X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 listopada 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie samo mam zdanie. Teraz dzieci siedza w domu przed kompem i innymi zabawkami zamiast wychodzic na dwor, rozwijac wyobraznie, wiecej ruchu tez. Co do tv moj lubi mecze czasem poogladac, wiadomosci. Na tel zainstalowal rfm by sluchac w pracy.

    Dzis znow spadek tempki to mysle ze niedlugo powinnac dostac malpe.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, ja tez oglądam komedie romantyczne. Przy czymś ostrzejszym odwracam głowę by nie patrzeć :) a ze chodzę wcześnie spać to mąż ogląda sobie potem jakieś filmy akcji. Tylko mnie wręcz te odgłosy denerwują i wstaje, zamykam drzwi i do sypialni i do pokoju, w którym on siedzi. Ostatnio cos oglądał i do mnie tylko brzęki szabli dochodziły, no myślałam, ze osiwieje ;)

    Kinga. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do dzieci to ja uwielbiam patrzec jak dzieci moich sióstr spędzają czas. One praktycznie w ogóle nie oglądają tv. Gdy tylko ładna pogoda to czas spędzają na podwórku, bawią sie jak dzieci :) ja gdy tam jestem to kompletnie nie oglądam tv bo oni tez nie oglądają ;)

    werni, Kinga. lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 listopada 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze robia. Ja juz kiedys postanowilam ze moje dzieci tez tak beda robic. Tez bylam kiedys opiekunka do dzieci. :)

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 25 listopada 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się przed chwilą wkurzyłam. Przyszedł kurier, odebrałam paczkę ( czekam na 3), pies jak zwykle się na nią rzucił (tego nauczył go mój mądry mąż, który do kartonów wrzucał mu smakołyki), ale szczególnie nie protestowałam, bo to miały przyjść pieluchy dla kropka. Kurier wyszedł idę po paczkę, no i mi słabo, bo paczka do sąsiada. Normalnie wkurzyłam się na kuriera, że słowem nie powiedział, że to dla sąsiada, o tym by zapytać czy moze zostawić to już nie wspomnę... Normalnie ciśnienie mi skoczyło, bo łobuz już zdążył dziurę wygryźć...no wiec już wiem, że sasiad zamówił taki ładny komplecik (szkoda ze różowy ;), bo w najgorszym razie go odkupię i kropek czym kolwiek będzie, będzie pomykał w różowym ... ;) No chyba,że to jakaś przed andrzejkowa wróżba, że to jednak dziewczynka będzie ;)

    kubecek lubi tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, ale Ty masz historie :-) Usmialam sie :-) Co za pieluchy zamawialas?

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 25 listopada 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Kinga, ale się naśmiałam mój Gamoń Twoj Łoś hahaha a ja dzisiaj spałam do 11 bo wczoraj poswietowałam z Gamoniem urodziny- on też ma wolne.
    Co do dzieci strach się bać, ale biorą przykład z rodziców którzy nie są lepsi.
    Mam nadzieję, że ja nie popełnie tego błędu. Moja siostrzenica jest uzależniona od tv i to tylko wina mojej siostry... no cóż!

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 25 listopada 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahha Kinga haha! Twój na pewno będzie miał ubaw jak usłyszy co jego 1 dziecko się nauczyło hahaha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2015, 13:23

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 25 listopada 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni a ja juz po @ i teraz oczekiwanie płodnych itd itp. ;p od początku jedziemy hihihi

    Kinga., krysiak lubią tę wiadomość

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 25 listopada 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Kinga, ale Ty masz historie :-) Usmialam sie :-) Co za pieluchy zamawialas?
    Różne kilka muślinowych, kilka otulaczy itp. (bo mi się bardzo podobają pieluchy wielorazowe, te takie kolorowe i mięciutkie np. kieszonki), więc po woli zaczynam je kompletować. Najpierw zacznę od otulaczy (bo dla maluchów lepsze są rozmiarowe, a potem od ok. 3 miesiąca przejdziemy na "one size" :)

    Jak nie wiecie o czym mowa, to tu jest link do przykładowej pieluszki http://www.amazon.de/Close-Pop--Stoffwindeln-Printed-Einzelwindel/dp/B00JC99AFG/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1448454570&sr=8-4&keywords=close+pop+in+v2

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2015, 13:31

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz wlasnie poczytalam zanim podeslalas linka. A zamawiasz je w Pl czy w De? Jejus, ja jestem przerazona tymi zakupami. Niby chcialabym juz cos kupic ale sie boje, ze albo mi sie potem juz nie bedzie podobac albo, ze tego w ogole nie potrzebuje. Ale tetrowe pieluchy tez mam na liscie :-) W sumie licze na to, ze w szkole rodzenia troche mi podpowiedza co ma sens.

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 25 listopada 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny już środa! Połowa urlopu za mną! Nie chceee

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Dziewczyny już środa! Połowa urlopu za mną! Nie chceee
    hehe, niestety urlop leci. Gdy mialam tydzien urlopu to raz dwa bylo po, a jak w zeszlym tygodniu poszlam na zwolnienie od wtorku do piatku to we wtorek po wizycie u lekarza usiadlam w domu i mysle, co ja bede przez tyle dni robic :-) No ale tez zlecialo, zwlaszcza, ze od czasu do czasu musialam podlaczyc sie pod kompa i niestety troche na chorobowym popracowac :-(

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 25 listopada 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Juz wlasnie poczytalam zanim podeslalas linka. A zamawiasz je w Pl czy w De? Jejus, ja jestem przerazona tymi zakupami. Niby chcialabym juz cos kupic ale sie boje, ze albo mi sie potem juz nie bedzie podobac albo, ze tego w ogole nie potrzebuje. Ale tetrowe pieluchy tez mam na liscie :-) W sumie licze na to, ze w szkole rodzenia troche mi podpowiedza co ma sens.
    Ja na razie robię minimalną wyprawkę. Ciuszki dostałam, więc dokupię tylko kilka. Takze teraz zostaja kosmetyki, (coś delikatnego do mycia, zamiast oliwki kupię pewnie oliwę z winogron, patyczki, aspirator, płatki kosmetyczne, szczotkę"do włosôw"juz mam, może wanienkę do kapieli, przewijak, śpiworek do spania,no i chyba jakaś ekstra komodę, termometr, chustę do noszenia. Z dużych wydatków to jeszcze wózek, fotelik. Kilka pieluch (zamiast śliniaków), no i pieluchy zamiast pampersów. Maty i bujaczki, zabawki będę kupować już po narodzinach, jak uznam że nadszedł już czas:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2015, 19:45

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, jak zerknęłam na twój wykres to tylko jedna myśl: no termometr sie jej popsuł!

    werni lubi tę wiadomość

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 26 listopada 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, aż z ciekawości zerknęłam na twój wykres... Normalnie, tak jak u mnie kiedys. Coś mi się te twoje oznaczenia śluzu nie podobają. Zakładam że ta wilgotność, pod koniec cyklu to śluz płodny (a może się mylę?), bo jeśli tak, to podejrzewam, że u ciebie może nie dochodzić do owulacji, w tym terminie co pokazuje of, tylko robi robi podejścia później. Nie wiem czy to wina prolaktyny czy akurat taki cykl ci się trafił. Ale jesli coś takiego ci się cześciej zdarza, to na twoim miejscu zrobiłabym monitoring.

    Ps jeśli chcesz, to udostępnie ci materiały o "śluzie" jakie mam od napro, żebyś mogła go lepiej rozróżniać (mają wiecej rodzajów). I z moich obserwacji (choć na . początku myślałam, że cos zle zaznaczam, bo temperatura sobie, sluz sobie), to potem na monitoringu się okazalo, że mam własnie takie pokopane cykle :( Nie chcę cię straszyć (nie jestem lekarzem :)) i mam nadzieję, że się mylę (ale wychodzę z założenia, że wnikliwe obserwacje nigdy nie zaszkodzą

    werni lubi tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 listopada 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zaczelam nowy cykl. W poprzednim cyklu mialam owulke 15dc sprawdzona przez monit. Po owulce czasami mam wilgotno to zaznaczam wodnisty. Mozesz mi przeslac to poczytam sobie :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 27 listopada 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry. Dziś jestem mega niewyspana. Te koszmarów co tej nocy to juz dawno mi się nie śniło, ale dzięki temu już mam obiad zrobiony ;), bo w pewnym momencie już mi się całkiem odechciało spania.

    Werni jak tylko się ogarnę to porobię zdjecia :)

    werni lubi tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry. A ja dzisiaj z domu pracuje. Super sprawa :-) Milego dzionka

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 listopada 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio tez mam koszmary i czesto sie budzilam. Mojemu sie snilam ze go zdradzam i go oklamuje i jeszcze jego byla sie snila ze chce wrocic do niego :) ok Kinga. Ja ostatnio mam ochote na lazanki.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ