X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 10 maja 2021, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny urodziłam. Dawidek- 3780g i 57 cm, kawal chlopa. Dostal 10 pkt, uslyszalam jego placz i sama plakalam jak bobr. Wstepnie nic nie zauwazyli, oczka sa czyste ale czekam na wizyte okulisty. Dziekuje za kciuki!

    Evli, Lejla92, Olive, Mia88, Koora lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 10 maja 2021, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia gratulacje ❤️❤️❤️

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 10 maja 2021, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia gratulacje 😍👏
    Witamy Dawidka 🥰

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 11 maja 2021, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia ja również gratuluję! Dużo zdrówka dla Was! 🥰

    U mnie psychicznie już trochę lepiej, weekend i wczorajszy dzień spędziliśmy na telefonach, ale teściowa wczoraj już zmądrzała i położyła się do szpitala, wystraszyła się trochę że nic jej się nie polepszyło a i podejrzewamy że teść jest chory tylko na razie się nie przyznaje że gorzej się czuje ale nie zawiózł jej sam tylko prosili o transport specjalistyczny. Najważniejsze że on już siedzi w domu na kwarantannie i nie będzie roznosił a ona ma dobrą opiekę wiec trochę odetchnelismy.
    My mamy kolejną konsultacje dopiero 7 czerwca i to chyba online, i jeszcze 31 maja z biologami. Także trochę sobie poczekam na wyrok 😅
    Tymczasem chyba muszę liczyć na straty ten cykl bo jestem w okolicach owulacji a nie mogłam nic zaobserwować przez leki, temperaturę też nieregularnie mierzę więc naturalnie to raczej już nic nam nie wyjdzie.

    Dziewczyny a co tam u Was?

    Lejla92 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 11 maja 2021, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia gratulacje 😍 i jak się czujecie po pierwszym dniu?

    W ogóle dziewczyny jak to jest z porodem naturalnym we fr a cesarka? Bo teściowa mnie straszy ze jak moja mama miała ciężkie porody ( mój brat o rok starszy zmarł przy porodzie udusił się pępowina) mi tez to groziło i mojemu młodszemu bratu tez dlatego mama miała na nas już cesarki... to teściowa mówi żebym tez szła na cesarkę i mnie gnębi. Ja chce spróbować naturalnie jak nie będzie przeciwwskazań, czy to prawda ze jaki poród miała mama taki będę miała ja? Czy to jest wymysl? Dodam ze mama tez całe ciąże z nami czuła się okropnie i musiała leżeć a ja czuje się od początku super..

    Dziewczyny polećcie jakieś strony z kocykami i pieluszkami muslinowymi i pierdolami dla bobasów we fr ;)

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 11 maja 2021, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia - gratulacje! ❤️ Dużo zdrówka dla waszej czwóreczki 💕

    Lejla - zapisz się na newslettery z bebeboutik i showroomprive. Ten pierwszy jest typowo dziecięcy, same wyprzedaże, które trwają określony czas. Zamawiasz jak cos ci wpadnie w oko. Często mają polskie marki, za ceny podobne do tych w Pl. :) drugi sprzedaje wszystko w krótkich kampaniach, w tym ubranka dziecięce za świetne ceny. 70% ubranek mojego małego pochodzi z showroomprive. ;)

    Lejla92 lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 14 maja 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, od wczoraj jestesmy w domku. Czujemy sie dobrze, dochodze do siebie po cc, latwo w 2 pierwszych dniach nie bylo ale jest coraz lepiej. Najwazniejsze ze synek zdrowy. Uczymy sie siebie nawzajem, Kordianek zachwycony braciszkiem, caluje i glaska caly czas❤️ Moze byc nas teraz mniej tutaj, dziekuje dziewczyny za gratulacje. Sciskam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2021, 13:42

    Lejla92, Evli, EllaDe, Mia88, Koora, Olive lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 26 maja 2021, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej! Co tu taka cisza ?

    Olcia jak synek?

    Mia jak teściowa ? Wyzdrowiała ?

    Piszcie co u Was dziewczyny.

    U nas w sumie, nic się nie dzieje. Mała na tyłku nie usiedzi minuty. Nauczyła się raczkować i chodzi za mną jak piesek 😅 staje przy meblach, co chwile sobie głowę obije. Zaczyna pokazywać charakterek i „pyskować” po swojemu jak się jej mówi Nie 🙈

    Mia88, Olive lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 26 maja 2021, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka 😊
    Evli to fajnie już macie, co dzień to ciekawiej będzie, niedługo wszędzie wejdzie i zacznie naprawdę pyskować 😇
    Swoją drogą to dzisiaj w PL dzień matki więc wszystkiego najlepszego wszystkim mamusiom!💐
    A sobie i pozostałym żebyśmy mogły już za rok świętować razem z Wami 😁

    U mnie nic ciekawego, zawaliłam trochę sprawę z badaniami bo nie zrobiłam od razu a okazało się że potrzebuję jakis dodatkowy papier od lekarki żeby wykonać badania genetyczne i jeszcze mi go nie odesłali że szpitala... A w poniedziałek mamy spotkanie z biologami i wydaje mi się że powinnam już mieć komplet badań 🙈
    Ale za to teściowa już w miarę ok, w piątek wyszła ze szpitala, jeszcze jest słaba ale zaczela z domu wychodzić a że mieszkają na 3 piętrze bez windy to myślę że może szybko dojsc do lepszej formy. Teść też przechorowal ale udało się bez szpitala i już też nieźle się czuje.
    Także już największy stres nam opadł i mam nadzieję że nie pojawią się jakieś późne powikłania.

    No i jak tam reszta dziewczyn? Bo jak zamilkłyśmy to wszystkie ale mam nadzieję że to oznacza tylko dobre wiadomości i brak czasu 😊

    Olive, Evli lubią tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 27 maja 2021, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny! No troche cicho się tu zrobiło 😂

    Evli to charakterek ma po mamie czy tacie?
    Mia super, że teściowie lepiej się czują 🤗 wyobrażam sobie jak odetchneliście z ulgą.

    U mnie troche się dzieje 😁 głównie przez prace i cotygodniowe wizyty, jak nie u lekarki, to w szpitalu ale w końcu wszystko jest ok 😀 wczoraj mieliśmy kolejne USG kontrolne bo lekarce nie podobał się Doppler i mała była troche malutka. Ale wczoraj lekarka sama przyznała, że jest zadowolona z tego jak mała przykoksowała bo ma już ponad 1050g 😱 Doppler też wyszedł ok 🤞 No i wód troche przybyło, tak więc w końcu wyszłam z gabinetu z lekkim sercem 😁 Ale muszę przyznać, że przez ostatni miesiąc mialam włączony tryb bardzo oszczędny więc może to dzięki temu 🤷

    Mamusie, wczoraj juz nie zdążyłam (zasnęłam przy pisaniu 🤦)a chciałam Wam życzyć wszystkiego najlepszego 🥰 I tym które już mają dzieciaczki przy sobie, tym które noszą je pod serduszkiem oraz tym które zaraz będą je nosić (cały czas trzymam kciuki za wszystkie staraczki 🤞). Mam nadzieje, ze miło Wam minął wczorajszy dzień 😀

    Evli, Susanne, Mia88 lubią tę wiadomość

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 27 maja 2021, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia kciuki za poniedziałkową wizytę. Szkoda ze zawaliłaś z badaniami, może Ci się teraz przeciągnąć troszke 😌
    Dobrze że teściowie już lepiej się czuja :)

    Olive chyba charakterek uparciucha będzie po mnie 🤪🙈
    Dziś w nocy nie wiem co jej nie pasowało ale jak zawsze pięknie przesypia noce tak dziś walczyliśmy od 23do 3 rano i już mi się pomysły skończyły o co jej chodzi 🥴
    Bardzo się ciesze że Twoja malutka dobrze rośnie i że wody są w porzadku 💜

    Mia88, Olive lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 31 maja 2021, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, my w zeszłym tygodniu wróciliśmy z Polski. Na żadnej, granicy nas nie zatrzymali i o covid test nikt nie pytał (choć go mieliśmy).
    Mały zrobił duże postępy - wstaje trzymając się czegoś, włazi po schodach (oczywiście pod nadzorem), ustawia klocki drewniane (dotąd tylko burzył). I nawet dostałam od niego breloczek na dzień matki (I ❤️ maman) - robiony u nounou ;) tego dnia wrócił od nounou z jakimś konfetti i innymi brokatami we włosach ;)

    Olive - cieszę się, że u was dobre wiadomości. :)

    Mia - jak po spotkaniu z biologami?

    W ten piątek jadę na usg (liczenie jajeczek etc) oraz badania hormonalne. A pojutrze mamy oboje szczepionkę na covid :)

    Mia88, Olive lubią tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 03:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Evli dziekuje ze pytasz, synio zdrowy, po wizycie u okulisty oczka sa w 100% sprawne❤️ Chłone kazda chwile i moment jak gąbka, przy Kordianku nie pamietam pierwszych trzech miesiecy. Niestety jak przy Kordianie- dopadly malego kolki i za dnia bardzo malo spi, na szczescie nocki w miare spokojne. Dziewczyny co u Was?

    Evli, Mia88, Olive lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2574 3487

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coucou les filles!
    Miło czytać, że u Was wszystko dobrze.
    U mnie bez zmian. Czekam już z niecerpliwością na wizytę 10.07 (doktorek był na urlopie) i pewnie ruszymy ze stymulacją. Bez pomocy farmakologicznej niestety cykl się ciągnie jak guma w starych gaciach, owulacja nie bardzo chce mnie odwiedzać, za to bardzo chętnie odwiedzają mnie plamienia...🤦‍♀️

    Umówiłam się też do psychologa. Biłam się z myślami, bo wiecie mówię po francusku, ale to nigdy nie będzie to samo co wyrażenie siebie w języku polskim, szczególnie jeżeli w gre wchodzą emocje, ale spróbuje :)
    Mam masę przemyśleń we łbie i jak ich z kimś pro nie przegadam to mi głowe wysadzi :D

    Oboje ze starym jesteśmy już po 1wszej dawce szczepionki, nie zwlekamy, bo mam głęboką nadzieje, że te paszporty wejdą w życie i będziemy mogli się swobodnie poruszać. Testów na covid mam serdecznie dość :D

    Też byłam w Polsce niedawno na 2 tygodnie, leciałam samolotem i obyło się bez dramatów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2021, 12:24

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Martyna_Dietetyk Koleżanka
    Postów: 183 13

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Piszę pracę magisterska na temat wpływu żywienia i wybranych parametrów stylu życia na płodność. Proszę jedynie o wypełnienie, krótkiej ankiety, która jest przedmiotem badań mojej pracy mgr. Sama ankieta zawiera pytania dotyczące głównie żywienia 😊 Ankieta jest ANONIMOWA, a jej wyniki posłużą mi jedynie do dogłębnego zbadania tematu i napisania pracy mgr! Z góry dziękuję za poświęcony czas :)

    Niestety nie da się kliknąć tutaj w link :( Trzeba skopiować :(

    https://forms.gle/ciBiWBNwCtK3boix7

  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 3 czerwca 2021, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia bardzo się ciesze że Twoje macierzyństwo wyglada teraz tak jak powinno 😊

    Susanne eh te Twoje cykle ;) współczuje i niech doktorek coś temu zaradzi 🤞
    Napisz jak wrażenia po spotkaniu z psychologiem.
    Mnie nawiedzała psycholog w szpitalu po l porodzie, ja zamykałam jej drzwi a ona i tak wpychała się oknem 🤦🏻‍♀️ Raz jak już przyszła to z nią pogadałam ale szczerze tylko mnie denerwowała bo mi tylko przytakiwała...i gadała jakieś bzdury żebym nie czuła się winna?? Wcale takich odczuć nie miałam 🙄

    Ja chce się szczepić ale narazie nie mogę bo druga dawka wypadałaby w lipcu a nas nie ma 🥴

    Odzywajcie się dziewczyny :)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja widzę że zaspałam i nie opublikowalam ostatnio posta który napisałam 😅
    W sumie to nic ciekawego tam nie było...
    Spotkanie z biologami w porządku, była jedna dość młoda i sympatyczna babeczka, nie potrzebowaliśmy tłumacza bo tak fajnie wszystko sama opowiadała że w miarę nieźle się z nią dogadałam. Tak naprawdę to tylko przeprowadzała wywiad i za pomocą obrazków opowiedziała nam jak wygląda FIV krok po kroku.
    Badania udało mi się zrobić w ubiegły piątek więc mam już część wyników (wszystkie w normie), niestety na genetyczne będę musiała jeszcze poczekac ale zaraz siadam do wysłania tego co mam do szpitala i w poniedziałek mamy konsultację z tą "naszą" lekarką. Przestałam się już stresować bo i tak najwcześniej pewnie przystąpimy do procedury we wrześniu.

    Olive, wspaniałe wiadomości, oby teraz bylo już z górki i bez stresu! ☺

    EllaDe jak się czujesz po szczepieniu? My mamy w czwartek (akurat teraz mam tydzień wolny a w piątek do pracy i zastanawiam się czy dam radę po tym bo podobno sporo ludzi na drugi dzień czuje się źle).
    Daj znać jak tam Twoje jajeczka 😊

    Olcia - to wspaniale że synek zdrowy i że wreszcie możesz trochę odetchnąć, samych wspaniałych chwil Ci życzę i jak najmniej kolek 😉

    Susanne fajnie że się odezwalas, mam nadzieję że psycholog sprosta Twoim wymaganiom a jeśli nie to może warto by było znaleźć jakiegoś polskiego ale online? Ja właśnie stoję przed dylematem czy wrócić do swojej stacjonarnie czy poszukać kogoś innego i nie wiem co robić. Tamta to Polka ale taka trochę specyficzna i głupio mi trochę bo we wrześniu jak odwołałam jedna wizytę tak później juz na kolejna się nie umówiłam 😒 ale jakoś sie trzymalam bo w międzyczasie mieliśmy wlasnie też spotkania online w ramach terapii małżeńskiej z dziewczyną z Polski i było całkiem w porządku mimo wielu wątpliwości. No ale teraz doszłam do wniosku ze powinnam wrócić na swoją terapię bo mam wrażenie że wszystko wraca do stanu sprzed i zaczynam się frustrować.

    Evli to chyba trafiłaś na jakaś dziwną psycholog, moze jeszcze nie miała doświadczenia albo sobie z góry coś założyła i się tego trzymała, powinna lepiej Cię słuchać. No ale to przykład na to że nie każdy kto ma jakiś zawód powinien go wykonywać. Najważniejsze że dałaś sobie dzielnie radę ! 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2021, 11:05

    Olive lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia - mieliśmy Pfizera. Nic nam nie było,, tylko lekki ból ręki na wieczór czuliśmy (miewałam zakwasy gorsze niż to ;)) a następnego dnia kompletnie nic.

    Dzisiaj byłam na usg - w środku cyklu. Jako że embriony mamy, to badanie było właśnie w środku, by ocenić endometrium, jajniki etc. Czyli gotowość na przyjęcie zarodka. Na drugim jajniku, było, widać kilka malutkich pęcherzyków, ale powiedział, że nawet nie ma co ich liczyć na tym, etapie, ale żebym się nie martwiła, bo jakby coś nie wyszło, to jest jeszcze z czego wybierać ;)

    Za 2 tygodnie robię hormony (początek cyklu - nie wiem czemu myślałam, że też w środku). Więc przed wakacjami nie zdążę z żadnym transferem :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2021, 14:56

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ella to super że tak lekko znieśliście szczepienie, mam nadzieję że u nas będzie podobnie.
    To wygląda na to że będziemy mieć podobny ewentualny czas ciąży, ja nastawiam się już bardziej na "po wakacjach", chyba że cud się zdarzy i jednak uda nam się naturalnie albo zdecydują o inseminacji ale wszystko okaże się zapewne w poniedziałek. Zresztą teraz jak planujemy wyjazd to raczej nie nastawiam się na bycie w ciąży, trochę podróży i stresu będzie więc wolałabym mieć już spokojną głowę i przygotować się psychicznie na jesień 🙂 no i chce mieć z głowy szczepienie...

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, co tu taka cisza? Brzuchate, jak się czujecie ? Leyla, Olive, Koora ? Koora-już z miesiąc cie tu nie było?

    Staraczki - Mia, Suzanne - co słychać?

    Jak tam plany wakacyjne? Wszystkie do Polski jadą?

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
‹‹ 217 218 219 220 221 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ