X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Francji
Odpowiedz

Staraczki z Francji

Oceń ten wątek:
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To rzeczywiście maleńka byłaś! 😱 U mnie jest ten ciągły brak wód.. i to mnie najbardziej stresuje. Pije ponad 3 litry wody dziennie i nic to nie daje.
    Na ostatnim usg miała jedną kieszonkę miedzy nogami i tylko 11 milimetrów ☹️
    Staram się żartować trochę z tego bo Mała ułożona jest głowa w dół, wiec według prawa grawitacji coś jej doleci spod tych nóg to kształtowania sobie płuc 😅 Oprócz tego dochodzi pytanie, czy będzie zdrowa, jak pracują jej nerki itp ....ehh.
    Ogólnie samopoczucie mam lepsze, po wtorkowej wizycie. Lekarz zadowolony był z tego ile przybrała (przekroczyła 500g) i z wymiarów główki, w końcu zgadza się mniej więcej z tygodniami ciąży. Brzuszek i nóżki odstają jeszcze dużo, ale według niego główka najważniejsza. Najwyżej będzie miała krótkie nóżki 😂 tylko nie wiem po kim, po ja mam 176 a mąż 185 🤔
    Olcia wiem że ciężki czas macie, nie tak powinny wyglądać początki macierzyństwa ale wierze że wszystko wyjdzie na prosta. Zaćma to jest rzecz która się operuje, napewno będzie dobrze! Będzie dobrze!

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 02:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Evli! 😘 niestety poczatek jest bardzo ciezki, zycie mnie strasznie zaskoczylo bo cala ciaze myslalam ze jest wszystko wporzadku. Ale wierze ze bedzie dobrze, wyleczymy oczka i bedzie Kordianek zdrowy. Najgorzej jest jak ludzie z pracy pytaja czy wszystko wporzadku, czy zdrowy.. z gula w gardle odpowiadam ze tak
    Evli ja urodzilam sie w 26 tygodniu- dlatego taka waga. A medycyna 29 lat temu to porownania nie ma do tego co jest teraz. Najwazniejsze ze mala mimo wod rozwija sie i przybiera na wadze, wierze ze bedzie zdrowa i bedzie wszystko wporzadku!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2019, 05:51

    Evli lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • eM80 Autorytet
    Postów: 568 451

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny,

    Evli wspaniala wiadomosc ! :), moze teraz mala nadrobi wagowo , bedzie dobrze zobaczysz.

    Olcia77 , w szoku bylam jak Was szpital potraktowal, dobrze ze ta pielegniarka pomogla choc umowic wizyte , najwazniejsze to teraz dobry specjalista i wyleczycie oczka.

    Neytiri a jednak laparo , nie masz co sie bac , choc wiem latwo sie mowi :p , sama sie trzeslam przed swoim pierwszym zabiegiem , ale niepotrzebnie ;) , no i jak uda sie udroznic jajowody to zawsze sie bedziesz mogla starac naturalnie, 3 miesiace szybko zleca.

    Dziewczyny wszystkiego dobrego na swieta !, przede wszystkim zdrowka :)

    Evli lubi tę wiadomość

    38 lat, starania od 2013
    2016 - amh 0.97, miesniaki , hashimoto
    2017, 4x IUI nieudane, amh 0.76
    2018, kumulacja komórek x2
    2018.07, amh 1.13, wrzesien 1 ICSI :(
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM80 mam nadzieje że u Ciebie wszystko w porządku :)
    My dziś jedziemy jednak do Pl na Święta. Nie wiem jeszcze jak ja wytrzymam tą podróż, bo sikam na potęgę :D Może nie będzie tak źle ;) Lekarz mi nie zabronił w każdym razie ;) Mam ochotę wywietrzyć głowę i zmienić klimat bo zwariuje niedługo ;)

    Zdrowych i Radosnych Świat dziewczyny !!

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • eM80 Autorytet
    Postów: 568 451

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak u mnie w miare ;) , jak zwykle czekam ... umowilam sie na polowe maja do mojej gine tu , bo podejrzewam ze mi sie polip odnowil , no ale zobaczymy w razie cos go wyciacham zeby juz na wakacje enometrium bylo ogarniete.
    Zazdroszcze Ci wyjazdu do PL :) , u nas nie dosc ze ma wiac to jeszcze deszcz , mam nadzieje ze prognoza sie nie sprawdzi ;)

    38 lat, starania od 2013
    2016 - amh 0.97, miesniaki , hashimoto
    2017, 4x IUI nieudane, amh 0.76
    2018, kumulacja komórek x2
    2018.07, amh 1.13, wrzesien 1 ICSI :(
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 21 kwietnia 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesolych Swiat dziewczyny!

    Evli lubi tę wiadomość

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 21 kwietnia 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia, trzymam za was kciuki, gleboko wierze, ze po operacji wszystko sie uspokoi i bedziecie cieszyc sie wspanialymi chwilami z waszym synkiem. Niech tylko szybko sie wszystko wyklaruje z zabiegiem.

    Evli, baw sie dobrze w Polsce, my w tamtym roku bylismy i juz mi sie teraz nie chcialo jechac ;)

    eM80, dzieki za slowa otuchy. Mozesz mi powiedziec co dokladnie lykasz na polepszenie AMH? Boje sie, ze po laparo mi jeszcze bardziej spadnie..

    Wesolych Swiat dziewczyny!

    Evli lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • eM80 Autorytet
    Postów: 568 451

    Wysłany: 21 kwietnia 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri , ja nic nie lykalam akurat jak robilam badania amh , czytalam niedawno ze amh moze sie wahac w trakcie cyklu ( bo amh wytwarzaja male komorki pierwotne , preantralne i male antralne) i tak przed owulacja osiaga najwyzsza wartosc a po owulacji najnizsza , te wahania moga byc o 0.5 a nawet i wiecej , takze chyba dzien cyklu w ktorym robilam wplynal na tak rozne wyniki .

    Generalnie amh jest skutkiem tego co sie juz podzialo w organizmie (tak obrazowo produkuja go komorki ktore nam zostaly i z cyklu na cykl ich zostaje coraz mniej) , obnizone amh na nic nie wplywa, swiadczy tylko o tym ze zostalo nam mniej komorek niz wiekszosci kobiet w naszym przedziale wiekowym, rezerwa nie jest do odwrocenia , czasem zaleznie od cyklu jest wiecej tych komorek antralnych ktore sie rekrutuja a czasem mniej , ale to juz nie bedzie jak u zdrowych kobiet 20 a raczej 10. Do stymulacji czy staran naturalnych jest wazny fsh bo to on wplywa czy komorka dojrzeje prawidlowo (tez sie moze zmieniac z cyklu na cykl).

    U nas z obnizona wartoscia amh wazne zeby jakos komorek byla dobra , mamy ich mniej ale to nie znaczy ze sa "gorsze" , zwlaszcza jak sie ma okolo 30 lat , jest duza szansa ze komorki sa wartosciowe. Ponoc nie ma nic co mogloby poprawic jakosc komorek (nic udowodnionego), ale leki do stymulacji w jakims stopniu wplywaja na polepszenie , estrogeny brane w cyklu gdzie te komorki sie rekrutują, wypada to na tydzien przed miesiaczka pozniej juz zaczyna sie stymulacje taka wlasciwa , to jest to co lekarze moga zrobic a my same jedynie mozemy zdrowo sie "prowadzic" , dobrze odzywiac , zero palenia ( koniecznie trzeba rzucic jak ktos pali) , z wartosciowych supli mozna lykac Q10 ( najlepszy z mozliwych dla komorek) , witamine D , E i w sumie caly kompleks witamin dla starajacych sie (choc ja jestem wyznawca ze najlepiej jesc warzywa , owoce i najlepiej sie przyswoja witaminy), moja lekarka tez mowila ze bardzo wazna jest odpowiednia waga , wszelkie zbedne kg warto zrzucic (czytalam gdzies jakas prace , ze w sumie nie wiedza czemu ale dieta niskokaloryczna wplywa korzystnie na komorki), wszelkie antyoksydanty tez sa bardzo wskazane bo wolne rodniki niszcza nasze komorki. Dziewczyny tez stosuja akupunkturę i sobie chwala (ale nie mam pojecia na ile jest to pomocne, wiem ze w klinikach nawet oferuja takie zabiegi) , czy tez joge. W Polsce czesc lekarzy stosuje DHEA , ale tu trzeba zbadac jego poziom w organizmie, poniewaz nadmiar bedzie niekorzystny dla komorek a przy niedoborach faktycznie branie tego hormonu moze pomoc (moze mialas badany testosteron ? , bo akurat jak masz zanizony to mozes miec i niski DHEA).
    Po laparo czasem faktycznie sie amh obniza,ale to raczej wtedy jak usuwaja jakies torbiele/endometrioze na jajnikach, fizycznie niszczac tym samym czesc tkanki gdzie te male komorki sa. Takze u Ciebie jak nie beda ruszac jajnikow to nie powinna sie rezerwa obnizyc.

    38 lat, starania od 2013
    2016 - amh 0.97, miesniaki , hashimoto
    2017, 4x IUI nieudane, amh 0.76
    2018, kumulacja komórek x2
    2018.07, amh 1.13, wrzesien 1 ICSI :(
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za szczegolowe wyjasnienia. Ja mialam AMH badane razem z FSH w 4 dniu cyklu. FSH wyszlo w normie i w sumie moj lekarz poza samym stwierdzeniem « AMH troche niskie » nic wiecej mi nie powiedzial.. pewnie skupil sie teraz na wiekszym problemie.
    Mam jeszcze jedno pytanie - jesli odblokuja mi jajowody myslicie, ze lekarz powinien dac mi cos na podrasowanie owulki skoro AMH jest takie niskie? W sensie cos na porost jajek ;)

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • eM80 Autorytet
    Postów: 568 451

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FSH masz prawidlowe wiec nie powinno byc problemu z owulacja , obnizona rezerwa jajnikowa (amh) mowi tylko o tym ze trzeba sie pospieszyc ze staraniami bo jajek zostalo mniej niz powinno , zazwyczaj lekarze zaczynaja od lekkiej stymulacji tabletkami (tak jak Evli miala) , plus monitoring jak rosna , kiedy bedzie owulacja zeby sie ladnie "wstrzelic" w ten dzien ;) , moga tez dac zastrzyk zeby na pewno pekl pecherzyk i zeby komorka sie uwolnila,dopiero jak to zawiedzie zaczna inseminacje (6 razy jest refundowane we FR) , no i na koncu FIV. Takze mysle ze na pewno bedzie u Ciebie monitoring i lekka stymulacja.

    38 lat, starania od 2013
    2016 - amh 0.97, miesniaki , hashimoto
    2017, 4x IUI nieudane, amh 0.76
    2018, kumulacja komórek x2
    2018.07, amh 1.13, wrzesien 1 ICSI :(
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 22 kwietnia 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM80 dzieki wielkie za odpowiedz, naprawde bym chciala, zeby udalo sie udroznic jajowody.. chociaz zdania nt skutecznosci laparo sa podzielone :/ nadrabiam pozytywnym podejsciem i jakims takim spokojem :) obczailam juz te dwie kliniki w Montpellier ktore polecalas. Obie maja dobre opinie w sumie, wiec jak cos to bede w dobrych rekach mam nadzieje.

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM80 - ładnie to wszystko opisałaś :) Ja też wierzę w witaminy a nie suplementy :) biorę tylko kwas foliowy, mąż coś z cynkiem i selenem (zmusiłam go żeby kontynuował, bo jeśli trafi się jakiś cykl kiedy nie będziemy podchodzić do ivf, żeby choć naturalna szansa była). Ostatnio, od jakiegoś miesiąca, co dwa dni robię też smoothie dla nas na bazie kiwi i cytryny (plus banan, szpinak/awokado), właśnie żeby podciągnąć naturalną witaminę c i antyoksydanty. Jeśli transfery mrozaczków nie będą nam wychodzić, to pomyslę o Q10, choć jak na razie to moje komórki były o.k., skoro z 11 zapłodniło się 9... Raczej problem z żołnierzykami, bo 5 dobę przetrwał tylko jeden zarodek (plus ten zarodek, który mi podali). Mamy teraz 3 zarodki z trzeciego dnia i jeden z szóstego.

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EllaDe, a wiesz juz kiedy bedziecie podchodzic do kolejnego transferu? Tzn kiedy dostaniecie zielone swiatlo?

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 24 kwietnia 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neytiri - jeszcze nie wiem. liczę na to, że w maju... Rozmawiałam dziś z kliniką, na razie moja beta nadal jest pozytywna (wczoraj była 16), więc nie mogą mi przesłać nowego protokołu ivf. Mam ją znowu zrobić za tydzień. Mam tylko nadzieję, że za szybko nie dostanę @, bo pewnie nie mogłabym podejść w maju...

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HALO DZIEWCZYNY!!

    Jak po swietach? co u Was slychac?My dzisiaj z Szarlotka wracamy do Francji. Juz mam stresik przed lotem ... mam nadzieje, ze tym razem wszystko odbedze sie bardziej sprawnie...

    Sciskam !

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej! Ja dziś też wracam do Francji tyle że autem. Zakupiłam adaptater do pasów, o niebo lepiej się jedzie :) Jutro usg. Proszę o kciuki bo mam stresa, Mała coś ostatnio mało się rusza :(

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • EllaDe Autorytet
    Postów: 728 564

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć wszystkim
    - świeże mamy - co tak u Was? jak minęły pierwsze święta wielkanocne Maluchów? -
    - AMS - jak lot? Mała nie marudziła?
    - Evi - trzymam kciuki - szerokiej drogi!

    eM80 i Neytiri - ja tak jak wy, też czekam... W tej chwili na @. Mam nadzieję, że przyjdzie w ciągu 2-3 dni, bo jak nie, to pewnie w maju nie podejdziemy :/ Końcem maja nas nie ma, więc jakby transfer wtedy wypadł, to podejdziemy dopiero w czerwcu. ehhh.... Jutro idę na kolejną betę - mam nadzieję, że już będzie negatywna. Ciekawe, czy w tydzień spadła z 16 do 0???
    Zapomniałam powiedzieć, że w moich ostatnich badaniach TSH było tylko 1,8, a przez poprzedni rok utrzymywało się w okolicy 3! Zastanawiam się, czy to dlatego, że robiłam po śniadaniu? Lekarka mi powiedziała, że skoro nie biorę leków na tarczycę, to nie muszę być naczczo. No i wyszła mi także anemia - ferratyna = 8... hmmm... i to pomimo steków, świątecznej jagnęciny i szpinaku :( Zostały mi jeszcze do spróbowania: ciecierzyca, soczewica, kinoa, masło sezamowe i orzechy nerkowca... (mięso, fasole, groszki, pestki dyni, zieloną pietruszkę, bulgur i tak jadam dość często)... Czy któraś z was walczyła z anemią?

    niepłodność idiopatyczna
    2017 - 3x IUI :(
    2019 - IVF
    - 28.01 transfer - [*] 8 tydzień
    - 25.06 crio - mamy serduszko! - > mamy synka!
    2022 - nieudany transfer mrozaczka
  • Neytiri Autorytet
    Postów: 649 387

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ams, udanego i sprawnego lotu!
    Evli, trzymam mocno kciuki za usg. Mala jest fajterka, wiec na pewno wszystko jest dobrze :*
    EllaDe, czekanie jest najgorsze.. a co do anemi to nie mam pojecia jak sobie z tym radzic, ale dobrze ponoc dziala sok z burakow. No i lekarz na pewno przepisze ci zelazo w tabletkach.

    Ja tez czekam... w czwartek laparo :/ boje sie.. dzis mialam spotkanie z anestezjologiem. Myslalam, ze bardziej bedzie wypytywac, a siedzialam moze 10 minut. Wkurzam sie, bo przed Swietami wyslalam kosztorys operacji do mutuelle i do tej pory nie mam odpowiedzi. Dzis dzwonilam i babka mnie tylko przepraszala, ze sie tym jeszcze nie zajeli. Podalam maila i mieli mi wyslac odpowiedz, ale do tej pory nic nie ma :/ jak jutro nie dojdzie to po ptakach..

    Starania o pierwsze dziecko od 05/2018
    Obustronna niedrożność jajowodów. Nieudana laparoskopia. AMH 1,1.
    ✖️01/2020 I IVF - stymulacja przerwana - brak pęcherzyków
    ✖️07/2020 II IVF - 7 zarodków - wszystkie padły, brak transferu
    ✖️10/2020 III IVF IMSI - 2 zarodki - przetrwał jeden… transfer 3-dniówki - Beta <1
    ✖️03/2021 IV IVF IMSI - 5 zarodków - przetrwały 2… transfer 2x 3-dniówki - Beta <1
    ZMIANA KLINIKI 🇨🇿
    ▪️05/2021 IVF z KD
    ▪️09/2021 mamy 3 blastki ❄️❄️❄️
    ▪️25/10/2021 transfer ❄️ 4AA - 14dpt Beta <2
    Przerwa na odpoczynek i dodatkowe badania
  • Evli Autorytet
    Postów: 3808 2516

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tak na szybko.
    Mała przybrała tylko 60g przez 2 tyg :(
    Przyjechałam teraz do kardiologia a po południu wracam do szpitala i mnie zostawiają już.
    Maja podawać Małej leki na płuca. Jejku ja nie chcę jeszcze rodzic 😭 604 gram ma tylko..

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • eM80 Autorytet
    Postów: 568 451

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dzieczyny,

    Evli kciuki za usg !
    EllaDe , no już powinna beta zejść , również kciuki żeby transfer jeszcze w maju się udało zrobić :) , co do tsh to masz bardzo dobre :) , ja mam hashimoto , łykam tablety i zawsze się staramy z lekara trzymać tak kolo 1 , jak jest więcej to i do 2 "przejdzie" , powyżej mam przyjść po większą dawkę leków... także Ty masz idealnie.
    Co do anemii to tez miałam swojego czasu , lekarka od razu mi żelazo przepisała i to w sporych dawkach , niestety żeby podnieść w przeciągu miesiąca powiedzmy to chyba dieta nie wystarczy ( ja miałam badanie miesiąc przed planowana operacja i nie obyło się bez łykania żelaza).
    Neytiri , kurcze nie wiedziałam ze jeszcze taka papierologia z mutuelka , ja przed wyciemnianiem polipa nic nie wysyłałam , jedynie już po o zwrot kosztów za jednoosobowa sale. Oby sie streścili , w ten czwartek masz mieć laparo ?

    38 lat, starania od 2013
    2016 - amh 0.97, miesniaki , hashimoto
    2017, 4x IUI nieudane, amh 0.76
    2018, kumulacja komórek x2
    2018.07, amh 1.13, wrzesien 1 ICSI :(
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ