X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien , ja tak za bardzo się nie znam, ale jeśli powiedział miedzy 3 a 5 , to wydaje mi się zebyś zrobiła tak jak byś rzeczywiście zadzwoniła i sie dowiedziała co oni na to . A nie mozesz isc w piatek do południa ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien ja mysle ze powinnas isc miedzy 3-5dc bo wiele hormonow powinno byc wlasnie w tym czasie przebadane... tez mialam taki wyznacznik u normalnego gina... mozesz zawsze zapytac jak to z tym 6dc...

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 19 listopada 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Cześć i cooo? Co myślicie o tym, że zamiast między 3 a 5 dniem to pójdę 6 dnia do gina na to badanie krwi?kurde...
    Dzień dobry,
    Alinsien moim zdaniem spokojnie możesz isc dzień później (ja tak zrobiłam w drugiej połowie cyklu, bo też wypadł weekend :) i nie było żadnego problemu.

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 19 listopada 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi dzięki Kochane :) no juz ostatnio nie wyszło bo oni mieli urlop. Miesiąc czekania i dupa na weekend wypada. Od następnego tygodnia mam urlop to tam zajade i albo zrobią albo nie... zobaczymy.
    Jutro piąteczek juhu. A później tydzień w domku.... trochę się wkurzyłam, bo dziewczyny z nadgodzin nawet te co urlop tez2 będą miały, miały też w tyg wolne... wszystkie tylko nie ja! No za dobra jestem no ;p ..... ;/

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 19 listopada 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki97 wrote:
    alinsien , ja tak za bardzo się nie znam, ale jeśli powiedział miedzy 3 a 5 , to wydaje mi się zebyś zrobiła tak jak byś rzeczywiście zadzwoniła i sie dowiedziała co oni na to . A nie mozesz isc w piatek do południa ?
    Kiki niestety kończę po 13 w piątek a oni o 12 ;/ a żeby wyjść wcześniej nie ma szans. O 12 ważne zebranie etc....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Alinsien jak fajnie. Tydzień urlopu, to sobie odpoczniesz :) masz jakies plany na urlop czy po prostu w domku?

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 20 listopada 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, nie pisze czesto bo nie mam humoru. Wczoraj mnie moj wkurzyl :(

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 20 listopada 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak tym razem zostaje w domu. Mam zamiar generalne porządki zrobić; ) a poza tym, mój nie ma urlopu bo to w sumie nieplanowany urlop jest. Aaale przeszło mi na myśl czy nie pojechać chociaż na weekend do domu :) ale jakoś do stycznia wytrzymam.

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 20 listopada 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni co się stało?

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 20 listopada 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie dziewczyny. Mam problem z wykresem. Dostalam @ i chciałam wpisać, że miałam w 1 dzień plamienie. No i przy tym mam mocny ból brzucha tak zaczyna się mój okres, nie leci od razu ze mnie wiadrami ;p i na 2 dzień napisalam,że już porządne krwawienie i słuchajcie? ! Odczytalo mi dopiero ten 2 dzień jako początek cyklu? Jak to? Jak to zmienić?

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 20 listopada 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Słuchajcie dziewczyny. Mam problem z wykresem. Dostalam @ i chciałam wpisać, że miałam w 1 dzień plamienie. No i przy tym mam mocny ból brzucha tak zaczyna się mój okres, nie leci od razu ze mnie wiadrami ;p i na 2 dzień napisalam,że już porządne krwawienie i słuchajcie? ! Odczytalo mi dopiero ten 2 dzień jako początek cyklu? Jak to? Jak to zmienić?
    Cześć, moim zdaniem nie da się tego zrobić. Zmień z plamienia na lekkie krwawienie i będzie ok. Lub zostaw plamienie (ale ono wtedy powinno być w starym cyklu). Mi kiedyś na to zwróciła uwagę, że niby plamienie, to tylko takie male plamki, a jak tego jest więcej, to już jest lekkie krwawienie, choć przy moich niektórych okresach, gdzie dużą podpaskę muszę wymienić po 15 min, to mi później skali brakuje ;)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 listopada 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest juz ok czesc dziewczyny :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 21 listopada 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Ale dziś mam lenia, a wypadało by mieszkanie posprzątać :), bo wczoraj miałam gorszy dzień i dość szybko wyladowałam w łóżku :(

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo, nic sie nie chcę :/
    Ale przyszły mi firany polskie od Pani z Niemiec , są prześliczne , wiec mam trochę chęci ;)
    Mój ma dzisiaj wolne, to pomoże mi okna pomyć ;P A co :D

    kubecek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeja, Kiki, okna.... Ja miałam tez taki plan ale normalnie tak mi brak sił. W dodatku mamy na oknach jeszcze moskitiery i chciałam je zdjąć przed zima, ramy zostawić, siatki wyrzucić i na wiosnę zmienić na nowe ale coraz cześciej myśle sobie, ze chyba odpuszczę sobie te cała akcje. No po prostu nie mam na to sił. Wczoraj posprzątałam mieszkanie, na raty, ale już nie dałam rady zmyć podłogi, wiec dzisiaj było zmywanie. Teraz czekam na męża i jedziemy na jakies drobne zakupki, bo wczoraj już tez sił brakło. Nie wiem czy to ta pogoda, ostatnio męczą mnie straszne bóle głowy. Wczoraj tak było i cała noc, teraz jest już troche lepiej. Mam nadzieje, ze przejdzie. Generalnie nie mam problemów z bólami głowy a od jakiegoś tygodnia to po prostu tragedia....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien, pojęcia nie mam co Ci podpowiedzieć w sprawie tego wykresu... Jesli chcesz aby ten pierwszy dzień był jako pierwszy a nie jako plamienie ostatniego cyklu to tez probowalabym zmienić na krwawienie a nie plamienie....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym mam cały czas w ustach taki dziwny posmak, nawet nie umiem powiedzieć czy metaliczny czy co to :) no tak mi to przeszkadza. Czasami cos przegryze to na chwile przyjdzie ale za moment wraca i tak już od kilku dni.

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 21 listopada 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten posmak to jeden z objawów ciąży :). Ja go mam przy wodzie, dlatego nie mogę jej za bardzo pić. A co do głowy, to od początku 2 trym. cały czas mnie boli, ale zauważyłam, że po masażu twarzy trochę mnie puszcza, tak samo z bólem kregosłupa, więc myślę, że to wina układu krażenia. No i jutro mąż mi obiecał dzień spa z masażami z prawdziwego zdarzenia, także jupii :D

    krysiak, makota, kubecek lubią tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 listopada 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie wydaje ze czuje lewy jajnik ale nic nie pisze na wykresie.

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 22 listopada 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no hej niedzielnie kochane :) u nas ok rano od 4 dni przytulam sie z wc :( najgorzej jest koło 7 rano wiem ze to dobry znak ale poprzednio w ciąży wymiotywałam bardzo duzo, beta super rosła a okazało sie puste jajo
    wiec narazie ostroznie do tego wszytskiego podchodze narazie wiemy tylko ja i mąż no i wy :) jak 10 grudnia bedzie wsio ok powiemy babciom :)
    widze ze tez macie lenia :) przerąbane :)
    ja mam teraz fajnie na zakupy chodzic nie musze mezu o mnie dba ja mu tylko liste robie :) a jak wam mija niedziela :)buziaki kochane

    krysiak, alinsien lubią tę wiadomość

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ