X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksa87... oooo to jestesmy sasiadkami hihi
    Kinga dziekuje bardzo... mi juz kazala zrobic ostatnim razem ale zrobilam ta przerwe.
    My staramy sie w sumie od roku z lekarzami... ale od dobrych trzech lat nie zabiezpoieczamy sie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki. Motylkowa, witaj ponownie. Trzymam kciuki za Ciebie i szybkie dwie krechy. I dużo optymizmu życzę :)

    Mootylkoowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak... Dziekuje bardzo.. ta przerwa dobrze mi zrobila... stwierdzilam ze rok to nie tak duzo znowu... co ma byc to bedzie :) Jak jest mi pisane zostac mama to w koncu zostane :) A jak tz sie KRYSIAK czujesz? jak przebiega twoja cieza? zycze ci wszytkiego najlepszego :)

    krysiak lubi tę wiadomość

  • Aleksa87 Autorytet
    Postów: 987 339

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mootylkoowa no fajnie ze ty tez z Berlina. Masz moze dobrego lekarza godnego polecenia? bo ja na razie nie czuje sie u mojego dobrze jakos mnie lekcewazy i do tej pory nie chcial mi zrobic zadnych badan.

    1) 16.01.18 crio ivf - 1 mrozaczek ;(,
    2) 27.03.18 transfer- 1 embrio ;(
    3) 18.05.18 Crio-transfer-2 mrozaczki 5-dni UDALO SIE!
    [*]14.02.19 Annabelle-Aniolek - cichy porod w 42tc
    4) 30.07.19 transfer- 1 embrio ;(
    5) 21.09.19 Crio-transfer- 1 embrio UDALO SIE!
    8599gov33b6h6gc5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksa87...Ginekologa niestety nie mam, chodze tylko dwa razy w roku bo jej nie lubie :)
    A w sprawie dziecka jestem w Kinderwunsch Zentrum: Praxisklinik Sydow am Gendarmenmarkt. Bardzo przyjaznie tam jest, moja lekarka jest Frau Dr.Bergmann-Hensel a jest tam chyba z 7 innych :) Na kase chorych, tylko czasem za leki trzeba zaplacic i jakies specialne zyczenia :)
    Tutaj wysylam linka:
    http://www.vivaneo-kinderwunsch.de/en/praxisklinik-sydow/home.html
    Z jakiej dzielnicy jestes? jesli mozna wiedziec :)

  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry... Dziś od rana boli mnie brzuch...to pewnie na sama myśl o sprzataniu ;)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga... Witaj.
    ahh sprzatanie, jak ja tez tego nie lubie :/
    Ale trzymam kciuki i pomagam tobie duchowo ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylkowa, ja mam sie naprawdę dobrze. Ta ciąża jest dla mnie tak łaskawa :) czasem nawet zastanawiam się czy naprawdę jestem w ciąży..... no gdyby nie ten brzuch to naprawdę poważnie bym się zastanowiła. W ciagu dnia mam mega dużo energii, wczoraj i dzisiaj całe dnie jak motorek, wieczorami padam ale w ciagu dnia to aż przesada. Niestety nadal nie czuje ruchów i wczoraj wieczorem złapałam się nawet na tym, ze po prostu ja nawet na moment nie usiedzę na tyłku by się wsłuchać i wczuć. Muszę przynajmniej wieczorami poleżeć chwile to może coś poczuje. Bo tak to cały czas gdzieś się kręcę po domu, coś robię aż padam i idę spać. Dzisiaj już tez posprzątane, pizza się piecze w piekarniku, zmywarka przeszła dziś czyszczenie, teraz jeszcze pralka czeka. A mąż średnio co pół godziny mówi do mnie bym sobie odpoczęła ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, ze jesteście dziewczyny, ze wątek odżywa. No i doradzicie sobie nawzajem :)

    Mootylkoowa, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak... to az pozazdroscic takiej ciazy... ja tylko od wszyskich slysze ze zle sie czuja, ciagle wymioty, wszystko opuchniete, zgaga, sennosc i takie tam hihi
    ja sie jeszcze nie znam ale moze twoj ukochany ma racje i powinnas wiecej odpoczywac :)
    ja jak bede juz w ciazy to ona bedzie moja wymowka od wszystkiego hihihi ;)

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe. Oczywiście są rzeczy których nie robię. Np już nie pamiętam jak to jest nieść zakupy to mieszkania :) choć i tutaj kłócę się z mężem, bo mowię mu, ze są kobiety które są samotne i są w ciążyli jakoś musza robić zakupy no ale wiadomo, nie zrobiłabym nic co mogłoby ciąży zaszkodzić. Na początku ciąży wszystkiego sie bałam, zwłaszcza, ze taka wyczekana była a jakoś w czwartym miesiącu chyba dotarło do mnie, ze powinnam sie cieszyć, ze mam się tak dobrze. Moje siostry rownież przechodziły ciąże super bezproblemowo wiec któregoś dnia doszłam do wniosku, ze to, ze cieżko mi było zajść nie znaczy, ze bede mieć problemy by utrzymać. I tego życzę Wam Wszystkim, abyście zaszły tak jak ja, z zaskoczenia :) i aby wszystko było dobrze. Musi być. Tez miałam takie myśli jak Ty, ze mam nadzieje, ze kiedyś będzie dane mi być mama. Szkoda, ze wiele z nas tak długo czeka na ten moment ale najważniejsze to nie tracić nadziei.

    Kinga., werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to tez taka jestem. Musze wszystko sama zrobic i nie dam sobie w niczym pomoc hihi
    Niestety niektore kobiety nie moga zajsc w ciaze. Wydaje sie to takie proste, poczekac do dni plodnych.. przytulanki a potem test... sama przyjenosc. Jednak to wcale tak nie jest. Moze i to dziwnie zabrzmi, ale przynajmniej jak sie dlugo czeka, jest to potem jeszcze wiekszym cudem i jeszcze bardziej jest sie szczesliwym. Takie tylko moje rozmyslania :)

    Kinga., alinsien lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zycze tobie, oby cala ciaza tak przebiegala, jak do tej pory :)

    krysiak lubi tę wiadomość

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny :)
    Kurcze, ale jestem padnięta po tym weekendzie.
    Z Gamoniem w zasadzie piątek i sobotę mieliśmy tylko dla siebie-winko i przytulanki całą noc hihihi taki steskniony był za mną, ale dzisisj byli znajomi u nas i padam na pyszczek! Jak i Was?
    Motylkoowa witam Cię!! Głowa do góry i będzie dobrze :)) przyjdzie i na nas pora ;)

  • Aleksa87 Autorytet
    Postów: 987 339

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mootylkoowa, bardzo Ci dziekuje za taka podpowiedz, poczekam do mojej wizyty i skieruje sie do tego centrum.

    krysiak super czyta sie ze ciaza dodaje Ci takiego powera, ze mezus troszczy sie o Ciebie i ze dobrze sie czujesz. tez bym chciala tak przejsc moja ciaze.

    alinsien powroty do domu sa zawsze najfajniejsze- milosc kwitnie.

    ..no i znowu poniedzialek.
    Mam nadzieje ze Weekend minal wam przyjemnie. :- )
    my bylismy w piatek w kinie w sobote u Tesciow na kolacji
    no i najwazniejsze przyszedl moj nowy termometr i zaczelam pomiary 
    Wczorajsz dzien byl naprawde fajny, bylismy ogladac nowe mieszkania pozniej na krotkim spacerze, po powrocie ugotowalam obiadek i wieczorem E. byl taki romantyczny i tak kochany ze az nie moglam w to uwierzyc, mielismy magiczny wieczor...
    Znowu sie zakochalam hehe… 
    wczoraj jakos tak caly dzien czulam sie maloatrakcyjan, ze na nic nie liczylam a tu taka niespodzianka.
    Faceci sa nieprzewidywalni.

    Teraz byle do 8.2. – termin u lekarza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2016, 10:25

    krysiak lubi tę wiadomość

    1) 16.01.18 crio ivf - 1 mrozaczek ;(,
    2) 27.03.18 transfer- 1 embrio ;(
    3) 18.05.18 Crio-transfer-2 mrozaczki 5-dni UDALO SIE!
    [*]14.02.19 Annabelle-Aniolek - cichy porod w 42tc
    4) 30.07.19 transfer- 1 embrio ;(
    5) 21.09.19 Crio-transfer- 1 embrio UDALO SIE!
    8599gov33b6h6gc5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki. Witam sie i ja poniedzialkowo. Dzisiaj rano miałam wizytę, usg połówkowe. Nasza dzidzia sie ujawniła i jest chłopcem w całej okazałości. Siusiak jest nie do przeoczenia. Poza tym od jakichś dwóch dni czułam takie cos w brzuchu, ale nie byłam pewna czy to kopniaki. No a teraz już wiem, ze to to, bo dzidzi nie za bardzo podobało sie gdy pan doktor mi głowica po brzuchu jeździł i strasznie sie wiercił i kopał i wtedy jednocześnie widziałam kopniaki na monitorze i je czułam. No ale sa jeszcze bardzo bardzo delikatne. Zmartwiłam sie troche na koniec, bo pan doktor zbadał przepływy i po lewej stronie jest cos nie tak. Poczytałam teraz troche w necie i sie nawet przestraszyłam. Choć doktorek mówił, ze to moze jeszcze sie wyrównać i zbadamy jeszcze raz w 30tc. Ogólnie był zadowolony, dzidzia pięknie rośnie, wszystko na swoim miejscu. Mimo, ze bardzo mi sie marzyła dziewczynka to jest to najpięknieszy chłopczyk pod słońcem :) będzie synuś mamusi ;) i nawet w weekend dogadaliśmy sie z mężem co do imion. Nasz synuś będzie Maximilian

  • Aleksa87 Autorytet
    Postów: 987 339

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiadomosci :- )
    chyba kazda z nas gdzies w glebi serca ma jakies marzenie.
    Ja akurat chcialabym chlopca. :-P
    Ale wlasciwie nie ma to znaczenia. najwazniejsze zeby dziecku bylo zdrowe, radosc bedzie niesamowita w kazdym przypadku.

    co to za przeplywy?
    nie przejmuj sie na zapas niczym i badz pozytywnej mysli.
    Najwazniejsze ze Maxiu rozwija sie zdrowo.

    Imie bardzo mi sie podoba. teraz musisz suwaczek zmienic :-D

    krysiak lubi tę wiadomość

    1) 16.01.18 crio ivf - 1 mrozaczek ;(,
    2) 27.03.18 transfer- 1 embrio ;(
    3) 18.05.18 Crio-transfer-2 mrozaczki 5-dni UDALO SIE!
    [*]14.02.19 Annabelle-Aniolek - cichy porod w 42tc
    4) 30.07.19 transfer- 1 embrio ;(
    5) 21.09.19 Crio-transfer- 1 embrio UDALO SIE!
    8599gov33b6h6gc5.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Cześć Dziewczynki. Witam sie i ja poniedzialkowo. Dzisiaj rano miałam wizytę, usg połówkowe. Nasza dzidzia sie ujawniła i jest chłopcem w całej okazałości. Siusiak jest nie do przeoczenia. Poza tym od jakichś dwóch dni czułam takie cos w brzuchu, ale nie byłam pewna czy to kopniaki. No a teraz już wiem, ze to to, bo dzidzi nie za bardzo podobało sie gdy pan doktor mi głowica po brzuchu jeździł i strasznie sie wiercił i kopał i wtedy jednocześnie widziałam kopniaki na monitorze i je czułam. No ale sa jeszcze bardzo bardzo delikatne. Zmartwiłam sie troche na koniec, bo pan doktor zbadał przepływy i po lewej stronie jest cos nie tak. Poczytałam teraz troche w necie i sie nawet przestraszyłam. Choć doktorek mówił, ze to moze jeszcze sie wyrównać i zbadamy jeszcze raz w 30tc. Ogólnie był zadowolony, dzidzia pięknie rośnie, wszystko na swoim miejscu. Mimo, ze bardzo mi sie marzyła dziewczynka to jest to najpięknieszy chłopczyk pod słońcem :) będzie synuś mamusi ;) i nawet w weekend dogadaliśmy sie z mężem co do imion. Nasz synuś będzie Maximilian

    Cześć dziewczyny, ja wczoraj odpoczywałam po sobotnim sprzątaniu ;) W sumie powinnam okna umyć, bo wyglądają okropnie, ale trochę się boję i tak się zastanawiam czy by z tym jeszcze miesiąc nie poczekać...

    Krysiak czyli wykrakałam chłopca... I tak gratuluje :) Co do tych przepływów, to nie masz powodu do niepokoju, póki dziecko przybiera zgodnie z siatką. Skoro i tak masz usg na każdej wizycie, to proś lekarza by na nie regularnie zerkał, no i powoli staraj sie nie spać na plecach, tylko na lewym boku.

    Motylkowa zazdroszczę niedzieli... U nas brzuch coraz bardziej przeszkadza w romantycznym spędzaniu czasu... W sumie nie wiem czy powinnam to pisać, ale ostatnio młoda tak się usadowiła, że w mojej ulubionej pozycji naciskała mężowi na pęcherz i co chwilę latał do wc (trochę mu zajęło nim się przyznał o co chodzi...;)

    A i pochwalę sie, bo zaczynamy właśnie 3 trym. :) Uff, ale ten czas leci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2016, 14:41

    krysiak, werni lubią tę wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sie spisałam i tablet mi sie zawiesił. I wszystko sie skasowało a na to wszystko jakos strasznie mi sie w głowie zakręciło, normalnie cały świat wirował wiec sie położyłam na chwile. Jeszcze nie doszłam do siebie, kurczę, nie wiem co to było. Pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzyło. Co do przepływów Aleksa, to lekarz bada przepływy żylne i tętnicze i czy dzieciątko jest dobrze zaopatrywane w krew. No i u mnie po lewej stronie jest jakby większy opór niż powinien być. Kinga, dzieki za wskazówkę, już kiedys gdzieś czytałam, ze dobrze jest spać w ciazy na lewym boku, moj ulubiony to jednak prawy, na plecach rzadko sypiam. Chyba zaproponuje mężowi zmianę stron w lozku to wtedy bede zmuszona spać na lewym boku ;) ja generalnie nie lubię wypowiadać sie na tematy łóżkowe ale przyznać sie, ze odkąd jestem w ciazy to u nas romantycznie jest bardzo sporadycznie. Ja ogólnie uwielbiam sex i takie tam ale teraz po prostu nie czuje potrzeby. Był czas ze bardzo dużo potrzebowałam ale chyba minął :) smutne to gdy sie tak nad tym zastanowię...

‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ