X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 3 maja 2021, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora już trzymam kciuki 🤞🤞🤞
    U mojej gin jest informacja, że do gabinetu może wejść tylko pacjentka ale za każdym razem przed usg zaprasza mojego męża 😁 Mam nadzieje, że u Ciebie będzie podobnie 🤞🤞🤞

    Co do wody to ja starałam się pić butelkę 1,5l dziennie. Czasami mi to wychodziło, czasami nie. Teraz pije 2 butelki 😂 ale przyznaje, że musiałam ustawić sobie alarm w tel bo jak jestem skupiona w pracy to zapominam sięgnąć po szklankę 🤦

    Koora lubi tę wiadomość

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 3 maja 2021, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora, Olive 🤞✊✊✊ za badania. Ja w sumie oby dwóch ciążach piłam bardzo dużo, suszyło mnie strasznie😅 duża zgrzewkę miałam na dwa dni 🙈 w związku z tym wyglądało to u nas tak 😂 -

    9ba3965e4a82.png


    Koora, Olive lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 4 maja 2021, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora, Olive ja też trzymam kciuki!

    A ja z kolei mam jutro pierwsze badanie, znowu zapomnialam jak to dokładnie się nazywa ale to usg z liczeniem jajeczek i oglądaniem endometrium. Będą szukać nieprawidłowości tlyko mam stres bo miało być wykonane od 5 do 13 dnia cyklu a ja dzisiaj mam 13 dc, umówiłam się wtedy od razu i miałam dzwonic jakby coś ale w ogóle zapomniałam to policzyć... Więc teraz nie wiem czy kłamać czy się przyznać od razu ale boję się że mi wtedy nie zrobią i już nie zdążę go zrobić przed kolejną konsultacją 🙈

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 4 maja 2021, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora niedawno skończył mi się bioil i mustella, wymieniłam zestaw na olej ze słodkich migdałów z nacomi, zamawiałam na internecie. Taka długa przezroczysta butelka z biała etykieta. Dodaje go troszkę tez do kąpieli. Ale po mustella muszę wrócić do apteki bo czasami nie mam ochoty na nic tłustego pod piżama a ten krem się fajnie wchłaniał..

    Koora lubi tę wiadomość

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 4 maja 2021, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora jak badania? 🤞🤞🤞

    Evli za każdym razem jak wchodzę na forum nie mogę się powstrzymać ze śmiechu, to takie prawdziwe 😂

    Mia ja bym powiedziała, że nie wiem kiedy liczyć 1dc i że dziś jest 13 lub 14 dc. Moim zdaniem nie ma za bardzo sensu kłamać bo na usg wyjdzie, a gorzej jeśli zaburzy to wynik. No i trzymam kciuki 🤞🤞🤞

    Mia88, Koora lubią tę wiadomość

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 5 maja 2021, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Olive, tak właśnie dzisiaj stwierdziłam, że bezpieczniej będzie przyznać się, poczytałam w necie ma temat tego badania, to jest histerosonografia i jeśli ma się dłuższe cykle tak jak ja to nie powinno stanowić problemu. Ale trochę spanikowałam że przecież zawsze może mi się coś przestawić wiec już w weekend odstawilam ziółka i wiesiołka. A jak nigdy, od początku cyklu pilnowalam żeby wszystko brać i pić regularnie i teraz mam problem nawet z lekami na alergię bo sobie trochę odpuściłam wszystko na raz przez to😅

    Miłej środy dla Was i czekamy na same dobre wieści 🙂

    Olive lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 5 maja 2021, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olive wrote:
    Koora jak badania? 🤞🤞🤞

    Dziękuję ze pytasz 😘

    Badanie zajęło nam 40 minut, maleństwo chwilkę do nas pomachało po czym obróciło się pupą i poszło spać 😂 ale ostatecznie udało się pobrać wszystkie pomiary, okazały się prawidłowe ❤️🙏🏻 No i moj J również mógł być ze mną ☺️Dziś rano oddałam krew i teraz tydzień czekania na wyniki. Dzidzia ma już 6,1cm 🥰

    Olive a jak wasze dzisiejsze badanie?? 🤞🏻

    Mia jak poszło usg?

    Lejla gdzieś wynalazlam, ze świetny jest olej z dzikiej róży.. już mnie głowa boli od tych wszystkich mazideł, wszystko mnie ostatnio swędzi od ud po cycki, i jak się nie wysmaruje czymś konkretnym to tylko chodzę i się drapie, okropieństwo. Nawet plecy! Jak biorę prysznic i o nich zapomnę, a potem np ubieram buty to mam wrażenie, ze skóra mi tam pęka, aż boli 😞 strasznie to uciążliwe..

    Evli u nas to wyglada odwrotnie , ja śpię jak suseł a J wstaje w nocy 😂

    Olive, Evli lubią tę wiadomość

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 5 maja 2021, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora nawet nie wiesz jak się cieszę 😁😍 6cm to juz duży dzieciak 😂 Jak się czujesz?

    Ja po badaniu tak sobie. Tzn. lekarka małomówna, na każde pytanie mówiła że wszystko jest w porządku. Mała od piątku urosła 50g i wszystko z nią jest ok, a wody mam na tym samym poziomie, tyle dobrze, że ich nie ubyło 😂 Troche zaczynają mnie martwić przepływy, ale to sama interpretuję z wyniku który dostałam, więc może się niepotrzebnie nakręcam. Na szczęście w piątek mam wizytę u mojej gin to jej podpytam co i jak.

    Mia daj znać jak było na badaniu 🤞

    Lejla ten krem mustela to ten na rozstępy? Ja używam masła karité ale jest bardzo tłuste wiec fajnie byłoby mieć cos jeszcze 😁

    Koora, Evli lubią tę wiadomość

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 5 maja 2021, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olive, no to swietna wiadomość, ze wg tej dr wszystko jest w porządku! Zwiększą ci częstotliwość badań czy kontynuują jako ciążę bez komplikacji?

    Ja czuje się dokładnie tak jak przed ciążą 🤷🏻‍♀️ Mam nadzieje, ze tak zostanie i ze nie wróży to nic złego.
    A krem na rozstępy Mustela jest naprawdę bardzo fajny, kupiłam po poleceniach Lejli 😂 Smaruje się nim rano, bo ładnie się wchłania jednocześnie utrzymując dobry poziom nawilżenia, wiec można sie spokojnie ubrać po kilku minutach, na noc lubię czymś tłustszym potraktować brzuch :)

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 5 maja 2021, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora, to super że u Was wszystko dobrze, kawał dzidziutka już nosisz 🥰

    Olive, bądź dobrej myśli, dobrze ze jesteś świadoma że cokolwiek może się dziać ale też ważne żeby nie wpaść w paranoje bo zwariujesz a stres nikomu nie jest wskazany, a zwłaszcza w ciąży. Dobrze że masz wizytę u gin w piątek to mam nadzieję że bardziej Cię uspokoi a tymczasem myśl o czymś pozytywnym, zrób coś miłego dla siebie 🙂

    Ja niedawno wróciłam z badania, czekałam prawie dwie godziny, z tym że musiałam tam też być pół godziny wcześniej (takie uroki badań w szpitalu). Zbadały mnie chyba porządnie położna z lekarką, rozmawiały coś między sobą a ja ze stresu prawie ich nie rozumialam, bo długo zeszło plus niewygodna pozycja i nogi mi się trzęsły 😅
    Generalnie uspokoiły mnie ze wszystko jest ok, jest poczatek adenomiozy ale poki co nie ma się czym martwić i nie widzą przeciwwskazań do starań.
    Jedyne co mnie zdziwiło to że wpisały mi że mam przodopochyloną macicę a od kilku lat lekarze powtarzali mi że mam tyłozgięcie więc teraz zastanawiam się czy się pomyliły w opisie czy co... Bo oczywiście nie pamiętam czy coś mówiły na ten temat w trakcie badania 😆 na szczęście to chyba nie ma większego znaczenia.
    Mam lewy jajnik trochę mniejszy i widocznych 13 małych jajeczek a w prawym 18 małych i jeden 16mm więc sama nie wiem czy to dużo czy mało ale jak mówiły że wszystko ok to na razie jestem spokojna. Poszukam info w necie lub tu na forum bo nawet nie wiem sama co o tym myśleć.
    No ale przy okazji zauważyły że wyhodowalam grzybka więc wyszłam z receptą na globulki 🙈

    Evli, Koora, Olive lubią tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 5 maja 2021, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia to jest chyba dobry wynik jajeczek, ciesze sie, ze znow jestescie o kroczek do przodu :)
    U mnie stres powoduje, ze nie zadaje wszystkich pytan ktore chcialam zadac, pozniej wychodze z gabinetu i przychodza mi do glowy jeszcze kolejne 😂 Wczoraj az zawrocilismy spowrotem do gabinetu po usg, tyle mi sie nagromadzilo po fakcie pytan do tej babki 🙈

    Mia88 lubi tę wiadomość

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 5 maja 2021, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha mam to samo, tak naprawdę mogłam zapytać o tyle rzeczy ale o ile normalnie już jako tako się dogaduje to jednak ten język medyczny jest dość skomplikowany i po prostu zabrakło mi wiedzy, odwagi i głowy żeby o coś dodatkowo pytać. Poza tym te opóźnienie sprawiło że byłam już wykończona psychicznie i jakoś mózg mi się wyłączył i kompletnie zapomniałam że w razie czego miałam dzwonic do przyjaciółki która zaoferowała że będzie moim tłumaczem w razie czego.
    Teraz czekam na piątek i na IRM, ciekawa jestem jak to wygląda i czy faktycznie nie znajdą nigdzie tej endometriozy. Dostałam receptę na jakiś środek którym mam się umyć rano przed badaniem i mam być na czczo. Jeden stres odpadł to teraz mam kolejny ale póki co spędziłam wieczór na oglądaniu meczu przy butelce wina... Korzystam póki jeszcze mogę hihi 😁

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 6 maja 2021, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olive tak mustella to krem na rozstępy fajny jest ale szybko się kończy 😆


    Koora ale fajnie dzidziorek już taki duży a malutki 🥰😀 a który tydzień jesteś? Nic nie wspominali o płci? Ten olejek ze słodkich migdałów nie jest chyba typowo na rozstępy ale polecają go dziewczyny do smarowania w ciąży bo jest tłusty, do kąpieli żeby sobie wlać kilka kropel bo tez nawilża i do wanienki dzidziorka tez żeby miał nawilżona skore po kąpieli. No póki co stosuje na brzuch uda i piersi jest wydajny bo powierzchni do smarowania co raz więcej 😅

    Mia- dobre wieści! Trzymam kciuki ✊🏼 A co do języka to tez idę na pewniaka ze wiem co zapytać a jak przyjdzie co do czego to zapominam albo w ogóle nie wiem jak powiedzieć.. szczęście mam (odpukać) ze cała ciąże się naprawdę czuje rewelacyjnie tak jak ty Koora- tak jak przed ciąża. Wiec nie mam powodów do zmartwień i jak lekarz mówi ze Ok to nie dopytuje czasem już o nic. Gorzej było se staraniami tam trzebabylo błyszczeć słownictwem ale tez miałam ‚telefon do przyjaciela’ która perfect gada.

    Ehhhh:) 26 tydzień zaczynamy a Nunek całymi dniami szaleje w brzuchu do tego stopnia ze mnie to rozśmiesza w głos :D i fajnie jest iść robić zakupy w godzinach szczytu bo ludzie przepuszczają mnie do kolejki na przód :D w przyszłym tyg czeka mnie picie glukozy 🥵

    Olive lubi tę wiadomość

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 8 maja 2021, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia jak po wczorajszych badaniach? 🤞🤞🤞 współczuję grzybka 😕

    Ja wczoraj miałam wizytę u gin. Któryś wynik w przepływach mam podwyższony i będzie to obserwować. Mała cały czas jest w tej samej pozycji, co też lekarce za bardzo się nie podoba. W sensie, że nie jest to złe ale lepiej by było żeby się kręciła. Na ostatniej wizycie w szpitalu dali mi kolejne spotkanie za 3tyg, ale wczoraj lekarka powiedziała że umówi mnie jeszcze na echo do swojego kolegi w szpitalu w którym pracowała (to jeszcze inny szpital). Trochę się wystraszyłam, bo wczoraj długo oglądała serduszko malutkiej ale mówiła że to echo to tak żeby zasięgnąć opinii drugiego lekarza bo ona nie wszystko mogła zobaczyc. No i dopiero w domu włączyło mi się myślenie 🤦 nie dała mi wyniku badania bo powiedziała, że przeskanuje je do szpitala, ok. Ale przeciez mogła wydrukować 2egzemplarze, co nie? No i myślę czy czasem nie zrobiła tego celowo, żebym sama w domu nie sprawdzała co i jak i się nie nakręcała? I powiem Wam, że z jednej strony zżera mnie ciekawość i lekki niepokój, a z drugiej czuje spokój i jednak się ciesze, że nie mam tego wyniku 😂
    Z pozytywnych rzeczy to wczoraj w końcu udało się zobaczyć trochę buzi, tzn nosek i usta 😁😍 bo tak to się zasłania nogami i rekami 🙈 waży ok 700 g, a jej małe stópki mają prawie 5cm 😱 no i wczoraj widziałam jak otwiera buzie i połyka wody 😂

    Co do pytań to ja też tak mam 😂 jak nie zapisze sobie to zapominam o co w ogóle miałam zapytać. Póki co trafiam na fajnych lekarzy i w gabinetach czuje się taka spokojna 😂 tylko jak już wracam do domu to analizuje i pojawiają sie pytania 🤦 a że wszystko jest takie nowe to nawet i po polsku nie wiedziałabym o co pytać 🤷

    Lejla mi wczoraj pierwszy raz zdarzyło się, że ktoś mnie przepuścił w kolejce. Zmarzluch jestem więc jeszcze chodzę w płaszczu i długiej apaszce no i brzucha długo nie było widać, a wczoraj w kolejce kobieta przede mną grzecznie zapytała czy dobrze widzi, że jestem w ciąży i mnie przepuściła 😁 Miłe to było 😁

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 8 maja 2021, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olive ale Cię nastraszą 🙄 Oby to tylko była nadopiekuńczość lekarki ✊
    Ja w dwóch ciążach miałam echo serduszka. Nie wiem gdzie Cie wysłała, najlepsi kardiolodzy są w Neckerze i niedaleko szpitala tez maja gabinet niektórzy lekarze z tego szpitala. Na przepływy nie sugerowała Ci aspiryny?
    Pięknie rośnie córeczka 😁

    Olcia wpadaj do nas i chwal się synkiem! Pewnie już urodziłaś ☺️

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 8 maja 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja wczoraj już zaczęłam pisać do Was ale tak źle się czułam i jeszcze dowiedzieliśmy się że teściowa goraczkuje od tygodnia (w PL) więc byłam cały czas na telefonie żeby jej ogarnąć lekarza i dowiedzieć się co się dzieje i nie skończyłam posta 😔
    Okazało się że oczywiście to covid w takim stadium że powinna iść do szpitala bo płuca ma zajęte w połowie ale upiera się że nie, bo się boi że już stamtąd nie wróci i lekarz był w szoku ze jeszcze się nie zaszczepila to może by lżej przeszła. A szczepionki też się bała. Także dzisiaj też cały dzień spędziliśmy na rozmowach z rodzina i próbowaliśmy ją namówić ale dostała antybiotyk i chce zaczekać aż zacznie działać i nie dociera że w szpitalu będzie pod stałą opieka i dostanie leczenie przeciwwirusowe i tlen w razie potrzeby... Brak mi słów i nerwów na tych ludzi 😫
    A moje badanie jeszcze bez wyników, mają je przekazać do kolejnej konsultacji do tej lekarki co się nami opiekuje, mogę ewentualnie sama odebrac jakoś w tygodniu ale nie wiem czy bedzie tam opis i czy chce iść. No i tez ten cały rezonans nie wiem czy wszystko pokaże bo okazało się że jelita nie do końca mi się oczyściły i trochę się tym martwię. W ogóle to wstyd pisać ale dopiero dzień przed zorientowałam się że przepisali mi płyn na "mycie" jelit a nie do ciała (nie wiem czemu zrozumiałam inaczej), no i rano miałam to zrobić, oczywiście stres i tak dalej, ale jakoś mi się udalo, z tym że zaczął mnie brzuch boleć i mam wrażenie że za szybko pobiegłam na toaletę i dlatego nie do końca się oczyscilam 🙈 ale od tamtej pory nie mogę się załatwić i i mam takie uczucie w żołądku jakbym miała kaca. Wczoraj za długo chyba nie jadłam i później jak już coś zjadłam to było mi niedobrze. W dodatku od kilku dni napierdziela mnie kręgosłup, próbowałam się rozciągać, leżę na macie do akupresury ale jak tylko schodze to ból wraca. A nie chce brać juz żadnych leków bo jeszcze furagin musiałam wziąć bo chyba po tym usg jeszcze bakterie jakieś mi doszły (często tak niestety miewam).
    Także czy może być gorzej ? Wiem ze może... ale już serio staram się nie narzekać i do tej pory było wszystko ok a tu nagle wszystko na raz.
    Teraz jak to pisze to w sumie już nawet śmieszne mi się wydaje 😅😂🤣

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 9 maja 2021, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Melduje sie ze szpitala. Jutro rano cc. Trzymajcie kciuki zeby synio byl zdrowy...

    Evli, Olive, Mia88, Lejla92, EllaDe, Koora lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 10 maja 2021, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia oczywiście, że trzymamy kciuki 🤞🤞🤞

    Mia jak teściowa? A Ty jak się czujesz? Kiedy masz wizytę u lekarki?

    Evli, nic nie wspominała o aspirynie. Jedynie, że póki co będziemy to obserwować. No i uspokajała mnie, że to echo to dlatego, że ona nie wszystko jest w stanie zobaczyć. Mam wielką nadzieje, że właśnie tak jest bo strach mnie paraliżuje. Przestałam nawet szukać info w internecie bo im dalej tym gorzej 🤦

    Dziewczyny, jak Wam minął weekend?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2021, 07:19

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Mimi Autorytet
    Postów: 336 197

    Wysłany: 10 maja 2021, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia Kciuki zacisniete oby operacja poszła szybko i sprawnie , ale pewnie ty już tulisz swojego maluszka dawaj znać jak sie ma i czy wszytko wporzadku. No i Gartulacje !!!

  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 10 maja 2021, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam znad miski pierogów ruskich :)

    Olcia - ty pewnie już po, ale nadal trzymam kciuki! Nie wierzę, że to już!

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
‹‹ 216 217 218 219 220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ