X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 14 września 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za szybciutka odpowiedz :D :*

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 14 września 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dostalam maila ze jest nowy wpis to weszlam kuknac :P

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 14 września 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, dziekuje za wsparcie. Niestety wyladowalam wczoraj w szpitalu, narzeczony mnie zawiozl bo nie bylam juz w stanie podniesc sie z podlogi toalety.. no i leze pod kroplowkami. Odwodnienie bylo blisko.naszczescie z dzieckiem wszystko wporzadku. Caluje Was i nadrobie posty jak wroce do normalnosci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2018, 12:49

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 14 września 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia77 wrote:
    Hej dziewczynki, dziekuje za wsparcie. Niestety wyladowalam wczoraj w szpitalu, narzeczony mnie zawiozl bo nie bylam juz w stanie podniesc sie z podlogi toalety.. no i leze pod kroplowkami. Odwodnienie bylo blisko.naszczescie z dzieckiem wszystko wporzadku. Caluje Was i nadrobie posty jak wroce do normalnosci.


    Kochana, moze to glupio zabrzmi, ale to dobrze ! :) bedziesz pod opieka i troche Cie "podreperuja". Odpoczywaj i niczym sie nie martw !

    No i najwazniejsze, ze z Dzidzia wszystko ok :)

    olcia77 lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 14 września 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia biedna Ty... ale zgadzam się z Ams, kroplówki dodadzą Wam sił! Trzymaj się kochana :*

    ams, olcia77 lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 16 września 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co u Was taka cisza Kobietki?:)
    weekend skonczony..
    Jutro mam kolejne spotkanie z polozna - bedziemy sie uczyc oddychac hehe.
    Ja powoli zaczynam sie nudzic w domu, bo juz mam prawie wszystko gotowe i nie mam czym sie zajac...

    olcia77, Evli lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 16 września 2018, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Dziekuje za cieple slowa i wsparcie kochane ❤️
    Ja juz w domku, czuje sie lepiej ale jestem na lekach przeciwwymiotnych, inaczej nie da rady na chwile obecna. Jestem mile zaskoczona tak wogole opieka tutaj w szpitalu. Jest o niebo lepiej niz w Polsce. Lekarz mnie pocieszyl, powiedzial ze niedlugo skonczy sie to wszystko. Mam nadzieje... kurcze od zawsze mialam organizm jak to moja przyjaciolka mawia delikatny jak motylek. Jutro ide ogladac maluszka i mierzyc dokladnie bo w szpitalu tylko zobaczyli czy zyje, nic wiecej.
    Evli jak tam bierzesz juz te 2 dawki? Jak samopoczucie?
    Ams skad ja to znam- mi tez sie tak nudzi. Ale ja gdybym nawet chciala to w takim stanie nie wyobrazam sobie isc do pracy. Szkoda ze nie znam jezyka, sama bym poszla na takie zajecia ale guzik bym zrozumiala.
    Basia Ella De co u was?
    Buziaki dziewczyny

    Evli, ams lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 17 września 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Ams nie dziwie się ze Ci się nudzi. Ale dużo już nie zostało także korzystaj, wypoczywaj, bo niedługo już Ci się nie będzie nudzić :P :)
    Olcia dobrze ze już troszke lepiej, mam nadzieje że w końcu Cię puści bo to już 13 tydzień kurcze, brzuszek już widoczny?

    Tak ja zaczęłam clo, narazie ok się czuje, zobaczymy jak będzie w okolicy owulacji jak zaczną jajka rosnąć. Mam tylko nadzieje ze to nie będzie za duża dawka dla mnie.. Ze skutków ubocznych to wypadają mi masakrycznie włosy, w domu są wszędzie, gorzej niż jakbyśmy mieli jakiegoś zwierzaka hehe ;D

    Milego dnia!

    olcia77, ams lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 17 września 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    U mnie weekend minął leniwie :)) na spacerowaniu,leżeniu oglądaniu i tak w kółko hehe :):P
    Olcia współczuje wizyty w szpitalu ale tak jak mowily dziewczyny napewno cię tam postawili na nogi! :)i teraz bedzie juz tylko lepiej :) jak brzuszek jak pyta Evli juz masz widoczny ??

    Ams kochana teraz to juz tylko odpoczywanie ci zostało :):)
    Evli oby nie było skutków ubocznych... mi włosy wypadaja juz od jakiegoś czasu wszedzie są !! jakas masakra!!

    Evli, olcia77 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 17 września 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki. Bede miala synka!! Potwierdzi gin za miesiac ale mowila ze raczej widzi chlopczyka. Zdrowy, silny i duzy. Jestem taka szczesliwa ❤️ Dzisiejsze wiesci i widok na usg mojego brzdaca ssajacego kciuka wynagrodzil mi wszystko!

    EllaDe, Basia92, ams, Evli lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 17 września 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuszek troszke widoczny, na dole juz widze ze robi sie okragly.

    Evli mi tak samo wlosy leca.. ja jeszcze dodatkowo na urlopie zmienilam kolor a teraz w ciazy oslabily sie :( evli moze akurat te 2 dawki rusza cos.

    Basia ktory masz tydzien?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 12:31

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 17 września 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia gratulacje!!:) u mnie 9tc i 2dni

    ams, Evli, olcia77 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 17 września 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia !!! Super !! :) bedzie maly Lobuziak :)

    Gratulacje !


    Co do wypadajacych wlosow... mi zawsze wypadaly i bardzo sie krecily. Byly wszedzie (blond wlosy na ciemnej podlodze.... mmm ... marzenie !!!). Od samego poczatku ciazy, wlosy mi sie meeeega wzmocnily i w ogole nie wypadaja !!! nic ! Nawet przy rozczesywaniu malo co widac.... No i przestaly sie krecic.... haha. Nie to, ze sie zrobily proste na maksa, ale z "kreciolkow" zrobily sie fale. Smieje sie, ze mi Corcia urode zabiera...


    Evli, mam nadzieje, ze jedynym "skutkiem ubocznym" bedzie dziewieciomiesieczny brak @ !!!! <3



    Moj brzuszek sie zaokragla jeszcze coraz bardziej, ALE ! nikt nie wierzy, ze to juz polowa osmego miesiaca... Jestem mala, drobna i brzuszek jest proporcjonalny to mojej postury, no ale... :)


    Co do odpoczywania, to odpoczywam, ale sie i nudze... i z tych nudow wynajduje coraz to nowsze "potrzeby" - internet jest straszny... tu klikniesz, tam klikniesz, podasz nr karty i zamowione... !

    W ten weekend kupilam naklejki z imieniem dla naszej Gwiazdy - do przyklejenia na lozeczko (nie bedzie miec swojego pokoju, no ale staram sie Jej zrobic jak najbardziej "jej" kacik... chociaz w sumie to chyba bardziej dla mnie niz dla Dzidzi, bo Ona bedzie to miec gleboko w.... ale jak bedzie duza to zobaczy na zdjeciach haha :D).

    Zamowilam tez 2 ksiazki, bo stwierdzilam, ze to czas, w ktorym moge czytac. Tylko, ze jak zajrzalam do swojej "biblioteczki" to mam chyba z 6 ksiazek, ktore kupilam juz kiedys, a bo to ulubiony autor, a bo okladka fajna... no i teraz bede czytac, czytac i czytac.


    To sobie pogadalam :D
    To chyba z tych nudow :)
    Aha, dzisiaj wyprasowalam pieluszki <3


    A jeszcze jedno, na spotkaniu z polozna dzisiaj oddychalysmy - okazalo sie, ze jestem w malym gronie kobiet, ktore oddychaja przeponowo i ponoc bedzie mi latwiej odddychac przy porodzie ! Taka niespodzianka :)

    Evli, olcia77 lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 17 września 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia no to gratuluje synka!!! Mamy już parke ♥️ jejeje :D :D ale fajnie!
    Basia a Ty jak się czujesz? Kiedy idziesz na podglad?

    Ams no nam jak się uda to dzidzia tez będzie miała tylko swój kącik. Czynsze są straszne także..będzie trzeba się pomieścić :)
    Podejrzewam ze imię księżniczki trzymasz tylko dla siebie.. :P
    No to miłej lekturki, a jak nie to zawsze możesz zaabonować się na netfixa :) Tylko uwaga na wciągające seriale bo będziesz mieć dni z życiorysu wycięte hehe :D

    EllaDe jak weekend, Paryz wyzwiedzany?

    ams, olcia77 lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 17 września 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, weekend mnie tu nie było a tu tyle nowinek :) Olcia, cieszę się, że Cię tak szybko na nogi postawili. Będzie już tylko lepiej! AMS - udanych zakupów życzę :)
    Weekend nam się bardzo udał, nawet się zdziwiłam, że tak fajnie spędziliśmy czas. Bałam się, że znowu będziemy wykończeni miastem (jak Lizboną ostatnio), ale mieliśmy super plan i pogodę, i jesteśmy bardzo zadowoleni. :)

    Evli, ams, olcia77 lubią tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 18 września 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki dziekuje ❤️ Ta informacja dodala mi wewnetrznej sily wczoraj. Nadal wymiotuje, rano odrazu sprint , a pozniej magiczna tabletka i mam spokoj, ale i tak muli jak cholera. Ale wiem ze kiedys minie :) koncem marca :D
    Lece na badania, buziaki dla Was milego dnia :*

    ams, Evli lubią tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 19 września 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja już po wizycie wczoraj miałam :):) z Bąbelkiem wszystko dobrze:) słyszeliśmy bijące serduszko ... coś pieknego aż mi łzy ze szczęścia popłynęły ... i maluszek się nawet ruszał! coś niesamowitego!!!! Lekarka powiedziała że juz najgorsze mam za sobą! nic sie nie stanie i żebym się nie stresowała i nie zamartwiała bo bedzie dobrze i mogę odetchnąć :):) teraz jeszcze 03,10 mam prenatalne i bede oddychała spokojnie!!!!!:):)::)
    a jak u was ? evli? ams? olcia?? ella? cisza straszna tutaj :P

    Evli, olcia77 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 19 września 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia ! daje Ci teraz ( w imieniu mysle wszystkich Dwiezczyn tu obecnych :D) oficjalny zakaz martwienia sie i smucenia, ze 'cos jest nie tak' :)
    Same dobre wiesci !!! super !!!
    Ciesze sie ! :)

    Ja 4.10 mam ostatni 'pomiar' naszej malej Gwiazdeczki :D


    Ja wlasnie siedze sobie na balkonie i mam obok pranie i tak pachnie dzidziusiem, ze sie chyba zaraz owine w te wszystkie otulacze i inne sukienki !!! :D


    Wymyslilam sobie, ze dobrze by bylo wywolac zdjecia, bo mam ich miliony, a teraz jak mi sie nudzi, to moglabym porobic ladne albumy :)

    Macie jakies stronki, gdzie wywolujecie fotki? :) moze cos polecicie :)



    Evli, tak juz myslalam o netfixie ale to chyba bedzie ostatecznosc... ale co do TV, to macie tutaj polska TV, czy ogladacie na jakis "pirackich" stronkach? :)

    ja czasem ogladam na serialnet.pl ale nie wszystko jest...

    Evli, olcia77 lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 19 września 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    ale ładna jesień nam się zaczyna. Uwielbiam jesienne kolory!
    Basia - przestań się martwić, niczemu to nie służy. Głowa do góry!
    Olcia - jak się czujesz?
    Ams - stron do wywoływania zdjęć jest mnóstwo. W tv ciągle są reklamy i promocje. Warto zapisać się na newslettery z kilku stron (cewe, monalbumphoto, albelli) i czekać na maila z kodem -20%, czasem i -50% się trafi. Osobiście preferuję 'photobooks'. Ściągam z netu edytor (są bardzo łatwe w obsłudze, każda strona ma swój) i od razu składam cały album w formacie na jaki mam ochotę. Przychodzi gotowy album w twardej oprawie. :)
    Evli - gdzieś tam widziałam, że pytałaś o suplementy. Biorę tylko kwas foliowy (jak mi się przypomni) ;) M brał coś przeciwzapalnego przez 3 miesiące oraz suplement z selenem.

    Evli, olcia77 lubią tę wiadomość

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Evli Autorytet
    Postów: 3810 2516

    Wysłany: 19 września 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia no to super że wszystko ok. Tak jak mówią dziewczyny, przestań się stresować! A jak tam z mdlosciami u Ciebie, nie masz wcale?
    Ams jeszcze chwile i będziesz ubierać księżniczkę w te sukieneczki :) Ale ten czas leci!
    Co do telewizji to oglądam francuska, czasem replay, czasem wykupie coś na VOD albo netflixa.

    U mnie to w sumie bez zmian, czekam na porost jajek :P We wtorek się okaże co mi w tym kurniku urosło ;D

    ams, olcia77 lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ