X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 3 listopada 2022, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo widzę że ktoś tu żyje ☺

    Koora co u Ciebie opowiadaj?

    Reszta dziewczyn też się odzywajcie bo ledwo nam wątek odżył i za chwilę padł... Jak Wasze dzieciaczki, brzuszki i starania? I ogólnie jak żyćko?

    U mnie bez zmian praktycznie, dziś 1dc więc zdycham, trochę mi się wydłużyła druga faza cyklu więc miałam malutką "nadzieję" ale jak zwykle nic z tego. Do kliniki odezwałam się dopiero jakoś na początku października bo od połowy lipca do końca września byłam w PL. Dostalismy termin wizyty dopiero na 6 grudnia więc nie wiem czego się spodziewać, pewnie wszystkich badań od nowa więc to znów potrwa 🙈 a huśtawka emocjonalna trwa w najlepsze 😂

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2574 3487

    Wysłany: 4 listopada 2022, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coucou!

    Mia, super ze powrót do kliniki, będzie się coś działo, zawsze to jakieś kroki do przodu.

    U mnie niby bez zmian, ale baaardzo dużo się działo. Ciąży brak, ale tez starania były porzucone.
    W tym cyklu szykuje mi się test Huhnera. No i powolutku do przodu.
    Wjeżdża u mnie praca nad głowa i afirmacjami, bo troszkę zaniedbałam te sprawy w ostatnich miesiącach, ale tez dobrze zrobił mi czas wyłączenia głowy z tego tematu na jakiś czas :)
    Troszkę odliczam czas już do świat 🙈

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 5 listopada 2022, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiedziałam że jest coś takiego jak test Huhnera albo raczej że tak to się nazywa, musiałam poszukać info😅
    A sama kiedyś się zastanawiałam czemu nigdy nikt nas nie wysłał na takie badania, bo to jeśli dobrze rozumiem jest jakby test zgodności?
    W ogóle wlasnie jakoś tak mam wrażenie że my mieliśmy dość mało badań zrobionych i może stąd moje odwlekanie kliniki bo cały czas mam wrażenie że można było zrobić coś jeszcze. Ale już mam dość i czekam na to spotkanie jak na zbawienie. Może w końcu się dowiem czy w ogóle jestem w stanie zajść w ciążę...

    Susanne, a może masz coś konkretnego do polecenia do pracy nad głową czy jakiś sposób na znalezienie motywacji? Sama wymyślasz afirmacje?

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2574 3487

    Wysłany: 7 listopada 2022, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia, w PL to się nazywa chyba test wrogości śluzu. U mnie wykonuje go babeczka, bo stymulacje nie przynosiły efektów. Jeżeli test wrogości wychodzi źle, to chyba kierują na inseminacje. Ja w sumie go robie, bo tak chciała, ale do inseminacji nie zamierzamy na razie podchodzić tak czy siak, w końcu już raz udało się strzelić naturalsa, no i na spokojnie, chcemy jeszcze popróbować.

    Zapraszam Cię do mojego pamiętnika, ostatni wpis "porada" jest na temat affirmacjii.
    https://ovufriend.pl/pamietnik/enjoy-the-journey,3765,3.html

    Ja słucham po angielsku, ale też nagrałam swoje, bo podobno nasz głos dla naszej podświadomości trafia najbardziej :P
    No i czytam książkę "Jak zerwac z nałogiem bycia sobą" dr Joe Dispenza, ale czy polecam, to dopiero dam znać jak skończę :)

    Mia88 lubi tę wiadomość

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 17 listopada 2022, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny..

    Pojechalismy dzisiaj do kliniki po drugiego dzidziusia, na transfer... Prosze trzymajcie kciuki!

    A nasza corcia za tydzien konczy rok.. Czy tylko mi ten czas tak szybko leci??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2022, 13:47

    Mia88 lubi tę wiadomość

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2574 3487

    Wysłany: 17 listopada 2022, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora, już po? Niech maluszek się przytula do mamusi ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2022, 22:14

    Koora lubi tę wiadomość

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 23 listopada 2022, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora kciuki! Daj znać kiedy testujesz/robisz betę i jak samopoczucie? Mam nadzieję że wszystko odbywa się mniej stresowo niż za pierwszym razem i również uda się bez przygód 🙂
    Sto latek dla córeczki! I dla Ciebie dzielna mamusiu 🥰
    Faktycznie ten czas tak szybko leci, cokolwiek nie robię to mam wrażenie że tylko przyspiesza 😅

    Suzanne, dziękuję, przejrzałam trochę. Ciężko mi się na czymś skupić ostatnio ale postanowiłam że będę do siebie gadać dobre rzeczy choć zawsze wydawało mi się to dziwne więc może nie takie typowe afirmacje ale od czegoś trzeba zacząć 😅

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2574 3487

    Wysłany: 10 stycznia 2023, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coucou les filles!
    Koora, podczytałam na innym wątku, że u Ciebie jakieś dobre wieści! 💚🍀

    Evil, czekam na jakieś wieści od Ciebie, od Was!

    Mia, jak tam powrót do kliniki?

    My się przymierzamy do IUI, jak dobrze pójdzie to podejście nr 1 w lutym.

    Evli, Koora lubią tę wiadomość

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) widzę że zostałam wywołana do tablicy 🤸

    Mały pojawił się na świecie 16/12. Planowana cc. Niestety z covidem w pakiecie ale na szczęście mały cały i zdrowy.
    Dużo zmian ostatnio, zaraz po porodzie się przeprowadzaliśmy. Także między noworodkiem z kolkami, 2 latką którą rozpiera energia, kartonami i hormonami poporodowymi to łatwo nie jest 🥴
    Może przetrwam 🙏

    Susanne kciuki za iui, oby w końcu się udało 💪🙏

    Odezwij się się dziewczyny 🤗

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2574 3487

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evil,
    Gratulacje! Przetrwasz, Na pewno przetrwasz 😉
    Trzymaj się tam! I dużo zdrówka dla Małej i Małego i cierpliwości do wszystkiego 🙈

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Koora Autorytet
    Postów: 598 1860

    Wysłany: 11 stycznia 2023, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecna! 🤪

    Evli gratuluję synka 🥰 faktycznie okres przeszliście hardkorowy 🙈 najważniejsze, że wszyscy cali i zdrowi.
    A co to za nowe gniazdko znaleźliście ? Gdzie jesteście ?

    Susanne IUI robi się na naturalnym czy sztucznym cyklu? Trzymam bardzo mocno kciuki.

    Moje dobre wieści są jak narazie bardzo nieśmiałe.. Listopadowy transfer niestety nie udał się, nic zupełnie się nie zadziało. Kolejny miałam 20 grudnia, wyniki hcg są pozytywne lecz niestety bardzo niskie, boję się ciąży bezzarodkowej 😔 Mam pierwsze usg w następny piątek, 20/01. To będzie 31dpt, wiec obraz będzie rozstrzygający.

    Co u reszty dziewczyn? Halo halo?

    preg.png
    🇫🇷
    👩🏻 35, wszystkie wyniki w normie ✅
    🧔🏻 41, OAT

    IVF ICSI, pierwsze podejscie:
    20.02 punkcja 🐣🐣🐣🐣
    25.02 transfer B5AA 💚
    9dpt - hcg 200
    11dpt - hcg 457
    19dpt - hcg 15020
    28dpt - 1 USG - mamy serduszko! 💓 zarodek 7-8mm
    20/04 - 2 USG - 3,6cm
    04/05 - b.prenatalne - dzidzia 6.1cm, wszystko dobrze 🙏🏻
    22/11/2021 - mamy córcię! 💓💓💓

    17/11 - FET blastki 4.1.1 / 11 dpt beta <5 😞

    20/12 - FET bl 3.1.1 cykl sztuczny + embryoglue + ananas
    8dpt 23,1 hcg --- 10dpt 34,8 hcg
    14 dpt 149,7 hcg --- 16dpt 385,9 hcg
    18dpt 1015,8 hcg --- 22dpt - 3490 hcg
    31dpt - 1 USG - jest serduszko !!!💓Kropcio ma 10,4mm 🥰
    10w1d - 2 USG - 3,2cm 🥰
    12w2d - prenatalne - wszystko w normie 🥳 bobo 6cm, prawdopodobnie dziewczynka 🎀

    Została ❄️ B2
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2574 3487

    Wysłany: 12 stycznia 2023, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koora, zaciskam kciuki z całych sił!

    My IUI na cyklu sztucznym z gonalem. Póki co badania do porobienia, powtórka nasienia, spotkania z biologiem, psychologiem, nie wiem czy u Was tez tak było. Wątpię, ze się wyrobimy do końca lutego, biorąc pod uwagę to, ze teraz mam cykl naturalny, a on tez może trwać albo 30 albo 50 dni 🙈
    14 lutego mamy mieć komisje przed IUI (cokolwiek to znaczy😅)
    A w między czasie wyszło, ze muszę usunąć 4 ósemki i jakoś to wszystko pogodzić w czasie.

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jak miło widzieć jakieś wieści od Was 🙂

    Evli największe gratulacje i dużo zdrówka dla Was a szczególnie dla Ciebie żebyś wyszła z tego okresu bez szwanku na zdrowiu psychicznym 🙂 Podziwiam za przeprowadzkę tuż po porodzie, to musiał być hardcore 🙊 ale najważniejsze że rodzinka się powiększyła i teraz pewnie będzie Wam wygodniej. Podłączam się do pytania dokąd Was pognalo?

    Koora również jeszcze nieśmiało gratuluję i trzymam mocno kciuki za Waszego kropeczka, obyś ujrzała za tydzień pięknie bijące serduszko 🥰

    Susanne czytając że przygotowujesz się do IUI aż się uśmiechnęłam, cieszę się że się zdecydowaliście ale jak doczytałam że jeszcze tyle badań i wizyt Was czeka to się trochę zdziwiłam bo my aż tyle tego nie mieliśmy, a na pewno nie mieliśmy spotkania z psychologiem i komisji, po badaniach tylko spotkanie z biologiem i potem komisja była między nimi i telefoniczne spotkanie z nasza prowadząca która nam oznajmila że nas przyjmują.
    A teraz byliśmy w grudniu i wyobraźcie sobie że tylko zapytała z jakich powodów nas tak długo nie było i czy coś się zmieniło i od razu stwierdziła że skoro nie chcemy jeszcze in vitro bo z tym dłużej może zejść to proponuje IUI po nowym roku.
    Tak więc powtórzylismy tylko badania na te wszystkie wirusy, choroby itd. i w poniedziałek już zaczęłam stymulację 😄 w najbliższy pon idę na podgląd i krew i zobaczymy co dalej wiec proszę też o trzymanie kciuków 😅

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny 😘

    Koora kciuki za usg 🙏
    Susanne i mia oby iui okazało się owocne 🤸

    My oddaliliśmy się troszkę dalej od Paryża. Zmieniliśmy departament 92 na 95.
    Jakoś będę musiała się tu odnaleźć 🤭 tak dziwnie zmienić okolice po prawie 18 latach 🙆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2023, 13:41

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, melduję że z mojej IUI w tym cyklu nici. Chwilę się dzisiaj pocieszylam że mamy szanse na bliźniaki i na piątek zaplanowaną inseminacje, po czym po południu dostałam telefon że jednak nic z tego bo są trzy większe pęcherzyki, za wysokie hormony i za duże ryzyko. Jestem wściekła bo tylko zmarnowaliśmy cykl i mam wrażenie że tam traktują nas jak na jakiejś taśmie produkcyjnej, ten sam schemat dla wszystkich i niech się dzieje co chce. USG robią jak popadnie, w poniedzialek widziałam moja lekarkę ale były 3 gabinety i wołały na zmianę więc poszłam do innej bo nie byłam pewna czy moja też robi USG czy tylko konsultuje bo na drzwiach było napisane ze konsultacje. A dzisiaj jej w ogole nie było i myślę że ta co mnie badała coś namieszała bo nawet dawkę puregonu wpisała mi trochę mniejszą od poniedziałku a kazała podawać tyle samo co wcześniej. Rano mówiła o dwóch pęcherzykach i szansie na bliźniaki a po południu dzwonią że nic z tego. Brak mi słów 😞

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia kurcze przykro mi że nici z iui.
    Pierwsza stymulacja jest przeważnie eksperymentem, albo dawki mogą być za słabe albo jak u ciebie za duże 😬
    Trzy pęcherzyki to dużo lepiej nie ryzykować 😔
    Dali Ci już wytyczne na następny cykl ?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 19 stycznia 2023, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli masz rację, mogłam się tego spodziewać ale szczerze mówiąc jakoś w ogóle nie dopuszczałam takiej myśli do siebie, z góry założyłam że się uda podejść a jedyne co nie wyjdzie to ewentualnie że nie będę w ciąży bo niby czemu miałabym od razu być😅
    Teraz plan jest taki że mam czekać na okres, odezwać się do nich jak dostanę i wyślą mi zalecenia co do nowej dawki puregonu.

    A jak Wam idzie rozpakowywanie i aklimatyzacja w nowym miejscu? Zerknęłam na mapke to chyba teraz macie trochę bliżej do morza 😁
    A w ogóle to jak córeczka przyjęła braciszka? I jakie imię wybraliście bo chyba nie pisałaś albo gdzieś mi umknęło?

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 28 stycznia 2023, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu cisza nastała. Szkoda 😏
    Mia88 bliżej morza to może nie choć bardziej na północ od Paryża 🙂
    Już rozpakowani, jeszcze brakuje paru rzeczy ale to już na spokojnie, najważniejsze że już w kartonach nie siedzimy 🙏
    W nowym miejscu trochę dziwnie, trochę mi tęskno za " dawnym życiem". Mam wrażenie że jestem na wakacjach i niedlugo wrócę na stare śmieci 🙆🤭
    Ty chyba też gdzieś w okolicy Paryża jesteś ? Czy coś mi się pomieszało ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2023, 17:14

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Mia88 Autorytet
    Postów: 307 240

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładne imię 😊
    A przeprowadzki i takie zmiany chyba nigdy nie są łatwe ale stopniowo się przyzwyczaisz, najgorzej to chyba wlasnie się zdecydować i ruszyć dalej. No i zawsze jest ta obawa że w nowym miejscu nie znajdziemy znajomych itd. Dobrze jeszcze że przynajmniej dzieci małe i nie ma szoku ze zmianą szkoły, chyba że Nina już gdzieś chodziła a ja to przegapiłam 🙈
    My w samym Paryżu tkwimy i też już nam to trochę doskwiera, przede wszystkim metraż mieszkania 😅 chcę zajść w ciążę i stąd uciekać gdzieś dalej bo tutaj choć uwielbiam Paryż i ogólnie duże miasta to ostatnio się duszę i to dosłownie. Nie wiem czy to spowodowane tym że malo teraz z domu wychodzę ale jak już wyjdę to wszystko mi tak śmierdzi że jeszcze bardziej mi się wychodzić nie chce 😆 podejrzewam że to może być po covidzie ale jestem strasznie wyczulona teraz na zapachy.
    A tak poza tym to znów się wkurzam bo wczoraj już dostałam okres więc mój cykl trwał 22 dni, próbuje się uporać z grzybkiem który najprawdopodobniej wylazł przez zmiany hormonalne bo czegoś takiego to ja już dawno nie miałam jak teraz 🙈 No a babki z kliniki znów mi odpowiedzialy z automatu na maila i mam już od dzisiaj robić zastrzyki z dawką jak w recepcie czyli nic się nie zmieniło.
    Czy któraś z Was tak miała żeby już od 2dc się stymulować? Boję się że znowu będzie ta sama historia

    Starania o pierwszego maluszka od 2018 ❤️
    ~kwiecień-czerwiec 2021 konsultacja w klinice 🇫🇷 -> badania + kwalifikacja do IUI lub IVF
    ~brak decyzji, wiele przeciwności
    ~grudzień 2022 wracamy do kliniki
    ~2023: styczeń - stymulacja do IUI - nie odbyła się :(
    2x IUI: luty❌ marzec ❌
    IVF stymulacja z gonalem
    06.06 punkcja - 5 oocytów, 3 zarodki
    11.06 transfer ❌
    Mamy ❄❄

    - drożność OK
    - adenomioza
    - obniżona ruchliwość plemników -> trochę udało się poprawić
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia jak chcesz się przeprowadzić to radzę zabrać się za to przed ciążą i porodem 🙆 😅 w ciąży się przeprowadzać średnio, po też 🤯 jak ja żałowałam że nie opuściłam mojego mieszkania bez windy przed, klnełam każdego dnia 😬
    Starsza chodziła do żłobka 3-4 h dziennie.
    Teraz też ja zapisałam w nowym miejscu, adaptacje ma w przyszłym tyg.
    Co do stymulacji nie pomogę, byłam w l ciąży na clomidzie tylko i jakoś zaczynałam też koło 2-3dc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2023, 17:21

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ