X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga. wrote:
    Niestety tę decyzję musicie podjąć sami, ale jakoś mi się wydaje ze już się zdecydowaliscie na naturalne starania ;) Może się mylę (jeśli jednak wyberzecie iui, to błagam Roxa, uwierz, że się uda), bo obawiam się, że będziesz całą sprawę bardzo przeżywać, a stres wcale ci nie pomoże, wręcz może jeszcze bardziej hormony rozregulować.

    My tu wszystkie będziemy trzymać kciuki za sukces :)
    :-* dzieki kochana...
    wiem ze decyzje sami musimy podjac... a to nie latwe... i pomyslec ze jak wszystkie cykle byly super to sie iui nie moglam doczekac! Maz tez mi w tym nie pomaga bo jak w zeszlym mowil ze ostatni natural potem iui to teraz mowi ze sam nie wie przez to jak moje cykle wygladaly i zobaczymy co kwz powie...
    Jeszcze mamy kilka dni na podjecie decyzji...

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 5 listopada 2015, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny!
    Roxa, cieszy mnie to że sie nie poddajesz! Jak ciało będzie gotowe to dawaj iui warto spróbować ( tak twierdzi moja przyjaciółka, która jest na medycynie, fakt na chirurgii hahaha ale ma wszystkie świeże info i bardzo wypytuje ludzi z ginekologii ze względu na mnie....). Wiem, że to kosztuje, ale może faktycznie juz czas?nie namawiam, radzę hihi
    Werni, praca się znajdzie, nie ta to inna. No i witamy de.

    werni lubi tę wiadomość

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 5 listopada 2015, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak a co.do pracy to.... Boże jak mi sie nie chce! Mamy w piątek Inventur i cały tydzień już zapieprz. I piątek będę juz o 7 zaczynać aaaa (a normalnie od 9).
    Do świąt to ja mam,że jednego roku lubie, drugiego mam dość. W tym roku śpiewam dziewczynom "laaaassssss Christmas. ...) za niedługo będą we mnie butem rzucać hihihi. Ciesze sie no. Chociaż to oznacza kupę pracy dla nas ;/
    Robię Urlaubsplan na nast rok....kurde babcia 70tka,tata 60, ślub koleżanki w pl, i znów brak czasu na plażę, palmy,drinki?! Grrr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Dobrze dobrze Roxa kombinujecie. Tylko w ten sposób doczekasz się brzuszka. Od myślenia to chyba jeszcze nikt nie zaszedł ;) Alinsien, ja mam podobnie w przyszłym roku, bratowa 40, siostra 40, siostrzeniec 18. Na szczęście siostra ma urodziny 21 listopada a siostrzeniec 28 grudnia wiec plan jest, ze jak pojadę z dzidzia na 40-tknę to wrócę dopiero po 18-tce ;) po drodze w maju jeszcze wesele ale tutaj to już muszę sie poddać i zrezygnować :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam pytanie, wiecie jak to jest z farbowaniem włosów w ciąży? Wiem ze sa rozne szkoły, ja znam z najbliższego otoczenia, ze sie nie powinno farbować, z drugiej strony doczytałam ze w drugim trymestrze już można, niektórzy twierdza nawet ze i w pierwszym można. Zastanawiam się czy iść tylko ściąć czy poczekać jeszcze trochę i przy okazji farbnac. I muszę chyba zaryzykować i pojsc tutaj. Doświadczenia mam zle no ale co mi pozostaje....

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 listopada 2015, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny dzieki za kciuki, ale cos mi sie zdaje ze bede dalej szukac jak to Alinsien powiedziala jak nie ta to inna, po 11 ide do kumpeli ktora bedzie mnie uczyla jezyka. Moze wkoncu zalapie.

    A dziewczyny wiecie moze jaki jest odpowiednik castagnusa ? Z tego wszystkiego nie zaopatrzylam sie w wiecej tabletek :(

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    A mam pytanie, wiecie jak to jest z farbowaniem włosów w ciąży? Wiem ze sa rozne szkoły, ja znam z najbliższego otoczenia, ze sie nie powinno farbować, z drugiej strony doczytałam ze w drugim trymestrze już można, niektórzy twierdza nawet ze i w pierwszym można. Zastanawiam się czy iść tylko ściąć czy poczekać jeszcze trochę i przy okazji farbnac. I muszę chyba zaryzykować i pojsc tutaj. Doświadczenia mam zle no ale co mi pozostaje....

    Ja też naczytalam się że w drugim trymestrze najlepiej no i że bez amoniaku musi być. Ja kupialam farbe na poczatku wrzesnia potem 8 sie dowiedzialam że ciąża no i farba stoi i czeka, do grudniaa napewno jeszcze poczeka. A odrosty mam starszne :( jeszcze się zapuscilam przez ta poprzednia ciaze,więc uznałam że coś ze soba w koncu zroobie,farbaa paznokcie,bieganie a teraz już nici. Musze czekać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chcialam się pochwalić bo dlla mnie jest czym hehe
    Wczoraj dostalam taakiego bólu głowy przez cały dzień a wieczorem too co zjadlam zwymiotoowalam dwa razy. Haha ciesze się bo wiem że wszystko jest dobrze :) w poniedziałek maamm termin do gina.a boje się bo poprzednia ciążę stracilam w ósmym tygodniu. W poniedziałek będzie 8tydz i 6dzien. Mam nadzieje że bedzie gut.


    Alinsen praca się znajdzie ,chociaz u mnie w duisburgu nie daleko essen i düsseldorf jest naprawde bardzo ciężko nawet do sprzatania,taki tłum ludzi tu przyjeżdża

    kubecek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Hejka dziewczyny dzieki za kciuki, ale cos mi sie zdaje ze bede dalej szukac jak to Alinsien powiedziala jak nie ta to inna, po 11 ide do kumpeli ktora bedzie mnie uczyla jezyka. Moze wkoncu zalapie.

    A dziewczyny wiecie moze jaki jest odpowiednik castagnusa ? Z tego wszystkiego nie zaopatrzylam sie w wiecej tabletek :(
    Werni, ale tutaj Castagnusa tez dostaniesz. W aptece. Nazywaja sie Agnus castus :-)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki97 wrote:
    Dziewczyny chcialam się pochwalić bo dlla mnie jest czym hehe
    Wczoraj dostalam taakiego bólu głowy przez cały dzień a wieczorem too co zjadlam zwymiotoowalam dwa razy. Haha ciesze się bo wiem że wszystko jest dobrze :) w poniedziałek maamm termin do gina.a boje się bo poprzednia ciążę stracilam w ósmym tygodniu. W poniedziałek będzie 8tydz i 6dzien. Mam nadzieje że bedzie gut.


    Alinsen praca się znajdzie ,chociaz u mnie w duisburgu nie daleko essen i düsseldorf jest naprawde bardzo ciężko nawet do sprzatania,taki tłum ludzi tu przyjeżdża
    Kiki, no to gratuluje rzyganka :-) Ja od poczatku ciazy tylko raz witalam sie z kibelkiem i to przez moja glupote. W ogole gdyby nie to, ze czuje, ze zrobilam sie szersza w biodrach i chodze spac o 19, to moglabym powiedziec, ze nie mam objawow ciazowych. Czasami sie zastanawiam czy bedzie dobrze, ale doszlam do wniosku, ze musi. Chyba nie mozna caly czas zyc w strachu i obawiac sie najgorszego. Trzeba cieszyc sie chwila. Zobaczysz, bedzie dobrze choc wierze, ze po takich przejsciach czasami ciezko w to wierzyc. Do poniedzialku juz niedlugo a wizyta napewno Cie uspokoi. Ja nastepna mam w piatek za tydzien :-)

  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane nie było mnie ostatnio bo NET mi raz działa raz nie ale teraz niby ok muszę was nadrobić u mnie teoretycznie @ powinna dziś być bo jest 33dc normalnie mam 30 lub 32 co mnie bardzo dziwi nie mam żadnych później aż a normalniekilka dni przed mam a tucisza co cywilów lata do WC i spradzam czy się zaczęło to
    palmienie więc albo się spóźnione @ albo się udało a to byłby chyba cud 2 lata się staramy w przyszłym tyg mam wizytę u nowego gin jak jutro się nie zjawiska okres chyba zatrzymuje Ale cholernie się boje rozczarował bo pewnie się tylko nakręcania same wiecie że jak to jest

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki97 wrote:
    Dziewczyny chcialam się pochwalić bo dlla mnie jest czym hehe
    Wczoraj dostalam taakiego bólu głowy przez cały dzień a wieczorem too co zjadlam zwymiotoowalam dwa razy. Haha ciesze się bo wiem że wszystko jest dobrze :) w poniedziałek maamm termin do gina.a boje się bo poprzednia ciążę stracilam w ósmym tygodniu. W poniedziałek będzie 8tydz i 6dzien. Mam nadzieje że bedzie gut.


    Alinsen praca się znajdzie ,chociaz u mnie w duisburgu nie daleko essen i düsseldorf jest naprawde bardzo ciężko nawet do sprzatania,taki tłum ludzi tu przyjeżdża
    Będzie dobrze na pewno :)

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubecek wrote:
    Hej kochane nie było mnie ostatnio bo NET mi raz działa raz nie ale teraz niby ok muszę was nadrobić u mnie teoretycznie @ powinna dziś być bo jest 33dc normalnie mam 30 lub 32 co mnie bardzo dziwi nie mam żadnych później aż a normalniekilka dni przed mam a tucisza co cywilów lata do WC i spradzam czy się zaczęło to
    palmienie więc albo się spóźnione @ albo się udało a to byłby chyba cud 2 lata się staramy w przyszłym tyg mam wizytę u nowego gin jak jutro się nie zjawiska okres chyba zatrzymuje Ale cholernie się boje rozczarował bo pewnie się tylko nakręcania same wiecie że jak to jest
    Kubecek, to ja tak po cichutku zycze zeby ta wredna @ sie nie zjawila. A na co Ci ona?! :-) nawet nie wyczekuj tylko idz kup test i sikaj :-)

    kubecek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja caly czas jem :-) Wczoraj zjadlam opakowanie Studentenfutter, zurawiny, 4 marchewki. Moja kolezanka z biura jest do konca tygodnia na urlopie i inny kolega sie dosiadl. Tylko czekam az cos mi powie na to moje jedzenie. W domu mi sie owoce pokonczyly wiec jadac do pracy wstapilam do Rewe i kupilam jablka, banany i daktyle. A teraz wcinam rogalika z czekolada :-)

    kubecek lubi tę wiadomość

  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 5 listopada 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Kubecek, to ja tak po cichutku zycze zeby ta wredna @ sie nie zjawila. A na co Ci ona?! :-) nawet nie wyczekuj tylko idz kup test i sikaj :-)
    No test mam ale boje się siknąć

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubecek wrote:
    No test mam ale boje się siknąć
    Powiem Ci w sekrecie, ze sama sie stresuje:-) tym Twoim sikaniem :-) Tak bym chciala abys dwie krechy wysikala :-) Jesli nie czujesz sie na silach to odczekaj jeszcze z dzien lub dwa. Jesli wredota nie przyjdzie to zdecydowanie sikaj wtedy :-) A co z Twoja temperaturka?

    kubecek lubi tę wiadomość

  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co chce mierzyć od nowego cyklu ale co ci powiem mój organizm płata mi figla od paru dni chodzę spać o 18 tej i mdli mnie coś dziś tylko herbatę wypilam .
    jak narazie plamienn brak i najchętniej bym poszła spać ale boje się nakręcić ehh byłe do jutra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2015, 12:26

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubecek wrote:
    Wiesz co chce mierzyć od nowego cyklu ale co ci powiem mój organizm płata mi figla od paru dni chodzę spać o 18 tej i mdli mnie coś dziś tylko herbatę wypilam .
    jak narazie plamienn brak i najchętniej bym poszła spać ale boje się nakręcić ehh byłe do jutra
    ojej ojej ojej :-) No to trzymam mega mocne kciukasy. Jak dla mnie to objawy juz takie ten tego ciazowe :-) No musi tak byc, nie ma innej opcji :-) Moze siknij jutro z rana :-)

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 5 listopada 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    A mam pytanie, wiecie jak to jest z farbowaniem włosów w ciąży? Wiem ze sa rozne szkoły, ja znam z najbliższego otoczenia, ze sie nie powinno farbować, z drugiej strony doczytałam ze w drugim trymestrze już można, niektórzy twierdza nawet ze i w pierwszym można. Zastanawiam się czy iść tylko ściąć czy poczekać jeszcze trochę i przy okazji farbnac. I muszę chyba zaryzykować i pojsc tutaj. Doświadczenia mam zle no ale co mi pozostaje....
    Od strony technicznej nie zaleca się farbowania w I trym, ze względu na duże wahania hormonalne (może wyjść inny kolor niż zamierzony), później można. Ze względów zdrowotnych (płodu), nie zaleca się farbowania, malowania paznokci czy nawet używania mocnych perfum, bo ponoć te substancje przenikają do organizmu matki, a potem z krwią do płodu

    Ps Kiedyś pytałaś o usg prenatalne, do tej pory wiedziałam, że można je zrobić odpłatnie, ale dziś właśnie dostałam na nie skierowanie (okazało się, że jeśli są wskazania np. podejrzane usg, albo jakieś wady wrodzone u rodziców, to ginekolog moze wystawić skierowanie na konsultacje do lekarza z większym doświadczeniem i lepszym sprzętem). Także spotkała mnie miła niespodzianka, bo już się szykowałam na wizytę prywatną :)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 5 listopada 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki97 wrote:
    Dziewczyny chcialam się pochwalić bo dlla mnie jest czym hehe
    Wczoraj dostalam taakiego bólu głowy przez cały dzień a wieczorem too co zjadlam zwymiotoowalam dwa razy. Haha ciesze się bo wiem że wszystko jest dobrze :) w poniedziałek maamm termin do gina.a boje się bo poprzednia ciążę stracilam w ósmym tygodniu. W poniedziałek będzie 8tydz i 6dzien. Mam nadzieje że bedzie gut.
    Spokojnie, trzymamy kciuki by było wszystko ok. Postaraj się jak najmniej o tym myśleć (choć wiem, że łatwiej się mówi niż robi :( ). Skoro nie było żadnych plamień, bóli, a do tego bierzesz progesteron nie powinno się nic złego wydarzyć. Pamiętaj tylko by regularnie łykać kwas foliowy

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ