X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 października 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis nic nie robilam :) W domu cos bylo do zrobienia to nie pisalam. Jutro lub jeszcze dzis zrobie lesny mech.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni a pogoda dopisuje?

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśny mech??? Czyli ze co?

    werni, Kinga. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki a ja po dentyście. Nałożył maść, dziąsło czerwone, zapalenie, ale może będzie dobrze. Jak coś mam przyjść znowu. Ale..... Słuchajcie, ja ostatnio gdzieś czytałam (ale tylko tak pobieżnie) ze w ciazy nie należy robić profesjonalnego czyszczenia zębów. Ten dentysta mi natomiast powiedział, ze mam przyjść w trzecim i siódmym miesiącu (w drugim trymestrze w żadnym wypadku) na czyszczenie, mowi ze tak sie robi u kobiet w ciazy aby uniknąć komplikacji związanych nie tyle z ubytkami zębów co właśnie z zapaleniami dziąseł czy rzeczami tego typu.... Słyszałyście coś na ten temat?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak ja tylko wiem ze w ciazy zeby sa 100x bardziej narazone na ubytki indziasla na zapalenia... ale jak to jest z czyszczeniem to nie wiem ale wydaje mi sie ze unerwienie w zebach jest tak czule i wogole ze chyba nie powinno sie robic niczego co niezbednie konieczne... ale moge sie mylic...
    Ja to w mojej ciazy to pierwszym objawem bylo zapalenie dziasel, alergia na pylki ktorej nigdy wczesniej nie mialam a jak juz wiedzialam o ciazy doszla biegunka... ale alergie dostalam tydzien po owulce instrasznie sie z nia meczylam a nigdy w zyciu nie mialam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2015, 18:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz, poczytam o tym jeszcze. Mówił tak przekonywująco a ja ostatnio wydaje mi sie, ze zupełnie coś innego czytałam....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracając do domu wstąpiłam na pocztę by wysłać list do mojej babci, z którego dowie sie, ze będzie miała 22 prawnuka (z czego numer 21 tez jeszcze w brzuchu zony kuzyna) ;) no i kupuje znaczek a pani do mnie, ze 62 centy. Na co ja, ze co? 62 centy? A ona: oj przepraszam, 80 centów. Rozkojarzona jestem, był tutaj właśnie facet z dhl po paczki i on tak strasznie potem śmierdzi, ze ja sie potem skupić nie mogę ;) :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 października 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Werni a pogoda dopisuje?

    Pogoda ladna ale zimno jest.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :0 niezla ta babka z poczty... widac latwo ja rozkojarzyc haha...

    Do mnie dzis tez dotarla moja bluzka do dirndl bo w sklepie nie znalazlam nic co by mnie satysfakcjonowalo, wiec zamowilam na amazonie...
    Teraz czekam jescze tylko na moj zel...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 października 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Leśny mech??? Czyli ze co?

    Takie ciasto ze szpinakiem, bede pierwszy raz robic, jadlam go u siostry ciotecznej i mi posmakowal

    krysiak, Kinga. lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Pogoda ladna ale zimno jest.
    Dobrze ze ladna... U nas dzis caly dzien leje... a sprawdzalam pogode jak w pl bedziemy to po 8-6 stopni ma byc brrrry...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Takie ciasto ze szpinakiem, bede pierwszy raz robic, jadlam go u siostry ciotecznej i mi posmakowal
    A ja glupia myslalam ze jakas dekoracje z mchu hahaha

    Kinga. lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 października 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W weekend podobno ma byc jeszcze zimniej. Brr

    Hehe nieee to ciasto, zobacz w necie przepis. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni :O niezle... wyglada wow! A w zyciu bym nie wpadla zeby szpinak na slodko robic... chyba sama kiedys musze wyprobowac...

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 8 października 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny moje Kochane!kurcze nawet wczoraj nic nie zameldowałam, bo klepałam cały wieczór z dziewczynami i rodzina przez tel. .. myślę sobie aa napisze rano. Zaczynam 30min później to zdążę! Dziewczyny! !!zaspałam!w ogóle jakas zupełnie nie ogarnięta nastawiłam budzik do środy? !?!? Wyobrażacie sobie?na całe szczęście mam kota, ktory przed 7 zglodniał i mnie obudził gryzac w noge hihihi o oto takim sposobem pomimo, że spalam prawie godzinę dłużej niż powinnam to zdążyłam 3min przed czasem być i nawet jogurt zjeść! !! Haha

    werni, Kinga. lubią tę wiadomość

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 8 października 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Wracając do domu wstąpiłam na pocztę by wysłać list do mojej babci, z którego dowie sie, ze będzie miała 22 prawnuka (z czego numer 21 tez jeszcze w brzuchu zony kuzyna) ;) no i kupuje znaczek a pani do mnie, ze 62 centy. Na co ja, ze co? 62 centy? A ona: oj przepraszam, 80 centów. Rozkojarzona jestem, był tutaj właśnie facet z dhl po paczki i on tak strasznie potem śmierdzi, ze ja sie potem skupić nie mogę ;) :)
    Hahaha ale sie nasmialam! !a moja Kochans babcia ma tylko 3 i to jeszcze 500km od siebie ; ( tak mi jej żal i mi za nią teskno grrr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien dobra jestes hehe... Ale to prawda im mniej ma czlowiek czasem czasu tym wiecej zrobi...

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 8 października 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps jutro będę dzwoniła do mojego pożal się Boże ginaa na termin pobrania krwi. Ale jak osoba pracująca ma sie do nich dostać kiedy oni bardziej wakacja niz praca. 8 30 zaczynają !no urlop no!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moja kochana babcia jeszcze ani jednego prawnuczka nie ma...

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 8 października 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Alinsien dobra jestes hehe... Ale to prawda im mniej ma czlowiek czasem czasu tym wiecej zrobi...
    Roxa i nawet wodę z cytryną wypiłam i kota nakarmiłam,szybki make up i zęby i to wszystko w 20mim hihihi

    werni lubi tę wiadomość

‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ