X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 9 października 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Wlasnie dostaliśmy SMS ze to jakiś centralny problem. Technik jutronjednak nie przyjdzie, cos sie stało na linii. W sumie to dobrze, bo mieliśmy jechać na zakupy a tak musielibyśmy czekać na technika. Mało tego, my mamy tv, jnternet i telefon w tej sieci dla której ja pracuje ;) i teraz mąż sie śmieje, ze sobie wrogów narobiłam i nam sieć odcięli :)
    Haha krysiak to za to ziewanie!!! ;-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak dzieki :* tak faktycznie slodyczy specjalnie nie jadam... bardziej wlasnie jakies takie grzechy jak pizza, kopytka, pierogi itp mi sie zdarzaja... ale staram sie nad tym panowac...

    Krysiak hahahaha no niezle to ciekawa jestem komu tam zaszlas za skore :P

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 9 października 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to bym te słodycze jadła i jadła.... tzn wszystko z czekolada, ale nie sama czekoladę... ale ciasteczka, ciasta,ciastunia z czekolada to ja zawsze chętna ; | o zgrozo...

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 9 października 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mówiłam Wam już,że jutro mój idzie na nocke? I mam zamiar się maseczkowac i balsamowac, odprężac i napić wina??hihi wszystkie koleżanki jutro zajęte wiec robie sobie sama ze sobą babski wieczór ;-p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainsien planu rewelacja!
    Ja sie jutro po pracy leniwie z mezem i nie za dlugo bo w niedziele rano do pracy...

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 10 października 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi dziewczyny, wiec ja-Alinsiem w weekend. Nastawiłam zegara żeby zobaczyć o 5 temp. I dzisiaj w 22 dzień cyklu miałam 36,7 stopni haha ale że co to? Jak to rozumieć? To normalne?a pisze,ze ovu wykryto 7 października hmmm musze testy ovu znow zamówić, ale to jak się dostane do tego gina z tą tarczyca...

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 10 października 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłej pracy Roxa ;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Alinsien, no moze i masz racje, ze kolega sie zemścił za ziewanie ;) a plan na weekend masz super :) mój mąż dawniej tez czasami na nocki pracował i wtedy ja tez wykorzystywałam wolne wieczory na babskie spotkania. Ale teraz od kilku lat juz nie ma nocek a ja tam wole miec go nocą w domku ;) miłego dnia dziewczynki i a Tobie Roxa niech praca szybko zleci :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2015, 07:46

    Kinga. lubi tę wiadomość

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 10 października 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Tak Alinsien ja vollkorn makaron tez jadam... ogolnie nawet jak bialy to nigdy nie jadam Weizen zawsze durum z maki semoliny... Ale te vollkorn nie zawsze spotykam takie zeby mi podeszly... ten spaghetti akurat mialam i jeszcze tagiatelle...

    Co do pracy to moja tez nie jest jakos mega ambitna, no i patrzac na zarobki a warunki i wykonywana prace to tez zadne kokosy... ale pracuje tam bo lubie i mam z tej pracy wieka satysfakcję... A nadgodziny biore do wyplacenia bo i tak szybko jak widac je nadrabiam no a wolnego tez mam sporo... a jakby mi mieli je oddac w wolnym to 100 bym dobila a nie byloby kiedy dalej dodatkowego wolnego wziac...
    Lubię makarony vollkorn z Kauflandu (bo są z Hardweizen), szczególnie penne i kokardki. Niestety trudno dostać dobre tagiatelle :(. Kiedyś byłam juz tak zdesperowana, że zbierałam kasę na robota by mielić Hardweizen i robić własny makaron, no ale teraz ze wzg. na bejbisa i jego potrzeby, ten zakup znów się przesunie w czasie :)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry
    Jak mi sie nie chce to pojecia nie macie... a tu jeszcze 3h... na szczescie teraz chwila przerwy a od 11 szybko leci... Po pracy jade po meza jego odebrac bo ma dzis u siebie dyzur, na zakupy i leniwic sie przed tv dzis zamierzamy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my nadal bez internetu, tv i telefonu. Ciekawe na ile starczy mi mój internet na komórce ;) ale aż dziwne, o ile wiecej czasu ma sie na rożne inne rzeczy. My po śniadanku, zaraz pewnie strzelimy sobie kawkę z ta szarlotka. A wlasnie, to na którą mogę sie Was spodziewać? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, czy Ty jesteś z wykształcenia jakimś technikiem żywienia czy cos w tym stylu? No po prostu nie mogę pozbyć sie wrażenia, ze tak wlasnie jest :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 października 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wlasnie kupilam castagnusa i zobaczymy czy pomoze :) jade teraz do jednej babci a po poludniu do drugiej.

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 10 października 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Hejka wlasnie kupilam castagnusa i zobaczymy czy pomoze :) jade teraz do jednej babci a po poludniu do drugiej.
    Werni korzystaj i miej miły czas z babulkami :)

    Krysiak przez tą szarlotkę to chyba zjem zaraz telefon haha
    A co do nocek to moj ma taki system,że tylko 2 dni w tyg ma nocki ;) wiec mam aż 2 dni dla siebie hihi. Wiec jest ok. Jak ma je w tyg to wtedy dużo ćwiczę i sprztam ;p

    krysiak, werni lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 października 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mama i babcia groby posprzatalysmy, teraz szykujemy sie na imieniny do drugiej babci :) milego weekendu

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 10 października 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Kinga, czy Ty jesteś z wykształcenia jakimś technikiem żywienia czy cos w tym stylu? No po prostu nie mogę pozbyć sie wrażenia, ze tak wlasnie jest :)
    Nie, ale miałam dietetykę w technikum kosmetycznym, a potem na promocji zdrowia, także podstawy mam zrobine. Choć od razu przyznam się, że nie planuje wszystkich posiłków, maksymalnie obiady i to na zasadzie tego co lubimy i co nam służy, a nie w oparciu o tabelę kaloryczną i wartości odżywcze :)

    Dzisiejszy dzień minął nam pod znakiem wiercenia, normalnie padam :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2015, 19:58

    krysiak lubi tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no widzisz, to moje przeczucie dobrze mi podpowiadało ;) To odpoczywaj sobie i regeneruj sie po wierceniu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Z mama i babcia groby posprzatalysmy, teraz szykujemy sie na imieniny do drugiej babci :) milego weekendu
    Ale fajnie. Ja uwielbiam takie akcje :)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez padam... My po pracy pojechalismy na zakupy i dopiero niedawno wrocilismy... No ale kupilismy sobie buciki... oczywoscie ja sie nie moglam zdecydowac i maz musial wkroczyc do akcji hahaha... w finale stanelo na oficerkach... No i nawet jeansy dla siebie znalazlam wiec ogolnie super... Bylismy na chinczyckich nudlach bo pojechalismy bez obiadu, a pozniej jeszcze spozywcze zakupy interaz sie wylegujemy przed tv...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz Roxa, to miałaś taki dzień jaki ja miałam mieć a nie miałam ;) męża po wizycie na Oktoberfescie (przed prawie dwoma tygodniami) nóżka boli ;) Hihihi, wiec sie dzisiaj oszczędzał i byliśmy tylko na zakupach spożywczych. A no i umylismy mi autko i naprawili światło stopu :) wiec aż tak sie mężu nie obijał :)

‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ