X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stwierdziłam że napisze ten post.. trudno ..mam nadzieje że nikogo nie uraże, ale napisze co mi leży na sercu,bo ja tak nie umie .... Basiu naprawdę gratuluje Ci z całego serca, ale przykro mi że albo nie dajesz znać albo odnosisz się Tylko do siebie . Szczerze chciałabym mieć troszke wsparcia też. Mam wielką nadzieje że się się obrazisz, bo ja naprawdę Ci bardzo kibicuje i wiem że bardzo dużo przeszłaś, może to stres ? Mieszkamy obok siebie, nie chce żebyś się obraziła... ja „przywiązałam „ się do Ciebie po tych miesiącach :) nie obraź się

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2018, 21:54

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki.
    Ams bardzo sie ciesze ze wszystko jest wporzadku ❤️❤️ Jeszcze troche i dzidzia bedzie przy Tobie.

    Evli wysylam Ci tyle wiruskow ile sie tylko da! Trzymam kciuki odkad tu jestem i nie puszczam! Czekam caly czas az podzielisz sie z nami cudownymi wiesciami, i ja mysle ze clo pomoze! Musi wkoncu ruszyc, macie super wyniki. Takze ja cos czuje ze wiruskami Cie zaraze niedlugo :)

    Basia mnie tak samo boli, bylam na usg w 8 tyg i jest wporzadku jak narazie wszystko i oby tak zostalo.. gin powiedziala ze wszystko sie rozciaga dlatego boli.

    U mnie dzisiaj fatalny dzien. Wymioty od 6 rano na tabletkach jestem bo nie dalam rady juz. Przelyk caly zadrapany:( modle sie zeby ustalo bo jest mi strasznie ciezko, dzisiaj mam mega dola.. zniose dla dziecka wszystko, ale dopadl mnie dzisiaj calkowity dol. Bo ile mozna rzygac i ciagle mdlosci- juz miesiac tak mnie meczy. Nawet wode mi ciezko pic :( dziewczynki wyslijcie jakies wiruski lepszego samopoczucia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2018, 21:57

    Evli lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma to jak się napisać i nic się nie dodało ..
    Olcia dziekuje za wiruski i mam nadzieje że niedługo przejdą wymioty i będziesz się cieszyc w pełni ciąża :)
    Jejku to już 9 tydzień ! ! Abra katabra mdłości przeszły !!!! A kysz !!!

    olcia77 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 24 sierpnia 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skad ja znam.. tez sie naprodukowalam raz i nie dodalo sie
    Evli lap wiruski ale najlepiej bez tych objawow co ja mam :) tez juz bym chciala sie cieszyc w pelni moim stanem, tak sie zaniedbalam przez to moje samopoczucie ze wygladam okropnie! Ale jak lepiej sie bede czula to wezme sie za siebie.
    Noo pamietam dopiero 5 tydz byl. A tu juz 9- chociaz czasami mi sie dluzy.. no i patrze w ten swoj kalendarz ciazy( mam apke na telefonie) to tylko odliczam do tego 12. Ale wlasnie czytalam ze najwieksze stezenie i kumulacja wymiotow wystepuje w 10 i 11.. wiadomo kazda kobieta ma inaczej, ale idzie mi 10 tydzien i chyba czuje zblizajacy sie armagedon. Ale mam nadzieje ze Twoje czary chociaz troszke pomoga :)
    Mowisz Evli ze czujesz juz jajniki? To super! Zbliza sie owulka, nic tylko dzialac a ja trzymam kciuki.
    A ja ostatnio czytalam ze jak wspolzyje sie w sama owulacje to wieksza szanse maja plemniki meskie. Ja serduszkowalam praktycznie w sama owulacje, bo rano bylam u lekarza j powiedzial ze jestem przed sama owulka a wieczorem dzialalam. Ciekawe czy rzeczywiscie bedzie synus, czy to nie ma reguly

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli - nasze cycle się chyba zsynchronizowały :) moja owulka w ten weekend :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2018, 10:05

    Evli lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia - mam nadzieję, że nudności w końcu przejdą... Niestety nie mam żadnych praktycznych porad w tym temacie, więc mogę tylko trzymać kciuki żeby twój organizm się szybko przystosował do tej burzy hormonów.
    POZDRAWIAM WSZYSTKIE!

    olcia77 lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli!! Przesylam miliony wirusow!!! Bardzo trzymam kciuki i marze o tym, zebysmy sie kiedys spotkaly z naszymi maluszkami!!! I wierze, ze tak sie kiedys stanie!!! Powodzenia kochana
    :*

    Evli, olcia77 lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest mi przykro ze to napisałaś... i ze poczułaś sie urażona niepotrzebnie. Jestem na wakacjach nie mam zbytnio zasięgu pisze z telefonu gdzie polowe postów mi ucina. Jestem zestresowana cała moja sytuacja i domyślać sie tylko moge ze ty będąc kiedyś w takiej sytuacji a czego ci nie życzę!!! nie miała byś głowy do tego. To ze nie pisze ze ci kibicuje i ze sie cieszę ze idziesz do przodu nie oznacza ze mam cie gdzieś bo tak nie jest!!! Mysle o was wszystkich tak samo.

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia też kiedyś coś czytalam że jak się serduszkuje przed owulką to na dziewczynkę, a później to na chłopaka a ile z tego prawdy..... trzymaj się kochana, pewnie dużo schudłaś co?

    EllaDe to w takim razie łap wiruski od dziewczyn, podzielę się hehe :P i do dzieła !

    Ams jestem za !

    Basiu no cóż, troszke zaczęło mnie to razić że się nie odnosisz ani do mnie ani w sumie do nikogo. Ja tez pisze czesto z telefonu i każdej próbuje jakieś ciepłe słowo napisać :) zresztą nie będziemy drążyć tematu, trzymaj się ciepło, odpoczywaj i czekamy na wieści :)
    Co do urywania postów to przez dodawanie gotowych buziek, musisz je robić ręcznie czyli : ) : ( i nie powinno ucinać :)

    olcia77 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie jest twoje odczucie ... szkoda.

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do plci dziecka to jest tak, ze plemniki dziewczece zyja dluzej (a potem mowia slaba plec hehe) dlatego mozna serduszkowac przed owu na dziewczynke. Chlopak powinien wyjsc z seksiku w dniu albo chwile po owu :)

    Evli, olcia77, EllaDe lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mielismy przytulanko 2 dni przed owymu i dzien po, no i jest Corcia

    Evli, olcia77 lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli narazie poszlo 2,5 kg. Ale Twoje czary mi pomogly! :) dzisiaj owszem cos tam mdlilo ale jadlam caly dzien taka glodna bylam i w miare sie czulam :) ale nie chwale.. bo jak tak chwale to nastepuje masakra zaraz :)

    No ciekawe dziewczynki, ja serduszkowalam w sama owulke. Pozatym mam caly czas przeczucie ze bedzie chlopiec :)

    Evli, ams lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jak tam Wam minął weekend?
    Mój był Netflix’owy ;) :P

    Staranka były, mimo że testy negatywne jeszcze-dziś 11dc- za to jajniki dają mi popalić. Mam nadzieje że coś ładnego wyhoduje :)

    olcia77 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka :* a u mnie w sumie nic ciekawego, narzeczony mial weekend takze spedzilismy czas razem, troszke lepiej sie czuje. Tzn. rano i tak musi byc rozmowa z bialym uchem :) do poludnia mdli ale pozniej jakos powoli powoli lepiej. Dobre i to! Nie narzekam bo lepsze to niz wymioty po 20 razy dziennie..

    Trzymam Evli kciuki , serduszkujcie ile sie da :) u mnie np te testy sie wogole nie sprawdzily, ani razu nie pokazaly mi owulacji i przez nie tylko sie martwilam ze mam problem z owulka. Ale jak wyszlo nie mam zadnego bo zaszlam w ciaze momentalnie. Niewiem moze nie uchwycilam piku ale naprawde robilam codziennie po pare razy i nigdy nie ujrzalam tlustej krechy.
    Czytalam ze clo moze przesunac owulke, prawda to evli? Czy masz mniej wiecej takie same objawy jak wczesniej przed kuracja?
    Apropo jajnikow.. mnie tak bola przez ostatnie dni, ze jak czuje ze bede kichac to musze zginac sie w pol bo tak boli :(
    I chyba jakies przeziebienie mnie lapie.. pije herbate z cytryna miodem, jutro sobie zrobie sok z cebuli. Musze ratowac sie domowymi sposobami bo wiadomo lekow nie moge i modle sie zebym sie powazniej nie rozchorowala bo w 1 trymestrze raczej nie wskazane dla malucha gdzie wszystko sie ksztaltuje i rozwija

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze że jest ciut lepiej z mdłościami :) teraz kuruj się cytrynką :)
    Widzisz mi testy owu wychodzą co miesiąc a ciąży z tego nie ma :P
    W tamtym cyklu clo lekko przesunął owulke i wydłużył cykl. W tym zapowiada się to samo.
    Ale pogoda dzisiaj, normalnie jesień ;) aż się nie chce wyjść z domu..

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Olcia, kuruj się po domowemu. Na przeziębienia wirusowe (kaszel i ból gardła, katar) i tak w sumie leki prawie nie działają.


    Evli - serduszkuj do skutku :)


    U mnie owulka była wczoraj wieczorem. Jak kładłam się spać to jajnik bolał, a jak się rano obudziłam to ból przeszedł. Oczywiście wykorzystaliśmy weekend na maksa :

    Jutro mamy wizytę u mikrobiologa a w środę kontrolę u dentysty.

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe to w takim razie trzymam kciuki :)
    Robisz testy owu czy tylko sie bolem sugerujesz?
    U mnie np.jest tak że jak mi jajniki daja popalic i mam piekny sluz to testy są negatywne..dopiero pozniej jak juz wszystko przechodzi to bum pozytyw.. dziwne to troche ;)
    Daj znac po wizycie :)

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli - nie robię testów ovu. Jakbym robiła przez te wszystkie lata starań, bo bym chyba sfiksowała. Sugeruję się bólem, śluzem i zatrzymawaniem wody przez organizm. Zakładam, że owu przyrzodzi w ciągu paru godzin po ustaniu bólu. Ma to sens - pęcherzyk pęka, więc parcie w jajniku ustaje. Komórka się uwalnia i zaczyna wędrówkę. W sumie takie moje obserwacje potwierdziły się jak miałam cykle monitorowane przy inseminacji (oczywiście wszystko było wielokrotnie silniejsze przez stymulację).

    Evli lubi tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sytuacja wyglada dziś tak
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8acf693d0181.jpg

    Dopiero dziś, ładne kreski, 13dc, jak w tamtym mc na clo, choć w wczoraj wieczorem tez uznałabym za pozytywa :)
    Tylko nie wiem czy ja jeszcze mam siłe na serduszkowanie :P ups :D

    EllaDe, ams lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ