z jakiej części Francji jesteś 😉

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 9 października 2020, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olive, no to odliczamy niemalze razem :) jak moj transfer dojdzie do skutku to bedziemy testowac w podobnym czasie!

    Samia, witaj na forum! Jesli chodzi o dobre suple to bardzo polecam Gynefam Supra, dla staraczek i kobiet w ciazy (takie fioletowe opakowanie), cena to ok 20€ na 3 miesiace. Ja teraz tez biore Conceptio, ma bardzo podobny sklad, ale jest 3x drozsze 🙄 Zalecil je mi lekarz z kliniki. Moj maz tez bierze Conceptio homme.

    Dzieki za kciuki dziewczyny!

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 9 października 2020, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri ja bardzo bardzo trzymam kciuki!!!

    Kurcze niexh się dzieciaki rozwijają 💪
    A tak z innej beczki ciekawa jestem jak każda z Was sobie nas wyobraża 😜 piszemy piszemy zapewne każda z Was wygląda inaczej niż sobie wyobrażamy 😂

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 10 października 2020, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny.
    Neytiri, Olive bardzo mocno trzymam kciuki!! Musi sie udac. Mam nadzieje ze dolaczycie do mnie.
    U mnie niestety pogorszenie samopoczucia i nasilenie mdlosci od wczoraj🤢

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 10 października 2020, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli, test dopiero za 14dni 😭 ale grzecznie będę czekać 😁
    Neytiri 🤞🤞🤞

    Witaj samia 👋 ja z suplementami nie pomogę bo sama biorę tylko kwas foliowy. Mąż od czasu do czasu kupuje proxeed. Nie wiem czy coś pomaga bo nie widać poprawy w wynikach 😟 a pije (bo to proszek do rozpuszczania w wodzie) z przerwami od 3lat 🧐 No i też kupuje internetowo bo w aptece jest drogi.

    Evli, ja czasami jak widzę kobiety z malymi dziećmi to się zastanawiam czy to nie któraś z Was 😂 A ostatnio spotkałam kobietę z nosidełkiem w piekarni i od razu pomyślałam o Tobie 😁

    Evli lubi tę wiadomość

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 10 października 2020, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,

    Pisze z mlodym na rekach bo ma chyba jakis skok wiecej je i od wczoraj ma dzien marudy, wiec odrazu przepraszam za bledy 😜

    Neytiri niech te dwa beda szczesliwe, a powiedz oba bedziecie transferowac czy mrozicie ?

    Olive teraz tylko te 14 dni przeczekac 😁

    Samia Witaj ! co do suplemetow to ja bralam tez Gynofam supra teraz tez je biore ale te do karmienia, polecilo mi je dwoch lekarzy i moja polozna tez.No i ja zawsze kupuje je stacjonarnie tanie nie sa bo chyba cos okolo 32 euro kosztuja.

    Olcia biedna trzymaj sie ty juz 9 tydzien ja w ciazy z corka zaczynalam wymioty tez od 9 tygodnia a od 7go mnie tylko mdlilo niestety trzymalo mnie tak do 16 tc oby tobie szybciej przeszly ,ale mdlosci to dobry znak lepiej je miec niz sie zamartwiac ze sie ich nie ma i czy wszystko wporzadku. A ty pisalas na kiedy masz termin ?

    Evli Ty mi sie kojarzysz z wysoka blondynka z rowianymi wlosami ale to przez avatara haha, moze kiedys zrobimy spotkanie forumowe chociaz to latwe nie bedzie jak my tak porozrzucane jestesmy ale jak by mi sie zdazylo wyladowac w paryzu to dam Ci znac 😂

    Evli lubi tę wiadomość

  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 10 października 2020, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi kochana dziekuje. Jakos to trzeba przetrwac :( choc nie jest az tak zle jak z synem to i tak kiepsko sie czuje. Od 7 tygodnia mnie gonilo tylko rano, teraz juz muli caly dzien i pare razy rozmawiam z bialym uchem, zdarza sie nawet przed snem 🙄 ogolnie brak sil i mocy. Narzeczony ma teraz wolne 2 tyg i przejmuje wiekszosc obowiazkow. Z malym przeszlo w 20 tyg, mam nadzieje ze teraz szybciej minie. Termin na 16 maj, ale raczej ide na cc takze nie wiem kiedy ten termin bedzie, wyjdzie w trakcie ciazy wszystko jak to lekarz powiedzial.
    Samia witaj, milo Cie poznac:) ja co do sumplementow nie pomoge, bralam przed ciaza kwas foliowy i witaminy bodajze supradyn, takze co do francuskich nie pomoge bo wyjechalam z Fr na stale.
    Reszta dziewczyn co u Was??

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
‹‹ 173 174 175 176 177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ