X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Melduje ze u mnie ok... urlopuje, zakupuje hehe...
    Fajnie ze tyle nas tu wiecej i az w szoku bylam jak weszlam poczytac co u was...

    Krysiaczku no jeszcze troche to bedzie trwalo ze bedziesz zasypiac na stojaco, tak wiec korzystaj z urlopu i leniw sie na calego!

    Zostawiam calusy :*

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po dentyście. Nie dość, ze to moje upierdliwe dziąsło nie chce sie zagoić to pare dni temu wypatrzyłam, ze jedna plomba coś nie tak. No i miałam nosa, pan doktor podratowal dziąsło i wymienił plombę. No i jak coś, a wszyscy wychodzą z założenia, ze dziąsło znów sie odezwie, mam sie zgłosić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w drodze powrotnej weszłam do centrum handlowego, potrzebuje buty i spodnie. Spodnie znalazłam, choć jeszcze nie kupiłam, buty niby tez, ale dokładnie takie same ma koleżanka :) wiec tez nie kupiłam. Jutro jestem wstępnie umówiona z koleżanka na kawę w mieście to moze coś znajdę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, a Ty sie urlopuj, niech Ci aż bokami wychodzi :)

    kubecek, Kinga. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak wspolczuje tych przygod z dentysta...
    Ja wczoraj tez kupilam buty choc tak koniecznie ich nie potrzebowalam ale byly tak przecenione ze nie moglam nie kupic... zastanawialam sie tylko ktore bo byly dwa modele i jeden taki na kazda pore.roku a drugi bardziej letni ale za to w de od wiosny za nimi patrze... narazie kupilam te pierwsze a letnie jeszcze przemysle ale szkoda mi ich nie wziac bo u nas po przecenie prawie 70e kosztuja a tu poprostu oczy mi wyszly...
    Zaraz jade w poszukiwaniu idealnej kurtki ale najpierw na spacerek z psem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny . Ja również mieszkam w DE od trzech lat. Chciałam się zapytać czy któraś z Was chodzi do Ginekologa w Duisburgu ? Ja uczęszczam do jednego gościa niby jest w porządku , ale dużo mówi nie na temat i jakoś nie przejmuje się tym , że już raz poroniłam w 8 SSW , ale dopiero w 12 SSW sie dowiedziałam i miałam OP . Byłam w piątek na wizycie u niego , bo test wyszedł mi pozytywny , wiec zapytałam sie go co moge zzrobić teraz zeby nie poronić. on powiedział, że nic ... a przecież mógł przepisać luteine lub coś w tym rodzaju , tym bardziej że moja mama obydwie ciąze miała zagrożone, ciotka dwa razy miała podtrzymywaną ciąże i urodziła o dwa miesiące za wcześnie... i teraz nie wiem co mam robić z tym Gin.
    Może wy kogos znacie ?

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 26 października 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki97 wrote:
    Hej dziewczyny . Ja również mieszkam w DE od trzech lat. Chciałam się zapytać czy któraś z Was chodzi do Ginekologa w Duisburgu ? Ja uczęszczam do jednego gościa niby jest w porządku , ale dużo mówi nie na temat i jakoś nie przejmuje się tym , że już raz poroniłam w 8 SSW , ale dopiero w 12 SSW sie dowiedziałam i miałam OP . Byłam w piątek na wizycie u niego , bo test wyszedł mi pozytywny , wiec zapytałam sie go co moge zzrobić teraz zeby nie poronić. on powiedział, że nic ... a przecież mógł przepisać luteine lub coś w tym rodzaju , tym bardziej że moja mama obydwie ciąze miała zagrożone, ciotka dwa razy miała podtrzymywaną ciąże i urodziła o dwa miesiące za wcześnie... i teraz nie wiem co mam robić z tym Gin.
    Może wy kogos znacie ?
    Nom,tu niechętnie przepisują progesteron. Zlecił ci betę? Bo jeśli tak, to może sama o niego poproś (i przygotuj sobie argumenty) jak pójdziesz wyniki odebrać? Ja swojej tak trułam, że nawet 2 czy 3 opakowania bezpłatnych "próbek" dostałam :)
    Ps. Czy miałaś robione badania progesteronu? Bo może wcale nie musisz go brać,a poprzednie poronienie miało np. podłoże genetyczne? Specem od tych spraw nie jestem, ale koleżanka mi opowiadała, że w pl miała robione badania by wykluczyć bodajże mutacje genetyczne (przed kolejną ciążą). Nic jej nie wykazały, a kolejna ciąża była względnie bezproblemowa i też nic nie musiała brać na podtrzymanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2015, 21:03

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 27 października 2015, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Ja już po dentyście. Nie dość, ze to moje upierdliwe dziąsło nie chce sie zagoić to pare dni temu wypatrzyłam, ze jedna plomba coś nie tak. No i miałam nosa, pan doktor podratowal dziąsło i wymienił plombę. No i jak coś, a wszyscy wychodzą z założenia, ze dziąsło znów sie odezwie, mam sie zgłosić :)
    Ojjj biedna Ty ;/ ja pomimo, że regularnie chodzę to też mam na nich uczulenie...w zimie ide znow na czyszczenie kamienia, ale tym razem musze sprawdzić od razu po,bo jakoś jak moja dentystka w pl mi ścigała to fakt!-zleciałam zawsze prawie z krzesła haha bo do każdej dziury sie wpychala ale zrobiła dokładnie. No a tu...nie...

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 27 października 2015, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Hej
    "Melduje ze u mnie ok... urlopuje, zakupuje hehe..."
    A ja Ci zazdroszczę....tak pozytywnie oczywiście <3 :)

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 27 października 2015, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nowe dziewczyny witam.
    Na pewno wspaniałe nasze dziewczyny udzielą wielu niezbędnych Wam informacji ;-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien to dawaj do pl :P pod koniec tygodnia pewnie bede jechac do Raćka to bede sie kolo ciebie przewijac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nie wiem, co do tego progesteronu. Ja jakoś nie miałam problemu z dostaniem go. Za pierwszym razem lekarz sam mi go zlecił, drugi lekarz tez a gdy już z ciaza wróciłam do mojego całkiem pierwszego gina tez od razu dał recepte....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Ojjj biedna Ty ;/ ja pomimo, że regularnie chodzę to też mam na nich uczulenie...w zimie ide znow na czyszczenie kamienia, ale tym razem musze sprawdzić od razu po,bo jakoś jak moja dentystka w pl mi ścigała to fakt!-zleciałam zawsze prawie z krzesła haha bo do każdej dziury sie wpychala ale zrobiła dokładnie. No a tu...nie...
    O widzisz. To ja nie narzekam, te dziewczyny bardzo fajnie robią.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co do progesteronu tez zadnego problemu i lekarze sami kazali brac... caly czas utrogest bralam, a teraz dostalam lutinus 3x1 bo ostatni cykl byl tak daremny ze nawet progesteron mu sie srednio podobal...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KiKi, ja nie jestem z Twoich stron wiec nie pomogę nazwiskiem ale moze pójdź do jakiegoś innego lekarza. Szukaj aż znajdziesz takiego, który będzie Cie tak traktował, jak sobie tego życzysz. Ja mojego mam właśnie z polecenia, koleżanka prowadziła u niego dwie ciąże a ja zaczęłam chodzić do niego już chyba z osiem lat temu. Mimo, ze sie przeprowadziłam i nie mam już tak blisko, to nie zamienię bo dobry ginekolog to skarb :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmykam zaraz sie zbierac powoli i niedlugo do fryzjera :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Zmykam zaraz sie zbierac powoli i niedlugo do fryzjera :D
    Ooooo, ale fajnie! Ja jeszcze w łożku, wprawdzie już po śniadaniu bo inaczej byłoby cieżko ale spowrotem wskoczyłam do wyrka. Roxa, miłego dzionka! I Wszystkim pozostałym Koleżankom rownież!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak ja poki co tez jeszcze w lozku... no ale zaraz trzeba bedzie z niego wyskoczyc...
    Najlepsze ze jeszcze nie jestem zdecydowana co chce tak do konca zrobic z wlosami haha...
    Tobie kochana tez milego dnia:* wypoczywaj ile wlezie na urlopie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, to daj znać pózniej na co sie zdecydowałaś u fryzjera. Ja powoli wstaje :) idę sie umyć, potem moze coś poprasuje a potem jadę spotkać sie z koleżanka na jej przerwie na kawę. Choć ja na kawę patrzeć nie mogę wiec pewnie skończy sie na jakimś soczku ;)

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 27 października 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak ja ostatnio zasmakowałam w tych sokach dla dzieci z hippa :) Odkąd jestem w ciąży to woda przestała mi podchodzić, a zwykłe soki i napoje sa dla mnie za słodkie. Więc wybrałam sobie coś z produktów bez cukru (to w sumie napoje, bo są mocno rozcieńczone wodą) i tak mi posmakowały, że szkok. A najlepszy był przy tym mój mąż, bo też mu sie tak spodobała ta półka dla dzieci, że oznajmił, że on też chce taki soczek... No i oczywiście nie popatrzył co bierze i kupił sobie jogurt wyciskany, i był wielce zdziwiony, że teraz, to nawet jogurty specjalne dla dzieci robią. Normalnie taki miałam z niego ubaw, bo zachowywał się jakby ostatni raz w sklepie był w latach 80 :)

    kubecek lubi tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ