X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 10 października 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Ja tez padam... My po pracy pojechalismy na zakupy i dopiero niedawno wrocilismy... No ale kupilismy sobie buciki... oczywoscie ja sie nie moglam zdecydowac i maz musial wkroczyc do akcji hahaha... w finale stanelo na oficerkach... No i nawet jeansy dla siebie znalazlam wiec ogolnie super... Bylismy na chinczyckich nudlach bo pojechalismy bez obiadu, a pozniej jeszcze spozywcze zakupy interaz sie wylegujemy przed tv...
    To mialas super sobotę, ja to jakoś nudno ani nosa z domu nie wystawiłam, nawet dopiero skończyłam sprzątac hehe leniwy weekend. Ale następny już będzie bardziej ruchliwy bo <olaboga> hihihi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i od 18-tej mamy znowu kontakt z cywilizacja :)

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 11 października 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    A no i od 18-tej mamy znowu kontakt z cywilizacja :)
    Ooo koledzy wybaczyli?? Hihihi
    A mnie od 2 dni gardło boli ;/ o 6 juz dzisiaj mleko z miodem piłam a najgorsze jest to,że ja mleka nienawidzę; / no ale ze względu na miód jakoś przeżyłam hihihi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Ooo koledzy wybaczyli?? Hihihi
    A mnie od 2 dni gardło boli ;/ o 6 juz dzisiaj mleko z miodem piłam a najgorsze jest to,że ja mleka nienawidzę; / no ale ze względu na miód jakoś przeżyłam hihihi
    Takie mikstury to tez nic dla mnie :) ja mleka ogólnie ńie lubię, tylko jako kakao ;) kuruj sie i wracaj do formy!

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 11 października 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak no muszę! Nie mogę sobie pozwolić na choroby teraz!a poza tym mam zakwasy bo wczoraj szalałam ćwicząc hehe. Jeju i znowu prawie koniec weekendu!jak ten czas leci ¿¡

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 11 października 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak poza tym mialyscie zbijana tarczyce, czy przytylyscie po tym?tzn tak wiem, w ciąży i tak przytyje ale martwię się przytyć przez tablety a potem jeszcze przez ciążę. I że mogę być ospała? Tak czy siak będę je brała oczywiście :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2015, 12:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na temat tarczycy nie pomogę niestety. Ja przytyłam po stymulacji CLO ale pogodziłam sie z tym, zrzucę gdy moje bejbi już będzie na świecie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie pytanie albo raczej szukam potwierdzenia, ze dobrze myśle ;) dostałam jeszcze w KWZ opakowanie Progestanu, tabletek starczy mi do środy, wizytę u lekarza mam w piątek rano, ale mam jeszcze 4 tabletki utrogestanu, inna nazwa ten sam środek. Mogę sobie go w czwartek zaaplikować, prawda? A w piątek rano poproszę lekarza o receptę i będe mieć już na piątek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien jesli masz niedoczynnosc tarczycy to nie przytyjesz jesli nadczynnosc to mozesz przytyc... wszystko zalezy od tego w ktora strone tarczyca szwankuje... Co donospania to taka sama zasada... ja mam niedoczynnosc i przed leczeniem bylam wiecznie zmeczona ospala i ogolnie do dupy...


    Krysiak tak na spokojnie mozesz wziac utrogest... to dokladnie to samo ;) a firma w tym przypadku nie ma znaczenia... oba te progesterony sa naturalne...
    Moglby organizm odczuwac roznice jakby sie naturalny progesteron wymienilo na syntetyczny lub odwrotnie czy w innej dawce...


    Ja wlasnie wrocilam do domu po pracy... Masakra dzis byla a do tego znow jedna osoba zmarla... Ja to mam ostatnio szczescie na nieboszczykow...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeja Roxa, współczuje. Jak czesto zdarzają sie takie przypadki? To musi być cieżko, do tego chyba nie można sie przyzwyczaić....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasńie wróciłam do domku, byłam u koleżanki oglądać zdjęcia z wesela :) i na bigosik ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Ojeja Roxa, współczuje. Jak czesto zdarzają sie takie przypadki? To musi być cieżko, do tego chyba nie można sie przyzwyczaić....
    No.roznie to bywa... ale akurat w przeciagu ostatnich 3 tyg druga osoba :-(
    A no nie da sie przyzwyczaic zwlaszcza jak ktos sie strasznie meczy przed smiercia i najpierw kilka dni patrzysz na to :(
    Choc wiem ze dla niego bylo tak lepiej bo lezal w strasznych meczarniach, ledwo lapal oddech a nie dalo sie juz dla niego nic zrobic :(


    My polezakowalismy pogadalismy ze szwagierka na skype, a zaraz pod prysznic trzeba by sie wybrac... Jestem po tym weekendzie taka zmeczona i nawet nie odespie bo musze od rana konsultowac z kwz co i jak i tam jechac... a popoludniu do pracy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2015, 20:24

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 października 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka moj to dzis pojechal do mamy na urodziny pewnie w nocy przyjedzie. A mnie glowa boli chyba po tym cast.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 11 października 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dziękuję za info. No i Roxa bardzo mi przykro, że ktoś zmarł. Mówi się że to taka kolej rzeczy, jednak zapewne nie przechodzisz obok tego obojętna.
    A ja mam dzisiaj dzień płaczka. Dlaczego? Sama bym chciała wiedzieć? Jakoś może hormony mi buzują po ovu? a może to przeziębienie bo chyba mnie rozkłada. Właśnie wzięłam aspirinke i wypił herbatę z miodem. A poza tym to mój chłop dzisiaj idzie mi cholernie... jak to Niemcy mówią? " auf dem Sack!" Grrr ¡¿

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 października 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa wspolczuje kochana :(
    Alinsien zdrowiej, tez dzis mam zly humor przez mojego.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 11 października 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Roxa wspolczuje kochana :(
    Alinsien zdrowiej, tez dzis mam zly humor przez mojego.
    No to jest nas dwie;/

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 października 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez Cie wkurzyl Twoj ?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 października 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa Krysia jak bralyscie castagnusa bralyscie jeszcze dodatkowo bromka czy sam tylko.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni ja nie mialam prolaktyny za wysokiej wiec ja bromka w ogole nigdy nie bralam a castagnusa bralam na wyregulowanie cykli

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 12 października 2015, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak zapomnialam. Skleroza.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ