X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 17 lutego 2022, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co u Was ??

    Susanne gratuluję! Ze szczerą nadzieją, ze wciąż wszystko jest w porządku i ze czujecie się dobrze 🥰

    EllaDe przykro mi 😔 Macie już konkretną datę na marzec ?

    Reszta dziewczyn, co nowego?

    Lejla nie wiem czemu ale regularnie o Tobie myśle, mam nadzieje ze trudny okres z mężem jest już za Wami i ze nauczyliście się cieszyć wspólnie z nowej sytuacji.. Nikodem to już duży chłopak, jak się miewa ? 🥰

    Olive jak tam te testy powychodziły? 🤪 No i co u Laurki? 😍

    Mia, jak badania? Wyłapałaś w którym jesteś momencie cyklu?

    Dziewczyny, 1 marca wracam już do pracy 😩
    Iris rośnie jak na drożdżach, nie wyrabiam ze zmianą ubranek w jej komodzie 🙈
    Gdyby nie kredyt na dom to z chęcią wzięłabym urlop wychowawczy, ale na chwile obecną to niestety niemożliwe 😞 Znaleźliśmy super nianie w wieku naszych mam, z 20 letnim doświadczeniem, wiec jestem raczej spokojna, ale stresuje mnie powrót do pracy. Ostatni raz kiedy musiałam szykować się i wychodzić do pracy to było 1,5 roku temu, potem przeszłam na télétravail, a teraz jeszcze wyszykować bobasa i go odstawić do niani 😱 A ja w dodatku z tych, co do pracy bez makijażu i bez śniadania z kawką nie pójdą 🙈😅 wiec budzik chyba będzie trąbił już o 5 🤣

    Lejla92 lubi tę wiadomość

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 19 lutego 2022, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, hej Koora. Dziękuje ze o mnie myślisz! To bardzo miłe. Jak zobaczyłam na mailu ze coś napisalas to od razu weszłam sprawdzić co u Ciebie!
    Świetnie ze znalazłaś nianie która Ci odpowiada. Mam nadzieje ze pięknie będzie się opiekowac Iris ❤️ Tez należę do osób które bez make up nie wyjdą i umytej głowy 😂 Nikos 7 lutego skończył pół roczku. Nie mogę uwierzyć ze już mam takiego dużego chłopca w domu. Zaczyna raczkować siadać i mówi tata :D

    Co do sytuacji to niestety ale nie mogę napisać nic dobrego. Chociaż może to zmierza w dobrym kierunku… w każdym bądź razie jestem z Nikosiem aktualnie w Polsce. Mieliśmy pogrzeb dziadzia męża i tak korzystając z okazji zostałam z niuniem w PL.

    Pozdrawiam was dziewczyny ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2022, 21:18

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 20 lutego 2022, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam!
    Jejku Lejla ja też często o Tobie myślę. Cieszę się że masz możliwość pobyć w Polsce, trzymam kciuki żeby wszystko zmierzało w jak najlepszym kierunku ❤
    Ja ostatnio widzę że mojemu mężowi zaczyna brakować cierpliwości do dzieci i też zastanawiam się jak to będzie z naszym własnym... Czy to jednak będzie trochę inaczej czy odzwierciedli to co teraz zauważam. Ja dużo rzeczy sobie przepracowałam, wiele dała mi tez praca jako niania i naprawdę nie przejmuje się już drobiazgami, mąż twierdzi że na za dużo pozwalam dzieciom ale on z kolei zaczyna przesadzać w druga stronę i mam obawy czy to nie zepsuje nam relacji nad którą długo i ciężko pracujemy bo też różnie u nas bywało. Wiele razy byliśmy o krok od rozwodu, ale jakoś tak zawsze jednak się układało. Ostatnio mieliśmy jakiś przełom i jest naprawdę dobrze, no ale właśnie... Dziecko zmienia wszystko... Wiec obawy są.

    Ale dziewczyny jak ten czas leci, pamiętam jak do Was dołączyłam i czytałam o Waszych transferach a tu już takie duże bobaski! Ale to trochę przerażające, że trzeba tak wcześnie wracać do pracy, chyba właśnie to blokuje mnie przed poszukiwaniami... Daje sobie czas do lata a później już nie będzie opcji, jak nie będzie ciąży to będę musiała coś znaleźć bo przydałoby się zacząć coś więcej odkładać i myśleć o własnym kącie tutaj jeśli zdecydujemy się zostać.

    Koora super że znaleźliście fajną nianię, trzymam kciuki za udany powrót do pracy, oby było jak najmniej stresów z tym związanych, no i żebyś miała przespane nocki bo tak wczesne wstawanie może wykończyć 🙉

    A jeśli chodzi o mój cykl to... Ogólnie ginekolog 7 lutego potwierdziła że te drugie krwawienie to była właściwa miesiączka. Estrogen nie narobił aż tak dużego bałaganu, na podglądzie było kilka pęcherzyków tej samej wielkości, stwierdziła że cykl będzie około 35 dniowy i że powinno być wszystko w porządku. Właśnie powinnam być w okolicy owulacji (22dc) lub tuż po ale monitorek pokazuje mi cały czas wysoki poziom estrogenów a piku LH nie wyłapał... Temperatury jakieś liche, sucho a aplikacja codziennie zmienia mi datę więc nic nie wiem. Ten cykl skazuję już raczej na straty. Właśnie zastanawiam się czy nie lepiej jechać prosto do kliniki i pogadać w sekretariacie o naszej sytuacji i może coś nam szybciej doradzą co robić niż czekać na telefony i listy bo już zaczynam tracić cierpliwość😅

    Pozdrowionka i czekamy na wieści od pozostałych dziewczyn 🙂

    Lejla92 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 20 lutego 2022, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny !
    kolejny raz urywam sie z choinki i wracam do Was tak nie wiadomo skad.

    Z racji tego, ze od 'lat' mnie tu nie bylo to sie przedstawie :
    Jestem Ania, mam 31 lat mieszkam w regionie paryskim i mam trzyletnia Charlotte.

    Wracam do Was, bo zaczelismy starania o rodzenstwo dla Szarlotki.

    Nie moge sobie przypomniec kiedy mialam ostatni okres. Wiem, brzmi to totalnie glupio!! Zawsze pamietalam, nigdy nie zapisywalam, a tym razem nie wiem co sie stalo.

    Chyba covid mi pamiec odebral.

    Wracajac do tematu.
    8.02 bylo przytulanko. Do tej pory nie mam okresu.
    Trzy testy z mega bladziochem, ale pozniej dwa z clearblue negatywne.

    Od 14.02 mam jakies plamienia, ale okresu brak.
    Piersi bola, wzdecia okropne i sama nie wiem co o tym myslec.

    Przypuszczam, ze byla ciaza biologiczna...

    Postaram sie wczytac w Wasze histoire i zostac z Wami dluzej niz na jeden wpis.
    Teraz sa wakacje, moze sie uda !!

    Pozdrawiam Was serdecznie :)

    Lejla92 lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2574 3482

    Wysłany: 21 lutego 2022, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, fajnie, że sie odezwałyście!

    Wybaczcie, nie odniosę się do każdej z Was, przybywam tylko napisać, że niestety u mnie dziś potwierdziła się diagnoza - puste jajo płodowe.

    Widać taki scenariusz był dla mnie napisany tym razem, nie tracę nadziei na przyszłość.
    Twardo stąpam po ziemi i jeżeli genetycznie było coś nie tak, to to że samo się zatrzymało w rozwoju to najlepsza z opcji możlwiych w tej sytuacji.

    Jeszcze będzie dobrze.

    Pozdrawiam Was gorąco.

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 21 lutego 2022, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Suzanne - przykro mi. :( ale dobrze, że w twoim ciele coś zaskoczyło. Myślę, że 9 miesięczna ciąża już niebawem cię dopadnie. Trzymam za to kciuki. Widziałam na innym wątku, że dali ci tabletki na wywołanie - jeśli mogę dać Ci radę praktyczną, to zaopatrz się w największe możliwe alwaysy i paracetamol. Okres, który dostaniesz może być bardzo nieprzyjemny. Przepraszam, że tak z mostu to mówię, ale to z mojego doświadczenia (jedno poronienie i chyba jeden biochem) i lepiej się na to przygotować. Jakbyś chciała pogadać na priv, to wal śmiało. Przytulam.

    AMS - hej, witamy po długiej przerwie :) dawaj updaty co do twojego stanu. Ktow wie? Może coś jest na rzeczy?

    Lejla - ciesz się pobytem w Pl.

    Koora - mój bardzo lubi nounou, choć spędza u niej tylko 2 dni w tygodniu. Ale wczesnego wstawanie nie zazdroszczę 🤣🙈

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2574 3482

    Wysłany: 21 lutego 2022, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe, dziękuje Ci bardzo za rady! Jadę do sklepu po alwaysy! mam spory zapas dolipranu w domu. Mam szczera nadzieje, ze tabletki ładnie rusza wszystko i obejdzie się bez zabiegu.
    Dziękuje za wsparcie 🙏🏻

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 24 lutego 2022, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znowu tak na chwilę 🙈

    Susanne bardzo mi przykro 😥😥😥 Przytulam Cię mocno 😔
    Starania też zaczełam od pustego jaja.

    U mnie nowy cykl ale tym razem z tabletkami 🙈 Laurka fisiuje 🤣 za kilka dni skończy 6 miesięcy i w ten weekend zaplanowałam rozpocząć rozszerzanie jej diety 😱😁

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 29 marca 2022, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Coś tu znów strasznie ucichło, mam nadzieję że to oznacza tylko dobre rzeczy.

    Susanne przykro mi z powodu pustego jaja ale czytałam Twój pamiętnik i podziwiam Cię za super nastawienie, wykonałaś super pracę sama ze sobą i zazdroszczę Ci tej równowagi! Trzymam kciuki za dalsze już tylko pozytywne rezultaty. Widzę że jednak warto poczekac na odpowiedniego lekarza i odpowiedni czas w życiu.

    U mnie jak zwykle znów zwroty akcji i dosłownie dzień po tym jak Wam pisałam że w moim małżeństwie jest wreszcie tak dobrze jak nigdy nie było - ciach i mamy kryzys. Nie wdając się w szczegóły, byłam już w takim stanie że chciałam się rozwodzić, ale wtedy mąż kompletnie się rozsypał i okazało się że dobrze ukrywał już od dłuższego czasu swój kiepski stan psychiczny. Więc znów próbujemy się porozumieć i wszystko naprawić, znów starania schodzą na dalszy plan, musiałam zapomnieć o klinice a skupić się na leczeniu naszych dusz. Minął ponad miesiąc i znów gdzies z otchłani powróciła ochota na dziecko. Czasami mam wrażenie że jestem nienormalna 😅 ale właśnie jestem w okolicach owulacji więc może to hormony 😆

    No a co tam u Was?

    ams witamy ponownie i mam nadzieję że jednak znów nie zniklas, powodzenia w staraniach, o ile jednak już nie jesteś w ciąży 🙂 dawaj nam tu wieści.

    Koora jak tam powrót do pracy, dajesz radę?

    Olive a Wam jak idzie rozszerzanie diety?

    EllaDe, Ty to chyba juz powinnaś być po transferze o ile nic nie pomieszałam? Mam nadzieje ze tym razem wszystko idzie po Waszej myśli.

    Pozostałe dziewczyny jeśli tu zaglądacie dajcie jakiś znak, chociaż małe słówko co się z Wami dzieje 🙂

    Życzę Wam wszystkiego dobrego i pięknego jak ta wiosna za oknem która daje choć odrobinę optymizmu 🌞🌺🌻🌸

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2574 3482

    Wysłany: 29 marca 2022, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mia! Dziękuje za miłe słowa. Praca nad sobą to mój nawiększy projekt życiowy i ciagle trwa. Są wzloty i upadki, ale stale do przodu.

    Najważniejsze, ze wiecie na czym stoicie z mężem i obaliliście mur, który Was dzielił. Czytałam na którymś wątku, ze masz już za sobą cykl z monitorkiem i w sumie to średnio jesteś zadowolona? Ja czekam na @ i tez mam zamiar z nim ruszyć, ale zdążyłam już dość mocno ochłonąć z ekscytacji po jego zakupie 🤫😅
    Zobaczymy.

    Tez kojarzę, ze EllaDe miała w marcu podchodzić do transferu 🧐 mam nadzieje, ze wszystko poszło po jej mysli.

    Ja w przyszłym cyklu zaczynam stymulację z gonalem, jeszcze nie miałam okazji. Zobaczymy jak jajka zareagują :)

    Mia88 lubi tę wiadomość

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 30 marca 2022, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ja też ochłonęłam, poziom ekscytacji równał się zeru, aczkolwiek jakieś małe nadzieje znów się budzą bo w końcu zobaczyłam ten "szczyt" na monitorku ale też zrobiłam przedwczoraj test owu zwykły i był jeszcze negatywny ale była dość mocna kreska a wczoraj po południu była już totalna biel. A dzisiaj monitor pokazuje "wysoka" i dalej nakazuje robić testy co wydaje mi się absurdalne. No i musialam kupić już trzecie opakowanie testów (przyszły dzisiaj ale kurier zostawił paczke niby u gardiena który jest na wakacjach wiec czeka mnie śledztwo detektywistyczne). Fakt ze testy wyjdą i tak pewnie taniej niż chodzenie na monitoring do lekarza ale mam mieszane uczucia. Dlatego pisałam na tym innym wątku bo chciałam się dowiedzieć jakie dziewczyny mają doświadczenia po dłuższym używaniu ale widzę że mało ich tam się odzywa po czasie.
    Niemniej w niedzielę i wczoraj było ❤ nie nastawiam się na nic ale fajnie byłoby się zaskoczyć 😂

    Mam nadzieję Susanne ze bedziesz miala lepsze doświadczenia, na stymulacji powinno być wszystko w miarę regularnie więc i monitorek może będzie lepiej działał, będę trzymać kciuki 🙂

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    U nas znów do transferu nie doszło. Tym razem ostatnia weryfikacja hormonów pokazała, że owulacja się już zaczęła, jeszcze przed wzięciem ovitrella. No i, oczywiście klinika nie jest pewna, w który dzień ta owulacja będzie to nie chcieli 'ryzykować' transferu jeśli wiek zarodka i owu mogą się nie zgadzać. 🙄 Więc d*#a... Znowu...
    Następne podejście w czerwcu. W sumie jestem przekonana że nasz mały już zostanie jedynakiem 😕

    Pozdrawiam x

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 11 kwietnia 2022, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ella bardzo mi przykro, ale jeśli jest jakakolwiek szansa to trzeba wierzyć że się uda! Mam nadzieję że masz siłę jeszcze walczyć i będziesz dobrej myśli, szkoda że musicie czekać aż do czerwca ale też czas tak leci że to będzie już za chwilkę i znów będziemy za Was trzymać kciuki 🙂

    Ja dziś rozpoczęłam nowy cykl i właśnie przekalkulowałam że już idzie na straty bo mąż mi wyjeżdża akurat w okolicy owulacji. Teraz jesteśmy razem na jego wyjeździe służbowym w Bretanii ale później raczej nie bedzie warunków żebym z nim jechała więc rozmyślam czy by nie jechać do Polski. Obawiam się tylko że stamtąd wróciłabym z jeszcze większym dołem.

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 22 kwietnia 2022, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny !
    EllaDe, Trzymam kciuki,zeby transfer w czerwcu sie udal.

    Przychodze Was zarazic dziewczyny !! Przesylam pelno ciazowych wirusikow.

    Wlasnie odebralam bete,ktora potwierdzila ciaze.

    Trzymajcie sie Staraczki !!

    EllaDe, Olive, Susanne lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 25 kwietnia 2022, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Wow co tu sie dzieje? 😱🤣😁 Z jednej strony taka cisza, z drugiej takie nowości 😍😍😍
    Ams ogromne gratulacje! Życzę Ci bardzo nudnej ciąży!
    Tak w ogóle to ptaszki mi doniosły o kolejnej bardzo dobrej wiadomości!!! Ale nic więcej nie napisze tylko cierpliwie poczekam 😁
    EllaD czerwiec juz tuż tuż więc powoli i za Ciebie będziemy trzymać kciuki 😘
    Mia co u Ciebie? Pojechałaś do Polski ostatecznie?
    Susanne a jak u Ciebie stymulacja? Też brałam Gonal 😁
    Reszta dziewczyn co u Was?

    Susanne lubi tę wiadomość

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2574 3482

    Wysłany: 25 kwietnia 2022, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Fajnie, ze się odezwałas Olive! Tez mi coś ptaszki zacwierkaly 🤭🥰 czekamy…
    Jak tam mała?

    Ams, gratulacje!!

    A ja dziś wlansie byłam na podglądzie, całkiem niezłe zadziałał Gonal i przy tym nie zepsuł endo tak jak to było w przypadku clo, wyhodowałam pęcherzyk i jutro strzał ovitrelle :)

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,

    Chyba za szybko sie ucieszylam. Beta niestety nie rosnie tak jak powinna.
    Jutro jeszcze raz zrobie,ale chyba sie nie uda jednak.
    Licze n'a to,ze moze jest jakas roanica miedzy labo WE Francji i w Polsce ale sama w tonnie wierze...
    Dam znac jutro.
    Trzymajcie kciuki 😢

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Olive Ekspertka
    Postów: 233 220

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ams jeszcze mocniej zaciskam kciuki 🤞🤞🤞

    Susanne to jak dziś ovitrelle to zaczynamy odliczać dni do 2kresek 🤞
    A nasza mała waży juz prawie 9kg i pokazuje charakterek 😁 ostatnio mąż mi się żalił, że boi sie naszej córci bo jak zaczyna płakać to nie wie co ma zrobić, żeby tylko nie pogorszyć sytuacji 🤣🤣🤣

    8.2021 👧
    23.04.23 ⏸️
    19.05.23 ♥️

    preg.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Nie wiem czy to o mnie ćwierkają ptaszki 😂🙈
    Hmm potwierdzam i witam Was w 5tc 🥰

    Ams czekamy na pozytywne wieści ✊

    Olive jak teraz pokazuje charakterek to zobaczysz co będzie za rok 🙈 Ja już wysiadam z moja, już czasem nie wiem jak się z nią obchodzić, uparte to jak osioł 🫣 wszytko specjalnie robi na odwrót ..

    Susanne trzymam kciuki, super że lekarka konkretna ✊

    Pozdrawiam wszystkie 😘

    Olive, Mia88 lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Lejla92 Ekspertka
    Postów: 172 140

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Ale fajnie poczytać dobre wieści! 😍

    Evil gratulacje! Cudowna wiadomość 🥰 zdrówka 🤌🏻
    Ams kciuki ✊🏼
    Olive ja pomyślałam o tobie ze już ptaszki ćwierkają ;)
    Sussane kciuki🤞🏽 Tez brałam Gonal i ovitrelle jeju… te czasy… robiłam sobie sama a ty ?

    Dziewczyny u nas sytuacja trochę się poprawia tzn nie wiem czy już pisałam ale robimy krok do przodu a potem 2 do tylu i tak w kółko :( ale widzę ze maż się trochę bardziej stara. Chyba się trochę przestraszył bo postawiłam sprawy jasno albo Polska i rozwód albo tutaj się dogadujemy… No i jakoś próbujemy…

    Dziewczyny! Nikos jest wspaniały! Grzeczny, kochamy, robi papa, bije brawo, przybija piątkę, daje buziaka i raczkuje! 8 miesięcy i mam małego robaka co wszędzie włazi :)

    Może wątek odżyje :) będę to częściej zaglądać!

    Koora puk puk! Co słychać 🙌🏽

    Olive lubi tę wiadomość

    👩🏽 29
    👱🏽‍♂️ 37
    • 2017 👼🏼
    • 2020 - 2 IUI :(
    👩🏽 MTHFR - hetero
    👱🏽‍♂️ MTHFR homo
    26.10.2020 punkcja
    9 śnieżynek ❄️
    (ivf+Icsi) 🙏🏼
    25.11 transfer
    ❤️
    20.08.2021 🤱🏽

    7.08.21 Nikodem 🎈🦕
    Moje największe szczęście!





    • I will never stop dreaming •
‹‹ 227 228 229 230 231 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ