X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli gratulacje kochana:*:*:* ale na dziewczynke jeszcze bym się aż tak nie nastawiała po moich doświadczeniach hehehe :):):)) ale super ze wszystko dobrze i dziecko jest zdrowe!!! to najwazniejsze!!!!:):):):):)

    ps a leginsy z lidla mega super :) aż sama jestem zdziwiona że za tak niewiele takie extra!:)

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziewczynka jest na 100% bo badali chromosomy :)

    ams, EllaDe lubią tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa:) to przepraszam :) no to witaj w "klubie" córeczek :):)

    Evli, ams lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli mega mega mega !
    Jak tam Londyn? Udala sie wycieczka ? :)

    My w niedziele lecimy do tesciow. Szarlotka pozna swoja francuska rodzinke teraz :) a za miesiac lece SAMA z Szarlotka do Polski :D

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, fajnie było :) Czas spędzony z rodzinką :) Będę teraz odsypiać dwa dni ;D

    Szarlotka podróżniczka, od małego lata samolotami hehe :)

    EllaDe jak tam Twoja stymulacja?

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Evli - to ju możecie nad imieniem si zastanawiać. :) super!

    Wczoraj miałam 3 podgląd i pęcherzyki nadal są małe - największe 15mm. ale z 11 zrobiło się 17, co mnie zbyt optymistycznie nie nastawiło. W mojej klinice podglądy są z położnymi, które w sumie niewiele mogą powiedzieć co do przebiegu leczenia. Mam teraz duże obawy, że część pęcherzyków będzie przejrzała, ze względu na długą stymulację a część niedojrzała. Mam wrażenie, że aż za dobrze zareagowałam na cetrotide, spowalniające dojrzewanie pęcherzyków... jutro kolejny podgląd. Mam napęczniały brzuch i czuję jajniki, więc samopoczucie takie sobie.

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • maria.marysia Koleżanka
    Postów: 80 3

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli wrote:
    U mnie dziewczynka jest na 100% bo badali chromosomy :)
    Gratulacje! Tez mam dziewczynkę :)

  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe nie znam się za bardzo ile i jakie maja być ale mocno trzymam kciuki :)
    Daj znać jutro po podglądzie !

    Olcia, Basia, eM80 co tam u Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 17:15

    olcia77 lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli podoba mi sie Twoja stopka :)

    EllaDe powodzenia!! Trzymam kciuki mooocno !!!!

    Evli lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. U mnie wszystko wporzadku. Czuje sie bardzo dobrze, ale u mnie to tak zmienne jest :) szykujemy juz wszystko dla malego, w przyszlym tygodniu przyjedzie reszta z Polski. Pokoik wyremontowany takze powoli wszystko zmierza ku koncowi :)
    Zostaje czekac a ja juz tak sie niecierpliwie, 2 miesiace zostaly. Dobrze ze luty krotki to moze jakos mi zleci :)
    EllaDe trzymam kciuki zeby sie udalo wszystko, mam nadzieje ze niebawem dolaczysz do brzuchatek :)
    Evli jak sie czujesz? Wszystko jest wporzadku? Kiedy nastepna wizyta u ginekologa?
    Ams co slychac jak tam malutka?
    Basia jak samopoczucie?

    Dziewczyny powiedzcie mi czy tutaj nie ma takich wiekszych wanienek? Wczoraj objezdzilam wszystkie sklepy w okolicy, a wanienki takie malusie 70 cm.. a na allegro w Polsce po 100 cm. No i chyba z Polski zamowie bo tutaj nie moge znalesc takiej wiekszej.

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) u Mnie wszystko dobrze byłam wczoraj na kontrolnym usg z tym ciśnieniem po lewej stronie co pisałam kiedys i sie poprawiło także ulga....malutka waży juz 1250 :):) samopoczucie ok strasznie szybko się męcze i łapie zadyszkę no ale cóz.... hehe

    EllaDe trzymam kciuki!!! u mnie był tylko 1 pecherzyk dobry takze.... cud że to wszystko się udało !! u Ciebie bedzie lepiej! i niedługo dołączysz do nas :)
    Evli a co u Ciebie ??
    Olcia- ja tez juz wiekszosc rzeczy mam zostały tylko jakieś drobiazgi typu kosmetyki ... dla siebie wszystko mam dla malutkiej tez musze tylko dokupic jeszzce pare spiochow ... a co do wanienki my kupowaliśmy w polsce od razu ze stelażem polecam:)

    EllaDe lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • eM80 Autorytet
    Postów: 568 451

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :)

    EllaDe wow 17 :D , pewnie nie będą przeciągać stymulacji jeszcze komórki "dojdą" do punkcji to pewnie dziś ovitrelle i za dwa dni punkcja , trzymam kciuki ! ja miałam 6 zazwyczaj komórek i na tyłku siąść nie mogłam chwilami, to naturalne ze bolą jajniki , pij duuuzo wody.

    u mnie bez zmian , cud się nie stal ta menda @ przyszła, dalej nic nie zrobiłam w temacie ale choć już nie rozpaczam , bynajmniej na ta chwile.

    38 lat, starania od 2013
    2016 - amh 0.97, miesniaki , hashimoto
    2017, 4x IUI nieudane, amh 0.76
    2018, kumulacja komórek x2
    2018.07, amh 1.13, wrzesien 1 ICSI :(
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM80 wrote:
    cześć dziewczyny :)

    EllaDe wow 17 :D , pewnie nie będą przeciągać stymulacji jeszcze komórki "dojdą" do punkcji to pewnie dziś ovitrelle i za dwa dni punkcja , trzymam kciuki ! ja miałam 6 zazwyczaj komórek i na tyłku siąść nie mogłam chwilami, to naturalne ze bolą jajniki , pij duuuzo wody.

    u mnie bez zmian , cud się nie stal ta menda @ przyszła, dalej nic nie zrobiłam w temacie ale choć już nie rozpaczam , bynajmniej na ta chwile.

    Hej eM80, no właśnie, że nie mam dziś brać ovitrelle. Mam wziąć tylko cetrotide (bez gonalu), i późnym wieczorem decapeptyl. Na punkcję w piątek mam przyjechać z ovitrellem i jednym opakowaniem cetrotide. Jutro nic mam nie brać. Jakoś tak dziwnie, hmmm...

    Olcia, jestem pewna, że mają duże wanienki, bo widziałam u znajomych. A w hipermarkecie jakimś byłaś?

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia polecam ta: https://www.ikea.com/fr/fr/catalog/products/40248443/ tania i super sie sprawdza :)

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia ja jeszcze za wanienkami się nie rozglądałam, ale napewno są na amazonie większe.
    Ale fajnie macie z tymi zakupami, ja się nie mogę już doczekać ! Jak narazie boje się jeszcze cokolwiek kupić.

    Największy problem będę miała z wyborem wózka, oglądam na internecie i oglądam i nic nie wiem.. Jakbym miała windę to wybór byłby łatwiejszy. Potrzebuje jakiegoś lekkiego i żeby ewentualnie żeby nikt mi go nie zakosił jak go zostawię na podwórku ;D A taki nie istnieje hehe :D

    Byłam dziś u mojego gina, sprawdzic czy malutka ma się dobrze po biopsji. Oczywiście u niego nic nie widać, ale serduszko biło a to najważniejsze!
    Pytałam się go o zapis do szpitala i kurcze powiedział mi że ten do którego chce się zapisać może mnie nie przyjąć, bo to nie moj sektor... Myślałam że liczy się tylko departament a tu maja jeszcze jakieś sektory..:( no nic będę próbować, bo do tego w moim sektorze nie ma mowy, tam nie ide!

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evli to postaraj sie wybrac jak najszybciej do tego szpitala gdzie chcesz sie dostac :)


    a czy ja Wam opowiadalam, ze rodzilam z poloznikiem a nie polozna? :D moj Maz byl "przeszczesliwy" :D

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe nie tego nie opowiadałaś :D

    ams lubi tę wiadomość

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej dziewczyny!!!

    EllaDe daj znać po punkcji :)

    Olcia znalazłaś tą wanienkę?

    Ja nadal oglądam wózki hehe :O Już mi się po nocach śnią ;D Chcialam na początku ten malutki marki yoyo ale jednak stwierdziłam że jednak nie dam rady z nim i dzieckiem wdrapywać się po piętrach... Teraz oglądam jakieś najtańsze typu Hauck ( trio teraz na soldach są za zaledwie 139€!) żeby zostawić na podwórku, jak ukradną to trudno...ciężki orzech do zgryzienia.. za wysoko mieszkam :( Z nowości u mnie to wysłałam formularz mailem do szpitala żeby się zapisać i maja do mnie oddzwonić w ciągu 3 dni :)

    Basia imię wybrane dla malutkiej?

    Ams wozisz jeszcze Charlotte w gondoli?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Basia92 Autorytet
    Postów: 432 257

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej :) z imieniem ciężko nawet bardzo ale chyba jednak zostanie Hania :) a co do wózka mielismy ten sam problem mieszkamy na 3 pietrze i tez chciałam yoyo nawet sie uparłam ale jak pojechalismy do sklepu i zobaczyłam ta "ala smieszna gondole" to powiedziałam ze nigdy w zyciu wole nosić gondole przez 3 miesiace pozniej jako spacerowka yoyo ok! jak najbardziej!! pozniej zastanawialismy się nad ANEX CROSS i BEBETTO LUCA 2018 i jak bylismy na swieta trafilismy do super sklepu!! i wybór padł na bebetto wiecej lepszych funkcji bardziej zwrotny nie jest sztywny !! polecam mimio że jeszcze nie uzywamy... ale zwróć na niego uwage:)
    a mi doskiwiera od poniedzialku taki ból mrowienie cierpniecie łydek że juz nie moge :( nie wiem co zrobić żeby chociaż troche przestało :(

    3jgx3e3kp6bjpxg3.png
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten yoyo malutki ale za to jak się składa i miejsca nie zajmuje :) Nie zastanawiasz się „gdzie ja wcisnę gondole?”
    Tyle ze jednak odpada bo takiego wózka nie zostawię na podwórku :( Ładny ten bebetto ale chyba nie będziesz go ciągnąć codziennie na 3 piętro ?
    Na te Twoje łydki to może magnez?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ