X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i jeszcze jedno. Po ostatnim wyjezdzie z szefowa do centrali w Düsseldorfie zarzekałam sie, ze więcej na taka wycieczkę sie nie zgodzę i co?! W poniedziałek lecę znowu, z szefowa i dyrektorem. A chyba wystarczyłoby żebym powiedziała, ze nie chce jechać ale jakoś mi to przez usta nie przeszło. A szefowa powiedziała dyrektorowi o mojej ciazy. Wczoraj szlam do niego z dokumentami do podpisu i mowię, ze mam tu cos dla niego a on do mnie, ze myslal, ze mam dla niego dobra wiadomosc. Na co ja, ze w sumie to mam. A ona wstał, podał rękę i mowi: gratuluje. Tak mi sie miło zrobiło. W ogóle fajny z niego gość, tzn pewnie tak mowię, bo wiem, ze mnie lubi. Ma pewnie sentyment bo w zeszłym roku ożenił sie.....z Polką ;) i w przypływie emocji rzuci mi od czasu do czasu jakies hasło po polsku ;)

    werni, alinsien lubią tę wiadomość

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jesteśmy już po badaniach. Sara ma 273g. Z sercem u niej wszystko ok (na tyle na ile można to określić za pomocą usg. Wiekszość parametrow ma w normie (choc jeszcze nie wszystkie rozkminiłam, bo to 4 str A4 :)

    A co do imion to jeszcze podoba nam się wspólnie Wiktoria i Noemi i to w sumie jeszcze między nimi wybieraliśmy. Jak się jeszcze kiedys uda, to pewnie z nich skorzystamy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2015, 10:52

    werni, Kiki97, alinsien lubią tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, gratuluje bardzo :-) Dziewczynka! Siedze w pracy przed kompem i micha mi sie cieszy do monitora. Ciesze sie, ze wszystko dobrze.
    Ja wiem, ze to straszne ale ja tez tak bardzo chcialabym dziewczynke, i wiem, ze to tez straszne ale mysle, ze w pierwszym momencie gdy uslysze, ze to chlopczyk to poczuje lekkie rozczarowanie :-) oczywiscie moje Dziecie kocham juz teraz nad wszystko na swiecie ale mialabym niespodzianke gdyby okazalo sie byc dziewczynka :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2015, 11:07

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Kinga, gratuluje bardzo :-) Dziewczynka! Siedze w pracy przed kompem i micha mi sie cieszy do monitora. Ciesze sie, ze wszystko dobrze.
    Ja wiem, ze to straszne ale ja tez tak bardzo chcialabym dziewczynke, i wiem, ze to tez straszne ale mysle, ze w pierwszym momencie gdy uslysze, ze to chlopczyk to poczuje lekkie rozczarowanie :-) oczywiscie moje Dziecie kocham juz teraz nad wszystko na swiecie ale mialabym niespodzianke gdyby okazalo sie byc dziewczynka :-)
    Spoko, bardzo dobrze cię rozumiem. Też tak miałam. Normalnie jestem tak zmęczona po tej wizycie... Coś czuję, ze dzis bez drzemki się nie obejdzie. Ciekawe czy usłyszę kuriera ;)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • makota Autorytet
    Postów: 647 466

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje gratulacje Kingo! Chciałaś dziewczynkę, no i masz dziewczynkę :) świetnie się złożyło. Odpoczywaj i niech Sara zdrowo rośnie :)

    Kinga. lubi tę wiadomość

    relgwn15uyzm1mjb.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka my zaspalismy ale udalo sie mojemu pojechac do pracy. Daleko jego szef nie zajechal i wrocil po niego. Z imion mi sie podoba Aurelia i Nathaniel. Gratulacje Kinga :) moja znajoma ma coreczke o imieniu Sarah, niedlugo maja wpasc do mnie.

    Kinga. lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Ja byłam w job center chcą arbeitunfähigkeit bescheinigung, żebym mogła sobie narazie odpocząć od wstawania o 5 :) maja mi dać neben job na parę godzin w tygodniu i urlop po porodzie wzięłam na rok, chociaż nie wiem czy nie lepiej byłoby na dwa...

    Co do imion to bardzo podoba mi się Filip albo Iga :)
    Wydaje mi się że u mnie będzie chłopczyk:) może już w poniedziałek będzie wiadomo :)
    Pozdrowienia dla was;)

    krysiak, Kinga., werni lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Kiki ze nie bedziesz musiala o 5 wstawac.

    Hej dziewczyny. Dzis dzwonilam do dwoch miejsc ale tylko w jednym robia badanie nasienia, niedlugo zadzw do mojego bo terminy tylko sa przed swietami.

    alinsien lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni, w Polsce te badania robicie, prawda? Kiedy wyjeżdżacie na święta? Musicie jakos pokombinować by zdążyć z tymi badaniami....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2015, 19:25

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewuszki. Ja miałam męczący tydzień. W pracy chorują a ja przez to mam więcej pracy - życie. Ale czytałam na bieżąco. Kinga, gratuluję córeczki ojeeej, mój to mówi, że jak będzie córka to go psychicznie wykończy (ma już fioła na punkcie mojego bezpieczeństwa ) gorszy od mojego taty, znajomi się śmieją, że będzie sie zatrudniał jako ochrona w każdej dyskotece gdzie mała będzie się bawić a będzie do mnie dzwonic-bierz mi stąd ojca! Haha no i... może tak być hihi
    Życzę Wam miłego weekendu. Ja sama -Gamoń na Weihnachtsfeier czyli Werni bawi się gdzieś w Twoich okolicach ;)

    Kinga. lubi tę wiadomość

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki Ty też poszkodowana jak ja o 5 wstawać grrr ale teraz odpoczywaj i ładuj baterię :)

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    Hey dziewuszki. Ja miałam męczący tydzień. W pracy chorują a ja przez to mam więcej pracy - życie. Ale czytałam na bieżąco. Kinga, gratuluję córeczki ojeeej, mój to mówi, że jak będzie córka to go psychicznie wykończy (ma już fioła na punkcie mojego bezpieczeństwa ) gorszy od mojego taty, znajomi się śmieją, że będzie sie zatrudniał jako ochrona w każdej dyskotece gdzie mała będzie się bawić a będzie do mnie dzwonic-bierz mi stąd ojca! Haha no i... może tak być hihi
    Życzę Wam miłego weekendu. Ja sama -Gamoń na Weihnachtsfeier czyli Werni bawi się gdzieś w Twoich okolicach ;)
    He he. My jak ostatnio jechaliśmy do lekarza, to mi się oberwało, że nie wzięłam pasa ciazowego, także się zaczyna ;)
    werni wrote:
    Super Kiki ze nie bedziesz musiala o 5 wstawac.

    Hej dziewczyny. Dzis dzwonilam do dwoch miejsc ale tylko w jednym robia badanie nasienia, niedlugo zadzw do mojego bo terminy tylko sa przed swietami.
    Werni pamiętaj, że lekarze często robią sobie przerwę między świętami, a N.R.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2015, 01:10

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Olcia..89 Ekspertka
    Postów: 247 467

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki! Czy orientujecie się kiedy robią pierwsze badania genetyczne w niemczech?Pozdrawiam wszystkie;)!

    eb795efb422758b1b7906ce4b420b9fe.png


    Czekając na bąbelka... <3 :) :*
    Aniołek* 29.01.2015 (14tc)
    Aniołek* 17.12.2015 (8-9 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Olcia. Chodzi Ci o badanie genetyczne w ciazy? Bo jesli tak to jest to tak jak w Polsce, usg to tak zwane przeziernosci z możliwością dodatkowych badań jakos 12-13 tygodniu. A jesli nie o to Ci chodzi to napisz dokładniej :)

  • Olcia..89 Ekspertka
    Postów: 247 467

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie o te badania chodzi między 11-13 tyg;) jestem w 8 tyg ciąży i zastanawiałam się czy ginekolog mnie skieruje na te badania, czy będę musiała się w Polsce umówić;) Dziękuję za odpowiedź;)!! Mam nadzieje, ze na następnej wizycie gin powie mi cos o nich i zaproponuje te badania ;) Pozdrawiam;*!;)

    eb795efb422758b1b7906ce4b420b9fe.png


    Czekając na bąbelka... <3 :) :*
    Aniołek* 29.01.2015 (14tc)
    Aniołek* 17.12.2015 (8-9 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśle, ze zaproponuje. Zreszta myśle, ze w ogóle opowie Ci o wszelakich innych możliwych badaniach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobrze, myśle, ze odpoczelyscie przez weekend wiec teraz sie witam i pytam jak go spędzilyscie? Ja szykuje sie zaraz na lotnisko, już sie nie mogę doczekać wieczora gdy już wrócę do domu i będzie po tej całej 'wycieczce'. Miłego poniedziałku.

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To udanej wyprawy. Mam nadzieję, że u was tak nie wieje, bo inaczej lot może być nieciekawy. Nasz weekend był leniwy. W sobotę zakupy spozywcze + brakujące prezenty. A w niedzielę spędzaliśmy wspólnie korzystając z możliwości, póki nie ma Sary ;) Wieczorem mieliśmy iść na Weinatchtsmarkt, ale że znów był sztorm, to odpusciliśmy ;) Ot takie z nas ostatnio leniwce ;), ale na serio ostatnio to najchętniej wcale bym nie wychodziła z domu ;)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie po weekendzie. Spedzilismy w domu, nie chcialo nam sie nigdzie wychodzic. Daniel tylko wyszedl wczoraj na chwile by pomoc koledze wyslac pieniadze przez western union. Nie wiem jak to teraz bedzie. Ja bede dzwonic na poczatku stycznia do kliniki. Bo po miedzy swietami chtba maja przerwe. Niestety na styczen jeszcze nie robia listy. Ostatnio mojemu odwidzialo sie jechac do pl wrr, ale go bede namawiac bo obiecal tacie i babci ze bedzie.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Ależ miałam dzisiaj noc. Obudziłam sie o 1-ej i ostatni raz jak spojrzałam na zegarek to była 4:11 i pomyslałam, ze chyba zaraz zasnę. Chyba wrażenia dnia wczorajszego mnie nadgonily. Kinga, lot był oki, u nas nie wieje, w ogóle pogoda wiosenna. Szefowa na te wyprawę przyszła w spódnicy i czółenkach :) tylko czekać jak sie znowu rozchoruje. W ogóle śmiesznie było bo zaczęła ze mną rozmawiać o swoich planach rodzenia dzieci itd. Upatrzyła sobie mnie jako osobę do zwierzeń ale niech będzie :)

‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ