X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    A ja glupia myslalam ze jakas dekoracje z mchu hahaha
    A ja myślałam ze to coś do zjedzenia ale raczej obiadowego ;)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien moja Praxis zaczyna tez od 8:00 ale oni procz srod i piatkow sa do 18...
    A KWZ zaczyna o 7:30 i sa dwa dni w tyg do 12:30 2 dni do 18:30 i dzien do 17:30 z tym ze miedzy 12:30-15 maja przerwe

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 8 października 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    To moja kochana babcia jeszcze ani jednego prawnuczka nie ma...
    Roxa jeszcze będzie goniła Twoją gromadke <3 jakbym Ci pokazała moja z bliźniakami na rekach ochhh cudny widok <3 dobrze, że moja siostra taka obrotna i trójke ma hihihi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Roxa i nawet wodę z cytryną wypiłam i kota nakarmiłam,szybki make up i zęby i to wszystko w 20mim hihihi
    To fakt, o dziwo gdy sie jest w stresie i pośpiechu to szybciej sie człowiek wyrobi, przede wszystkim jeszcze kobieta ;)

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 8 października 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Alinsien moja Praxis zaczyna tez od 8:00 ale oni procz srod i piatkow sa do 18...
    A KWZ zaczyna o 7:30 i sa dwa dni w tyg do 12:30 2 dni do 18:30 i dzien do 17:30 z tym ze miedzy 12:30-15 maja przerwe
    To otwarcia coś jak mój gin, ale KWZ to w ogóle porażka 2 razy w tyg są tutaj bo siedzibę maja ok 30km ode mnie,super co... nie wiem za bardzo jak to z praca ogarnąć szczególnie, że nie wiedzą.... bo też po co...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 października 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jadlyscie zupe shrek? ja dzis pierwszy raz :) hehe
    alinsien ty to zakrecona jestes bardziej niz ja :)
    co do dentysty boje sie ze jak bede w ciazy bede musiala isc do niego. mam slabe zeby :( co do prawnuczat to jedna babcia ma kilka a druga wcale, ja jestem najstarsza wnuczka :( brat jest po mnie moze u niego bedzie szybciej bo cos jego zonka mowila ze po slubie koscielnym zaczna sie starac, jeszcze brat zarzyczyl sobie piatke dzieci :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni zupy nie tylko ciasto shrek

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 października 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis mama taka zupe zrobila, byly w niej grzyby warzywa szpinak :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 8 października 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    dzis mama taka zupe zrobila, byly w niej grzyby warzywa szpinak :)
    Nie znam zupy, ale że u mamusi jesteś to zazdroszczę <3

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 8 października 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, korzystam bycie w pl :) u rodzinki

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 8 października 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Dziewuszki a ja po dentyście. Nałożył maść, dziąsło czerwone, zapalenie, ale może będzie dobrze. Jak coś mam przyjść znowu. Ale..... Słuchajcie, ja ostatnio gdzieś czytałam (ale tylko tak pobieżnie) ze w ciazy nie należy robić profesjonalnego czyszczenia zębów. Ten dentysta mi natomiast powiedział, ze mam przyjść w trzecim i siódmym miesiącu (w drugim trymestrze w żadnym wypadku) na czyszczenie, mowi ze tak sie robi u kobiet w ciazy aby uniknąć komplikacji związanych nie tyle z ubytkami zębów co właśnie z zapaleniami dziąseł czy rzeczami tego typu.... Słyszałyście coś na ten temat?
    Niestety Krysiak nie wiem o czym piszesz, ale to pewnie przez to, że mam traumę do dentysty tj. Roxa :) Ta maść o której piszesz, to była do usuwania kamienia, a może dostałaś coś antyseptycznego?. Jak masz problemy z dziąsłami, to możesz płukać jamę ustną ziołami (herbatki, albo gotowe roztwory np z rumianku, szałwi itp.), oczywiście pod warunkiem, że nie jesteś alergiczką. Możesz też kupić płyn do płukania. Ostatnio jak miałam usuwanego zęba i otwarła mi się zatoka, to dentysta polecił mi Meridol med 0,2. Jest bezalkoholowy i można go stosować w ciąży (kosztował ok 5€). O dziwo nie wdała mi się żadna infekcja ( mimo, że przez kilka pierwszych dni w okolicy zabiegowej miałam nie myć zębów, a antybiotyku nie wzięłam :)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, generalnie chodziło mi tylko o to, czy słyszałyście o czymś takim, ze w ciazy należy pojsc dwukrotnie do dentysty na czyszczenie zębów :) ja płynów do płukania ust używam, bo mam kilka właśnie takich delikatnych miejsc na dziąsłach, generalnie wydaje mi sie, ze wszystko zaczęło sie od ostatniego czyszczenia zębów u dentysty, od wtedy tak jakby dziąsła podsunęły sie w gore i poodkrywaly delikatniejsze miejsca. Ale widzisz, ani moment nie pomyslałam o tym by zwrócić uwagę na to, aby płyn był bez zawartości alkoholu. Aż sprawdzę, ale wydaje mi sie, ze właśnie wymieniłam niedawno na taki bez, bo ten z alkoholem strasznie palił w buzi ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybtak dziewczyny o tej pl a ja przyznam szczerze ze za 2 tygodnie ruszamy i juz jestem cala zestresowana i w ogole...
    Wiem dziwna jestem ale dla mnie podroz do pl to jeden wielki stres... Wiadomo gdzies tam w glebi sie ciesze na spotkanie z niektorymi ale jednak mimo wszystko pobyt w pl to dla mnie w wiekszosci stres :/

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 8 października 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Kinga, generalnie chodziło mi tylko o to, czy słyszałyście o czymś takim, ze w ciazy należy pojsc dwukrotnie do dentysty na czyszczenie zębów :) ja płynów do płukania ust używam, bo mam kilka właśnie takich delikatnych miejsc na dziąsłach, generalnie wydaje mi sie, ze wszystko zaczęło sie od ostatniego czyszczenia zębów u dentysty, od wtedy tak jakby dziąsła podsunęły sie w gore i poodkrywaly delikatniejsze miejsca. Ale widzisz, ani moment nie pomyslałam o tym by zwrócić uwagę na to, aby płyn był bez zawartości alkoholu. Aż sprawdzę, ale wydaje mi sie, ze właśnie wymieniłam niedawno na taki bez, bo ten z alkoholem strasznie palił w buzi ;)
    Mi położna wspominała, że powinnam 2 razy w ciąży pojść do dentysty, ale mówiła o wizytach kontrolnych. Nie wiem w sumie jak to powinno wyglądać, bo jeszcze sobie tu nie znalazłam dentysty. Poza tym mam jeszcze 2 ósemki do usunięcia, a szczerze powiedziawszy mi one nie przeszkadzają, więc nie widzę powodu by usuwać zdrowe zęby (tylko dlatego, że krzywo rosną). A teraz w ciąży bez znieczulenia (nawet jak coś znajdzie, to i tak nie dam się dotknąć... Więc w sumie nie wiem czy pójdę do dentysty.;)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 8 października 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Wybtak dziewczyny o tej pl a ja przyznam szczerze ze za 2 tygodnie ruszamy i juz jestem cala zestresowana i w ogole...
    Wiem dziwna jestem ale dla mnie podroz do pl to jeden wielki stres... Wiadomo gdzies tam w glebi sie ciesze na spotkanie z niektorymi ale jednak mimo wszystko pobyt w pl to dla mnie w wiekszosci stres :/
    Jeju Roxa, współczuję, jeśli te wyjazdy tak cię stresują:( Ja się na nich odprężam, tylko zwykle mamy tak napięty grafik, że po powrocie regenurujemy siły i odsypiamy przez kolejne 2 tyg, dlatego już jakiś czas temu, stwierdziliśmy, że wyjazdów do pl nie możemy nazwać urlopem :)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my to napięty grafik to swoja drogą że mamy, ze jak wracamy to padamy na pysk a nie czujemy się jak po 2 tygodniowym urlopie... No a do tego w tym napięciu goni nas masakryczny stres... Chyba najlepszy wyjazd jaki mieliśmy do pl to był jak jechaliśmy na 2 dni na pogrzeb... Okoliczność strasznie smutna ale chyba najmniej stresu mi towarzyszyło choć też już w drodze się zastanawiałam jak będzie...
    To jest też spowodowane tym po części że mamy bardzo specyficznych członków rodziny jak mój teść czy moja mama przy których jak jest za miło zastanawiasz się kiedy zaraz wybuchnie bomba...

    O matko! Pod prysznic i do wyra bo koniec dobrego i jutro na rano do roboty...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja lubię jeździć do Polski i ogólnie przez te wszystkie lata wypracowałam sobie pewna taktykę ;) gdy jadę na tydzień to naprawde siedzę na tyłku i nie robię nic, nie odwiedzam nikogo. Siedzę sobie w domku mojej siostry, ewentualnie spotkam sie z jakaś koleżanka... Dawniej jechałam i chciałam wszystkich możliwych ludzi zobaczyć a teraz dałam sobie z tym już spokój. Gdy ktoś chce mnie zobaczyć to niech on przyjedzie. Dawniej to jeszcze było tak, ze przyjeżdżałam do jednej siostry i niby tam miała być moja baza ale zawsze miałam w torebce szczoteczkę do zębów, bo dzieci od drugiej zawsze marudziły kiedy u nich będe spać wiec by nie robić im przykrości czasami zostawalam u nich na nockę. Teraz już tez tak nie robię. Przyjeżdżam na zmianę raz do jednej raz do drugiej, wszyscy sie już tego nauczyli i jest oki.

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 9 października 2015, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    No my to napięty grafik to swoja drogą że mamy, ze jak wracamy to padamy na pysk a nie czujemy się jak po 2 tygodniowym urlopie... No a do tego w tym napięciu goni nas masakryczny stres... Chyba najlepszy wyjazd jaki mieliśmy do pl to był jak jechaliśmy na 2 dni na pogrzeb... Okoliczność strasznie smutna ale chyba najmniej stresu mi towarzyszyło choć też już w drodze się zastanawiałam jak będzie...
    To jest też spowodowane tym po części że mamy bardzo specyficznych członków rodziny jak mój teść czy moja mama przy których jak jest za miło zastanawiasz się kiedy zaraz wybuchnie bomba...

    O matko! Pod prysznic i do wyra bo koniec dobrego i jutro na rano do roboty...
    Kochana mamy tak samo! Wieczorwm siedzimy z przyjaciółmi do późnej nocy a od rana zalatwianie,rodzinka,BABULKA CZASEM 2 RAZY NA DZIEN itd. Jest to relax trochę inne niż wszystkie. Bo też przyjeżdżamy z worqmi pod oczami

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 9 października 2015, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    A ja lubię jeździć do Polski i ogólnie przez te wszystkie lata wypracowałam sobie pewna taktykę ;) gdy jadę na tydzień to naprawde siedzę na tyłku i nie robię nic, nie odwiedzam nikogo. Siedzę sobie w domku mojej siostry, ewentualnie spotkam sie z jakaś koleżanka... Dawniej jechałam i chciałam wszystkich możliwych ludzi zobaczyć a teraz dałam sobie z tym już spokój. Gdy ktoś chce mnie zobaczyć to niech on przyjedzie. Dawniej to jeszcze było tak, ze przyjeżdżałam do jednej siostry i niby tam miała być moja baza ale zawsze miałam w torebce szczoteczkę do zębów, bo dzieci od drugiej zawsze marudziły kiedy u nich będe spać wiec by nie robić im przykrości czasami zostawalam u nich na nockę. Teraz już tez tak nie robię. Przyjeżdżam na zmianę raz do jednej raz do drugiej, wszyscy sie już tego nauczyli i jest oki.
    No to my mamy coś takiego że tydzień na Polskę i nacieszenie sie a po tyg śmigamy na Berlin bo tam siostra i cała zgraja czekają. Także.... urlop?jaki urlop? Ale i tak cieszy....

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 9 października 2015, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochhh i dzień dobry dziewczyny hihihihi wiedziałam, że o czymś zapomniałam ;p

    krysiak lubi tę wiadomość

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ