X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 5 listopada 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubecek wrote:
    Wiesz co chce mierzyć od nowego cyklu ale co ci powiem mój organizm płata mi figla od paru dni chodzę spać o 18 tej i mdli mnie coś dziś tylko herbatę wypilam .
    jak narazie plamienn brak i najchętniej bym poszła spać ale boje się nakręcić ehh byłe do jutra
    Kubecek tylko pamiętaj by sikać z porannego moczu i na test o dużej wrażliwości (bo to jeszcze wcześnie). Trzymam kciuki, by się udało

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Kinga za info. Generalnie mysle, ze dam sobie spokoj z tym usg prenatalnym. Jesli lekarz nie bedzie widzial potrzeby to nie bede nic wymyslac.

  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 5 listopada 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga. wrote:
    Kubecek tylko pamiętaj by sikać z porannego moczu i na test o dużej wrażliwości (bo to jeszcze wcześnie). Trzymam kciuki, by się udało
    wiem :) tylko test mam taki zwykly rossmanowski i dodatkowo w testach owulacyjnych kilka dostałam no i mam jeszcze jeden z Pl :)
    jak jutro rano wstane i @ nie bedzie to testuje wiec mocno trzymajcie kciuki kochane

    Kiki97, Kinga., makota lubią tę wiadomość

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 5 listopada 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my czekamy na meza i idziemy z młodym na st Martin dzis znaczy chyba chłopcy sami pójdą bo ja to sie położe :)
    a powiedzicie mi lubicie nasiona chia bo ja normalnie się od nich uzalezniłam codziennie musze szkalnkę wypic

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki kubecek :))

    kubecek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kubecek wielkie kciuki!

    Dzieki kochane za wsparcie... Na was zawsze mozna liczyc! Cycki bola brzuch czaaem pobolewa... we wtorek jade oddac krew do kwz... a poki co do tego czasu jeszcze chwila na namysl...

    Kinga. lubi tę wiadomość

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 5 listopada 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubecek wrote:
    a powiedzicie mi lubicie nasiona chia bo ja normalnie się od nich uzalezniłam codziennie musze szkalnkę wypic
    Gdzieś o nich słyszałam, ale nigdy ich nie próbowałam. Jak one smakują i gdzie można je stacjonarnie kupić? Bo wydają się latwiejsze w obróbce niz len ;)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • makota Autorytet
    Postów: 647 466

    Wysłany: 5 listopada 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, chia można teraz kupić wszędzie - w Penny, w sklepach ze zdrową żywnością, ostatnio nawet w Rewe widziałam. Smakują tak jak to co do nich dodasz :) Ja lubię z jogurtem, bo wolę jak śniadanko jest gęste. Można z mlekiem kokosowym, zwykłym, sojowym, z sokiem. Trzeba tylko pamiętać, żeby pozwolić im się namoczyć w jakimś płynie

    o właściwościach tutaj:

    http://www.pepsieliot.com/co-z-tymi-nasionami-chia/

    a tu przepis na wypróbowanie:

    http://www.jadlonomia.com/2014/06/kokosowy-pudding-chia.html

    kubecek lubi tę wiadomość

    relgwn15uyzm1mjb.png
  • makota Autorytet
    Postów: 647 466

    Wysłany: 5 listopada 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga. wrote:
    Od strony technicznej nie zaleca się farbowania w I trym, ze względu na duże wahania hormonalne (może wyjść inny kolor niż zamierzony), później można. Ze względów zdrowotnych (płodu), nie zaleca się farbowania, malowania paznokci czy nawet używania mocnych perfum, bo ponoć te substancje przenikają do organizmu matki, a potem z krwią do płodu
    )

    Słyszałam, że jedni naukowcy zaprzeczają, a inni potwierdzają; wiadomo, że lepiej zachować umiar. Pewność jest natomiast co do filtrów przenikających - badania pokazują, że przenikają do ludzkiego DNA i są wykrywalne w mleku matki. Zakazane w ciąży! Często stosuje się je w podkładach, kremach o wysokim filtrze. Mogę poszukać linka do przykładowych kosmetyków ze składem; musiałabym poszperać, więc jak ktoś jest zainteresowany to pisać

    relgwn15uyzm1mjb.png
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 5 listopada 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może jestem mało na czasie, a wręcz zacofana. Ale chia to je się czy pije na co?
    Tak w ogóle nie nawiązując do żadnych tematów ale musze coś oznajmić. Wcześniej w okolicach dni płodnych jak książkowo zalecano Kochaliśmy się co 2,3 dni a teraz raz kozie śmierć i w te dni dziennie hahahaha ale by było gdyby właśnie akurat przez to się udało. No i pół tabletki na tarczyce ;p ps w końcu po 2 tyg jej jedzenia czuje sie "normalnie".

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2015, 21:04

    Kinga., kubecek, krysiak lubią tę wiadomość

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 5 listopada 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makota wrote:
    Słyszałam, że jedni naukowcy zaprzeczają, a inni potwierdzają; wiadomo, że lepiej zachować umiar. Pewność jest natomiast co do filtrów przenikających - badania pokazują, że przenikają do ludzkiego DNA i są wykrywalne w mleku matki. Zakazane w ciąży! Często stosuje się je w podkładach, kremach o wysokim filtrze. Mogę poszukać linka do przykładowych kosmetyków ze składem; musiałabym poszperać, więc jak ktoś jest zainteresowany to pisać
    Mnie filtry nie interesują, bo ogólnie jestem ich przeciwniczką (no chyba, że spędzam wakacje w Egipcie, ale wtedy i tak używamch fizycznych, bo moja skóra źle reaguje na chemiczne :)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 6 listopada 2015, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry laseczki wasze kciuki okazaly sie bardzo skuteczne zrobilam tego sikańca i JEEEST DRUGA CZERWONA KRECHA troszke bladsza niz ta testowa ale jest

    krysiak, Kinga., makota, Kiki97, werni, alinsien lubią tę wiadomość

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 6 listopada 2015, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    A może jestem mało na czasie, a wręcz zacofana. Ale chia to je się czy pije na co?
    Tak w ogóle nie nawiązując do żadnych tematów ale musze coś oznajmić. Wcześniej w okolicach dni płodnych jak książkowo zalecano Kochaliśmy się co 2,3 dni a teraz raz kozie śmierć i w te dni dziennie hahahaha ale by było gdyby właśnie akurat przez to się udało. No i pół tabletki na tarczyce ;p ps w końcu po 2 tyg jej jedzenia czuje sie "normalnie".
    Ja 2 lyzeczki chia zalewam goraca woda i daje do smaku troszke oleju kokosowdgo i tak pije od 3 mc moze i to tez pomoglo na sluz Alinsien mocno trzymam kciuki uda się;)

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubecek wrote:
    Dzien dobry laseczki wasze kciuki okazaly sie bardzo skuteczne zrobilam tego sikańca i JEEEST DRUGA CZERWONA KRECHA troszke bladsza niz ta testowa ale jest
    Jeeeeeeee, super. Właśnie weszłam na forum i widzę, ze cos pisałaś wiec nawet nie nadrabiam tylko szukam wiadomości o teście :) bardzo sie ciesze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Kubecek wielkie kciuki!

    Dzieki kochane za wsparcie... Na was zawsze mozna liczyc! Cycki bola brzuch czaaem pobolewa... we wtorek jade oddac krew do kwz... a poki co do tego czasu jeszcze chwila na namysl...
    Roxa, czyli lepiej w porównaniu do ostatniego miesiąca kiedy cyce nie bolały, jesli sie nie mylę.... A Ty sikalas już?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do farbowania włosów, myślałam, ze napiszecie aby nie przesadzać i żyć normalnie a skoro tak nie piszecie to bede przesadzać i spróbuje nie farbować ;) już nawet pomyslałam sobie aby wykorzystać ten czas i wrócić do naturalnego koloru. Akurat mam taki sprzyjający temu kolor na głowie, ze odrosty widać ale tylko bardzo lekko. Podejrzewam, ze moja fryzjerka z Polski z takiego niewielkiego wiejskiego zakładu, nie będzie zbyt zadowolona. Już nieraz narzekała, ze kobiety nie maja pieniędzy na farbowanie i farbują w domu a u niej tylko ścinają ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien, szczerze mówiąc, teoria teorią a w praktyce rożnie bywa. Jesli Twój mężczyzna nie ma jakichś złych parametrów nasienia to nie stoi nic na przeszkodzie, by pobaraszkować sobie i codziennie. Zawsze można połączyć przyjemne z pożytecznym :)

    alinsien lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni a co u Ciebie? Mało Cie tu widzimy :(

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kubecek GRATULUJE!!!!!!!!!!! No takie cudowne wiesci z rana!

    kubecek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Roxa, czyli lepiej w porównaniu do ostatniego miesiąca kiedy cyce nie bolały, jesli sie nie mylę.... A Ty sikalas już?
    Z poprzednim miesiacem to o niebo lepiej... tak jakbym dopiero teraz miala pierwszy prawdziwy cykl po zabiegu... No i właśnie dlatego przestalam w ogole myslec o przerwie i jestem na nowo nakrecona bo czuje ze teraz juz tylko lepiej i moze pecherzyki tez beda współpracować...
    Ja nie sikalam, we wtorek jade do kwz ale raczej nic z tego tym razem niestety... no ale ten kolejny trzeci po zabiegu na pewno bedzie szczesliwy!

    krysiak, kubecek lubią tę wiadomość

‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ