X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, a ja myślałam, ze to tylko ja taki dziwak jestem. Woda mi tez kompletnie nie smakuje a dawniej w pracy dziennie butelkę jej wypijalam, bo pracodawca daje nam do dyspozycji. Potem zauważyłam, ze taka butelkę sączę przez tydzień i jej nie ubywa i wyczailam, ze inny zespół ma Apfelschorle i zaczęłam im podkradać i to znowu wypijam cała butelkę. Potem miałam tez fazę na sok pomarańczowy ale już nie mogę na niego patrzeć i tak cieżko znaleźć coś do picia. Herbata, która wcześniej tez uwielbiałam, tez kompletnie mi nie smakuje. Ciężka sprawa ;)

  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 27 października 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobitki :) ja własnie skończyłam suszyć warzywa :) a jaki zapach w domku :)
    piękna pogoda dziś nazbieralismy pełno lisci i juz mi brakuje pomysłu co z nimi zrobic :p

    alinsien lubi tę wiadomość

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubecek wrote:
    hej kobitki :) ja własnie skończyłam suszyć warzywa :) a jaki zapach w domku :)
    piękna pogoda dziś nazbieralismy pełno lisci i juz mi brakuje pomysłu co z nimi zrobic :p
    ;)

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 27 października 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Alinsien to dawaj do pl :P pod koniec tygodnia pewnie bede jechac do Raćka to bede sie kolo ciebie przewijac...
    Aaaa ani mi nie mów, gdyby tak szło to bym jeszcze dzisiaj w nocy wyjeżdżała hihihi
    Zakupy fryzjer ochh wszystko bym zaliczyła ;-P
    Plus kawa z Tobą hihihi
    A co z włosami w końcu zrobiłaś? Masz długie włosy czy krótkie? Blond czy ciemne?
    Krysiak fajnie,że mssz urlop, korzystaj!
    A nasza Werni gdzie?już w de?czy dalej sie urlopuje??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2015, 16:37

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, Werni, wróciłaś już?

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Olcia...89,
    Ja tez jestem jutaj w sumie nowa, bo inne dziewczyny to juz bardziej zaprzyjaznione sa:p

    Wspolczje Ci poronienia:( jednak musisz znalezc w sobie sile do dalszej walki i miej nadzieje, ze znowu sie uda i tym razem bedzie wszystko dobrze!

    Ja kuz od 5 lat walcze i chodz przychodza chwile zwatpienia to chec posiadania dziecka zwycieza i walcze dalej.


    Pozdrawiam serdecznie:*

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 października 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze jestem u rodzicow, dzis bylam do poludnia u babci z mama pomagalismy sprzatac, dzis tez cmentarz odwiedzilam i bylysmy na rynku, jutro fryzjer, chce wyjechac w czwartek

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, ja na Twoim miejscu wyjechałabym dopiero po Wszystkich Świętych :) badzo lubię spędzać ten dzień w Polsce. W planie miałam właśnie w tym roku tam być o tej porze ale wyszło jak wyszło :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 października 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez lubie te swieta bo rodzinka sie zjezdza, ale chce pojsc do pracy od listopada to chce wczesniej wyjechac

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    tez lubie te swieta bo rodzinka sie zjezdza, ale chce pojsc do pracy od listopada to chce wczesniej wyjechac
    A no chyba ze tak. W takim razie zgadzam sie :)

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 października 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ok :D

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmykam do spania. Dobrej nocki dziewczynki! Do jutra i kolorowych snów :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki co do moich wlosow to robilam na gorzd jasne pasemka takie jakby tefleksy a od polowy dwa tony ciemniejszy blond, coś takiego jak Rozenkowa ma ze jak rozpusci to blondyna a jak ma spięte to wygladaja na ciemniejsze... jestem zadowolona bo bardzo fajnie i naturalnie to wyglada...
    obcinalam z dlugosci nie duzo (wlosy mam troszke za ramiona teraz mialam wiosna za lopatki ale obcielam na dluzszego boba)duuuzo postopniowalam i mam grzywke na bok...

    Bylam z mama i siostra na zakupach i kupilam sobie dlugie ogrodniczki :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzis jedziemy w strony meza... kilka dni u tesciow i szwagierki... dzis bedziemy u szwagierki i zobacze mojego przyszlego chrzesniaka

  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 28 października 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :) u nas jakoś pochmurno dzis co prawda deszcze nie ma ale kto tam wie co bedzie potem :)
    Roxa super ze w nowej fryzurce dobrze się czujesz :) to najwazniejsze :)
    mi totalnie się nic niechce brzuch mnie boli od dobrych paru dni jak na okres ze bez tabletek ani rusz :( a @ dopiero cos ok przyszłej soboty niedzieli :(
    wiecie z jednej storni ciesze się ze bedzie od przyszłego cyklu ten monitoring itp tylko najbardziej sie boje tego co lekarz tam znajdzie ze się nie udaje :( :(
    kurcze miałam wam wkleic wyniki badan ehh ale mam skleroze zaraz ide djecia porobic :)

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kubecek, czy Wy zaczynacie leczenie w KWZ czy u lekarza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, ale fajnie, uwielbiam te dłuższe boby, czesto sama sobie takie serwuje :) ja teraz zbieram sie, postanowiłam dzisiaj zrobić gołąbki :) w ogóle to w tym tygodniu gdy mam wolne wymyślam obiady, robię większe ilości i resztę mrożę to bede mieć jak znalazł na pare dni potem, tylko sie odmrozi i odgrzeje :) a o 14 przychodzi facet wymienić licznik wody wiec muszę jeszcze łazienkę ciut ogarnąć.

  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 28 października 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my u lekarza zobaczymy jak to bedzie
    kurcze jak ja tu mam zdjecia tych wyników wkleic da się to jakoś zrobic bo za duzo pisania by było ?

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 28 października 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie mam wyniki
    ANTYKOAGULANT TOCZNIOWY(ICD-9:N89) nieobecny

    P/C. p beta 2 glikoproteinie I (ICD-9: N89)

    P/C. p beta 2 glikoproteinie I IgG 1,35 SGU
    ujemny 0-20,0 SGU
    wynik dodatni >20 SGU

    P/C. p beta 2 glikoproteinie I IgM 2,61 SMU
    ujemny 0-20,0 SMU
    wynik dodatni >20 SMU



    2)
    AMH (ICD-9) 1.92 ng/ml

    mediana 95% RI ng/ml

    18-25 lat 3,71 0,96 - 13,34
    26-30 lat 2,27 0,17 -7,37
    31-35 lat 1.88 0,07 -7,35 moja grupa wiekowa
    36-40 lat 1,62 0,03-7,15
    41-45 lat 0,29 0,00 - 1,15


    3)PROLAKTYNA (icd-9 n59)
    wynik 7,96 ng/ml norma 4,79- 23,30




    4)TSH (ICD-9 L69) wynik 1,630 IU/ml norma 0,270- 4,200

    TF3 (ICD-9 055) WYNIK 3,15 pg/ml norma 2,00-4,40

    FT4 (ICD-9 O69) WYNIK 1,05 ng/dl norma 0,93-1,70



    5)P/c KARDIOLIPINIE (ICD-9 N89)

    P/c kardiolipinie IgG wynik 6,54 GPL
    wartości referencyjne
    0-10 wynik ujemny
    10-20 wynik słabo dodatni nie dający podstaw do rozpoznania pełnoobjawowego zespołu antyfosfolipidowego
    powyzej 20 wynik dodatni


    P/c kardiolipinie IgM
    wynik 4,77 MPL

    wartości referencyjne
    0-20 wynik ujemny
    20-40 wynik słabo dodatni nie dający podstaw do rozpoznania pełnoobjawowego zespołu antyfosfolipidowego
    powyzej 40 wynik dodatni

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Kinga, a ja myślałam, ze to tylko ja taki dziwak jestem. Woda mi tez kompletnie nie smakuje a dawniej w pracy dziennie butelkę jej wypijalam, bo pracodawca daje nam do dyspozycji. Potem zauważyłam, ze taka butelkę sączę przez tydzień i jej nie ubywa i wyczailam, ze inny zespół ma Apfelschorle i zaczęłam im podkradać i to znowu wypijam cała butelkę. Potem miałam tez fazę na sok pomarańczowy ale już nie mogę na niego patrzeć i tak cieżko znaleźć coś do picia. Herbata, która wcześniej tez uwielbiałam, tez kompletnie mi nie smakuje. Ciężka sprawa ;)



    Ja mam na odwrót , przez całe życie musiałam pić coś smakowego , bo na wodę patrzeć nie mogłam, a teraz tylko na wodę mam ochotę i soczki dla dzieci :)

    Dziewczyny , a chciałam zapytać czy wymiotujecie w ciązy, kobiety mówią, że jak się wymiotuje to znaczy ze dziecko dobrze sie rozwija (to samo dziś powiedział ginekolog) a ja nic , jedynie to mnie odrzuca od niektórych potraw , nie mogę na nie patrzeć . jak jest u Was?

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ